• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
jo a vložky zatím teda nepotřebuju a doufám, že tak půl roku potřebovat stejně nebudu :grinning: a pak se nechám sterilizovat :grinning: néé dělám si srandu, spíš ženu MM ze srandy na vasektomii :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
terz:tak si to přej k vánocům :wink:
3. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no, tak uvidíte třeba to po novým roce bude lepší a zbyde na ní :wink: já jsem ms měla v pohodě, max. mě první den bolelo břicho, ale fungovala jsem bez problémů, max. mi pomohl jeden malej růžovej kamarád :sweat_smile: já jsem taky už prášky nechtěla, kvůli tomu, že se mi na ně nechtělo myslet a kvůli tý nechuti :unamused: i když teď někdy manža prohlásí, jestli ta investice při tý naší frrekvenci nebyla zbytečná :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, ale takhle vyfluslá jako tenhle podzim, to jsem snad ještě nebyla :pensive:
3. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli a od koho :sweat_smile: MM už mi nějaký dárky koupil a máme společnej účet, takže nemá on a nemám já a naopak :wink:

Oli jakto, myslíš kvůli Hynďovi jak začla ta škola? No my jsme taky vyfluslý, ale nějakej ten čas se najde :grinning: vůbec nevím co by bylo lepší no :unamused: poradím se s Dr. až se dokopu na KO po šestinedělí :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já si to s dr. domluvila na prohlídce po šestinedělí :wink: nabízel mi prášky, mirenu nebo injekce, ale ty mi nedoporučoval
3. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli IP a jinak jsme na tom byly stejně,taky to byla moje 1.otázka po míše a vzhledem k tý preeklampsii mi taktéž nedoporučil nic jinýho,tohle je prostě šetrný a nemusím mysslet na to jestli jsem zobla nebo ne

terez jak píše olča,třeba se časem podaří na ni ušetřit
3. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ono to ani s Hynďou nemá nic moc společnýho, on je ve škole fakt bezproblémovej a jde mu to krásně :wink: zrovna v pondělí mi ho učitelka chválila, že vůbec není poznat, že týden chyběl :slight_smile: já jsem poslední dobou úplně hotová, nemám energii a fakt padám na hubu :unamused: nevím proč...
3. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nejdete v neděli na hokej?
3. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky s tou chuti nebo spis nechuti na sex po prascich jsem taky neslysela :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím nevím,franta určitě jo,možná by tchánovci pohlídali,musíme se domluvit
Terez tak pouzivajte kondom :slight_smile:))))))
jo, teda dneska to vím, z čeho jsem tak hotová :grinning: umyla jsem okna a pověsila záclony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli:to bych byla taky hotova.
3. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, nejhorší na tom je, že to ještě nemám hotový, ještě mě čekají závěsy a kanýry :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, když to tam chci mít, tak mám holt o to víc práce :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na to kaslu :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli asi to bude to pochmurný počasí, na jaře snad bude lépe! :slight_smile:

Jo holky třeba na ni našetřím, jenže my jsme takový průseráři, furt musíme cpát ty prachy někam jinam, tak to vidím tak,že se holt budeme chránit jinak, MM je šikovnej :sweat_smile:

Coko to se nám ani jednomu nelíbí, jak už jsem někde psala, MM by radši se mnou nespal vůbec kdybych chtěla kondom :grinning:
3. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prej že na to kašleš, na FB jsi psala že žehlíš, to já na to kašlu, plnej koš prádla od víkendu :sweat_smile: na žehlení a plnej na praní :astonished:
3. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli mě to čeká v sobotu,okna,záclony,výzdoba,ale snad to zvládnu,jinak já mám štěstí chut na sex mám pořád
3. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jo zehlim MM kosile do prace,to musim. myslim kaslu na umyti oken a prani zaclon
3. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, výzdobu jsem na ty okna už dala taky :wink:

já ty okna musela teď udělat komplet, na jaře se vykašlu na závěsy :sweat_smile: jestli všechno půjde tak jak má, tak budu mít před státnicema a to mě fakt nějaký okna brát nebudou :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak kondom u nás taky nepřipadal v úvahu, manža by tak radikální nebyl, ale já jo, mně to teda vadilo fest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já pošlu MM v sobotu s dětma pryč a budu uklízet, už fakt musím :sweat_smile:

Holky letím, malej furt nespí a pořvává :rolling_eyes:
3. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já dneska vylifrovala Jáchymka k našim, takže jsem na to měla taky klid :wink:

já půjdu taky, chtěla jsem zalehnout hned po osmý, ale nějak jsem se tu s váma zakecala :wink: poslední dobou to tu žije, to je dobře :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dozehlila,tak holky pa
3. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, občas k vám nakukuju, myslíte, že bych se k vám mohla občas přidat na pokec? :slight_smile:

Jen už máte většinou trochu starší děti než já... :slight_smile: Vítkovi jsou dneska právě 2 měsíce, od porodu mi to hrozně utíká :slight_smile:.

Trošku se představím... Jsem učitelka na SŠ, teda teď na MD :slight_smile:, bydlíme na Máji a dny teď trávím většinou kojením, uspáváním a procházkami s malým :grinning:

Koukám, že se tu bavíte o antikoncepci... Já vyfasovala Cerazette, ale týden po začátku braní jsem začala krvácet a krvácím pořád, prostě od porodu pořád něco, takže když to do příštího týdne nepřejde, volám doktorce :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Jsem vzteky bez sebe!!!! :angry: :angry: :angry: Švagr má prasečí chřipku zjištěnou asi tak 3 dny... Nejen že sere na nějakou karanténu a jeho přitelkyně taky ( ta ještě leze normálně do školy, na praxi, atd. ), ale švára dneska přijel na návštěvu k babičce ( bydlíme společně, ve dvougeneračním RD ). Se ani nedivím, že se ta chřipka takhle šíří, pokud je víc takových debilů!!!! Jsem fakt rudá vzteky! A mám neskutečnej stach, že to chytneme.
4. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka_k: ahoj, teda to je fakt bezohlednost!!!!!!!!!!!!! Já kvůli tomu ještě nebyla malého ukázat ve škole, protože tam taky každý, učitelé i studenti, pořád něco přechází, tak abychom něco nechytli... Tak snad nic nechytnete, když jsi se se švagrem neviděla, horší, kdyby to od něj chytla ta babička... :unamused:
4. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pablinko:myslím,že nemluvím jen za sebe,ráda tě vítám,čím víc lidí,tím víc to pojede :grinning:

jsem taky úča,ale na zš a taky se tee škole vyhýbám jak čert kříži,a při tom bych tam celkem potřebovala

šári:švagr je fakt bezohlednej magor,co tam leze,když nejvíc ohrožený jsou starý lidi a těhotný matky,potřeboval by nakopat zadek,a to jsem slušná,to muTM nic neřek?

no tak já s úklidem musím počkat na sobotu,protože dneska mám prcky oba dva,není Krteček a stejně by nešel,děda jede do budějek na vyšetření
4. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: ahoj, já uklízet letos moc nebudu, žádná okna, záclony, jen běžný úklid, prcek je většinu dne vzhůru a potřebuje zabavit, tak toho moc neudělám, když máme taťku v práci :slight_smile: no a ani se mi nechce :grinning:
4. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pabli.já ti rozumím,já to taky přehánět nebudu,okna vezmu nějakým přípravkem na sklo,záclony za mě vypere pračka a výzdobu nalepím sněhuláky a hvězdy :wink:

akorát na lustr navěsím vánoční výzdobu,vloni přines honzík ze školky z keramiky krásnej závěsnej mobil z betlémskejch hvězd,tak tem viset musí a taky nádhernýho andělíčka i ten má svý místo,jsme zvědavá,co přinese letos :wink:
4. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek