• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
autor
To budeš hodná když písneš :slight_smile:
Oni maji fakt všechno, musela bych se zeptat jejich mamky no :astonished:
28. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych řekla, že není špantý nápad -to by se mohlo hodit,ale řekla bych,že spíš té menší, ta větší by už chtěla nějaký "opravdovější"
28. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Hani tam je problém že to mluví v AJ, takže já nevím jak by to holky ocenily co myslíš? Ta jedna je školková a druhá chodí do druhý třídy. Já husa jsem měla koupit notebook v Tescu, čučela jsem na něj pro naší Kristý, počítalo to atd., ale řekla jsem si že je na to malá tak počkáme, stál jen 299,-!!!
28. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tohle je ten co měli v Tescu, jsem husa, na MMB ho maji kolem 500,-
http://img.mimibazar.cz/foto/2/091111/20/b28391224.jpg
28. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, to si právě nejsem moc jistá. záleží jak by na tom jsou s jazykama. no,ten by byl asi dobrý, ten z toho Tesca......

a co se vyprdnout na hračky a koupit třeba nějakou knížku, nebo teď koukám na leták z prioru co nám přišel a mají tam celkem hezké malé polštářky, nebo třeba deštníčky......
28. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je taky pravda, musím to okouknout co všechno maji, ten leták se nám válí dole v baráku :grinning: akorát si vzpomínám že polštářky dostaly loni, to dostala i Kristý od jejich babičky a deštník asi mít budou, lepší je asi kupovat dětem co skoro nic nemaji než tot, já se musím pořádně podívat do obchodů, jenže s děckama to nejde, Kristý tak vříská že nikdy nekoupim všechno co jsem chtěla a ještě vybírat harčky :sweat_smile: budu muset nějak vyrazit sama :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom úplně stejně...... taky nemám vůbec přehled co za hračky a vlastně ani za nic dalšího......... jsem celkem ráda, žemáme dárky téměř vyřešený a nemusím nikde lítat....... :wink:
28. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nejhorší je, že já už ani nevím co mladším dětem :sweat_smile: nedávno se mě ptaly co 7mi měs. dítěti a já nevěděla :sweat_smile: ale tak nakonec jsem vybrala interaktivní hračky, ty se u nás osvědčily :dizzy_face: jenže 5tiletá a 8miletá to jaksi už neocení :grinning: ten noťas by byl super, musím se podívat jestli jim ještě nezbyl, ale silně pochybuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsme se vrátili z Linze a trhy tam byli super. Jen byl takový menší, ale pěkný a pak jeden velký v parku. Tam měli spoustu věcí a hlavně malé boudičky ve kterých byli pohybující se figurky z pohádek. To bylo super. Jinak jsem tam malému ještě nakoupila jedny riflíky na jaro+tričko+ponžky k vánocům. Tak toho bude nakonec zase mít.
Jinak jak jste se tu bavili o tom co děti umí a co ne, tak já když občas kouknu na náš listopad, tak si taky připadám, že neumíme vůbec nic. Oni tam všichni už normálně mluví a všechno dělají. Až se mi občas zdá, že se holky jen předhánějí kdo je lepší. :confounded: Protože to jinak není možný. :grinning:
29. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, taky mám položku něco, co musím vymyslet :sweat_smile: jen to asi nebudou všechno hračky, protože je to pro neteře, kterým je skoro 9let a pak 13, 14 a 16let :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemáte někdo tip, co koupit puberťačkám? :sweat_smile: přece jen jsem v tomhle věku byla před nějakýma 15ti rokama a to byla jiná doba :sweat_smile:

jinak vývoj dětiček fakt nemá cenu řešit :wink: přesně jak píše Olča :slight_smile: hlavní je, že jsou v pořádku a oni to dřív nebo později doženou a hlavně je každý jiný :wink:

jo, a snad první rok si budem dávat dárky i s manžou :grinning: on si koupil vrtačku a já dostanu tiskárnu :grinning:
29. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista..tak už jsem dočetla a našla....:slight_smile: K Landový se také chystám...a jakej formát jste si nechali dělat? A mohla bych taky vidět ty vaše atelirový fotečky? děkuju. Když jsem s ní mluvila po telefonu říkala že focení bude trvat tak 30 - 45 min...nejdřív půjdu sama a jinej den s Kubíčkem dohromady.
29. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aero fotky mám na FB, tak jestli tam jsi, tak není problém si mě najít a přidat do přátel a můžeš juknout, jinak přes e-mail jsou strašně velký, mám jich 29 a posílat po jednom se mi to nechce :unamused:

Oli tak já v takovým věku byla taky na šminky :sweat_smile: ale ty opravdový, měla jsem takovou barevnou řasenku na vlasy, to si pamatuju, to se mi líbilo :grinning:

Hydri to je fajn, že jste si to užili :dizzy_face:
29. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak tě najdu?
29. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, na to jsou ty moje 3 neteře už fakt velký :sweat_smile: vůbec nevím, co s nima :unamused:
29. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aero asi podle jména? IP.

Mispuli to vypadá super, ale holky to asi neznají :unamused:
29. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, velký holky já řeším buď penězma, nebo je vezmu nakupovat hadříky a každá si něco vybere, nebo kredit - toho není nikdy dost - teda pokud rodiče nesponzorujou paušál :grinning: + drobný šminky nebo šampón, krém apod. na doplnění. Taťka mi vyženil dvě nevlastní sestry a dnes jim je 19 a 16. Loni jsem jim kupovala volné lístky do multikina, to mi taky přišlo dobrý. Letos to možná zoopakujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tu česací hlavu tak max. pro tu 9ti letou :sweat_smile: přibližně v tom věku si jí přály ty starší :grinning: já fakt nevím, asi to nakonec spláchnu taky nějakou kosmetikou, i když zrovna já se v tom prd vyznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo jim prostě koupím nějaký roztomilý ptákovinky :grinning: ty jsem milovala já :grinning:
30. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dostala od tety asi v deseti nebo kolik mi bylo brusle, pak takový dárek co mi utkvěl v hlavě byl v deseti úplně obyčejný foťák,ale měla jsem z něj velkou radost a v patnácti jsem dostala velkou plyšovou opici a z tý jsem byla nadšená -ale jak jsou na tom dnešní dítka fakt nevím........
30. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je právě to, že ta doba byla úplně někde někde jinde :unamused: už když já jsem byla v tomhle věku, tak jsme prostě byli jiný... vem si, že tyhle holky mají drahý mobily, foťák dostala ta nejstarší loni a je fakt, že tohle jsou už fakt finančně náročný věci, my si dáváme jen maličkosti... je to hrozně těžký :unamused:
30. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my naštěstí máme jen jednu neteř,letos 12,ale ta je celkem v pohodě,loni jsem jí koupila mikinu,ta se líbila i mě a to v hitu,takže nebyla extra drahá a deku s koněm,ona miluje koně,k svátku dostala rexonu pro teenagery,letos jsme se domlivili,že fakt jen drobnost,hele a co tajnej deník se zámečkem? Docela se k tomu vrací
30. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo když tak píšete, co třeba nějaký spodní prádlo pěkný a nebo to oblečení - to si myslím,že na to dnešní děcka celkem dají......

týýý jo, úplně se děsím co budou chtít jednou naše děti - jeslti by nebylo lepší, aby nevyrostli...... :grinning: :grinning:

jdem ven, jsem zjistila, že jsem loni nechala u kamarádky vykrajovátko hvězdu, tak jdem nějakou sehnat....

zatím papa
30. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Tak já jsem asi jedinej člověk na světě co si přeje aby naše děti už vyrostly, oba dva prořvaly víkend. U malýho to zatím svádím na prdíky a Kristý rostou zuby, ale to jí nedává podle mě právo vztekat se u každý kraviny půlhodinovým vřískotem :rolling_eyes: Příšerný, nevím kdy to přejde, MM sází na třetí rok a mě trefí jestli až ve třech letech!

Já jsem nad oblečením pro holky taky uvažovala, ale pro děti v jejich věku to neni "dárek" nevím jak to říct, ale dítě (aspoň ony) má větší radost z hračky :sweat_smile: Já se rozhodla že koupím ty dětský šminky, mluvila jsem o tom s mámou a říkala že už nějaký maji + knížky a bude to :wink:
30. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se včera byli podívat na rozsvícení stromečku tady u nás na náměstí,dali si svařáček a bylo by to moooc prímový,kdyby to naše malý hádě vydrželo aspon chvilku na místě,ale ne bylo to moc hezký,trubači hráli koledy a honzis nám je s přehledem zpíval,má je naposlouchaný z františka a z krtečka :slight_smile:

terz knížky budou fajn,kup nějakou novou Lancovou

tatka jel dneska služebně do děčína a před 3/4 hodinou volal,že konečně přejeli prahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a má za úkol sehnat zdobící trubičky,abych mohla nazdobit perníčky,poprvé v životě jsem pekla perníčky,kdyžtak si je schroustáme s honzisem,tomu chutnaly :wink:
30. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já si netroufnu ani na to oblečení, oni jsou ty holky větší a prsatější než já :sweat_smile: ještě jsem si říkala nějakej ten dárkovej kupon, třeba do DM nebo tak nějak :unamused:
30. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli neboj prodávaji i dárkový kupony do Adidasu, Tesca atd. :sweat_smile: já bych třeba ocenila to Tesco protože tam si koupím hodně věcí od kosmetiky přes pěkný oblečení :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak po zdobících tyčinkách se slehla zem. pořád jsem je okukovala až jsem si je nekoupila a dneska jsem si říkala, že je koupím a ony nikde nejsou..... :frowning2:

terez, v BIlle jsem viděla nějaké barvičky pro děti od pěti let, byly v takové tubě a malovalo se s nima tak, že si je zasadila do čehosi a tam jsi máčkla na nějaký čudlík a ta barvička malovala proudem vzduchu - asi to vysvětluju jak tatar,ale zkus se na to dojít podívat. stálo to asi 200. mají to tady u nás...

jo a holky, teď jsem přijela z tesca a mají tam mléčný bar, čepuje se tam mlíko do flašek. a je fááááákt výborný..... :wink:

tak jdu zadělat ještě jednu dávku těch perníčků, protože Milan mi je do vánoc asi sní..... :frowning2: jsem dneska koupila vykrajovátko na domeček,tak ho zkusím....
30. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hola, přeji dobré ráno všem.
Já ještě oka nezamhouřila, jelikož naše mladá se o půlnoci vzbudila s velkým řevem a řve doteď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tipuju to na zuby, už jsem objevila 2 špičáky a asi se pořád derou ven. Tak jen doufám, že někdy usne... Teď jsem jí dala znova Nurofen, tak SNAD zabere :wink:
Jo a dárky pořád nemám, jen pro Denisku.
Tak páááá
1. pro 2009 ve 04:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek