• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Ahoj, tak Bořek nakonec nadnul...šli jsme do města na pizzu :sweat_smile: byla výborná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že všichni jsou na FB a tady nikto........ :wink:

dneska bude zasejc asi sluníčko,tak povyrazíme brzo ven, aby jsme užili toho slunka......

holky, co nějaký ten srazík - naplánujem to nějak a kdo by mohl se dostavit se dostaví a kdo ne,tak přijde příště - co vy na to?? když budem hledat společný termín,tak to nevyjde asi nikdy.......... :frowning2:
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!! :dizzy_face: po delší době sem taky napíšu :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:

koukala jsem,že ste rozebírali plínky,my ty Sleepy taky občas doma máme a je pravda,že je lepší je dávat jen na den,na noc nám vydrželi pouze ty tesco,ty nepročůrá-teda občas jo,ale né tak často jako ty jiný plínky,já je mám stejně nejradši,pak nejsou špatný i z Penny plínky :wink:

když by byl srazík a my smem ohli tak přijdeme moc rádi :wink:
26. lis 2009 v 09:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, :wink:
tak dnesk slavnostně pouštím oficiálně do světa zprávičku, že budeme mít druhé miminko. Nechtěla jsem to dřív nikde publikovat, jelikož jsme měli trochu potíže a nevěděli jak to dopadne. Všechno už je ale v pořádku, tak není důvod to dál "tutlat". :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím. Poslední dobou sem k vám chodím často, ale ještě jsem si netroufla napsat :confused:

Četla jsem tu diskuzi o plínkách, tak my zase naopak používáme nejčastěji Pampers S&P a moc nám vyhovujou. I na noc, Josífek ji pročůral asi jednou a jednou byla tak těžká, že praskla :slight_smile: a v noci nepřebaluju a vydrží 12 hodin v poho. Asi se tolik nemeleme nebo nevim a to v noci pije mlíko. Občas používáme i Huggies Clasic a taky dobrý, ale jsou takový tvrdší tak mám radši Pampersky. Taky jsem zkoušela nákup v Hypernově a neuspěla, ale jídlo pro malýho bylo, dokonce i Sunárky, co nebyly v letáku byly v akci.

Kdybyste měly nějaký sraz ráda bych se přidala, kamarádky s dětma mi dost chybí, mám všeho všudy jednu v ČB, ostatní jsou daleko. Tak doufám, že nejsem moc troufalá :grinning: Zatím papa.
26. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé šári, tak ty budeš rekordman - budeš mít dítka nejblíž za sebou..:wink: to je skvělá zpráva......

pepehani - vítej....... :wink: jsem teď pořád dumala odkud tě já znám a teď už vím - chodily jsme spolu na těhucvičení...... :wink:
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Šári, gratuluju a přeju, aby už bylo všechno v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:

Pepehani, vítám tě :slight_smile: Jen se přidej, každý, kdo se přidá, je vítán :slight_smile: Můžu se zeptat, kde bydlíš? Třeba okolo Máje je nás dost.

Holky, domluvily jsme se s Beat, vyrážíme na hřiště za MC teď dopo, kdo byste chtěl, přidejte se.

mějte hezký den.
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
především Šári, obrmegagratulace k miminku!!! To jsi to vydržela hodně dlouho neříct, tak snad teď už budete mít všechno v pořádku. A víte už, co má prcek mezi nožkama? :slight_smile:
Pepe, vítám tě tu, určitě budem rády, když se přidáš.
Holky, my bysme na srazík šly moc rády, ale až se úplně dostanem z těch chřipek. Počítám koncem příštího týdne, že bysme mohly být úplně v cajku - snad.
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, tak jak je na tom tvoje mamka? Nechá se očkovat proti pras.chřipce? To rozhodování je asi těžký, viď? Brzy se uzdravte.
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, Šári, ooobr gratulka :dizzy_face: koukám, že už to máš skoro za pár :wink: opatruj se těhulko, ať jste všichni v pořádku :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky holky,
dočetla jsem, ale už nevím na co jsem chtěla reagovat.

Dneska mám opět alergii, i přesto že na to beru prášky a nejím nic mléčného, jedině včera jsem ji neměla, nevím co se změnilo :rolling_eyes: tak jsem nadšená, protože je mi k tomu i pěkně zle a prcek mi řve na klíně :confounded:

Pephani moc tě u nás vítám, měla jsi se přidat už dřív :slight_smile:

Šári ještě jednou moooooooooc gratuluju :grinning: jak vyřešíte ten kočárek? :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já myslím, že jí to vymluvím. Jinak chytla tu chřipku od nás, dostala antibiotika, ale ty jí nesedly, takže od předvčerejška zvrací - i když už jí ty atb dr vyměnil. Fakt nějaký blbý období :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oli-Panter, koukala jsem na FB na tvůj profil - ty se znáš s Danuškou Hoššů??? :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni chudák mamka, ale taky bych se přikláněla k tomu aby se očkovat nenechala, jak už jsem tady psala, říkala mi sestra u Dr. že ona se očkovat nenechá, že tam ty látky ani nechce, že bude posílat lidi co budou mít zájem do nemocnice (a že prý se na to ptali snad jen 3) a taky tam neměli ještě ani jeden případ a prý jim volají každý pátek z hygieny a říkali že v JČ to moc neni :wink:
26. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho j holky

Šárce gratulace,budou skoro jako dvojčátka :wink: ,měla jsem spolužačku na vejšce,která byla se ségrou takhle kousek od sebe,mám pocit,že snad ještě i míň :wink:

leni já bych se očkovat taky nedala,nevím jak máma,nějak jsme se o tom ještě nebavily,patří taky do tý rizikový skupiny,je doma už přes deset let po operaci srdce,byla na očkování na normální chřipku,tak doufám,že na tohle nepůjde

my se vrátili s honzisem z logopedie,byl strašně moc pochválenej,že má skvělou slovní zásobu i mluva se zlepšuje,než jsme odcházeli,tak nám řekla,že udělal obrovskej pokrok a že nečekal,že by to mohlo jít tak rychle :wink: ,míša byla mezitím u babičky,franta jí tam jel vyzvednout a před chvílí volal,že malá vlezla dědovi do postele a usnula mu tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a já na FB nejsem vůbec
26. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já měla na ZŠ kamarádku a ty byli od sebe snad 10měs. se ségrou :grinning: maminka si prý myslela, že další děti mít nemůže :sweat_smile:

Mispuli no vidíš, to je super jak je Honzík šikovnej :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za milá uvítání :slight_smile: a zdravím hankah

Šárce také gratulace, my jsme se ségrou přesně o rok (teda bez tří dnů) a bylo to super, člověk měl vždycky kámošku po ruce :slight_smile:

Jinak někdo se ptal odkum jsem, tak z Vltavy
26. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Páni Pepahani vaši si to uměli naplánovat, já chtěla taký :frowning2: :sweat_smile: :grinning:
A kdy máte narozky? :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Šárko, velká gratulace :slight_smile:
Pepahani, taky vítám :slight_smile:
Na srazík rádi taky přijdeme, když samozřejmě to bude možné a nebudeme mít nějakou tu naší aktivitu zase :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my na srazík bohužel nee,nechce se mi ted moc cestovat vlakem :confounded:
26. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak očko proti tý prasečí jsem mamce vymluvila, už je rozhodnutá, že ho nechce - normálně jsem se dočetla, že ten očkovaný musí podepsat papír, že může mít vedlejší příznaky (dost šílený příznaky - např. ochrnutí) a že nebude požadovat od výrobce odškodný!!! Myslím, že to mluví za vše!!! :angry: :angry:
Jinak s mamkou jsem pádila znovu k dr., normálně se motala, nemohla dýchat atd., tak jsem dala Dendu k prababičce a šla radši s ní. Prý jí z tý chřipky začly tuhnout svaly!! Prý tyhle blbý virozy nemocný lidi takhle těžko zvládají. No, ještě že to je "jen" tohle, docela jsem se vylekala, ach jo...
Holky, s tím věkovým rozdílem - kámošky teta měla děti narozený v jednom roce(nemyslím tím dvojčata :sweat_smile: )!!! Jedno na začátku roku a druhý ke konci :grinning: Pak spolu dokonce chodili i do třídy :grinning: Jo a další "rarita" - můj Peťa a jeho segra jsou narozený oba ve stejný den - 8.června - tři roky od sebe. Taky síla, co?
26. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já mám pocit,že ta spolužačka od sebe byly 9,5 měsíce,jestli je to možný,nerada bych plácala :wink:
26. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No každopádně to musí být nářez, co? Když je to aspoň o ten rok, rok a půl, tak to je asi přeci jen lepší :slight_smile: Teď uvidím u kámošky, bude mít dětičky od sebe rok+4 měs., má termín na Vánoce :sunglasses:
26. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda člověk tu chvíli není a je tu toho zase tolik nakecáno a ještě takový novinky!!!! :dizzy_face:

Šárko obrovská gratulace k druhému mimi!!!je dobře,že už je to vše v pořádku!!a kolikátého máte termín????a co nebojíš se????myslím druhého porodu a hlavně,jak to všechno budeš zvládat???já se totiž všeho bojím,sem posera :sweat_smile:

Pepahani vítám tě tu!!!! :dizzy_face:

Jinak byli sme s Olčou na hřišti,malej mi snědl tunu písku,ale jinak to bylo fajn :grinning: :dizzy_face: tak doufám,že brzo bude nějaký srazík!!
26. lis 2009 ve 14:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea:aspoň mu bude líp trávit:slight_smile:)
26. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli no o to dostal mín oběda :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 15:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to víš, Krumlov je malej :wink: my se tak známe-neznáme:grinning: její mamka je učitelka a jezdila s náma na výlety :wink:

jo, a moji bratránci jsou od sebe taky asi necelých 11 měsíců a taky spolu chodili do třídy :grinning:
26. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristo já jsem starší a jsem narozená 16. srpna a segra 13. srpna rok po mě - a opravdu je plánovaná :grinning: :grinning: :grinning:
Naši tehdy měli nějakou novomanželskou půjčku a když byli narozeny dvě děti do roka, tak stát odpouštěl nejvíc peněz (jako, že to nemuseli splácet). Vyšlo jim to s odřenýma ušima :wink:

já si zatím na druhé dítě netroufám. Sice jsme o tom chvíli uvažovali, že právě budou blízko věkem a budou si hrát, ale když vidím, jak se někam vypravujeme a že někam s dítětem prostě nemůžu, tak jsem ráda, že je jen jedno, to babičky snadno pohlídaj.

Právě začínáme chodit - včera udělal sám první tři kroky a dnes ten výkon pro velký úspěch zopakoval a je ho všude plno. Teď se právě stěhuje do záchodu, tak ho musím jít vylovit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to je něco, že se narodili ve stejný den, nádhera :dizzy_face: já jsem tady viděla zase maminku co měla děcka 1 rok a jeden den od sebe, to mi taky přišlo krásný :dizzy_face:

Hele s tím papírem co se musí podepsat mi to říkala sestra u Dr. taky a dneska bylo ve zprávách že se po tý vakcíně složila nějaká žencká, takže mamka dobře udělá když se očkovat nenechá, bůh ví co by měla ona jako vedlejší příznak :frowning2:

Mispuli je to možný, ale určitě nemohli dodržet šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky a jaktože spolu ty děti chodili do třídy? :sweat_smile: to měl ten jeden asi odklad že? :slight_smile:

Pepehani tak to jo :slight_smile: a je to krásný, že to máte v jednom, určitě jste slavili narozky spolu a nikomu nebylo líto že nedostane dárky (jako to třeba bude u nás když budou oslavy jinak, ale stejně budeme muset kupovat oběma :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a Lukymu to navíc může být trojnásob líto, protože my jsme všichni v březnu s Kristý a on jedinej v tom září :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gratulujeme k prvním krůčkům :slight_smile:

y
26. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, jeden bratránek je v září a druhej v létě:wink: tím pádem nemá odklad ani jeden a jdou do školy nastejno :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek