• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
mispuli: to to budete mít doma hezký :slight_smile: měj se pěkně zatím, jdu malýho přebalit, nakojit a vyrazíme se kouknout na adventní trhy na Výstaviště :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tam bych se taky šla podívat,užijte si to :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pabli, vítám tě :slight_smile:
Já teda taky žádný velký úklid nechystám, jen takový běžný. A nějakou výzdobu samozřejmě, to by nebyly Vánoce :wink: Holky, jak to děláte se stromkem? Když jsem byla malá, tak stromek nosil Ježíšek společně s dárkama, tak jsem ho viděla až večer na Štědrý den. Jenže my máme úplně otevřenej byt, máme dveře akorát do pokojíčku (a koupelny s WC), takže takhle to neklapne. Tak asi ozdobíme 23. až malá usne a ráno ho už uvidí...no nevím...
Šári, ten švára je fakt vůl!!!!! Vždyť přece ví, že v baráku je malý dítě a těhotná, ne? A babičce by prasečí chřipka taky mohla ublížit!!! My když jsme měli chřipku (a možná byla taky prasečí - říkají, že teď 90% chřipek je ta H1N1), tak jsme nevylezli z baráku, maximálně rychle pro rohlíky a zas domu. Fakt, některý lidi jsou neskutečný... :angry: :angry: :angry: Tak se holky držte!!!!
Na ten Cerazette si docela ženský stěžujou, ale já jsem s ním nadmíru spokojená. A MS jsem od porodu neměla - teda vlastně od začátku těhu :slight_smile: - to mi vyhovuje nejvíc, měla jsem to vždycky docela krušný...
4. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli MM je v práci... až mu to řeknu bude řádit jako černá ruka!

Jsem z toho fakt otrávená! Na dnešek mám domluvenou jednu schůzku ohledně finančního poradenství, tak nevím jestli to mám odvolat.... Babička se švárou byla, no. To už je ale celkem jedno, jelikož se to přenáší kapénkovou infekcí, takže to může být všude kde byl ( na klikách,...). A virus prý přežívá takhle na něčem několik hodin! Do prd....!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
4. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu mejt okna, snad se trochu uklidním!

Na trhy jsem chtěla jít taky, ale teď můžu maximálně tak do prčic.
4. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pablinko, vítej :slight_smile:

Šári, to je teda magor :rolling_eyes: to bych byla pěkně nasra.. :angry: no, ale já moje příbuzný nekomentuju, oni dělaj něco podobnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, tak my to doma dělali se stromečkem přesně tak jako vy :wink: a teď to s klukama děláme taky tak :slight_smile: ale je fakt, že my na to máme byt, i když musím říct, že mívám docela hoňky :sweat_smile:
4. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omouvám, se v zápalu vzteku jsem ani nepřivítala pablinku. Tak teda ahoj a ať se ti tu líbí. :wink:
4. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my holt budeme říkat, že Ježíšek stromek přinesl už ráno, že by to večer všechno najednou nestihl. Jinou možnost nemáme. Leda, že bysme Dendu zavřeli na celý den do pokojíčku :grinning: a to by se jí asi moc nezamlouvalo...
Holky a už jste s takhle malýma dětma (1,5roku) dělali nějaký zvyky - přemýšlela jsem, že budem pouštět lodičky z ořechů, to by se jí už mohlo líbit, ale jinak nevím...
Jo a Mikuláše letos taky objednanýho nemáme :frowning2: Půjdem kouknout jen do ulic...
No nic, jdu vybrat do bankomatu a pak na nákup. Naštěstí mám vařeno, dělala jsem srnčí na přírodno - fakt se musím pochválit, na to, jaký jsem z toho měla strach, se mi to docela povedlo.
4. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pablinko vítej a neboj se přidat - holky jsou fajn, taky jsem tu poměrně nová

Jinak se musím pochlubit, dnes jsem nespala s malým a bylo to super. Nejedl, nepil ani čaj, co jsem mu preventivně nechala v postýlce a spal. Jen ve tři hodiny párkrát kníknul a bylo ticho, tak jsem se tam šla za chvíli podívat a jen se v postýlce trochu přetočil a bral šponu :grinning: Vzbudil se až před šestou ráno, to už plakal, tak dostal mlíčko a já šla spát k němu. To stejně už velky Pepa vstává do práce, tak se mi nechtělo být sama :dizzy_face: :dizzy_face: A vstávali jsme až skoro v devět. Jestli to takhle vydrží, tak to by bylo super. Bez řevu apod. Nakonec budu ještě ráda, že jsme na to najeli až takhle docela pozdě :grinning:

Úklid taky moc nestíhám a popravdě ani moc neřeším. Okna lehce omyju, vyperu záclony, jinak asi nic zvláštního. U nás v bytě se furt něco předělává a dodělává, tak je to trochu zbytečný moc šílet.

Jedna moje kamarádka měla taky nějaký prášky brzy po porodu a taky měla pořád MS, byla z toho úplně nešťastná. Vydržela to asi 8 měsíců, pak to vzdala, ani nevím jak to řeší teď. I když oni by asi chtěli druhý, tak asi nikaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pepa taky neby z kondomů nadšenej, ale druhý dítě fakt nechceme, a já řekla, že dokud budu kojit, tak do sebe chemii rvát odmítám a to kvitoval, tak se přispůsobil. Ten rok utekl jako voda :grinning: Jiná kamarádka měla tělísko po prvním dítěti (na prášky totiž zapomínala) zjistím jaký. Po dvou telech si ho nechala vyndat, chtěla druhý mimčo a šlo to hladce. Teď ani nevím jak to řeší nyní, druhýmu už jsou 2 roky. Musím ji vyzpovídat.
Šári, klid, nestresuj se - ať to nedostaneš. Ale já bych byla taky pořádně vytočená... Papáte nějaký vitamínky?
Pepi, no paráda!!! Jen tak dál!!! My dneska konečně zase najeli do starých kolejí, takže hezky spinkala od 20 do 8,30 ráno. Tak už jí to zase snad vydrží...
4. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

teda vás dočítat,to dočtu a už nevím na co mám reagovat :grinning: to tu dlouho nebylo!!! :grinning: ale je to dobře!!
s tou antikoncepcí,my ted nemáme žádnou,jsme na pláštěnkách,neda nic úžasnýho to není,ale nechci do sebe cpát horomony,když chci příští rok druhé mimi :dizzy_face: ale měla jsem i antikoncepční čípky-zavádí se před stykem,ale nějak mi nevyhovovali,smrděli pak jak spálená guma :confused: :sweat_smile:

Šári tak to bych ho asi někam nakopala!!!! :angry: takovýhle bezohledný lidi mám fakt ráda.ale je pravda,že spousta lidí nepřemejšlí a chodí si po venku jak chce!!!

Pablinko vítej :dizzy_face: a víš,že já tě trošičku znám!!hlavně od vidění a taky vím,že jste občas chodili do Sport baru hned v gomelu,myslím že tvůj manžel(přítel) zná Hanku Koubů,dělala tam servírku jednu dobu :wink:

jinak s Vánocema,úklid celkem mám zmáknutý,včera jsem si vyzdobyla byt,hruhlíky za oknem mám už asi skoro 14 dní.stromeček my strojíme vždy celá rodina na Štědrýden ráno,je to moc hezký :dizzy_face:
4. pro 2009 v 09:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi tak gratulace!!!!to je úspěch!!!snad mu to vydrží!!!je to šikulka!!! :dizzy_face:
4. pro 2009 v 09:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni dokud byl jen honzis,tak jsme vyrazili odpo ven a tatka mezitím nazdobil stromeček a my příšli a čučeli,ale co máme i míšu,tak nemůžu s oběma tak dlouho trajdat venku,takže taky zdobíme stromeček večer před tím a někdy dokonce v průběhu dne,na to strašně moc těším už od malička,vždycky jsem zapli pohádky a u toho zdobili :wink:

my na zvyky moc nejsme,akorát jednou jsme dostali od známejch olovo i se sadou na lití,taže jsme odlejvali,ale to pro dětičky moc není

mikuláše taky objednanýho nemáme,myslím,že by se ještě oba báli,i když honzis od tý besídky otravuje,že chce do pekla a čerty :wink:

srnčí závidím,já peču drúbeží sekanou,tu my rádi

jinak se taky musím pochválit,našla jsem tady na koníkovi recept na zaručeně měkký perníčky a ony fakt změkly,včera jsem jich pár nazdobila těma trubičkama,fakt fungujou,a honzis mi je tady chodí průběžně ujídat,takže to vidím do vánoc ještě na jednu várku :grinning: :grinning: ,taky budu muset poslat po frantovi večer holkám do hospody,ty budou čumět,ony totiž ví,že neumím péct
4. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co se týče zvyků,tak dodržuju jen to,ž nejím do večera :grinning: abych zvládla sníst haldu salátu a hodně kapra :grinning: akorát furt přemýšlím do čeho udělám salát,páč Ládík ho miluje a největší hrnec co máme mu nestačí!!!vidím to asi na vaničku co máme v přebalovacím pultu :sweat_smile: :grinning:

Máte někdo receptím na tu sekanou,nejlépe asi z masa,co se dá normálně koupit???já furtk upuju jen v Globusu,ale chci zkusit nějakou domácí.mamka dělá,ale ta mi nechutná :zipper_mouth:

Mispuli tak to gratuluju!!já pečení miluju,ale vybírám si jen zaručené lehké recepty :grinning:
4. pro 2009 v 10:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi tak super,mišák skončil ve 4 ráno u nás v posteli a to jsme tam toho staršího měli už od půl jedný,v 5 jsem si myslela,že tvrdě spí,tak jsem ji chtěla přenýst,sotva se dotkla svýho pelechu,tak řev,taky budeme muset na tvrdej režim,ale čekám na vánoce,až nebude prcek chodit do školky,protože mám strach,že když malá bude dlouho řvát,tak se nevyspí a on to potřebuje
4. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea jakou sekanou myslíš?

jo ještě jsem chtěla napsat,že míša se ted budí,protože byl úplněk,vždycky je pár dní před i po rozhozená
4. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli třeba tu tovjí,to je jedno jakou,nějqkou vyzkoušenou dobrou domácí sekanou,něcoco bych mohla zkusit.jo úplněk nan ás taky dřív působyl,ale ted už ne,jeho nvzbudila ani vytračka :sweat_smile:
4. pro 2009 v 10:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky tak já má teda dneska den! Ráno ten švára, dítě mi tu pořád frfňá kvůli zubům, okna mi vůbec nejdou umejt, jsou zvenku celý nějaký mastný :confused: a ještě přijel nějakej blb co mu MM dělat satelit, že mu to nefunguje a začal na mě ječet jak na nějakýho fakana! :angry: Tak jsem letěla nahoru pro tel. zavolat MM, ať si to s chlapem vyřídí laskavě sám. MM se divil jako z jara, pěkně jsem to sprdla, že neni schopnej si to vyřídit. No a když přijdu nahoru, tak naše milé dítě dosáhlo na skříňku kde byly vlhké ubousky a celé se do nich zahrabalo... :rolling_eyes: Pomóooc já dnešek asi nepřežiju! :grinning:

Musim jít dodělat ty okna. :confounded:
4. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári to hotovej den blbec,tak přeju aby co nejrychleji zkončil :frowning2:
4. pro 2009 v 10:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea tahle drůbeží je kupovaná zmražená,jen se nechá povolit,podleje vodou a upeče,je vynikající,jinak když dělám domácí tak ji dělám z mletýho masa,někdy si ho doma ještě jednou přemelu,aby bylo jemnější,do mísy dám nakrájenej tvrdej rohlík nebo housku a zaleju troškou mlíka,aby se to rozmočilo,pak přidám maso,vejce,koření do mletých mas a vegetu,pak hňácám a hňácám,utvořím šišku,tu prdnu do pekče na rozpálenej tuk a šoupnu do touby,chvilinku nechám zatáhnout a pak podleju,někdy,když nemám rohlíky ni housky,tak přidá trochu strouhanky a někdy ani to ne,pak je to masovější :wink:
4. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pablinko:vitej
Sari to je fakt debil,taky se nedivim ze se to tam siri,takovych blbcu je vsude kolem plno
4. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári koukám,že si užíváš předvánoční pohodu a klídek :grinning: :grinning: :grinning: ,mě míša zamáčkla dudlík do flašky a vylila zbytek čaje do postýlky :sweat_smile: asi zase budeme muset najet na hrneček
4. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli tak to je něco jako ta z globusu v tý vaničce,tak je taky výborná :wink: já právě nikdy sekanou nedělala,tak nevím jak na ní :fearful: ale děkuju moc,určo někdy vyzkouším,právěm áma jí vždycky plní samélem a vejcem a okurkou kyselou a ta mi moc nechutná
4. pro 2009 v 10:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, přímo super den! :grinning: A jak jinak než pohoda a klídek! :grinning: :grinning: :grinning:

Beat taky kupuju sekanou v Globu. Občas ji vyndám z té vanička, zamatlám do prostředka třeba vajíčko a vydávám ji za vlastní výrobu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, na okna se vykašli, ať je udělá manža - s bříškem se mejou blbě a ať ještě někde nespadneš, proboha... Hezky si sedněte s anet na gaučík, pusťte si pohádku a relaxujte - hlavně ty!!! Práce nemá nožičky přece!!!
Beat, sekanou dělám takhle: namočím rohlíky (na kostičky) do studeného mléka, přidám mletý maso, nadrobno nakrájenou cibuli, koření do ml.masa, sůl, pepř, majoránku, nasekanou petržel a vejce. Pak to trošku "zahustím" strouhankou, udělám šišku - nebo dám do pekáčku po celým - a peču. A než je hotová, tak dám nahoru kousky másla. Jo a nejradši máme "velikonoční" - to dáš do pekáčku půlku, naskládáš na to celý vařený vejce, párky, na to připlácneš druhou půlku a je to. A můžeš tam přidat i na kostičky uzený, to je pak úúúúúúžasný... Okurku tam nedáváme, moc nám to nechutná...
4. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se začala těšit na tu sekačku v troubě,už je hotová a voní tady,asi si k ní uděláme brkaši :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky přemýšlím, že jí o víkendu udělám, jak jsme tu o ní psali, dostala jsem na ní chuť :slight_smile:
Teď vařím akorát brambory, Denda kouká na Futuramu (strašně se jí to líbí jako pohádka, tak to nahrávám a koukám s ní :grinning: ).
Jinak holky, dneska si vemteven i vy rukavice, je tam pěkná kosa - mrzly mi ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se nějak ven mani nechce,oblíkat a vláčet s sebou oba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to asi počkáme,až se vrátí tatka z budějek a půjde se vyvenčit s námi :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to mám. Hurá!

Dítě se už vyspalo, moc dlouho teda nespala. :rolling_eyes: A morduje psa. :sweat_smile:
4. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek