• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Ahojky,
tady se to konečně pomalu rozjelo :slight_smile: No víkend byl krásnej co. Teda víkend už je za námi, má to nějak popletený, jak byl svátek :slight_smile:
Dneska je taky krásně, byli jsme ve městě, chtěla jsem zajít někam se kouknout, ale nějak jsem byla urvaná. My chodíme na tu angličtinu ještě s Martinou a Ráďou a kluci tam dneska řádili, že jsem byla vyřízená.
Já na FB taky chodím, ale jen tak kouknu, přidám fotku, něco okomentuji, ale jako jinak ne. Nějaký aplikace tam vůbec nepoužívám.
18. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ma taky Fb,holky hodte odkazy do IP pridam si vas do pratel,jestli to nevadi.
Uz vam prisla materska?
18. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ráno jsem se dívala a mateřská nikde :angry:
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem ráda,že spadám pod Písek,s mateřskou nemám problémy.chodí pravidelně a včas
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz me stvou s tou materskou. Hlavne ze vsude psali jak budou penize chodit driv od listopadu.
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Tak já jsem na FB taky, ale z donuceníl Mám tam pár kamarádek co se přestěhovali do jiných měst, tak mi nic jiného nezbylo. Ale taky tam moc času netrávím. :slight_smile:
Jinak jak psala Věrka, tak kluci byli dneska jak utržený ze řetězu. I když to je tam Radeček vlastně pokaždý. :grinning:
Mateřská tam stále ještě není. Zaplať pánbůh, že na ní nejsem nějak extrémně závislá. Jinak by mě asi trefilo.
18. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni ty jo chudák mamka :confused: :pensive: to musí být strašný, já si to nedovedu představit, jsem strašnej chcípák, pořád mi něco vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mispuli to povlečení bylo na MMB a víš co jsem ti chtěla říct!!! Že ho maji tady u nás v Jysku tak by si ušetřila za poštovné když do Č.B. jezdíte! :slight_smile:

Hani a jak to vypadá s báráčkem, co zrovna děláte?

Mispuli fotky ti někdy můžu poslat na e-mail když budeš chtít :wink:

Já jsem se na FB zareg. když jsem tam registroval MM, musím ho kontrolovat :grinning:

Šári určitě s můžeš přidat :slight_smile:

Mě chodí mateřská (ne rodičák) takže já už ji na účtu měla :wink:
18. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
terez,tak to je super,já teprve nedávno zjistila,že je Jysk v budějkách,chystám se tam,protože chci nám s frantou koupit peřiny,tak to vezmu při jednom :wink: :wink: a fotečky beru,já jsem taky dlouho žádný nikam nedala,nejdřív jsme neměli počítač a ted když ho máme,tak je tam jinej program na zmenšování fotek a já s ním neumím,ve fotáku máme vysoký rozlišení a to měnit rušit nechci,takže zatím nic,tak kdyby někdo chtěl vidět,jak rostou mišák s honzisem,tak taky můžu poslat na maila,možná,až budu mít chvilku čas,tak něco přidám na rajče

z míši dneska ráno vypadly 3 nový slovíčka,prohlížela bráchovu knížku ,ukazovala obrázek a povídá ptáček,beruška a televize a fakt to i ukázala,od tý doby zase hatmatilka :wink: .jinak se naučila dělat uá a oevírat pusu,jako že tak dělá lev a bravurně zvládá kyyryký,do nočnajze čuráme po odpoledním spaní a tím končíme :grinning:
18. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo Míša je dobrá :astonished: :slight_smile: toho já se dočkám možná v 5ti letech :sweat_smile:
Fotku pošlu a ty pošli mě :grinning: kdyžtak večer jo :slight_smile: :wink:
18. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
terez:fotečku pošlu zítra,frantas přendal internetovej signál na notas,tak tu nemám fotečky,jinak Míša mívá občas takový záchvaty,že z ní vypadne kloudný slovo a pak zase dlouho nic,ale dneska mě fakt překvapila,když jsem mluvila s frantou po telefonu a říkala mu pa,pa,tak tady začala vykřikovat a ukazovat pa,pa,stejně tak udělala papa dneska kamarádce,jen zaslechla,že si říkáme pa,odpoledne zcela zřetelně řekla pejsek,když jsme potkali ženskou se psem ,pak jsme byli u babičky s dědou a v knížce taky ukázala a řekla pejsek,o víkendu si vzpomněla na táta a děda,dokonce zaznělo i něco jako babička,jen máma se jí tedy říkat nechce :frowning2:

při večerníčku se pokadila do plíny,tak jsem jí utřela zadnici a nechala ji bez plíny,s tím že se půjdou koupat,ta potvora odběhla do ložnice,pak tam šel honzis,ale hned se vrátil a signalizoval něco s ponožkou,a tak koukám,že má ruku od hovnajze,rozšlapaný to bylo po chodbě,do půlky obejváku a Míša seděla na bobku v ložnici za dveřma a spokojeně to kolem sebe rozmatlávala na větší plochu,tak tatka vytíral podlahu a já rychle sprchovala oba od smradu a šli se rovnou koupat :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli já už večer nezapínala PC tak se omlouvám, pošlu dneska :sweat_smile:
Míša je fakt šikulka, naše Kristý se právě drží jen toho "máma, mami, táta, tati, bába, babi, teta, děda, či či, kva kva, bůů, dudu" no ale to je právě tak celý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

Terez, dodělávají střechu a máme horní okna, až jí dodělají, tak se dá zbytek oken a nastoupí vodák...... Milan tam kutal díry na topení a já uklízím, ale úklid je pořád dokola .... :wink:

když jste u toho povídání - Honulka bude asi taky pěkně ukecaný, strašně se snaží opakovat, tak třeba zopakuje AHOJ, auto, Honu, Maru a tak - docela mu to jde, myslím, že to má okoukané od Maru, ta mluvila taky docela brzo. jeho nějoblíbenější je "mami ham"...... on to slovo vždycky tak vytáhne, že se tomu musí člověk fakt smát.....
ale každý dítko je jiný, tak nemá smysl nějak řešit, že někdo mluví a někdo ne, Maru třeba hrozně dlouho trvalo než se rozběhala no a dneska - pro ní byl nejlepší dárek asi trampolína (kdyby byl kam dát) pořád skáče, pořád by někde poběhávala....

dneska mám jít s oběma dětma na očkování, myslím že nás ale nenaočkují, protože oba trochu pochrchlávají - mají tu rýmu v tom krku, nevysmrkají nic, ale v noci je to budí... :frowning2:

užívejte si kočky krásný den, vypadá, že nám zase prosvítí, tak zatím papapa
19. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
terez to je v pohodě,já večer na koníkovi ani na maliu nebyla :wink:

hani o trampolíně už jsme taky uvažovali a myslím,že na ni jednou dojde,možná ji pořídíme honzisovi k svátku,to je v červnu,tak by ji měl k babičce s dědou na zahradu

venku je fakt krásně,asi taky na chvíli vyrazíme,dojdeme do kuchynky koupit jídelní sadu s křemílkem a vochomůrkou,možná i s krtkem,ale tu už máme,sice s jiným motivem,no ještě mrknu dovnitř,taky mívali s vílou amálkou,tak že by měla míša holčičí,ještě uvidím :wink:
19. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem,

Domčovi vše nejlepší k dnešním narozeninám!!!
19. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jé věrko,taky Dominikovi taky přejeme jen všechno neeeeeeejjjjjjjj :wink:
19. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Domcovi vsechne nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!
prachy stale neprisly :frowning2:
19. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hm. tak koukám, že jsme fakt pozadu když i Hozník řekne "ahoj" :sweat_smile: :frowning2: Hani zapomněla jsem vám pogratulovat k prvním krůčkům, vidím že neni pravda jak se říká že kluci jsou pomalejší, co si pamatuju tak Maru chodila dýl ne? :wink:

My se taky připojujeme s gratulací a Domčovi všechno neeeeeeeeeeejlepší k 2. narozeninkám :dizzy_face:
19. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
přidáváme se ke gratulantům DOMČOVI VŠE NEJLEPŠÍ a v předstihu zítra vše nej k svátku Nikolce od Adelin (už tady taky dlouho nebyla, ale co kdyby)
Zítra jedeme k babi tak nebudu u pc :sweat_smile:

Hani...tak to jste dost rychlýci s tou stavbou, není to tak douho co jsi tady psala, že pořád nevíte jestli vůbec něco budu :wink:
19. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc děkujeme :wink:
Máme tu Ráďu s Martinu, tak kluci řádili zase jak blázni, tak už chrní venku v kočáru :slight_smile:
Jinak teda Honzík je šikula, to Domča neumí říct ani ve dvou letech :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Rodičák mi taky ještě nepřišel, i mě to pěkně ne že štve ale přímo se..!!! Člověk když má něco zaplatit, tak to musí být hned! Za zpožděné platby jsou hned poplatky. Co pak chudák nějaká ženská, která je na dítě sama a čeká na peníze jako na smilování. Ani nevím, jestli se dá někde "stěžovat", aby to chodilo tak jak mělo. Nevíte náhodou?

Holky, chtěla jsem se zeptat... scházíte se někde spolu? S holkama z druhé party jsme chodili na kafíčka - většinou po cvičení v Bazilice a pak jsme chodili na hrišťátko - Bezbot. Tam je to moc fajn, ráda tam chodím s Anettkou, hlavně když je venku počasí pod psa a doma nás to nebaví.

Jdu nandat oběd, najíme se a půjdeme ven, je tam krásně, tak co doma. :wink:
19. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, taky se přidáváme a přejeme Domčovi všechno nejlepší ke krásným 2. narozeninám!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, Hani, to je Honzík fakt moc šikovnej s mluvením. Denda teď se docela rozkecává, ale spíš takový jednodušší krátký slova, momentálně nejoblíbenější je "kolo". Ale aby řekla slepice nebo televize jako Míša, to fakt zatím ne. No ale i tak je s ní hrozná sranda, hlavně jak si mluví tou její hatmatilkou, do toho šoupne pár slov a krásně "intonuje" - skoro ty slovíčka zpívá :slight_smile:
Dneska jdu s kámoškama na vínko, kámošky jsou bezdětný, tak se docela těším na "normální" pokec :sweat_smile: Ale jdu jen na chvilku, Deni má pořád teploty :frowning2: už "jen" kolem 37,6-38,2 , ale stejně...no nevím, je to ještě běžný, když byla na očkování v pondělí??
Rodičák taky ještě nemám, klasika, už se ani moc nerozčiluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak, jdu chvilku hodit relax, než se ten můj marůdek vzbudí - a pak hurá do města na to vínko...
Jo a DOMČOVI VŠECHNO NEJ NEJ NEJ!!!!!!!!!!
19. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni já myslím,že to je vcelku normální,pokud je to reakce na očkování,my jsme zatím pořád bez reakce,ale ještě nás čeká kritickej 8. a 9. den,snad se nám to vyhne :wink:

Oli panter:to jsme si hezky pokecaly v neděli,což :grinning: :grinning: ,fakt jsi mě moc potěšila,že jsme normální,že to podobně chodí i v jiných rodinách :wink: a Hyn´da je moc hezkej a šikovnej kluk,honzis taky bejval blondáček,ale po té ,co mu několikrát museli oholit hlavu,tak nám ztmavnul

jo a vínko závidím,zítra přijedou naši,tak možná půjdu na chvilku do hospůdky a v sobotu jdeme na oslavu kamarádovejch 50,tak taky vypadneme :wink:
19. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujeme ještě za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kluci tu tak řádili, že ten můj ještě chrní, zrovna když ani nemusí a když potřebuji, aby spal, tak spí třeba jen 10 minut :angry:
Leni, to určitě bude ta reakce, Domča míval vždycky hrozný reakce na očkování a minimálně ty tři dny po ta reakce ještě byla taky.
Šárko, my taky jednou byli na srazíku v Bezbot, tam taky chodím ráda, ale jako pro mě už to moc na kafíčko a pokec není :slight_smile: Domča vydrží akorát chvíli v tom koutku a pak musíme do prolejzaček, takže většinu času s ním strávím v prolejzačkách a většinou za ty dvě hodiny nestihnu ani dopít to kafe :slight_smile:
My máme ztra sraz ze střední, tak si taky nějaké to vínko dám :dizzy_face: Ale jen do posledního busu, ale ono to bude stačit.
19. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky,

veru - všechno nejlepčejší Domíkovi k narozeninkám........ dělala si krtečkový dortík??? :wink:

Honulka je na mluvení fakt šikula, ono teda někdo jiný by to možná nepoznal, ale já prostě vím, že je to ono, třeba tttttttt tttttttt jeeee, vím že je "co to je..... " a tak..... :wink: ale třeba to auto mu fakt jde... a třeba i rozpoznám, když řekne Kytí a podobně. včera ně něj volám Honu, když něco prováděl a on pak zabručel "hhhoooooonnnnnnnnn", takže vím, že to bylo Honu..... :wink:

a jinak, dneska nás naočkovali, sice trochu pokašlává,ale MUDr říkala, že je to dobrý,tak snad to Honulka zvládne, jedem k našim na víkend, Milan jede k rodičům........

tak bych šla někam zapařit, ale jelikož jsem stáááááále kojící matka, tak mi musí stačit to cvičení...... :wink: jsem dneska byla na pilates tady na máji a fakt super....... :wink:

a srazík, jsem proooooooooooo. bych třeba doporučila i to MC tady na Máji, sice kafíčko a zákusky tam nepodávají,ale je tam dost prostoru, děti se vyběhají a mamky můžou průběžně poklábosit.... :wink:
19. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Veru, teď koukám na fotečky a vidím, žes obrázek použila........ :wink: hezoučký dortík.......... :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
terez.fotečky úžasný,máš krásný dětičky a kristý ty vlásky,my máme pořád chmíří :wink:

veru hezká oslava :wink:
20. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Přejeme Nikolce od Adelin všechno nejlepší k svátečku, ale opravdu tu dlouho nebyla :confused:

Srazík bych taky brala, ale nevím nevím, asi to s těma dvěma děckama neklapne někde v centru, možná až bude malej míň plačtivej :wink:

Hani ty pořád kojíš? Jsi dobrá, já doufám, že vydržím taky ten rok, teda ale mám sto chutí s tím seknout, stejně jako kdysi, až žeru co žeru nebo ač třeba nežeru tak se malej furt kroutí :confounded:

Leni tak to já netuším jaký bývají reakce na tenhle druh očkování, přeju ať je Deny brzo co nejlépe :slight_smile:

Mispuli díky, Kristý taky trvalo než jí tohle narostlo :sweat_smile: to se kolikrát děti už s takovýma vlasama rodí :grinning: Ale tvoje fotečky mi nedošly jen prázdnej mail :sweat_smile: :wink:
20. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
terez zkusila jsem ti to poslat ještě jednou,ale na dvakrát,blbne nám počítač a nechtělo se to načíst
20. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, tak už nás to porazilo, já i Denda máme chřipku jak prase (snad ne přímo prasečí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Takže reakce na očko je sice pryč, ale předháníme se, která z nás bude protivnější. Denísek zatím vede :sweat_smile:
S vlasama - my jsme stále téměř bez vlasů, pořád čekáme, kdy se to zlomí :slight_smile: Na cvičení miminek s náma chodila holčina, která musela syna už ve 2 měs. stříhat, lezlo mu to do očí. Měl vlasy jak dospělák, už když se narodil. Fakt síla!!!!!!
Já chci taky fotky - lenousek100@seznam.cz, Luci a aspoň ti pak pošlu ty fotky holek z hřiště, pořád nemám tvou mailovku :wink:
21. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek