• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
terez, krásný fotky, fakt že jo...... :wink: a kolik jste jich dělali a koliks platila - jestli si to tu psala,tak se omlouvám, ale nějak to nevidím...... :wink:

zuby, tak u Maru jsem poznala, že jí rostou zuby,když dlouho spala.,...... a Honul je protivný, ale celkem spí. jsem mu objevila, že se mu klube stolička - sedmý zoubek...... :wink: a je to na něm znát, ale nic nedáváme, jen jednou jsme zkoušeli homeo a ty teda zabraly......

tak my razíme,jdem se cákat, zatím papap
24. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem marodům přejeme brzké uzdravení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Chtěla bych se Vás zeptat, jestli náhodou nevíte jak je to zítra s tím Bořkem stavitelem jak je na zimáku???????
nemůžu nikde najít jestli tam jsou místenky nebo jen vstupenky...děkuji za info

Jinak my jsme pořád venku, když je počásko. Dneska trošku poprchává, tak snad to bude tak za hodinky dobrý, aby jsme mohly vyrazit na prochajdu :sweat_smile:

Mějte se a děkuji, papa
24. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu,ale mám dotaz, jestli jste někam chodili na cvičení v těhotenství tady v ČB?
Děkuji za odpovědi :wink:
24. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak než se mišule vychrn ěla,tak začalo lejt,takže z prochajdy nebude nic :frowning2:
24. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stáni, to nevím............

llenicka - je cvičení u MUDr. Skály a MUDr. Míky, víc nevím.........

taky jsem myslela, že ještě půjdem,ale teď už ne, venku je vážně šeredně....... :angry:
24. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to nemyslíte vážně, že to jde i tak, že člověk o těch zubech neví? :grinning: u nás nebyl jeden případ, že bychom ten zub nečekali, nebo jako konalo se překvapení, ten první zub jsme nečekali, ale řvala dost, ona je prostě taková povaha, takže to kolikrát neřešíme, ale občas měla i teploty a hodně si tam sahá a slintá jako pes :grinning:

Mispuli počítám že to tak bude, že se budou děcka ještě prolínat s těma zubama, malý vyrostl první v 9,5měs. a když takhle porostou i malýmu tak si myslím, že Kristý akorát budou dorůstat ty 5tky nebo dokonce dýl co jsem četla :wink:

Hani díky, to focení vyjde na 1500,- + 30,- za fotku.

Jck to teda vůbec nevím :sweat_smile:

Lenicka nějaké cvičení je na náměstí v pansofii, pak na Lannovce a v IGY :wink:

Jinak jsem dneska byla u Dr. a zítra pádím na alergologii :wink:
24. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
my stále chřipkujem, ale už je to trošičku lepší.
Terez, to je dobře, že tě konečně někam posílají, aspoň budeš vědět :wink:
Jck, s Bořkem vůbec netuším, nás se tyhle akce zatím netýkají. Zkoušela jsi mrknout na netu?
Cvičení mají dost často přímo gynekologové, já chodila k mojí (Hořejší) a jinak jak ti holky psaly. Zkus se zeptat tvojí dr., určitě ti poradí...
24. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to vám nezávidím s tou chřipajznou, za mnou dneska MM přišel do čekárny s dětma k Dr., děcka prostě řvali, nedalo se to jinak, taky jsem nadšená nebyla, aby tam něco chytli a taky jsme si pokecali o prasečí chřipce, myslím, že to není tak horké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou prasečí chřipkou - prý to je špatný akorát pro lidi nemocný nebo se špatnou imunitou. Jinak když jí dostane jinak zdravý člověk, tak má průběh jako normální chřipka. V Sucháči už byla - kamarádky soused byl s gymplem v Německu a chytl jí tam (bylo to i v TV), ale prý byl úplně v pohodě - jako při klasický chřipce. Taky bych neplašila.
My nemáme prasečí chřipku, ale chřipku jako prase :grinning:
24. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo v tý TV jsem to viděla :confounded: Právě dneska říkala sestra u Dr., že se sama očkovat nenechá a že mluvila s hygieničkou o tom a ta se prý taky nenechá očkovat, tak to o něčem vypovídá, prý má ta vakcína spoustu nežádoucích účinkou - až ochrnutí a musíš k tomu podepsat papír (aby si pak nemohla nic vymáhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:).
24. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, taky tý vakcíně moc nevěřím. Mamka by jí nejspíš měla dostat, je "chronicky nemocná", tak se jí to snažím trošku vymluvit. No, těžko říct, co je pro ní větší riziko. Ale já se určitě očkovat nenechám. A vzhledem k tomu, že tu ty očkovací látky pořád nejsou a jen tak asi nebudou, tak je nejspíš zbytečný nad tím nějak moc přemýšlet, co? :grinning:
Tak pááááá
25. lis 2009 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuji za tip :wink: at vam prckove delaji jen radost :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré ráno
Bořka jsem našla, musela jsem se dojít podívat na plakát jaký tam jsou stránky, je to ale jen na vstupenky a zimák otevřeou hodinu před, tak to mě moc neláká, bude tam plno lidí i když ten vstup je dost :sweat_smile: ještě uvidíme odpoledne, nechala jsem to na taťkovi :grinning:

Dneska prý nemá pršet, tak všem přeji krásné procházkování :sunglasses:
25. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau holky,
dneska jsem byla v Albertu (bývalá hypernova v Mercury) maji mít Papers Sleep & Play asi za 119,- 1+1 zdarma :astonished: tak jsem si řekla, že to zkusím, za tu cenu bych nesehnala ani ty igelitový :sweat_smile: no a co myslíte? Ani jeden balík vel. 3 nebo 4, jen samý 2 a to jsem tam byla 40min. po otevírací době :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj terez.to je tedy k nasr...,ale nám tyhle pampersky nikdy nevyhovovaly,ale je to fakt naprd,že to dostanou do akce a bud jich naj málo nebo je třeba ani nevyndaj a schovávaj pro známý,nebo si někdo odnese několikery balíky,čemuž bych se u tý ceny nedivila :confused: :confused:

já se chystám zítra do tesca,maj mít ty zelený tescácký za 199,tak ty snad mít budou
25. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my Sleep&Playky v pohodě snášíme, dávám je teda jen přes den - na noc si netroufnu, 12 hodin by určitě nevydržely. To je škoda, že je tam nemají - no klasika.. :angry: Kdybys tam přišla hned po otvíračce, tak ti budou tvrdit, že je ještě nepřivezli - a pak zase je je už nemají... no hovada, fakt...
Jck - Bořka si užijte, teda pokud nakonec půjdete. Jsem zvědavá, pak kdyžtak napiš, jaký to bylo...
25. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádce ve Vídni se dneska těsně po půlnoci narodila holčička Lara :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tyhle Tesco máme rádi, ale nás většinou vyjdou pleny na měsíc tak na litr a s touhle akcí by nás vyšly na 500,- tak jsem si řekla, že bychom to zkusili no :confounded:

Leni na noc nevydrží jo?

Já vůbec nevím, vím že Kristý dřív taky protýkali, ale to byly ty maličký, teď je větší, ale zase víc pohyblivější a malej tam je to asi těžší s těma pindíkama, tak abych si pak nervala vlasy za ušetřených 500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Mispuli kámošce gratulace! :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sousedů kočka je taky Lara, podle Lary Craft (snad píšu dobře - hrála jí Angelina Jolie) :grinning: Super jméno, moc se mi líbí...akorát v Čechách bych ho mímu nedala - Lara Sýkorová - to zní zvláštně, co?
Terez, já nevím, jestli vydrží. Denda spí 12 hodin v kuse (teda teď se budí s tím kašlem...ale jinak v kuse) a já si jí tuhle S&P netroufnu dát, je docela slabá. Takže na noc dávám buď normální pampersku, Babylove nebo Tesco. Možná by to teda vydržela, ale víš co... :sweat_smile:
Jinak přes den jsou ty S&P skvělý, jak jsou tenký, tak se může dítě parádně pohybovat a pokud se nepokadí, tak vydrží stejně dlouho jako normální Pampersky. Ale vím, že některým dětičkám nevyhovují...
Terez, pokud seženeš 4 a pak vám nebudou vyhovovat, tak je klíďo odkoupíme. :wink:
25. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že řešíte plenky. Já na Sleep&Play docela nadávám, nám se nešikovaly, na noc nevydržely. Kupujeme plenky z Tecsa a jsem spokojená. Taky jsou fajn plenky z DM drogerie, ale jsou dražší než Tesco. :wink:
25. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni zítra se mi staví MM ještě v jiným městě i jeho kolega tak uvidíme, jestli je seženou, já to tea risknu, i když jako maličký jí fakt nevyhovovaly, tak uvidíme :wink:

Šári mě zase moc nevyhovaly ty Babylove, mě přišlo, že nejsou vůbec pružný proti ostatním, to mám radši z Rossmanna, tam je to ale to samý, když maji akci, tak nemaji ani balík :angry: :angry: :angry:
25. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, zkuste to ještě během toho týdne. Mě se to minule stalo v tý Hypernově u těch Huggies a pak jsem se tam dostala ještě v tom týdnu 2x a už jich tam měli vždycky dost a všechny velikosti. To bude něco podobného, jako tenkrát v tom Globusu :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš tak to doufám a nezkoušela jsi Domčovi tyhle? Mě zajímá jak je to u těch kluků, přece jenom jsem se přesvědčila, že to je něco jinýho :wink:
25. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni:ona má za manžela rakušáka a žijou ve Vídni,tak se malá jmenuje Lara Kubitschka :grinning: :grinning:

nám taky vždycky protekly,nejvíc nám ted vyhovujou ty tesco,i cenově :wink:
25. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, mě taky nevadily tyhle pleny. Teda my je hodně dávali na léto, že jsou prostě slabší. Na noc bych asi taky neriskovala, ale problém jsme s nimi neměli. Když se blbě válel nebo toho tam měl moc, tak nám protekly všechny pleny. Zrovna včera Pampersky ty klasický, ale to byl strašně posrajděnej :slight_smile: Ještě občas z nějk to docela vylítne, ale snad už ten hnusnej průjem je pryč, teď ty tři týdny to bylo strašný a úplně nám to rozhodilo učení na nočník, teď mi tam zse vůbec nechce, ale včera se teda večer aspoň jednou tam vyčůral.
25. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky kočky,
teda dneska je tam zasejc krásně........... :dizzy_face:

terez, kdybys napsala, že jdeš do hyper v mercury,tak ti to budu rozmlouvat,mě se snad nestalo, aby tam měli něco co je v akci na děti. a to jsem tam byla pro to několikrát, ať se týče plín, jídla nebo oblečení, nikdy nic. už tma na akce nejezdím - škoda benzínu....... když něco chci,tak to koupím v hyper v hradci,tam to mají vždycky....

jinak plíny, my kupujem ty eko z DMka, sice vyjdou o něco malinko dráž, ale nepřijde mi to tak hrozný a taky nám clekem vydrží..... taky jsem ty SP zkoušela u Maru a taky jsem s nima spokojená nebyla - na noc prostě nejsou.......

Lara je hezký jméno..... :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš :grinning: "blbě válel" to mě pobavilo :grinning: tak moje děti se pořád nějak válí :grinning: malej se kroutí jak tlačí :sweat_smile: a malá sebou háže o zem všelijak :grinning: no tak uvidíme, já to zkusím, máme ještě Pampers Active Baby tak ty budu dávat radši na noc, už jsem se totiž vyprdla i na malýho a taky ho v noci nepřebaluju :sweat_smile:

Hani já nevěděla že tam půjdu :grinning: byli jsme u Dr. a pak mě tam MM hodil :slight_smile: a ani jsem nepsala, že mám zakázané mléčné výrobky po dobu 3 týdnů, možná jsem alergická na mléko nebo se osypávám od nervů, nevím no.
Do toho Hradce se zítra jukne MM nebo ten jeho kolega, jak jezdí služebně, nevím kdo z nich tam půjde.
25. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my teda na noc dáváme už jenom huggiesky, protože pampers active baby měl ráno totál pročůraný :unamused: no, teď mi je začal pročůrávat i přes den a to si myslím, že fakt jako přebaluju dost často :angry: kolikrát přijdem mokrý zvenku :unamused: najedem asi na huggiesky i přes den, přes noc drží a nepročůrá se :wink:
25. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli huggiessky nám taky vyhovovaly,jen nedávno se mi stalo,že pročůrávala i ty,já ted přes den dávala ty úplně obyčejný z tesca,byly to igelity,ale to jen proto,že jsem se jich potřebovala zbavit,fanta je koupil omylem,takže jí je dávám dopoledne,protože to většinou kadí :wink: ,ale už mám jen poslední 4 a jsem za to ráda,fakt byly dost šílený,takže ty jsme měnily skoro po 2 hodkách,ted tam mám ještě 3/4 balíku obyčejnejch huggies,ty jsme vyhrála na turnaji v badmintonu,byly součástí 1.ceny,abysme je mohli použít,abysme se z toho vítězství neposr... :grinning: :grinning: :grinning: ,dokonce hlavní organizátor trefil i velikost,na noc dávám ty z toho tesce,zelený,a jsem s nima spokojená,ale občas,když pije v noci víc čaje,tak je taky pročůrá a ráno má plenu skoro kilovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ještě to přes den ,tedy spíš odpoledne nebo když někam jdeme,kombinujeme s těma natahovacíma,občas je zkusíme stáhnout a posadit na nočnajs,ale úspěchy mizivé či občasné :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek