• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Mispuli to je dost možný, já jen nechci házet všechny do jednoho pytle, ale ty ryby fakt uvřískaný jsou :grinning:

Šári no jo, já jsem si to spletla, že ryba je vlastně už od 21.2. tak to bude určitě ryba :wink:
Jo aha, tak to já na cvičení s Kristý chodit nikdy nechtěla a nelituju :sweat_smile: s malým bych i chodila protože neřve celej den :slight_smile: ale to už nejde :wink: budeme chodit plavat do bazénku až budou větší :wink:
3. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda až bude malej větší, s malou už jsme párkrát byly a kdybych nekojila tak s ní taky půjdu, takhle bude muset jít tatínek, ale neni to problém :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás asi nebude problém ve vlastním prostoru, protože ten má od narození, já spím s ním v pokojíčku. Teda teď se k němu stěhuji až po té půlnoci, co se poprvé vzbudí. Máme totiž tak úžasnou ložnici, že by se nám tam nevešel. Postýlka teda asi jo, ale už nic jiné pro mimi, tak jsme mu hned od začátku udělali pokojíček a já tam mám postel. Asi budeme muset zkusit to uřvávání. Ještě to promyslím, možná ještě chvilku počkám - budu mu dávat toho mléka míň, zkusíme v noci trochu čaje a uvidíme, jestli se to ještě nesrovná samo :grinning:

Jinak mi jedeme zítra na Rudolfov na Barbořino světlo, prý je to moc hezký - je to průvod světel, které se pak pouští po rybníce, tak jsem zvědavá. Mám taťku s rodinou v Adamově, tak nás pozvali. Kdyby to někoho zajímalo, viz. odkaz http://www.mestorudolfov.cz/file.php?nid=1815&oid=1597707

V sobotu máme na pilno - nejdřív za bratránkem na oslavu narozenin + mikuláš, pak do Adamova, tam máme pozvaného Mikuláše a hodného čerta (teda slíbili) pro sedmiletou nevlastní sestru Kristínku a našeho Josífka :grinning: pak také chceme všichni vyrazit na náměstí na slet Anděla a na zahájení kluziště, protože to rozbruslení bude prý dělat dcera přítelovi sestřenice, tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. A to ještě přítel večer odjíždí hrát do Velešína, mají s kapelou vystoupení. Prostě blázinec, jak se patří :grinning:
3. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
teda pepi to máte docela natřískanej víkend

mě dneska franta oznámil,že má jeho tatka narozky a to jsme včera byli v hypernově a mohli mu tam něco koupit
3. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pepehani třeba mu tam vadíš ty :sweat_smile: my prostě Kristý vadíme že tam jsme, byli jsme u příbuzných v červenci a tam jsme museli spát na jedný posteli, no co ta dělala do 23h se válela a řvala, pak usnula ale ještě se několikrát vzbudila s řevem a v 5h už byla vzhůru, spali jsme tam jen jednou a řekli jsme že musíme domů, to jsem se ještě bála že se vybouráme, protože manžel usínal za volantem :confounded:
Ten Rudolfov vypadá hezky! :slight_smile:

Mě se líbí jak máte naplánovaný ty Mikuláše, no snad za rok, dva, tři :grinning: To už u nás bude taky něco jinýho.

Ty jo já jsem blbá, chodím dětem do obchodu něco kupovat pořád (k tomu Mikuláši) a pořád nic nemám :sweat_smile: no ještě mám čas :grinning:

Mispuli a ty jsi to nevěděla že má narozky :sweat_smile: u nás si narozeniny pamatuju já i jeho příbuzných, na data mám docela hlavu - to je ale tak všechno :grinning:
3. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
terez já mámtaky hlavu na data,ale tohle je snad jediný,co nevím :sweat_smile: no neva,stejně to prý půjdeme slavit až v sobotu,jo a taky chtěj jít rodiče na večeři,takže mám smůlu,protože někdo musí hlídat,takže pošlu frantu,půjde on,rodiče a švagrová s rodinou
3. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mispuli no vidíš tak ať vyřeší dárek on :grinning:
Já dostala pozvánku z práce na vánoční věčírek a docela mě mrzí, že tam nemůžu, chtěla bych vidět lidi se kterýma jsem dělala, jenže už tam skoro nikdo neni a taky je mi to blbý, se tam přismahnout po pár letech no, tak prostě nepůjdu no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu. Kamarádka je právě v porodce a pomalu se jí zavinuje děloha a bolí jí dost břicho. nemáte některá radu? Mě tohle netrápilo, tak nevím :frowning2:
3. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli mě taky bolelo břicho jako blázen, jedině říct si tam o něco na bolest, taky jsem to dostala ale bylo to k ničemu, hodně ležet na břiše a ještě homeopatika může zkusit, je to druhorodička nebo první dítě má? Po každým dalším dítěti to bolí prý víc, ale zavine se to rychleji, já měla tak po třech dnech pokoj, už jsem neměla takový bolesti.
3. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, děkuju, ona právě rodila poprvé.
3. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli tak to až bude rodit podruhý jestli, tak se má na co těšit :sweat_smile: já myslela že horší to nebude, ale :sweat_smile: :unamused:
Já koukala na ten seznam homeopatik a nic jsem tam nenašla, ale vím že nějaký určitě jsou a určitě tu bude nějaký téma, najdu ho a hodím link.
3. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
terez vidíš a na mě z práce už 2 roky pečou,pár starších učitelů odešlo a jak se to tam obměnilo,tak přišla spousta z Písku,před 2 rokama mě sice pozvali,ale den před tím,s tím že se jede do písku,před tím to vždycky bylo v protivíně,no a na tak rychle jsem si nesehnala hlídání ,tak mě vloni pro jistotu ani nepozvali.Nějak se to tam změnilo,ty písečáci to tam nabourali,prej už není v práci taková sranda jako dřív :frowning2: ,ale abych jim nekřivdila,třeba se letos ozvou

oli nevím,já takový problémy neměla
3. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc hodná, děkuju, ona to asi bude mít spojené s úrazem z kdysi - kopl ji kůň..... :frowning2:
3. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem normálně nic nenašla, jen tohle:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=90942
3. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli četla jsem hodně o tom když se děloha špatně zavine, ještě že jsem to ani nevěděla před porodem :confused:

Mispuli to mě mrzí, no já měla ráda ten kolektiv v práci, ale už tam nikdo neni, samý mladý holky šly na MD nebo lepší práci si našli :unamused:
3. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky můžu se zeptat jakou máte antikoncepci? Myslím ty co třeba další děti neplánují nebo až za dýl. Já jsem chtěla tělísko, ale jak o tom čtu strašně se toho bojím :sweat_smile: :pensive:
3. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
terez:tak ono je to ještě úpně jinak,no mě se to zdálo divný,asi jsem MM blbě poslouchala a tatka má svátek,jenže on se jmenuje taky František a dřív bejval v kalendáři na tohle datum,takže franta slaví normálně 4.10. a jeho tatka dneska,tak proto se mi to ještě plete všechno dohromady :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak já tělísko mám,mám mirenu a jsem naprosto spokojená,proč se toho bojíš?
3. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak svátek ten pořešíte snadněji :dizzy_face:

Já nevím jsem taková posera, člověk by neřekl, že mám za sebou dva porody, jak slyším o těch drátkách, úplně mi běhá mráz po zádech a když jsem viděla jak to vypadá tak přísahám že jsem se málem pozvracela, bojím se strašně toho zavedení... já chtěla teda Danu kvůli ceně hlavně :sweat_smile: ale když pak slyším že si ji nechávají vyndat že jim to nesedí a že to jakoby škubne, no fuj, mě je opravdu strašně zle :pensive:
3. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
terez:já tedy\ mám Mirenu,vím,že není nejlevnější,ale když jsem si zpětně propočitala,kolik bych utratila za prášky,tak mě to vyjde levnějc,je to na 6 let,musím přiznat,že zavedení bylo hrozný,nic horšího jsem do tý doby nezažila,ale doktor říkal,že to bylo kvůli tomu,že jsem rodila obě děti císařem,takže jsem byla hodně stažená,ale od tý doby je to úplně v pohodě,drží nádherně,vůbec nevím,že něco mám v těle,menzes skoro nemám,jen tak 2 3 dny a to používám slipovky,kamarádka jí má taky,nechávala si jí dávat ještě přede mnou,má 2 děti,rodila přirozeně a říkala,že zavedení úplně v poho :wink: takže asi tak
3. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak od včerejška se chystám něco písnout, ale pokaždé než dočtu, tak už se Denouš probudí a je po psaní.
Pepe - taky bych už v noci nic nedávala, zkus vydržet to řvaní, odstěhuj se zpátky do ložnice a uvidíš, že to pomůže. Zatím to - aspoň u mých kamarádek a tady u holek z MK - vždycky zabralo. myslím, že někde psali, že od půl roka dítě nepotřebuje v noci jíst (ani pít) - pokud je zdravý...
My teď taky bojujeme s nočním řevem, docela nezvyk - od těch 10 měs. spí celou noc. Jak byla teď nemocná, tak jsme si jí trošinku rozmazlili, do toho jí rostou ty špičáky...no má smůlu princezna, dostala na noc Nurofen a Chamomilu, Calgel na dásně. Kdyby jako normálně plakala, tak neřeknu. Ale ona vztekle vříská, mlátí postýlkou, dupe...no fakt síla, takže smolík - nechala jsem jí uřvat (matka roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Snad bude dneska noc lepší...
Terez, s tím tělískem neporadím, já zatím beru prášky (pořád ten Cerazette jak jsme si už psaly) a pak po případným druhým mimču budu muset něco vymyslet - můžu mít jen antikoncepci s málo hormony, nejlíp jen s nějakým jedním druhem nebo co... A co takový to "tělísko" co se dává do ruky?? Myslím, že to uvolňuje hormony a je to taky na několik let, nechceš se zeptat na něco takovýho? Ale nevím, kolik to stojí - většinou ale to vyjde levnějc než prášky, když to rozpočítáš...
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni toho implantátátu do ruky se bojím ještě víc :grinning: já jsem fakt posera, mluvila jsem s MM že se na to asi vyprdnu, ale nevím co pak jinýho na další roky :confounded: těhotná už být fakt nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mispuli já se prostě bojím tý bolesti, nebála jsem se prvního porodu a strašně se mi to vymstilo, tak já už se radši bojím všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám tý bolesti už plný zuby :sweat_smile:
3. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
terez nechtěla jsem tě vystrašit,je to starašně individuální,ale pokud se tak bojíš bolesti,tak se zkus dr zeptat,jestli to nejde dát po nějakým částečným umrtvení,anebo,co nalepovací náplasti?Já prostě potřebovala něco šetrnýho a něco abych na to nemusela myslet,docela jsem byla překvapená,že jsem otěhotněla,až když jsme chtěli,před tím jsem sice brala leta letoucí prášky ale skoro pravidelně se mi stávalo,že jsem aspon jeden za měsíc zapomněla.Ted je to naprosto v pohodě,nemusím na nic myslet :wink:
3. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No to je pravda, já vím že na prášky budu zapomínat a budou mi na nic, navíc se bojim že bych třeba i přibrala, po tom co jsem pracně shodila, jsem teď za svou váhu ráda a dolu už to jít nechce mrcha :angry: :grinning: Nad těma náplastma jsem taky uvažovala nebo kámoška má nějakej kroužek :sweat_smile: :grinning: to umrtvení by bylo super, do toho bych šla, ale on by mě určitě ukecal že bude něžnej :grinning:
3. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
terez já myslím,že máš ještě čas o tom popřemejšlet,zeptat se ho kdyžtak jaký varianty by ti nabídnul,a pak řešit :wink: :wink:,mě se váha taky zastavila a mrcha nechce dolů,váha by mi ani tolik nevadila,myslím,že k mojí vejšce postavy je celkem odpovídající,ale štve mě ta pneuška,která mi zůstala a já prostě nemám pevnou vůli cvičit sama,ale už jsem řekla frantovi,že za peníze,co dostaneme k vánocům si chci koupit nějakej ten přístroj AB... něco a budu cvičit,prostě potřebuju něco,co mi bude držet záda,jinak cvičím sedy lehy a podobný cvičení na půl :frowning2: :frowning2:a zařekla jsem se,že takhle se před děti do školy vrátit nechci
3. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mě už napadlo, že prostě až se prvně v noci vzbudí, tak zkusím počkat jestli se hodně rozeřve a nebo znovu usne. Nechám mu v postýlce zatím čaj, třeba ho najde a usosá se sám. :dizzy_face: Nebo možná na něj zkusím jen promluvit přes chůvičku a nepůjdu za ním. Pokud bude moc křičet, tak ho prostě půjdu zkusit uspat chováním, hlazením a mluvením či zpíváním a uvidme, jestli ho to po pár dnech přestane bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak mi zatím řešíme antikoncepci kondomem, taky zatím nechci znovu otěhotnět a v lednu jdu na preventivku na ženský, tak se chci poradit o něčem jiném. Také uvažuji o tělísku, protože na prášky bych sto pro zapomínala. Zatím jsem tedy o tom nic moc nestudovala. Moje švagrová chodila na takový injekce - vydrží to asi 10 - 14 měsíců (nějaký hormony) po deseti měsících se to teda preventivně přeočkovává a vůbec nemáš menzes. Nevím kolik to stojí, ale do toho se mi moc nechce. Myslím, že jsou to asi větší dávky hormonů. Radši bych něco co zachová cyklus, alespoň trochu, to mi přijde přirozenější. Kolik stojí ta Mirena? Jde to použít i na míň let? Když se třeba rozhodneme po 3/4 letech, že bychom chtěli ještě druhý mimčo? :wink:
3. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
pepi já jí ted budu mít rok a půl a tenkrát stála myslím 6000 a mám pocit,že říkal,že se to klidně může vyndat i dřív,kdybysme chtěli :wink: ,ale my nechceme,mě by spíš vyhovovalo,kdybych to mohla mít v těle i dýl :grinning: :grinning: ,oni samozřejmě nabízejí i jiný a levnější tělíska,ale ta mirena se asi nejlíp snáší s tělem.

míša je vzhůru,tak se oblečeme a oblezeme náměstí,abysme byli chvilku na čerstvým vzduchu,odpoledne jsme si dáchli i my dva s honzisem chtěl,abych si k němu lehla a tak to dopadllo,musíme do elektry koupit baterky do telefonu a do autíčka
3. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Pepi, ty bláho, to bych neriskovala uspávat ho chováním, zpíváním atd., aby pak z tebe nebyl otrok :slight_smile: Máš knížku "Každé dítě se umí naučit spát" - nebo tak nějak...? Myslím, že jí mám ještě někde v PC, kdyžtak bych ti jí mohla poslat. Ze začátku to bylo krutý, nechat jí brečet atd., ale trvalo to jen pár dní a pak už pohoda. Večer se s malou pomazlíme, položíme do postýlky, popřejem dobrou noc a jdem pryč. Ona si chvilku povídá a pak sama usne. Když se vzbudí v noci, tak buď o tom ani nevíme, nebo si popovídá a zase sama usne. Je to super a i pak naspala mnohem víc hodin.
Ehm, teda bylo to super - teď po tý chřipce budem muset asi začít znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci, ty náplasti měla moje sestřenka a moc si je chválila.
3. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsme přitájli z venku a jsem zmrzlá jak sobolí hovínko!!!! A jak tak koukám na teploměr, tak se ani nedivím - jsou tam jen 3 stupně!!!

Terezko, ten implantát do ruky si nedávej! Naše máma to měla, ten první jí ani nevyndali z ruky, jelikož to nešlo. takže teď má naráz dva, v každé ruce jeden. Nevěřím tomu, že ten první přesně po 5 letech "přestane účinkovat", bůh ví jestli nemá dvojitou dávku. No, to je jedno... Ještě existují injekce :wink: a co vím, tak si je ženský dost chválí.
3. pro 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Večer problém s uspáváním není, jen se hodně budí v noci. Večer ho taky jen položím do postýlky, dám mu mlíko, párkrát pohladím, popřeju dobrou noc, někdy chvilku posedím u něj, ale to je tak jednou dvakrát za týden na pár minut a pak jdu. Většinou za chvilku usne. Asi budeme muset i v tomhle rituálu udělat změny, aby to jako bylo celé na novo. Nevím. Už jsem i přemýšlela, že ho snad radši naučím nějak na dudlík :unamused: protože když se mi podařilo v minulosti mu ho párkrát doslova vnutit, tak spal krásně.
3. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek