• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Deni na nočník taky nechce, fakt má i hysteráky, takže to taky nechávám. Všechny kámošky, co jsem s nima mluvila, mi říkaly, že začly kolem 2 let - a opravdu maximálně do měsíce (u kluků, holčičky většinou dřív) byly dětičky bez plín. Jediný, co mi leze na nervy, jsou ohlasy některých příbuzných, co nutili děti na nočník ještě když pomalu neuměly sedět :grinning: Ale naštěstí naši i babi (tzn. ti, co žijou s náma v baráku :wink: ) jsou v tomhle moc rozumný. Mamka mi říkala, že sice mě dávala už asi od roka, ale stejně jsem nočník ovládala s jistotou až po 2. roce. Takže pohodička... :wink:
12. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nočník dramaticky nijak neřeším. Sice za týden mu už budou dva :slight_smile: Furt měl strašný hysteráky, jednou jedinkrát jsem ho na tom přidržela trochu násilím a pak už jen večer před koupáním sundáme chvíli plínu a on si sám najednou došel vyčůrat. A včera dokonce se tam sám vykadil, tak to bylo radosti a naštěstí to večer nebyl průjem. A to jsme začali sundavat tu plínu tak před třemi týdny a od minuý neděle, co začal průjem, tak přes týden jsme to nezkušeli vůbec a teď dva večery za sebou jsme to zase zkusili a po každé tam něco udělal. Ale ještě to bude chtít čas, sám si neřekne a jak má plínu nebo i jen slipy a tepláky, tak taky ne. A sám si to taky ještě nesundá.
13. lis 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to je paráda :slight_smile:
Já jsem teď pyšná na to že malá začla sama jíst a nic jinýho taky už nehodlám tak hrotit :slight_smile:

Věruš no vidíš to je paráda, možná to stihnete ještě do těch dvou let! :slight_smile: a když ne tak se prd stane :wink: to víš s tím průjmem se to učí ještě hůř určitě :confounded: a už teda průjmík nemá? To je paráda! :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face: :dizzy_face:

koukám,že tu řešíte nočník-tak my ho zatím vůbec neřešíme,nevím jestli kvůli mojí pohodlnosti,nebo kvůli tomu,že na něm malý nechce být,řekla jsem si,že to budu zkoušet kolem druhého roku,zatím sem ho hodila za hlavu :sweat_smile:

Veruš tak už to je lepší,ten průjem???my ho máme taky-nebo né teda průjem ale hodně řídkou stolici,máme to už asi tak měsíc,ale já to přičítám furt zůbům.kaká tak dvakrát,třikrát za den,tak to průjem určo není :grinning:
13. lis 2009 ve 13:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
tak naše šmudla má zase teplotu, chuděra malá, šla spát s 38,5 a to měla v sobě Nurofen :confounded: MM neni doma, tak nevím jestli nebudu lítat k děckám na střídačku, malej to zalomil v 17h a spí doteď :confounded: prochrápal koupání a jsem zvědavá kdy se probere frajer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeju hezký víkend!!!
13. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez snad to chuděrka zaspí.
Jinak nočník u nás katastrofa.Také to nachám až bude větší.On si teda řekne čí,ale dám ho na nočník a řve a čůrání zastaví.ani na záchod nechce tam si hraje se štětkou.
13. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor tak jsi vzdala ty počůraný tepláky jo :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak třeba Lukášek se vzbudí jen na papání a bude spinkat :wink: Akorát Kristýnce se možná bude spinkat hůř.
Už to začíná, Domča taky už chytil nějakou rýmu. Se mi zdálo už v noci, že hůř dýchá a teď už spí a taky zase má plnej nos.
S nočníkem klídek, koukněte na nás :grinning: a to už mu budou dva.
Beat, tak snad to máte k těm zubům, ale to by jsi poznala, kdyby to nebylo. U nás trošku snad zase lepší. Uvidíme, ráno jsem se radovala, že už to nebyl ten průjem, ale pak se 3x za sebou zase posrajdil, ale odpoledne zase lepší. On mi teď kadí snad 6x za den. To je taková spotřeba plen teď za těch 14 dní. Jsem dneska načala už třetí balík.
13. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez! Dneska jsem si všimla, že jsi si smazala albíka.
Jinak u nás se taky zatím nenočníkuje. Akorát sem tam se podaří, že je využit tak jak má. A včera se mi dokonce povedlo, že malej mi oznámil "Ble", tak jsem se ho zeptala jestli chce čůrat, tak mi zakýval na ano a když jsem ho dala na nočník, tak se vykakal. Ale to mám zase na dlouho vybráno. :grinning:
14. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Já jsem poslední dny úplně hotová, neni to ani tak z dětí, já nevím z čeho to je, jsem pořád horká - teplotu mám jen kolem 34,35 každej den mě třeští šiška, po prášku přestane, večer začne znova, včera mě začly bolet nohy, že jsem nemohla chodit, dneska jsem se musela ráno umýt ledovou vodou abych tak nehořela :confounded: no snad bude brzo líp :wink:

Kristýnce se tlačí ty zuby tak od rána nejedla, jen mlíko vyžahla :confounded: včera nám bouchla TV :stuck_out_tongue_closed_eyes: no prostě samý novinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky ne že bych vám to přála, ale jsem ráda že s tím nočníkováním teda nejsme sami :sweat_smile: :slight_smile:

Hydri alba jsem vyjímečně nesmazala kvůli prudiči, ale prostě kvůli sobě, všechny fotky mám na FB jestli tam jsi :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a jak se máte ostatní? :astonished: :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
my dnes byli s Dendou na 18měs. prohlídce, konečně jsme se tam dostali. No, míry nic moc - 8,3 kg a 84 cm...pořád se vytahuje do výšky a kila nic moc :slight_smile: Jinak všechno v pohodě, nechala jsem dr. zkontrolovat chůzi - dává jednu nohu jakoby dovnitř, ale prý se to srovná. No a klasika, po očkování měla navečer 38,6 (měřeno tím ušním teploměrem). No, dostala čípek, asi hodinku fňukala, ale nakonec jsme jí uspali. Jo a místo Prevenaru jí přeočkovala tím Synflorixem, je tam ještě o jednoho "pneumokoka" víc a stojí míň, my platili 1500. Jen takovej tip :wink:

Terez, to je na šišku, bouchnutá telka. Máte nějakou náhradní? My zrovna min. týden vezli ke kámošce naší starou, taky se jim porouchala, asi nějaká epidemie :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás musím pozdravit, jsem ostuda...občas kouknu, ale nenapíšu :sweat_smile:
U nás celkem nic nového, pořád zlobíme a pak jsme zlatíčka :grinning: teď jsme měli plno práce na zahradě, musela jsem zazimovat všechny kytky, dneska jsme dopol douklízeli všechno listí a taky budujeme vjezdy do garáží :confounded: tak je pořád co dělat :sweat_smile:
Koukala jsem, že jste průjmovali...tak všem marodům přejeme rychlé uzdravení, aby jste si toho sluníčka ještě pořádně užili :wink: dneska je venku jako na jaře :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Jo a nočníkování...jsme to ňák zvládly přes to léto, to byla Natalína nahatá nebo v kalhůtkách na zahradě a naučila se to sama, stáhla gaťky a bylo a doma na nočník to šlo ňák samo. Občas se počůrala vedle, tak dostala na prdku (to bylo asi 3x protože to odnesl gauč) a když se vyčůrala vedle, tak jsem jí na nočník posadila, že musí čůrat tady a naučila se to i celkem sama. Tak u nás jsou pleny jen na noční spaní, po-o jí je dávám občas, záleží kolik toho dopoledne vypije :wink:

Holky nebude plánovat srazík...by jsme se přidaly moc rády...to jen kdyby náhodou (nemůžeme v pondělí to máme yamahu)

Mějte se krásně a užívejte sluníčka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
koukám, že tady je poněkud mdlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni náhodou jsou to parádní míry, je to dlouhán! :slight_smile: já o tom synflorixu přemýšlela už kdysi, nakonec jsem tak dlouho čekala až jsme nedali nic a teď zvažuju že ho dáme ve dvou letech, tam je jen jedna dávka, pořád ale nevím. Douám, že už je Deny lépe :slight_smile: Kristý je poslední dva dny příšerně uvřískaná, ale fakt strašně :pensive:

Jck Natálka je šikovná :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Terez, já taky všechno to očkování hrozně pořád řešila, nakonec jsme to dali od malička, ale možná u druhýho bych klidně dala až v těch 2 letech. Ty pneumokokové jsou pro mě dost strašáci, takže proto jsem je dala. No a teď jsem šťastná i že jsme dali ty neštovice - dočetly jsme se s mamkou, že můžou později vyvolat pásový opar a naopak pásovým oparem jdou nakazit neštovice. No a jelikož mamka má právě teď 3. v tomto roce, dohromady tak 25., tak jsem fakt ráda.
Jé a Terez, škoda, že jsem tě nepozvala do čekárny k doktorce, kdybys slyšela ten hysterickej řev z ordinace, kterej tam Denda předvedla, tak bys nedepkovala kvůli Kristý.
Jinak ráno jsme si mohli na Deni usmažit vajíčka, měla přes 38, odpoledne jí to trošku kleslo a večer už jen 37,5, tak snad už bude zítra dobrá.
17. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno mamulky a děťátka.......... :wink:

tak my měli přes víkend trochu blázinec.... :wink: byli tu naši, hlídat děti, a my jeli na stavbu....... a pak nějak pořád něco. Milan chce s něčím pomoct,tak tu mám hory desek a polepek..... jeden den jsem u toho seděla do jedný.... :frowning2:

včera jsem byla asi po čtyřech letech squashovat - no holky, paráda, fakt, tak jsem se dlouho neodreagovala......

musím se vám pochlubit, Honulka se pokouší už asi týden o první krůčky, včera u kamarádky jich udělal asi deset....... :slight_smile:

jinak jsme pro srazík, dejte nějaký termínek a budem se těšit...........

jck - jaká je ta yamaha? maru hrozně ráda zpívá, pořád si něco brouká,tak by jsem s ní chtěla někam chodit, asi trochu víc organizovaně..... :wink:
18. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přejeme krásné slunečné dopoledne :wink:

terez:Míša má taky zase hejkací období,ječí sotva ráno vstane,ve čtvrtek jsme byli na tom očkování a zatím jsme bez reakce u obou,tak doufám,že už se z toho nic nevyvrbí,ještě 3 kritický dny před námi :frowning2: ,ale honzis šel do školky,aspon chvilka klidu

holky budu objednávat z toho Popronu,tak kdybyste nějaká něco chtěla ,tak mi to písněte do IP nebo na maila supinkax@seznam.cz,11.12.v 11 hodin máme bejt v budějkách na rehábě,tak bych to kdyžtak mohla přivézt,takže neváhejte,at to můžu objednat,co nejdřív,chtěla bych v pátek :wink:

nám taky pomalu pokradmu odchází televize vložnici,ale má nárok už je jí přes 10 let,v obýváku máme novou,spíš by mě to mrzelo kvůli dětičkám ,pouštíme jim tam pohádky

terez ted jsem si vzpomněla,nepamatuješ si ty odkazy na to povlečení s hello kitty,nechce se mi to vyhledávat zpátky :wink:
18. lis 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme všechny tety koníkovky. Téma druhé party totálně umřelo, všichni jsou na FB a tam se nějaký povídání o dětičkách nepěstuje. Chybí mi to, tak se doufám nebudete zlobit, když občas načouhnu sem. :wink:
18. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak nám nešel počítač, tak už je to v pořádku. Dočetla jsem něco zběžně, marodům přejeme brzké uzdravení, nočník jsme začali posazováním před spaním a po, pokud se nevyčurala, ale až když na něm nebrečela, myslím, že každé dítě potřebuje ten svůj čas :wink:
18. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Hani...nám se tam líbí, letos chodíme do "větší třídy" tak musíme s sebou nosit různý pomůcky (barevný papír, lepidlo, nůžky, vatu atd.) a museli jsme si koupit knížku a do tý se maluje, lepí a taky se podle ní zpívá...nám se tam opravdu líbí a Natálka tam chodí ráda, chodíme v pondělí a ona se mě ptá většinou v pátek-sobotu jestli půjdeme do školy :sweat_smile:

Popron už nám objednáno, většinou když už si něco vyberu, tak to potom nemají, tak jsem chvátala :sweat_smile:

Dneska má být zase sluníčkově, tak si užívejte to "jaro" :grinning: :sunglasses:
18. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, ahoj, jen se přidej naplno :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně šárko,ahoj,jsem ráda,že nejsem jediná,kdo není na FB,nějak se mi tam nechce ani přihlašovat,takže vaše fotečky terez asi neuvidím :frowning2:
18. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli, jsem na tom úplně stejně :wink:
18. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to jsem fakt ráda,už jsem si myslela,že nejsem normální :wink:
18. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přidávám na FB jsem nikdy nebyla a asi ani nebudu, vůbec nevím co a jak a ani se mi nechce o tom moc přemýšlet :grinning: tak u nás zůstává taky jen MK :wink:
18. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jck tak vítej do našeho klubu :grinning: :grinning: ,mám na to stejnej názor,pak už bych se od pc vůbec nehla :wink:
18. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na FB sice chodím, ale spíš kvůli ostatním známím a kamarádům. Koníkovská parta se tam tak nějak rozpadla...
18. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už máme jen zvýšenou teplotu - 37,6, tak snad už to je poslední den :slight_smile:
Šárko, my budem rádi, když se připojíš, aspoň nás tu bude víc. Na FB jsem taky, ale moc tam nechodím, nějak mě to tam moc nebaví.
Luci, na jakém jste byli očkování? Spalničky?
18. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jo jo spalničky a spol,ale jak jsou předčasně narozený,tak maj nějakou jemnější verzi,ale stejně si myslím,že to na ně dolehne :unamused:

venku je tak nádherně,to takhle nemohlo bejt v říjnu,ted už bych zase spíš preferovala sníh,nějak to počasí blázní,včera jsme si s tatkou zavzpomínala,já byla v době sametový revoluce v 8.třídě,byly jsme třída rebelantů,hned v pondělí jsme začli nosit trikolory připíchnutý na svetrech a pořád jsme chtěli stávkovat a diskutovat,kupodivu s námi učitelé mluvili,jen nás nechtěli pouštět na demonstrace,tak si s námi radši povídali :wink: ,no a franta byl akorát na vojně u tankánů v Benešově a se sevřeným zadkem čekal,jestli nějakýho debilního lampasáka nenapadne poslat na Prahu tanky,prej tam pár takovejch bylo,a on měl mezi demonstrantama téměř všechny kamarády,no prostě jsem ráda,že můžeme dopřát našim dětičkám téměř všechno,co bychom chtěli :wink:
18. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni malá má moc pěkné míry.

JCK malá je moc šikovná s těmi plínámi.Ríša pořád řve.Myslela jsem si,že to bude snažší.On si umí říct čí a blé,ael prostě až když je to v plíně :angry:

Já na FB chodím a líbí se mi tam.CHodí tam dost holek z MK.
18. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek