• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Terez, snažení se nekoná. MM na spermiu nebyl, ani tam nevolal. Ja som prestala jest hormony už dávno, som povedala že si nebudem ničit zdraví hormonama a on na to se.. Tedkom jsem byla na kontrole na gynde a říkala že u mne nevidí žádnou anomálii......, takže by mi nic nemelo bránit. Ale sama si díte neudelám :grinning: :grinning: :grinning: Zase řekl že tam zavolá a pujde. Je už od vtedy týžden a nevím, že by tam volal. A momentálne ma štve celej MM jak je, takže takže to so snažením ani nepokoušim. :unamused:

My sme mali nočník taky skoro zbytečne. Nejdřív tam čural ve stoji a porád chctel kadit len do plenky. A pak raz chtel taky jak velkej na záchod a od vtedy chodí na záchod. V noci spí bez pleny asi od léta, takže pred 3 rokom. Nejak sa nepočúrava, je mi to až divné :grinning: Podarí sa mu raz za 3 mesiace (tedkom 2x v jeden den).
2. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tuhle kittynu jsem včera vydražila pro míšu,dostane ji od strejdy http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4467889

schválně jsem mišákovi nedala plínu a ona se mi během 20 minut 4x počurala,a ted mi to přišla ukázat,že udělala louži,ale je pravda,že je takovej průtokovej ohřívač,protože před tím od rána vypila 300 ml čaje,ona vůbec hodně pije,takže je to u ní těžký

dneska odpoledne jdeme s honzisem na tu mikulášskou besídku,sejdou se tam i děti,co chodí do krtečka odpoledne,takže je většina postižená,ale je to moc příjemný setkání,jen nesmím zapomenout vzít foťák :wink:
2. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak naše malá chytne neskutečnej hysterák když se vyčůrá, nemůže ani popadnout dech jak řve, občas se nám to stalo když tu lítala nahá po koupání, takže tobude těžký, nevím co s tím, včera vylila trochu vodu z kýblu na křeslo a pořád na to ukazovala a doslova šílela!
Užijte si to :wink:

Slavuš aha :frowning2: no tak hlavně, že jsi ty v pořádku, ale mohl by se TM víc angažovat! :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ja už jsem to prestala řešit. Naviac ma štve, že stale mele dokola, že nechce aby byl Filda jedináček, že ví jaké to je a podobné kecy. Tak mi to fakt už leze na nervy..... Tak uvidíme. Zatial mi nevadí že je Filda sám, ale to vieš že nechcem jedináčka.....
2. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavuš jj to vím, moc jsem na vás myslela jak jsem tě tu dlouho neviděla, vím že už se "snažíte" pomalu rok a půl to letí jako blázen, já bych vám toho prcka strašně přála, aby to šlo samo!!!
2. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Mispuli a jakýho máte Krtečka? To je nějaký dvd? To jsem nikde právě neviděla. Já už mu i pouštěla na youtube, jak chodí děti na nočník, on ale prostě nejde. I když jsem mu teď zkoušela dávat slipy doma, tak se teda výjimečně zatím do nich nepočůral. On jakmile měl slipy, tak to bral jako plenu a hned byly mokrý. Jenže to se mu zatím povedlo asi jen 2x - 3x.
Slavu, tak když to čtu, tak mám pocit, že u nás je to trochu podobně :wink:
2. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neznáte něco, čím by se dalo rychle a dobře ozdobit perníčky? Chtěla jsem na to něco koupit, ale nic jsem nesehnala. Byla jsem teda jen v Hypernově a v tom Coopu na Lanovce. Jako ta poleva z bílku a cukru skončila v h... Tak tu radši ne :wink:
2. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš jak jsem to četla tak jsem ti chtěla poradit ten bílek :grinning: co třeba zkusit bílou čokoládu?

Jo a s nočníkem - nechala jsem malou dneska prvně bez plíny, protože chtěla strašně kaka a do nočníku nic neudělala (opět jsem cítila jak už je v plence její kaka :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a začla si natahovat tepláky, tak jsem jí dala jen kalhotky aby nebyla úplně naostro no a za 5min. kaka, ale tepláky pročůraný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem chtěla říct že ty Sleep & Play jak jsem kupovala jsou v pohodě, pro malou teda, pro malýho se bojím že mu to proteče jak to má ještě řídký, to jsem je kupovat neměla :astonished: ale nějak je zděláme no :sweat_smile: zatím mám dost jiných plen tak je nenačínám :wink:
2. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz: Pijou (nebo pili) vám děti z láhve kaši a s jakou máte případně nejlepší zkušenosti. Já to tuhle zkoušela, v domění, že by Josífek třeba spal celou noc, nebo alespoň déle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vůbec to nechtěl. Flašku hned odkládal a dělal blé, hodinu rajtoval v postýlce a pak jsem to vzdala a šla udělat Sunar a byl klid. My nepoužíváme dudlík, nikdy ho neměl rád, ale uspává se na flašce (dřív u prsu), což teda nejsem nadšená. Teď mi to až tak nevadí, ale nevím, jestli nebude velký problém ho to odnaučit :fearful: Přes den usne i bez ní, ale v noci pije hodně. Usne většinou po osmé a budí se už po půlnoci, pak tak ve tři ve čtyři a pak ráno po sedmé. To někdy už vstává, někdy si ještě třeba půl hodinky dáchne. Nevím, jak to udělat, aby spal déle. Nebo se to srovná s věkem? Rada typu nafutruj ho k večeři u nás neklapne - my jsme hrozný nejedlík, u jídla skoro nikdy nesedí a sotva sní porci pro 6měsíční dítě (podle návodů :grinning: ). Jak jste na tom byly vy?
2. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulinky :dizzy_face:

tak sme dostali 4.hexu tak aspon jedno očkování máme komplet :grinning: :sweat_smile: byli sme nakoupit v Mulťáku a našli sme,že tam je v sobotu Mikulášská,tak se tam půjdeme podívat a pak se přesuneme na náměstí,ale nevím jak to zvládne prcek-petardy a tak,no uvidíme,já si totiž vždycky fůru věcí naplánuju a Ládík mi pak ty plány hatí :rolling_eyes: :grinning:

Jinak jak ste řešili dárečky tak mi máme jen jeden pro malého :grinning: to budou zase nervy před Vánocema!!!!

Pepahani a co dát tu kaši přes lžičku??ale to asi nee,když chce flašku co???my sme teda od ruku bez dudla,ale já nevím u nás šlo zatím všechno hladce,ale když byl kojenej,tak mi taky vn oci nespal,to spí až od 10.měsíců celou noc,co má um.mlíko :confused: ono právě mi přijde,že futrovat je na večer,pro něm usí být těžký,páč jep ak bolí žaludek,beru to tedap odle sebe,já když jím večer,tak trpím ještě druhý den.a po tý kaši si pamatuju,že mi taky nespal líp,právě my pak přišlo že naopak,se víc budí.a to jak se ti furt budí,to mu dáváš pořád mlíčko i v noci???
2. pro 2009 ve 13:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pepehani mě malá vypila kaši jednou v půl roce a strašně se pozvracela a vzbudila se ještě dřív než kdybych ji nakojila, od tý doby si ani nelízla :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže kaše nejí vůbec. Nemyslím si, že je to o kaši nebo o tom jak je dítě najezený, je to o zvyku. Já jsem ji v 10měs. (když už hrozně vřískala přes noc a jeden den se prvně vzbudila ve 12h a druhej až ve 4h to kojení utla a úplně, prostě jsem jí dávala dudlík nebo pít, pokládala a říkala, že v noci se nejí. Pak bylo ještě nutný jí přestěhovat do vl. pokojíčku, ale od tý doby spí převážnou část noci a hlavně bez jídla a je vidět že ten hlad nemá. Je prokázaný že dítě po půl roce už v noci jíst nepotřebuje. S malým to jednou udělám stejně, jestli to bude nutný. Pak jsem ještě chtěla říct, že dřív se budila kolem 5h, ale nechávala jsem ji tam do 6h a až přesně v 6:00 jsem ji vzala (nebrečela, jen broukala, kdyby plakala tak ji tam nenechám) takhle jsem to pořád natahovala a dneska ji beru z postele v 8h, nebo nějak před, ale trvalo to hoooooodně měsíců :wink:

Já bych malýho tou kaší netrápila, říká se že kaše je beton, takže maji pak těžkej žaludek, večer bych mu udělala UM, ono to bude fakt stejný :wink:
2. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat, právě, že jo. Večer mívá kaši na lžičku k večeři, nebo třeba chleba, je to úplně jedno, budí se stejně. On by se dal uspat i bez mlíka, třeba po té půlnoci, když se zbudí poprvé, ale je to se řevem a trvá to hodinu a na to většinou nemám. Co papáte vy a jaké dáváš um.mléko. My zatím jen Sunar. Myslíte, že by třeba pomohlo takové to na dobrou noc, třeba to od Hami?
2. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
V těch osm usíná právě se Sunarem, dělám mu ho teď do 180ml vody, většinou mu zbyde a to si pak dososá po té půlnoci. V ty tři, čtyři ráno dělám novou 150átku.
2. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak bych neviděla problém v jídle pokud se budí i po jiném jídle stejně,je to asi spíš ten zvyk no :pensive: ono to asi jinak odbourat nepůjde než s brekem a comu v noci nabídnout čaj nebo vodu místo mlíka??přijde mi už velký na to aby měl tolika jídla v noci.no my máme ted Nutrilon care,ale jinak sme měli Sunar,alemym áme takovou dietku,že má mlíčka jen 140ml,ale v noci se mi i tak nebudí hlady,nebo tak něco,ale podle nás se neřid,on je fakt spáč :sweat_smile: Hami Hajaja sme taky mělia,le když byl menší,myslím si,že ve vašem věku už to takový význam asi nemá :confounded: ty jo,ale stím necháváním mlíčka to bych moc nedělala,když v osm uděláš,tak když to nevypije tak bych to vylila,páč ve dvanáct to mlíčko už musí být kyslí,aby ho pak nebolelo břicho nebo nedej bože njaký zdr.problémy,tak dávku sniž.no ty jo to je fakt těžký,já nevím jak poradit
2. pro 2009 ve 14:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pepehani naše malá řvala třeba 3h a to i když jsem ji kojila, tak jsem se pak rozhodla, že jí prostě najíst nedám a to trvalo už jen pár dní :wink:
S tím mlíkem má Beat pravdu, to se do třech hodin musí spotřebovat i podle výrobce a kolikrát když jsem ho později vylívala, tak smrdělo...
2. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za tipy. Vodu jsme zkoušeli, tu nechce, čaj možná zkusím, ale myslím, že to není řešení. Prostě se musím odhodlat a psychicky připravit a zkusit to několik dní vydržet uspávat v noci se řevem a hodinu a třeba ho pak přejde se budit, když nedostane mléko. Mě totiž občas příjde, že se ani nechce pořádně najíst, aby mu zbylo místo na mlíčko, ale to je možná jen můj pocit.
2. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pepe a máte možnost přestěhovat ho do vl. prostoru? Nám tohle hodně pomohlo, ona prostě stála v postýlce, koukala na nás a vřískala a prostě nikdo nevěděl co chce, nakojit se taky pořádně nechtěla, spát to nešlo... no otřesný, jestli nás tohle čeká i s malým, tak už na nás někdo opravdu tu sociálku pošle. Kristý třeba řve i teď v posteli :rolling_eyes: prostě posl. pár dnů ji tam musím nechat vyřvat :confounded: obvykle to trvá jen pár minut, je to příšerný, ale s ní musí jít úplně všechno tvrdě! :pensive:
2. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, jen v rychlosti.......

čoko, dneska jsme byli v IGY a tam je leták, že tam v neděli odpo mají nějaké divadlo........ tak jukni na net...

něco jsem vám chtěla,ale nevím co, tak jdu žehlit, zaítm papapa........
2. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Slavuš FB zabere hodně času co?Neboj miminko se povede až to budeš nejmíň čekat :grinning: Dáte usmiřovačku a bude :slight_smile:

Věruš já jsem si koupila u nás v Edece zdobící tubičky a jde to s nimi moc dobře.Jsou tam 4za 50Kč

pepehani:Mě Ríša do teĎ nejí v sedě,jen u pohádky a nebo jíme u okna,aby se vůbec najedl.A noční buzení jsme odbourali řvaním.Plakal nám měsíc vždy hodinu až se uplakal a teď spí cleou noc jen ráno v 5hod. si přeleze ke mě s spíme dál
2. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Ríša už byl dneska poprvé venku,ale byl raději jen v kočárku zítra ho zkusím vypusitit,ale je zima tak uvidíme.
2. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

My s MM nejsme ni tak rozhádaný, jako sme nejspíš unavený, upracovaný a z toho ročního snažení nejak není chut. Teda na MM strane není chut, ja mám chute, že by se svet divil.... :grinning: :grinning: :grinning: Ale jednou to mimčo určite príde.
Holky a začínate už nekto druhé kolo s mimískami?

čoko, tak zkuste to divadlo.

S nočním jídlem má Terča úúúúplnu pravdu. U nás to probehlo hladnce, začli sme s vyřvávaním ve čtvrtek, jsme si řekli že když sa nevyspíme v pátek to MM v práci nejak prežije a na pondelí už spal bez jídla a řevu. Nekdy se vzbudí i ted, ale dojde si sám na záchod a vráti se do postílky a nás tým už ani nezatežuje. Ked si došiel prvý krát takhle sám na záchod, tak jsem byla tak dojatá že jsem 2 hodky nemohla spát. Hrozne som ho ráno chválila a on bol taký pyšný na seba.... :slight_smile: No čumáček, malý.
3. pro 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Slavus co vím tak se snaží Negrovka :slight_smile:
Teda Filípek je šikulka :dizzy_face: já nevím co se to s Kristý děje pos. dobou, vříská přes den, vříská noci, už to bývalo lepší :pensive: přestěhovala jsem ji tam lampu, aby měla minimálně světlo jestli se nebojí tmy a mělo to stejný efekt, tak lampu odstěhuju, protože jí mívám v noci na kojení. Malej mi občas spí v kuse i 5h a pak řve jako tur :grinning: honem jídlo a jak se nemůže chytit tak řve teda šíleně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sykor to je super že byl Ríša venku :dizzy_face:
3. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si někdo běhá na punčíky a pak na snažení není čas, viď Sláví...... :wink: to byl vtip....... :dizzy_face:

tak jsem si včera koupila vánoční dárek - zimní bundu a ráno kouknu z okna a bylo to jen tak, tak....... :wink:

jo Terez, ty ses onehdá ptala na Honzíkovo spinkání - tak spí tak od osmi, půl devátý tak do tří, to se vzbudí, dostane dudlík a spí dál a pak na kojení vstává kolem pátý, dneska půl šestý -- ale i tak je to pro mě maso, protože pak vstává Milan a já už většinou nemůžu usnout........

ještě jsem chgtěla něco písnout a teď nevím........

jo, jedu dneska s naším taťkou do JH a zítra tam jdu s oběma dětma k zubaři - to bude maso, na nás myslete, Honulka si nenechá do pusy šáhnout ani omylem....... :frowning2:
3. pro 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani ty jo to se ti taky budí často na to že už je mu přes rok co... ale budu aspoň za tohle ráda, jestli to tak bude u malýho, jestli to zase nebude muset být silou :confounded:
3. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda často, ale mohl by spát dýl bez dudla :grinning: no ale naší malý budou dva a jak jsme na tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:

To je dneska ale zzzzima, co? Úplně jsem se rádo zděsila, když jsem šla se psem ven!

Terezko, koukám že pořád bojuješ s Kristýnčiným "vřískotem", to to máš docela náročný, co? Já musím říct, že Anďa je fakt hodná. Jen ji teď trápí zuby - má chudák otekou pomalu celou pusinku! :frowning2: Tak je občas trochu protivná.

Včera jsme se byli s kamarádkou podívat v Metropolu. Přestěhovala se tam z Igy Mirka Caplová, má to tam moc hezké. Je tam i taková malá kavárnička s pozezením a pidi hřišťátkem pro prcky. Je to sice maličké, ale děti si tam vyhráli skoro 2 hodiny. A dělají tam výborné latté ( i bez kofeinu )! Chěla jsem tam chodit na cvíčo, protože se nám to s Mirkou moc líbilo, ale mám teď smůlu... :sweat_smile:

Chystáte se někdo v sobotu "na anděla" na náměstí? Já bych chtěla jet, i když je to na nás docela pozdě, ale tak si vezmem s sebou pořádnou svačinu-večeři a holt se vyspinká v kočárku když na ni přijde spaní. :wink:

Taky nás naši zvali, že jedou o víkendu do Gmündu se vykoupat. Jela bych, ala mám docela strach z té bláznivé chřipky... :confounded:
3. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:reaguju až dneska,včera jsme se vrátili z tý mikulášský až na večerníčka,tedy spláchli jsem tam i nákup a vyzvednutí míši u babičky,no a pka se nasoukal k pc tatka,protože musel dělat něco služebně,já šla uspávat míšu a uspala se s ní :wink: :wink: ,večer se mi hůř dýchalo,občas na podzim a v zimě to mívám :frowning2: ,a když jsem to konečně rozdejchala tak se k nám nastěhovali oba prckové :grinning: :grinning: :grinning:

veru: Krteček je název zařízení,kam chodí honzis do školky,je to v Písku http://www.krtecek-pi.cz/,provozuj mikroškolku a zaměřujou se na postižený děti ve všech směrech,takže ráno ho tam tatka vozí a v poledne pro něj jezdí děda.Jinak besídka byla moc hezká,honzis perlil a kupodivu se nebál mikrofonu,naopak chtěl do něj mluvit pořád,řek mikulášovi ahoj a na dotaz,jestli mu něco poví,tak řek,že jo a řek:"já chci dárek" :grinning: :grinning: :grinning: ,pak řek básničku mikuláš ztratil plášť a dostal balíček a adventní kalendář,no a pak se tančilo,všichni dohromady,maminky,děti,postižený,nepostižený,bylo to hezky emoční :wink: :wink:

ke zdobení v albertovi jsem sehnala ty zdobící trubičky,no za tu cenu jsem si myslela,že budou větší :frowning2: :sweat_smile:

ad kaše,naše obě děti maj před spaním kaši do flašky,teda honzis už ne,ale míval,myslím si,že jde o zvyk,zvykli si na to od začátku,takže jim to nepříjde a je pravda,že nezasytí,stejně se v noci budí,chvilku po půlnoci si dá míša asi 150-180 mlíka a pak k ránu čaj

to asi bude všechno,až stáhnu fotky do pc,tak je dám na rajče :wink:
3. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári ty jo tobě tam ty "tt" skáčou to je něco! Před dvěma lety v tuto dobu jsem na tom byla stejně :dizzy_face: No Kristý už asi jiná nebude :rolling_eyes: Koukám, že budeš mít taky rybu nebo vodnáře. My jsme se bavily s jednou kamarádkou, ona je taky ryba, nar. 14.3., Kristý 8.3. a MM 11.3. a všichni tři byli nesnesitelní jako děcka :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM nevím jak dlouho řval, ale ona říkala, že její mamka jí říkala :grinning: že byla hrozná do dvou let, fakt furt řvala, no takže rybu už za nic :grinning: i když vím že to neni jen o znamení :wink:

Já chtěla taky na cvičení když jsem byla po druhý těhotná, to jsem si to těhu užívala, ale taky jsem měla smůlu, manžel neměl čas jezdit domů tak abych aspoň nějaký stihla, přestože třeba začínají od 18h někde :confounded:
3. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,já docela na znamení dám,třeba na mě blíženci sedí úplně skvěle,ale děti máme obě ryby a nesedí ani na jednoho,ale spíš to bude tím,že oba měli být býci :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, měli by jsme mít rybu. Anettka je vodnář.

Na cvíčo jsem chtěla chodit s Anettkou, protože se jí to moc líbilo. Holt máme smůlu. Dr. mi včera nakázal malou co nejmíň nosit, protože se mu nelíbilo, že mám už ráno tvdší břicho. Mám hodně odpočívat, ale to se s dítětem fakt moc nedá. I když musím říct, že si vydrží hezky hrát chvilku sama. :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek