• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
holky,tak u nás bývají dětičky protivné, ani nemusejí být nemocné.... :angry: :wink:

dneska dopo jsme byli v solnici na divadýlku, bylo to moc príma. dávali pohádku Perníková chaloupka, byli tam dva herci a hráli loutkový divadlo.... fakt pěkný,. zjistila jsem, že každou sobotu dopo dávají nějaké představení pro dítka - takový malý tip na sobotní dopoledne...... :wink:

jo a kdo by nevěděl, tak v sobotu odpo se na náměsít rozsvěcí vánoční stromeček..... :wink:
21. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsme měli příšernou noc. Denda má hroznou rýmu, v noci to nešlo ani odsávat a hrozně kašlala, fakt děs. Spala jsem v součtu asi 2 hodiny, nadopovaná Modafenem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže po obědě (ehm...Deny si dá skleničku a my párky...) zalehnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani, to divadlo vypadá dobře. Taky už jsem o něčem takovým přemýšlela, láká mě i "Bejbypank"v malým divadle, ale myslím si, že je to pro nás ještě brzy. No uvidíme, možná to zkusíme - až přemůžem chřipku...
Tak pa, holky, jdu něco málo dělat...
22. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

škoda že na rozsvícení stromečku se nedostaneme, byla jsem tam naposledy jako těhotná s Kristý a nestálo to za to, spousta lidí, málem mi o břicho umačkali :wink:

Luci fotky už došly :slight_smile: odpovídala jsem ti :slight_smile:

Copak děláte holky, je tady pěkný mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já se od soboty strašně osypávám a nevím z čeho, zřejmě budu mít ještě nějakou prímovou alergii, jako bych toho neměla málo k tomu ekzému :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra popádím k Dr., jsem zvědavá jak zvládnu oběhat všechny Dr. na to aby přišli co mi je s kojencem :confounded:
23. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš Terez, venku je krásně a blíží se i Mikuláš a Vánoce, tak se všichni někde flákaj. :grinning:
Koukala jsem na ty fotečky z ateliéru a jsou opravdu pěkné. I když mě se nejvíc líbí ta, kde se malá usmívá. :grinning:
Snad ti nebude nic vážného a ani nebudeš muset obíhat doktory. To by se mi s prckem taky nechtělo.
Já dneska vyrazila s malým k zubaři, tak jí malej zoubky vůbec neukázal a bylo to. A mě převrtala 2 staré blomby. A si aby mi to nebylo líto. :unamused:
23. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no, my marodíme. Denda dostala od dr. nějaký čípek, prý by se jí mohlo trošku ulevit. Jinak přes den Stoptussin a na noc půlku Dithiadenu - to chci vidět, jak to do ní narvu. Noc opět nic moc, hrozně kašlala, ale bylo to o něco lepší než ze so na ne. Snad dnes bude líp.
Jinak nemám žádný novinky, teď jsem pustila Dendě mašinku Tomáše, tak mám chvilku na PC.
Terez, ty máš s těma vyrážkama pěknou smůlu, co :frowning2: No, s prckem to síla asi bude. Kdybys tam šla tak za týden, až se vymarodíme, tak bych třeba mohla s Deni zajet a pohlídat ho, kdybys chtěla. Nebo se sejdem před dr. a necháš nám kočárek venku... Tenhle týden ale určo ne, to bysme vás akorát tak nakazily :unamused:
23. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Hydri mi to připomněla, ty fotky jsou fakt krásný - všechny. Ale mě se hrozně líbí ta, jak tam Kristý chce dát Lukymu pusinku a jak u toho fňuká, ta je úplně bombová, úžasná... tu pošli do nějakýho časopisu :wink: Fakt nářez, to se jen tak nepovede... :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri - Marti tak to ti nezávidím :sweat_smile: ale máte to za sebou :dizzy_face: nás to čeká zase v únoru brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No já bych šla taky ven, ale bojím se, mě se to zhoršuje když natáhnu džíny :frowning2:

Leni to jsi hodná :grinning: Mě pomůže MM pohlídat děti, ale jak to znám tak tam prosedím hodiny, tak asi budu malýho běhat kojit ven nebo co :confounded: no nevím, blbý je že nemám ani odsátý mlíko jak mi kamarádka vrátila podělanou odsávačku, ale my to nějak zvládneme, budeme muset, spíš se bojim aby to byla jen ta alergie a ne nějaká nemoc :pensive:
A co Denda má pořádnou chřipajznu co :unamused: to je hrozný, Kristý marodila jen párkrát a většinou jen něco menšího, já bych se z ní zbláznila kdyby marodila dýl, protože je strašně protivná, tak přeju ať jste brzo zdravý!!
23. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo děkujeme za pochvalu fotek :grinning: ta fotka jak tam Kristý líbá Lukyho, to začlo tak - že mu dala jednu pusinku (tam se tváří normálně) a pak se prostě zvedla a začla vřískat, ona příšerně vřískala v tom ateliéru ale fakt hrozně, to je vidět na ostatních fotkách až na konci se zabavila tak se povedlo trochu toho vyfotit, ale štve mě že jsem koupila křidýlka a ještě tam měla fotografka jako andělíčka a ona nic nechtěla :confounded:
23. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

u nás se bude strom na náměstí rozsvicet ted v neděli,těšíme se na to,je to vždycky hezká akce,letos s vystoupením nějaký kytaristky v kostele a vánočním trhem na nádvoří .

terez já vím :grinning: :grinning: ,míša je neskutečně protivná už od rána,pořád jen kňourá a kňučí :frowning2: ,myslím,že jí pro změnu lezou horní zuby,protože zase nechce jíst přes den,ale až odpoledne,v noci se budí a slintá,večer trošku teplůtkovala,nic dramatickýho,k ránu se přestěhovala ke mě do postele,chvílema mi přišlo,že hicuje,pak zase že ne,no už jsem se pak moc nevyspala,ze středy na čtvrtek tady v Protivíně umřelo půlroční miminko na akutní zánět mozkových blan,bylo to prej strašně rychlý,nezachránili by ho prej ani kdyby se na to přišlo hned a dostalo se do nemocnice :frowning2: :frowning2: ,tak pořád míšu i honzise ošmatávám a tisknu k nim tvář :frowning2:

oli tak konečně ten hokej stál za to,večer jsme pak koukali na dohráno a nevím na jakým utkání byl ten reportér,protože tvrdil,že 2. a 3. třetina byla o ničem a nezáživná,mě to tak nepřišlo.Když jsme odjížděli,tak jsem se zařazovali za Kousinkovic auto,ale ujeli na nám na světlech :dizzy_face: :dizzy_face:

terez vyrážku ti nezávidím,ty si taky musíš užít všechno,jak tak koukám,jdeme vynést koš a koupit rejži k obědu :wink:
23. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:moje adres supinkax@seznam.cz já taky nějakou pošlu :wink:
23. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli to je hrozný s tím miminkem :frowning2:
Kristý teď taky rostou zuby, dvě trojky už má proříznutý - jednu nahoře a druhou dole, ale dvě se ještě řezou, taky slintá, vříská, nejí :sweat_smile: teploty měla min. týden, teď už snad bude klid, jinak to bylo hrozný, do toho rýmu a celou noc nespala :astonished:
23. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi na stromeček asi nepůjdeme, ale zato uvidíme hezké trhy. Jedeme ve sttředu za mojí sestrou do Linze, tak se aspoň jednou podíváme na pořádné trhy. To co je vždycky u nás na náměstí se vánočníma trhama ani nedá nazvat. :angry: Tedy alespoň dle mého názoru.
23. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to bych šla taky :slight_smile: :dizzy_face: mě láká Vídeň, kdysi jsem ji viděla někde kolem vánoc zazdobenou, nádhera :dizzy_face: no počkáme si, až se děti obejdou bez rodičů a uděláme si s MM nějaký líbánky, který jsme ani po skoro 5ti letech manželství neměli :sweat_smile:
23. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vídeň je v zimě taky krásné. Ale to i Salzburk. Tam to prostě umí krásně ozdobit.
23. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co dárečky už máte Marti? :slight_smile: My máme pro Kristý asi 12 dárků :sweat_smile: jako věsměs malý hlouposti :wink: a pro malýho zatím jen 3 ale chci mu ještě něco dokopit, i když z toho nic nemá tak ale aby neměl takovej malej poměr proti Kristý a pro MM mám čtyři, ale taky blbosti, to musím napravit :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

tak u nás se marodí, a to ještě k tomu oba :unamused:

Luci, jsme si říkali, že je konečně vidět, že ví, co mají hrát, jen aby je Franta ještě naučil střílet góly :grinning:

u nás se strom rozsvěcuje taky v neděli a my určitě vyrazíme, teda předpokládám, že kluci už budou ok :wink: chodíme každej rok :dizzy_face:

Terez, fotky jsou fakt krásný :dizzy_face: jo a o líbánkách mi ani nemluv :grinning: já jsem ráda, že mě manža vzal podruhý za 8,5 roku k výročí na večeři :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no vidíš u nás letos véča nebude, možná pizza na donášku :sweat_smile: já jsem si plánovala že bych MM překvapila, ale to nedám :sweat_smile:

Copak trápí kluky, Hynďa má to ucho? :astonished: :confounded:
23. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám nakoupené skoro všechny dárky. Kromě mých rodičů a sestry s přítelem (těm ale vůbec netuším co koupím) a pak babi s dědou, ale ty dostanou koš se zeleninou. Jinak nic nechtějí.
23. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem na vás oli myslela,jestli jste nakonec skončili u doktora :frowning2: ,my naštěstí zatím držíme,jenže jak včera bylo blbě bráchovi,tak doufám,že na něco neprsk,byl totiž minulej tejden u přítelkyně na ostravsku a tam to řádí ve velkým :frowning2:

dárečky pro děti taky zhruba už mám,ještě pár potřebuju objednat po netu ,pro frantu mám 2 trika achci koupit kameru a nějakou drobnost,jinak jsme si nadělili počítač už ted o víkendu,pořád nám to blblo a sekalo se to,tak jsme jednali rychle :wink:

pizzu bych si taky dala,ale jak tady byli naši tak mám ledničku natřískanou jídlem,že skoro budeme mít,co dělat,abysme to snědli a nezkazilo se to :slight_smile: ,ale na víkend přijede kamarádka z Prahy,takže myslím,že jednou si pro ni určitě zajdeme :wink:
23. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, i když dneska je nějaké pošmourné........... :frowning2:

Terez, já chci taky vidět fotečky........... :grinning: a u koho jste tedy nakonec byli?? taky nás musím už někam objednat........

add dárky - tak v kostce dětem taky máme, ještě zvažuju tu trampolínu a něco Honulkovi - ten je nějaký ošizený.....:wink:, našim máme vymyšleno (dostanou malou telku do kuchyně - snad si to nepřečtou) a kalendář jak loni a tchánovcům nevím - tam se dárky moc nejedeou. a brácha asi mikrovlnku - tu pro změnu s našima na půl.... a Milan, tak to nevím, ten asi nic, protože zlobí............ :grinning:

my pojedem 19.12. do Phy na tu Apossionatu (to jsou ty koně - tak to má ještě Maru k vánocům a já.... :wink: a těším se, že si projdem Staromák, ten bývá taky o vánocích krásný .........

jo a Terez, kdybys potřebovala, tak my Lukyho pohlídáme, děti jsou zdravé,tak není problém........
24. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani já vám závidím ty výlety, my s těma dětma nikam nemůžeme, jak už jsem tady psala malá vříská když popojedem jen kousek do krámů, co by dělala 120km to teda nevím :confounded: ale až budou děti větší tak chceme autem k moři, tak to budeme muset všichni nějak kousnout :wink:

Hani to jsi hodná s tím hlídáním :slight_smile: že bys mi ho i nakojila jo? :grinning: já mám právě problém v tom jak je kojenej, kdyby nebyl tak odjedu a nechám tady MM děcka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale on nakonec pojede MM s dětma se mnou, já půjdu k Dr. a oni se budou toulat někde kolem :sweat_smile: a kdybych tam seděla dlouho tak ho prostě dojdu asi dolů nakojit :sweat_smile:

Všichni máte pěkný dárky vymyšlený :dizzy_face: já teda nenapsala všem, pro MM mám hlouposti, nějak nevím co bych mu koupila aby to byl TOP dárek, on by chtěl tetování, ale to jsem mu zakázala :sweat_smile: už jedno má tak ať si nevymýšlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pak máme pro mou mámu kalendář, fotku z ateliéru do rámečku a župan, kterej si sama přála, ještě kupujeme tetě tyčovej mixér a mojí babičce košile na spaní, protože už jen leží. Tchánovcům pošleme taky pár fotek z ateliéru a ještě MM babičce a tetě a to je taky všechno :slight_smile: no pak vlastně děti v rodině, jednomu klučinovi je 12 tak tomu dáme peníze, myslím si, že bude v tomhle věku už i radši :sweat_smile: a dalším dětem nevím protože oni maji všechno :unamused:takovým se blbě kupuje :pensive:
24. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Hani a ty nejsi na FB?? Protože mi nedávno FB nabízel jako přítele někoho kdo se jmenuje úplně stejně jako ty :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez na FB jsem,ale tak nějak pofidérně...... :wink: nemám čas to študírovat,ale teď mi přišlo pár "přátel", tak jsem to přihlásila,ale víc nic zatím.........

s tím kojením by to šlo, mlíko ještě mám a kojím, tak klidně můžem......... :grinning:

tak Maru je zas o rok starší než Kristý, ale to se časem podá..... my taky nějak extra nevýletíme, tohle bude po dlouhé době, Honulka asi zůstane u našich, aby jsme za něj nemuseli platit dalších pětset, to mi přijde zbytečný, a budeme mít jen jedno dítko.....
24. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani tak se jukni na ty fotky na FB, oni jsou strašně velký tak já bych ti to musela posílat po jedný víš :confounded:
A zapomněla jsem ti odpovědět že jsme byli u Hany Landový :wink:

Jj obě dítka máš o rok starší :grinning: no ale ona nám v tom autě řve už pár měsíců, je to síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak to uděláš když kojíš že ho necháš u vašich? Už asi kojíš jen párkrát denně viď? A jak ti spí Honzulka v noci, je to lepší?
24. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak my dnešní noc nebo tedy spíš k ránu katastrofa,mišák se probudila s pláčem a nechtěla přestat,tak jsme se musely přestěhovat do obýváku,takhle naposledy řvala loni v prosinci,když jí lezly první zuby :cry: ,já jí včera koukala do pusy a klube se jí trojka dole i nahoře vpravo,tak musím dneska připravit mastičku a mít ji při ruce

hani staromák závidím,já to o trzích miluju,tu výzdobu,jak to všechno svítí a voní,před lety jsme měli s kamarádama,co bydlí v praze tradici,že jsme tam celá parta přijeli,zašli na staromák na svřáčky,pak na společnou večeři a ještě posedět doma,ale už to nějak vyšumělo a docela mě to mrzí,když jsme byli na jaře ve vídni,mtak bych ještě chtěla vidět advent tam,markéta říkala,že je tam nádhernej,bydlej kousek od schonvrunu a tam je prej nejhezčí trh,no ale myslím,že v kterémkoliv městě musí bejt hezkej,třeba i v norimberku nebo v paříži či římě,moje zamilovaný města,jo holt si budeme muset ještě pár let počkat :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli co na ty zuby dáváte? Kristý ty mastičky nesnáší a žádnej úspěch jsem teda ani nezaznamenala :confounded: a rostou jí čtyři trojky :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
terz já používám kamistad a myslím,že zabírá,i můj táta,kterej má protézy a občas ho dřou,tak říkal,že znecitlivuje fest,mažu jí to,když usne,jinak se nenechá
24. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak ten musíme koupit, myslím, že se bude ještě hodit, museli jsme ji na pár nocí dopovat Nurofenem aby aspoň trošku spala :astonished:
24. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez vůbec ti to nezávidím a přeju ti,aby až malej narostou zuby,nezačaly problémy s nima u lukáška,my u honzíka vůbec nevěděli,že mu zuby rostou,jen byl občas protivnej,takže si to vyžírám ted s míšou,tak přeju,aby vy jste to měli obráceně :wink:
24. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do Prahy na vánoce bych klidně jela taky. Straromák je vždycky krásný.
Terez, s těma zoubkama nezávidím. U nás jsme věděli jen o nějaké stoličce a pak trojkách. Tak snad malej rychle vyrostou a budete mít klídeček.
24. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek