• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
Aha tak doufám, že to bude mít brzo olítané a bude mít klídeček, nechtěla bych to olítávat s naší jednou Kristýnkou :grinning: natož dvěma dětma :sweat_smile: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé Oli tak tuhle fotku jak máš v albu máme stejnou z Hluboký :grinning: kdy jste tam vlastně nakonec byli????
28. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, dávají je tuším na TV Barrandov, ale to my nemáme. Máme od kamarádky vypálený dvd se dvěma dílama. Pokud se někdy sejdeme, tak se pokusím ti to vypálit, jestli chceš.
28. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ještě jsem ti "šmírovala" v albíku, prosímtě, kde jsi kupovala ty deky se jmény? A jak jsou velký? A nevíš, jestli měli Denisu? Uf, to je otázek, co? :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, byli jsme tam 9.5. odpo, krásně nám vyšlo počasí, bylo to moc fajn. děda s babi a malou chtěli jít na koníky, ale začlo tady hrozně pršet. Leje v ČB?
28. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Leni a kde máš ty albíko? :astonished: Na dečku ti vyšijou co chceš, prodávají to na MMB, zrovna jsem smázla včera ten link z oblíbených, že už to nebudu potřebovat :sweat_smile: tak až to najdu ti to pošlu, ale to bude hned :slight_smile:

Oli tak tady neprší nebo je to tak málo že to jako obvykle nepoznám :grinning:
28. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem ti to Leni hodila do IP :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a rozměr uvádí 75cm x 100cm. Já to neměřila tak snad to sedí :grinning:
28. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak tady taky prší, buď jsem o tom předtím nevěděla nebo začlo až teď, spíš si ale myslím že to začlo někdy teď, předtím jsem neměla ani mokrý okna, teď už jo :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak u nás se ještě spí,ale půjdu ho vzbudit,protože by mi pak zase nespal po O :slight_smile:

Srazík si užijte a naplánujte brzo jinýmprotože já ty úterky fakt nemůžu :wink:

U nás vede Nemo,Elmo,Ovečka Shaun,Prasátko Pepa,Noddy atd.Jdu budit a uklízet a dneska to mám napraný :wink:
29. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak u nás se nespí už zhruba hodinu a něco a o celonočním spaní už můžu taky vyprávět leda z minulosti :pensive: to nám to vydrželo dlouho :rolling_eyes:

Srazík - pořád mi nějak uniká jestli už je něco oficiálního nebo pořád jen spekulujeme? :astonished:

Jo jinak Leni TV Barrandov máme tak s těma CD to nemusí být :grinning:
29. kvě 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak hned ráno při přebalování jsem objevila nový zoubek - dvojka vlevo dole :grinning:
Srazík - já bych řekla, že to bude spíš neoficiální setkání :grinning: Zatím jsme domluvený na úterý ráno, Lucka by měla přijet buď v 9 nebo v 10 vlakem. V pondělí bysme doladily časy. Jinak to zatím platí. Akorát zatím tam asi budu jen já a Lucka (mispuli).
A další sraz naplánujte, mohlo by to být fajn. Koukala jsem na stránky druhých Budějčandek a ty se schází snad každý týden :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni to víš tak tady je pořád někdo marodnej, teda poslední měsíce to tak bylo. Já vyzkouším o víkendu ten sporťák, pokud by tam malá usnula tka nebude problém dorazit, kdyby ne, tak uvidím podle času jak na tom bude se spaním :wink:
29. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,

Kájinka jela s babi a dědou na dětský den, tak nakukuju kvůli srazu. My bysme s Kájinkou taky dorazily. Psala jsem holkám "od prcků", jestli by pro nás neměly nějaký tip na kavárnu nebo tak na sraz, ale zatím žádná odpověď, ono asi ani nebudou vědět, přece jen ti jejich mrňousové jsou ještě ležící, tak někde kočár postaví...ale taky bych brala častější srazy. Až bude pěkně, tak si myslím, že fajn bude ta Stromovka nebo vyrazit na kole na Hlubokou - po stezce jsou ty trampolínky, hřiiště, Bavorovice nebo spíš kanál by jistily občerstvení.

Jinak na Šumavě - západní část - od poledne leje jak z konve, teď to před chvilkou ustalo :angry:
29. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co myslíte, daly bysme dohromady i někdy třeba sraz odpoledne? Mě napadlo, že Slávka chodí už do práce, že bysme ji taky mohly vidět...
29. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamulky :dizzy_face:taky se ráda na srazík přidám!!!!radši bych taky někde venku když počasí dovolí,přeci jen je to lepší,jak pro nás tak pro dítka,já se v kavárnách moc necítím,navíc udržet děti někde na klíně moc nejde,ale samozřejmě se ráda podřídím :wink:

Oli no nějaký výlet by byl moc fajn!!akorát já bych musela asi na bruslích,protože nemám sedačku na kolo,ale klído bych nějaký výlet brala!!
29. kvě 2009 v 19:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak kolo já asi nee :grinning:
Já jsem pro to odpoledne, já už to psala, malá se mi vyspí a pak jsme do večera k dispozici :slight_smile:

Jinak já dneska vytáhla sporťák a když nebude o víkendu hnusně tak ho otestujeme jestli ta potvůrka v něm usne, když jo, tak můžu fakt kdykoliv :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír,
tak my odpoledne (zase krom pondělka) můžeme vždycky tak od 14-15 hod., malá teď začala chodit spát hned po o - kolem poledne, takže ty +- 2,5 hod. spí a pak můžem vyrazit.
Na kolech zatím nemůžeme, nemáme sedačku :confounded: A brusle taky nemáme, zaplaťpánbůh, bych se asi přerazila. Tak jedině, že bysme za váma běžely?? :grinning:
Ale ven bysme mohly, klidně třeba na nějaký hřiště. U nás - na Pohůrce - je moc hezký hřiště u Jelena, navíc je hned vedle hospoda a není problém si odsud vzít pití na to hřiště, pak jen vrátit sklenice a je to. Ale to je zase z ruky pro vás, tak kdybyste věděly třeba o něčem podobným "na půl cestě"...
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak můžem běžet všechny ne??pro terču seženem nějakou káru a je to :grinning: :grinning: né humor.no nám je to jedno v koli,my se vyspíme vždy a všude,takže záleží na vás,taky bych ráda,kdyby sme se viděli víc :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 21:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já doufám, že na malou zabere ten sporťák, mám ho tak hezky vydrhnutej :sweat_smile: se mi ven s ním ani nechce do tohodle počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak se najíme kdekoliv, takže s ničím jiným krom spaní problém nebude! :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, omlouvám se, už jsme zase u toho, o čem jsme psaly včera - mozek nefunguje. Promiň :pensive:

Pěšky bych klidně šla taky, ale to je docela daleko - kvůli času, než se tam dostaneme.

Jsme si s Hankou jednou cestou do města říkaly, že kdybysme si zařídily restauraci s pořádným dětským koutem a zahrádkou, že bysme určitě neprodělávaly. Tady nic pořádnýho není.

Leni, když bysme se chtěly setkat odpo, tak si myslím, že ten "Jelen" daleko není, taky bysme to mohly vyzkoušet.
29. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nesel mam nekoli dni internet,tak vas jdu docist :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Oli to já myslela jít spíš zpátky pěšky než tam, to by pak malá byla otrávená, ale jinak když byla malinká tak jsme chodili přes celý město, několikrát z PK Jih pěšky, i od Mercury, ona jak nesnáší ty autobusy, tak já radši půjdu několik kilometrů pěšky abych si to ušetřila :slight_smile:

Marti no tak dočti a vyjádři se ke srazíku :wink:

Dneska je venku taky pěkně hnusně, to nevím jestli někam půjdeme, hlavně aby nepršel :confounded:
30. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli jít odpoledne na Den dětí a nikam nejdem vzhledem k tomu hnusnému počasí :angry: :angry: :angry:

Odpoledne by mi to nevadilo,já si neuvědomila,že Slávuška je už pracující :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

dobře, chtělo by se to sejít klidně někde ve městě a hned to vymyslet na další sraz.

Marti, ahoj. Jak se pořád máte? Se sem taky poslední dobou moc nedostaneš.

Jinak tady neprší, ale je to počasí takový nepříjemný.
30. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Oli :wink:

Tak my jdeme aspoň od 17 hodin na narozeniny kamaráda :slight_smile:

Jdu si vyžehlit vlasy a pak se mi už asi probere zbojník,tak zatím ahojky :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a co s dětmi ve městě? Když půjde hodně kočárků vedle sebe tak ani moc nepokecáme, spíš půjdeme jako nějaká parta na procházku, ale povídat si nebudeme nebo na sebe řvát asi nebude to pravý :sweat_smile:

Já dneska byla s Kristý akorát nakoupit, stihly jsme to v době kdy nepršelo, ale jinak otřesný počasí, manžu bolí hlava a doma nás to nebaví :confounded:
30. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já to myslela - ve městě - třeba Basiliku a tam dát nápady na příště. Takhle nevíme, kdo kolo jo a ne,...ale přizpůsobíme se, u nás by problém se spaním,...být neměl...
30. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli:nedostanu se sem casto,delame garaz,za par dni budeme otevirat ten obchudek
Terez:srazik nevim. Mam toho moc s tou garazi a jeste resime MM,ze nedostal 2 mes.zaplaceno,tak se zeptam na financaku,jdu tam v pondeli skrz podnikani,tak treba poradi co s ti,nebo me poslou na urad prace. Ale neco se s tim udelat musi. Ma smlouvu a penize ne. Nemam uz ani na plinky :frowning2:
30. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek