• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
teda leni,vy si užíváte :sweat_smile: :sweat_smile: ,tohle už máme naštěstí za sebou

hani já chtěla taky zdobící trubičky a přesně jak píšeš,nejsou :frowning2: :frowning2: ,ale já to ručně nenazdobím,na to jsem lempl
1. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky reaguji jen rychle až bude čas písnu
ty trubičky prý mají v Intesparu.říkala mi to babička kupovala je v Táboře
1. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo to je hezký,mamina je pro mě taky v táboře má,ale my tam jak na potvorujedeme až za 14 dní,zkusím tatku přemluvit,dneska jede na hokej do budějek,tak aby se mrknul,jestli bude mít čas,okolo pojede,tak třeba bude,me mít štěstí
1. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jdu Vás po dlouhatánske dobe pozdravit. :slight_smile:

Máme sa celkom normálne, kde tu nejaká drobná nemoc, ale jde to. V školke je to super, dokonce nás čeká prvá vánočná besídka :grinning: jsem na to zvedavá.

a dávam vám typa na dárek pro kluky. http://rodina.dama.cz/clanek.php?d=6671
Sme kupili Filipovy a je fakt dokonalá, je to verná kopie ozajstní pily, hlavne stojí 334,- kč v stihlu, a v hračkárstvích mají ošklivou bosch za 599,-
Dám podrobnosti kdyby nekto chtel.

Ale pro velké slečny neporadím..... :frowning2:
1. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak hlásím, že jsem spala celé 3 hodiny :grinning: Jak zamlada po pařbě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Slavuš ahoj a opožděně všechno nejlepší k narozkám, dneska jsem to objevila na fb
Holky, já koupila nějaký pidi zdobící trubičky se 4 barvama v Kauflandu. Jinak nějakou zdobící tubičku jsem kupovala loni po Vánocích ve slevě, tak uvidím, jak to s ní půjde. Čím zdobíte - bílek a cukr? A barvíte to? Já bych to letos ráda zkusila...vždycky jsme měli jen bílo hnědý perníčky, tak nějakou změnu :sweat_smile:
Jinak moc pečení nechystáme, budem dělat perníčky, linecký, vanilkový rohlíčky, pracny a možná pudinkový rohlíčky. A nějaký nepečený - klasika rumový kuličky a vosí hnízda. Možná ještě něco hooodně nenáročnýho. Nějaký pečivo bysme měli zase dostat od Peťovo tety, ta peče každý rok kolem 60 kg (blázen - dělá to i na kšeft...).
Dneska jsem chtěla dopoledne vyrazit do města na dárečky, ale vstávaly jsme až po 9. a navíc jsem byla úplně mrtvá, to chci vidět, kdy to stihnu nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se připojuju pro velký holky k té knížce od Lanczový - píše fakt dobře. A co třeba nějakej sříbrnej prstýnek a nebo naušničky? Pak mě napadá ještě nějakej deníček na zámek nebo fakt nějaké hadříky na sebe.

Jinak my už pro Kubíčka také něco máme :

dřevěné navlékací korále
pak magnetickou tabulku na kreslení.
pak tuto tabulku http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4390741
maňásky na ruku
lego
nůžky pro nejmenší
a modelínu play dooh
1. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi máte moc hezký ty fotečky z ateliéru a platili jste jí hned na místě a nebo až když byli fotky hotový? nebo nějakou zálohu?
1. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuš, ta pila je super, ale u nsá by byla akotuální tak za rok možná. To by se mi i líbilo.
No já letos ty Vánoce moc neřeším, nějak během roku jsem různě něco pokoupila a to letos dostane :slight_smile: Jen teda jsem kupovala nějakou knížku Krtka a Mašinka Tom a pak s tátou takový bagr ven na písek. Ovšem pro Domču bych toho vybrala :grinning:
Horší jsou ty ostatní a právě ti puberťáci :angry: A ještě ke všemu, když je jeden kluk, kterej kromě fotbalu, nemá čas na nic. Tak to jsem úplně v koncích. Musím zítra ještě ve městě na něco mrknout, ale prostě na tohle nemám fantazii.
1. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vera:tak když hraje fotbal,tak mu kup nějaký kvalitní ponožky nebo štulpny nebo fotbalovej dres a pokud čte tak knížku od nějakýho fotbalisty,vím že vyšla od Beckhama
1. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, to by jsi je musela znát :angry: Nic jinýho naž Adidas nenavlíkne, teda jemu je to možná i jedno, ale táta. On vlastní právě krámy s tímhle oblečením, takže to nehrozí. Všechno má vlastně zadarmo. No a knížku jsem přemýšlela, ale jako nějakej Beckham :grinning: No fakt těžký, mám teda pro něj takovýt y kovový hlavolamy, ale právě by to chtělo ještě něco. Ale možná nějakou knihu v těch levných knihách koupím. Kdysi jsem tam koukala na nějaký hry pro celou rodinu, tak možná to, když to bude.
1. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru tak to jo ,to je těžký takovejm rodičům se nezavděčíš :confounded:
1. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, jojo přesně tak, zvlášť těmhle, ale je mi to jedno, něco koupím a ať si s tím dělají, co chtějí :sweat_smile: Ale on je Filip hodnej, chtěla bych mu právě udělat radost, jen je to prostě strašně těžký. Tak snad hlavolamy ho trochu zabaví.
1. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevite nahodou kam by se dalo jit v nedeli 6.12 s detma,neni nekde nejaka akce? Diky
1. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Když se bavíte o těch knížkách, tak já kupovala kdysi MM o více fotbalistech, ale to jsou pálky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aero zálohu asi chtít bude :wink: a můžeš to zaplatit i celý hned. Fotky jsou pak do týdne, formát 13x18.

Coko to netuším...

Slavus ahojky, zrovna jsem na tebe myslela, že ti písnu IP jak žiješ, jsem ráda, že jsi skákla, pila krásná :dizzy_face:

Koukám, že se tady budu stydět, všichni pečou a já ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
1. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
terz neboj,já letos poprvý pekla perníčky a možná ještě linecký,ale to je všechno,já prostě péct neumím a nebaví mě to,tohle spíš jen kvůli dětem,já totiž většinu cukroví nesmím a vadí mi i pachy,takže proto a hlavně dětem chutnaj ty nejobyčejnější,jako linecký a perníčky

veru to je dobře,že je kluk zatím nedotčenej nějakou pýchou

čoko nevím u nás je 5.12. venku mikulášská,mikuláš přijede v kočáře taženým konma a okolo spousta čertů

my jdeme zítra na mikulášskou od Krtečka,tak jsem zvědavá,loni to bylo moc hezký,ale letos to bude v jinejch prostorech

holky musím se pochlubit,honzis spal druhou noc bez plíny a dneska to bylo bez katastrof,takže suchý až do rána.Sice nám trvalo,ale jsem na něj pyšná,tak uvidíme jak dneska
1. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě by to i bavilo, ale když se jedno dítě o troubu spálí a druhý s vykričí hlasivky, za to mi to nestojí :confounded:

Ty jo Mispuli, to je paráda!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzíkovi gratulka :dizzy_face: já chci taky dítě bez plen :grinning:
1. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi neboj, já taky nepeču, u nás to obstará tchyně, je fakt moc šikovná a vždycky napeče, že to jíme ještě v březnu. Nakoupím jí suroviny a vyměním je za hotové cukroví. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná zkusím perníčky z krabice - z takové té směsi, nějakým omylem se to u nás vyskytlo, tak to zdělám a uvidíme. Akorát bych chtěla dělat nějaké větší kousky, aby to nebyla taková piplačka, nemáte nějaké tipy na nákup velkých vykrajovátek?

Jinak, co se týče dárků, tak já nevím ani, co koupíme tomu našemu prďolovi, natož synovci (7let) a ten má ještě o víkendu narozeniny, aby toho nebylo málo. Náš malý dostal teď dárky k narozeninám a to jsme ještě ani všechny nevybalili a už budou Vánoce. Včera jsem viděla dětský lust, takovou tu papírovou kouli s medvídkem Pú a to se mi docela líbilo. Byla bílá, tak by to snad neubíralo světlo. Nejvíc uvažujeme o takové té tříkolce, co se postupně odstrojuje a vydrží dítěti až do tří let, ale nevím, kam jí budeme dávat. Asi prodáme velký kočárek a necháme si jen kárku, aby bylo v chodbě víc místa :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli: a v kolik a kde? Vy jdete
1. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko tady u nás myslím Protivín,je to od tří odpoledne na náměstí před zámkem,pouštěj dětem písničky,pak přijede ten mikuláš a dětičky mu říkaj básničky a dostávaj dárečky,podívat se určitě půjdeme,ale jak tam vydržíme nevím,honzík se loni čertů docela bál,oni tady bejvaj dost namaskovaný a míša ta zase nevydrží na jednom místě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terez naprosto ti rozumím a věz,že u nás to nebejvá jiný,péct musím,když je doma tatka ,aby držel mišáka od trouby

venku tma a prší :frowning2: ,tak ještě že jsme byly s míšou venku dopoledne
1. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi pošleš mi prosím taky od IP kontak na sebe na FB, chtěla bych zkouknout fotky. Dík
1. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepehani:ja te ani neprivitala,promin. Vitej!!!!!!!!
1. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokosusenko: Děkuji
1. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli, to je hezký, oboje :slight_smile: Křeslo ale by se jim už nikam nevešlo, ale je teda za super cenu.
1. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mispuli ja zapomela ze jste okres Písek.
Holky a vy nekam jdete na Mikulase?
1. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Ja sem občas na vás mrknu, ale nestíham reagovat. Práce, FB, díte, domácnost, no des.....

Ja taky nepeču. Tchýne bude pect u nás, tak ji pomožeme s Fildom. Ale perníčky sme s Fildom pekli a líbilo se mu to.

My letos na Mikuláša nikam nejedeme. Bude Mikuláš ve školce. Domov máme objednaného čerta, lebo je to zlobísek velký. Holky fakt ta puberta ve 3 letech je masakr. čerta bude delat kámoškym brácha, takže traumu mu nezpusobime, ale aby vedel že ten čert fakt može dojst. A vyslovene sa čerta nebojí, a celkem se na nej teší. Ešte si pustí s čerty nejsou žerty a hodinu čučí a chce si povídat o pekle. Je to maly masochista :grinning: :grinning: Ale nikdy človek neví co se v tej malej hlavičke odohrá, takže čert bude pripravený na každú situaci.
2. pro 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cokosušenko o víkendu bude plno akcí. Proč chceš 6.12.? 5.12. jsou v každom meste či vesničke čerty.

5.12. je v Borovanech otevírání pekelnej a nebeskej brány. Tak by som chctela.... :wink:
2. pro 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavuš:přeju vám,aby to dopadlo,tak jak si představujete :wink: honzík se taky čertů nebojí,dokud je vidí v televizi nebo na obrázku,hrdina je největší,ale jakmile se k němu přiblížil namaskovanej venku,tak mě chytil za ruk,rázně řek domů a bylo vidět,že se bojí :wink: ,ale jak říkáš,musí poznat,že klidně může přijít

holky druhá noc bez nehody,dmu se pýchou
2. pro 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pepehani IP a co se pečení týče, tak mě asi zásobí mamka a teta, milujeme linecký, nic jinýho být nemusí a možná uděláme takový ty banány v čokoládě, to zvládneme :dizzy_face:

Coko my nikam nejdeme kvůli malýho, uvidíme až bude větší za rok mu bude rok a čtvrt tak to už bude něco jinýho :dizzy_face:

Slavuš a můžu se zeptat jak jste na tom se "snž" snažíte se nebo jste se na to vyprdli, byl manža na tom spermio?

Mispuli to bych se dmula taky :grinning: já dneska malou donutila na nočník po tom co děsně pořvávala "kaka" to je její styl jak oznámit že bude čůrat nebo kakat, jenže madam to říká po akci, nevím jak jí naučit aby to říkala před :astonished: no a jak jsem ji posadila na ten nočník tak začla natahovat tepláky, že ne, že nic dělat nebude a úplně jsem cítila jak je ta plínka horká tak mi bylo jasný že má zase po :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez.my s tím bojovali strašně dlouho,pořád říkal pozdě,ale pak se to u něj dalo rozpoznat,když si šahal mezi nohy,strašně nám s tím pomohli v krtečkovi,protože tam dávali všechny dětičky najednou,paj jednou chtěl honzis sedět na záchodě jako velkej a od tý doby chodí jen na záchod a ve školce prej už chodí sám ,u malý to nehrotím,pořád má dost a dost času,ona si zatím neříká vůbec a ani nenaznačuje,právě před chvílí mi tady vylezla na křeslo u počítače a pochcandila mi záda :confounded: a nedělá si z toho nic
2. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek