České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
hydricka
3. pro 2009
Ahoj holky!
Mám na vás prosbu. Co by jste koupili 4 letému klukovi. Přijednou nám nečekaně známý a ´jejich prcek měl teď narozky. Vidíme se tak dvakrát do roka, tak nechci zase nic drahého.
mispuli
3. pro 2009
hydri:a co nějaký obyč autíčko,nebo vláček,nebo v levnejch knížkách nějakou knížku aanebo ted vyšli znovu na dvd křemílek a vochomůrka za 49 kč
kristaautor
3. pro 2009
Mispuli tak já mám taky pneumatiku ale nic s ní nenadělám a ještě popraskanou :-S kdyby to nebylo popraskaný tak je to i celkem dobrý, MM mi nedávno říkal, že už je to lepší jak po porodu x-) 😃

Pepehani já bych tam došla, dala bych mu ten čajík, pohladila ho, uklidnila a pak bych odešla, takhle bych dodržovala interval třeba 5min. kdyby hodně plakal 😉

Leni nápodobně, taky se budeme muset asi naučit znova usínat, to je taková mrška, všeho zneužije :-S

Šári to bych si ani dát nenechala, to mě děsí ještě víc :-o injekcí se bojím blééé :-p nechala jsem si je dát jen když mi "šlo" o život 😃 popálení medůzy, ekzém a porod jinak nic víc 😃

Pepe na ten dudlík ho neuč, já viděla pořad a tam to spočívalo v tom sebrat dítěti všechny věci co mu pomáhají usnout, jako ten dudlík, kojení, mléko... učili to tam půlroční holčičku a do týdne chrupala, opravdu zkust vydržet chodit k němu ty intervaly, bude to trvat pár dní ale do týdne si myslím, že to půjde, neberte ho z tý postýlky, dej mu napít, pohlaď ho a pááá, spinkej, zkus to a uvidíš 😉

Hydri můj "synovec" (je trošku vzdálenější) miloval v tomhle věku traktory, ty jsou vděčný!
hydricka
3. pro 2009
Když ono je to trošku složitější. Zaprvé má hraček plný pokojík. Tedy měl, když jsme tam byli. Vláčků má taky hafo a ve třech hrál nějaké hry na PC. Takže je to trošku složitější. :-S
kristaautor
3. pro 2009
Hydri tak MM má velmi bohatého a zhýčkaného příbuzného a tomu jsme koupili ve čtyrech letech ten traktor, takovej průměrně velkej asi za 130,- a rypák neohrnul, jen ho ještě ten den rozflákal, ale to už neni náš problém 😃
pepehani
3. pro 2009
Náš synovec miloval strašně autobusy. Jednou jsem kupovala takovou harmoniku dokonce se dali otvírat dveře a taky nebyla drahá. Akorát jsem zjistila, že to hračkářství už stihli zrušit 😃 Třeba to budou mít i někde jinde. Dnes je spíš na letadýlka (ale je mu už 7) a autíčka jsou evergreen a to jich má asi milion. Teď miluje Cobru 11 a hraje si na ní, takže autíčka létají vzduchem a jeho mamka trpí. Zítra má shodou okolností narozeniny a dostali jsme za úkol koupit něco za málo peněz aby Janě nebylo líto, kdyby to náhodou poničil. Dostane polystyrenový letadýlko, co se vystřeluje z takového jako praku s gumičkou a ono to pak letí do kruhu a vždycky se ti to vrátí - to jsme objevili při oslavách v Mercury centru, tam byl takový chlápek, co to předváděl a prodával. Moc se mi to líbilo a nechal mě to i zkusit. A pak autíčko z levných knih.

S tím dudlíkem jsem to myslela ve srandě, je mi jasné, že to není řešení :-p
kristaautor
3. pro 2009
Pepe já tím myslela, že ten dudlík je pro vás výhoda - to že ho nemáte, i když to občas může vypadat jako nevýhoda 😉 :-S
panterka
3. pro 2009
ahoj holky 😉

tak já mám taky Mirenu a maximální spokojenost 😉 a Terez, zavedení bylo naprosto v pohodě, jen to bolelo trochu víc jak při MS, spíš teda tlačilo, ale pohoda, asi to je v dr. 😃 to víš, Fialkovič je Fialkovič 🙂 mně teda dr. říkal, že je na 5 let a pak do ní jdu znovu😉

jo, a tu Danu měla mamka a i přesto jsem tu já 😃 ještě od ní mám zmáčklý ucho, jak jsem na ní ležela 😃
panterka
3. pro 2009
jé, Pepehani, já to v mercury taky viděla, ale neměla jsem čas se zastavit a prozkoumat to, myslím ale, že Hynďovi by se to moc líbilo, až se tam příště dostanu, tak mu to určo koupím, jestli tam ještě budou 😉
kristaautor
3. pro 2009
Oli já vím že jí máš, ale já jsem prostě megaposera! |-|
panterka
3. pro 2009
no, já ani nevím, že jí mám 😃 jen občas mě napadne, že bych si měla udělat test, jestli náhodou nejsem těhu :-N
mispuli
3. pro 2009
oli to jsme na tom úplně stejně,taky to spíš nemám než mám 😃 😃 😃 😃
cokosusenka
3. pro 2009
Oli:kamaradka ji mela a po dvou letech znovu otehotnela 🙂
kristaautor
3. pro 2009
To je paráda holky, ale tu Mirenu si stejně nemůžu dovolit, vím že za ty roky se vyplatí, ale kde mám vzít najedou 5000,- nebo 6000,- to bohužel nejde no :-|
cokosusenka
3. pro 2009
Jinak ja mam pilulky a jsem spokojena.mam triguilar asi od 16 ti
cokosusenka
3. pro 2009
Teda nevim jakou znacku kamaradka mela,jen vim ze to bylo telisko
panterka
3. pro 2009
Terko, tak to nevím, co vymyslíš, ono v konečným důsledku těch 5tis. fakt tolik není a ještě ušetřím za hygienický potřeby 😃 je fakt, že ze začátku jsem krvácela dlouho, ale teď max. zašpiním a většinou ani to ne😉 pak přijdou náklady na těhu testy pro jistotu 😃 ale jsem zvědavá, třeba to bude nějakej tip na potom, i když jak říkám, já jsem max. spokojená 🙂
cokosusenka
3. pro 2009
Terez a ty nechces prasky?
panterka
3. pro 2009
coko, ona právě ta mirena je tělísko a ještě jsou tam lokální hormony, takže dvojnásobný krytí 😉 jak říkám, já se narodila přes danu a to bylo jenom tělíško :-N
panterka
3. pro 2009
já prášky nechtěla, po těch jsem měla nulovou chuť na sex :-N
cokosusenka
3. pro 2009
AHa,tak asi mela tu Danu,fakt nevim.
cokosusenka
3. pro 2009
Oli:az tak a co jsi mela za znacku?
mispuli
3. pro 2009
oli ty mi mluvíš z duše,vložky který jjsem měla nakoupený do zásoby jsem darovalla nejlepší kamarádce a ta z toho měla 20 minutovej záchvat smíchu 😃 😃 terez rozumím,že se to zdá moc peněz najednoua zvlášt ted přrd vánocema,omlouvám se za překlepy,ale píšu potmě
panterka
3. pro 2009
coko, právě tu Mirenu 😉
kristaautor
3. pro 2009
Coko no jo, ale ty nekojíš :-N já musím něco co můžu u kojení, kdysi jsem měla Logest a Triregol 😉 a teď prášky nechci, zapomínala bych to brát :-S a efekt by byl nulovej, i ta chuť na sex mi jeden čas pomalu ničila vztah 8-(

Oli kdyby mi na ni někdo dal tak do ní asi půjdu, ale jak říkám nemám :-N před vánocema úž vůbec ne, budeme dělat technickou, stromeček, dárky... no jsme vycucaný... a můžu se zeptat jakou MS jsi měla před těhu? Já teda dost šílenou, aspoň před tím prvním, to bylo min. 7 dní, první dva dny jsem nemohla chodit, jen ležet a to stejně bolelo jako prase, tak jsem se nahřívala teplým polštářkem, i v noci jsem nespala, furt jsem se válela po břiše jak to bolelo. Po porodu to bylo teda o moc lepší, ale nestihla jsem těch MS mít tolik tak nevím no 😃
cokosusenka
3. pro 2009
Jako Mirena prasky a pak je Mirena telisko?
panterka
3. pro 2009
kámoška měla taky nějaký to obyč tělísko, je taky spokojená, ale MS teda normoš má a zavedení bolelo...
kristaautor
3. pro 2009
Kdyby holky stála třeba 3tis., ale ta částka je fakt moc 😞
mispuli
3. pro 2009
oli 😃 😃 😃 😃 já věděla hned po porodu,že půjdu do mireny
kristaautor
3. pro 2009
Coko prdlajs, jen Mirena tělísko, nic jinýho 😉

Začni psát odpověď...

Odešli