• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Ahoj holky!
Mám na vás prosbu. Co by jste koupili 4 letému klukovi. Přijednou nám nečekaně známý a ´jejich prcek měl teď narozky. Vidíme se tak dvakrát do roka, tak nechci zase nic drahého.
3. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri:a co nějaký obyč autíčko,nebo vláček,nebo v levnejch knížkách nějakou knížku aanebo ted vyšli znovu na dvd křemílek a vochomůrka za 49 kč
3. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak já mám taky pneumatiku ale nic s ní nenadělám a ještě popraskanou :confounded: kdyby to nebylo popraskaný tak je to i celkem dobrý, MM mi nedávno říkal, že už je to lepší jak po porodu :dizzy_face: :grinning:

Pepehani já bych tam došla, dala bych mu ten čajík, pohladila ho, uklidnila a pak bych odešla, takhle bych dodržovala interval třeba 5min. kdyby hodně plakal :wink:

Leni nápodobně, taky se budeme muset asi naučit znova usínat, to je taková mrška, všeho zneužije :confounded:

Šári to bych si ani dát nenechala, to mě děsí ještě víc :astonished: injekcí se bojím blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechala jsem si je dát jen když mi "šlo" o život :grinning: popálení medůzy, ekzém a porod jinak nic víc :grinning:

Pepe na ten dudlík ho neuč, já viděla pořad a tam to spočívalo v tom sebrat dítěti všechny věci co mu pomáhají usnout, jako ten dudlík, kojení, mléko... učili to tam půlroční holčičku a do týdne chrupala, opravdu zkust vydržet chodit k němu ty intervaly, bude to trvat pár dní ale do týdne si myslím, že to půjde, neberte ho z tý postýlky, dej mu napít, pohlaď ho a pááá, spinkej, zkus to a uvidíš :wink:

Hydri můj "synovec" (je trošku vzdálenější) miloval v tomhle věku traktory, ty jsou vděčný!
3. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když ono je to trošku složitější. Zaprvé má hraček plný pokojík. Tedy měl, když jsme tam byli. Vláčků má taky hafo a ve třech hrál nějaké hry na PC. Takže je to trošku složitější. :confounded:
3. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri tak MM má velmi bohatého a zhýčkaného příbuzného a tomu jsme koupili ve čtyrech letech ten traktor, takovej průměrně velkej asi za 130,- a rypák neohrnul, jen ho ještě ten den rozflákal, ale to už neni náš problém :grinning:
3. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš synovec miloval strašně autobusy. Jednou jsem kupovala takovou harmoniku dokonce se dali otvírat dveře a taky nebyla drahá. Akorát jsem zjistila, že to hračkářství už stihli zrušit :grinning: Třeba to budou mít i někde jinde. Dnes je spíš na letadýlka (ale je mu už 7) a autíčka jsou evergreen a to jich má asi milion. Teď miluje Cobru 11 a hraje si na ní, takže autíčka létají vzduchem a jeho mamka trpí. Zítra má shodou okolností narozeniny a dostali jsme za úkol koupit něco za málo peněz aby Janě nebylo líto, kdyby to náhodou poničil. Dostane polystyrenový letadýlko, co se vystřeluje z takového jako praku s gumičkou a ono to pak letí do kruhu a vždycky se ti to vrátí - to jsme objevili při oslavách v Mercury centru, tam byl takový chlápek, co to předváděl a prodával. Moc se mi to líbilo a nechal mě to i zkusit. A pak autíčko z levných knih.

S tím dudlíkem jsem to myslela ve srandě, je mi jasné, že to není řešení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pepe já tím myslela, že ten dudlík je pro vás výhoda - to že ho nemáte, i když to občas může vypadat jako nevýhoda :wink: :confounded:
3. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

tak já mám taky Mirenu a maximální spokojenost :wink: a Terez, zavedení bylo naprosto v pohodě, jen to bolelo trochu víc jak při MS, spíš teda tlačilo, ale pohoda, asi to je v dr. :grinning: to víš, Fialkovič je Fialkovič :slight_smile: mně teda dr. říkal, že je na 5 let a pak do ní jdu znovu:wink:

jo, a tu Danu měla mamka a i přesto jsem tu já :grinning: ještě od ní mám zmáčklý ucho, jak jsem na ní ležela :grinning:
3. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Pepehani, já to v mercury taky viděla, ale neměla jsem čas se zastavit a prozkoumat to, myslím ale, že Hynďovi by se to moc líbilo, až se tam příště dostanu, tak mu to určo koupím, jestli tam ještě budou :wink:
3. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já vím že jí máš, ale já jsem prostě megaposera! :pensive:
3. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já ani nevím, že jí mám :grinning: jen občas mě napadne, že bych si měla udělat test, jestli náhodou nejsem těhu :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli to jsme na tom úplně stejně,taky to spíš nemám než mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli:kamaradka ji mela a po dvou letech znovu otehotnela :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je paráda holky, ale tu Mirenu si stejně nemůžu dovolit, vím že za ty roky se vyplatí, ale kde mám vzít najedou 5000,- nebo 6000,- to bohužel nejde no :unamused:
3. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja mam pilulky a jsem spokojena.mam triguilar asi od 16 ti
3. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda nevim jakou znacku kamaradka mela,jen vim ze to bylo telisko
3. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak to nevím, co vymyslíš, ono v konečným důsledku těch 5tis. fakt tolik není a ještě ušetřím za hygienický potřeby :grinning: je fakt, že ze začátku jsem krvácela dlouho, ale teď max. zašpiním a většinou ani to ne:wink: pak přijdou náklady na těhu testy pro jistotu :grinning: ale jsem zvědavá, třeba to bude nějakej tip na potom, i když jak říkám, já jsem max. spokojená :slight_smile:
Terez a ty nechces prasky?
coko, ona právě ta mirena je tělísko a ještě jsou tam lokální hormony, takže dvojnásobný krytí :wink: jak říkám, já se narodila přes danu a to bylo jenom tělíško :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já prášky nechtěla, po těch jsem měla nulovou chuť na sex :sweat_smile:
AHa,tak asi mela tu Danu,fakt nevim.
Oli:az tak a co jsi mela za znacku?
3. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ty mi mluvíš z duše,vložky který jjsem měla nakoupený do zásoby jsem darovalla nejlepší kamarádce a ta z toho měla 20 minutovej záchvat smíchu :grinning: :grinning: terez rozumím,že se to zdá moc peněz najednoua zvlášt ted přrd vánocema,omlouvám se za překlepy,ale píšu potmě
3. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, právě tu Mirenu :wink:
3. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko no jo, ale ty nekojíš :sweat_smile: já musím něco co můžu u kojení, kdysi jsem měla Logest a Triregol :wink: a teď prášky nechci, zapomínala bych to brát :confounded: a efekt by byl nulovej, i ta chuť na sex mi jeden čas pomalu ničila vztah :rolling_eyes:

Oli kdyby mi na ni někdo dal tak do ní asi půjdu, ale jak říkám nemám :sweat_smile: před vánocema úž vůbec ne, budeme dělat technickou, stromeček, dárky... no jsme vycucaný... a můžu se zeptat jakou MS jsi měla před těhu? Já teda dost šílenou, aspoň před tím prvním, to bylo min. 7 dní, první dva dny jsem nemohla chodit, jen ležet a to stejně bolelo jako prase, tak jsem se nahřívala teplým polštářkem, i v noci jsem nespala, furt jsem se válela po břiše jak to bolelo. Po porodu to bylo teda o moc lepší, ale nestihla jsem těch MS mít tolik tak nevím no :grinning:
3. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Mirena prasky a pak je Mirena telisko?
kámoška měla taky nějaký to obyč tělísko, je taky spokojená, ale MS teda normoš má a zavedení bolelo...
autor
Kdyby holky stála třeba 3tis., ale ta částka je fakt moc :frowning2:
3. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já věděla hned po porodu,že půjdu do mireny
autor
Coko prdlajs, jen Mirena tělísko, nic jinýho :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek