• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Marti, budeš podnikat? Ať to s manžou vše dopadne dobře!!!! :wink:
30. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme doma...a jak koukám celkem nic pevnýho domluvenýho není :sweat_smile:

všem přejeme krásnou "sluníčkovou" neděli (u nás :sunglasses: už pomalu leze), kouknu večer, papa
31. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

My se totiž snad nikdy nedomluvíme :sweat_smile: koukala jsem že třeba na pátky tady nemíváte žádný plavání, cvičení... nebo snad někdo jo? Kdyžtak se omlouvám, ale nějaký ten pátek by vyhovoval???

Marti tak to mě moc mrzí s manžou, to tě chápu, my kdybychom nedostali takhle dlouho zaplaceno tak nevím kde bychom byli, přeju ať se to brzo vyřeší!!! :wink:
31. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli:ano,budu mit doma misto garaze malou prodejnu znackoveho second handu.
Holky ja doufam ze se to nejak vyresi,protoze opravdu uz nemame. Ted jeho zamestnavatel,kamarad me fakt zklamal.
Ale ma smlouvu,tak snad to nejak pujde. Navic ta smlouvu ma datum o neco driv nez MM s nim zacal delat (asi o 3 tydny),takze ho na pracaku vyradili,ze ji donesl pozde a musi vratit 5000. A ty penize mu samozrejme taky nedal,nechal ho v tom. Ale na praci mu byl dobrej. Dluzi mu cca 300hodin a 80 Kc/hod,plus jeste 2 tisice za notebook a to mu jeste MM pujcoval po celou dobu karu,kterou jsme meli novou na splatky a sliboval ze mu bude splatky platit a taky nic.
31. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu po dlouhe dobe bohuzel nemam internet tak pisu od zname.Potrebuji radu S pritele jsme se rozesli co musim udelat a kam mam jit kdyz chci byt samozivitelkou?Na vyzivnem jsme se dohodli v tom problem neni ale vubec nevim na co budu mit narok nekdo mi rikal ze musim vyplnit nejake papiry zadost o sver. ditete do pece.PROSIM PORADTE :frowning2:
31. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, tak u nás sluníčko ani na chvilku nevykouklo...
Ke srazíku - my můžeme kromě pondělků, do konce června máme to plavčo, pak budem moct i v pondělí. Jinak jakýkoliv den, tak i pátek, pokud budem vědět pár dní dopředu (abysme si nedomluvili něco jiného).
Marti - a kde budete mít ten obchůdek? Myslím ulici atd. , že bysme někdy zašly nakouknout.
Misich - to je mi moc líto. Nevím jak se to dělá, mám kamarádku, co je s malým sama od jeho narození, tak se jí můžu zkusit zeptat. Ale ona toho otce nenechala napsat ani do rodnýho listu, takže myslím, že ani nic takovýho zařizovat nemusela, že to prostě z toho vyplynulo. V týdnu bych s ní měla mluvit. Ale radši zkus i jiný, fakt nevím, jestli bude vědět. Možná by stačilo i jen čestné prohlášení, odnést na pracák a sociálku. Tam by ti mohli poradit. Ona má určitě příspěvek na dítě a pak jí nějak doplácí sociálka do životního minima.
31. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Také se na sraz nedostanem,tak snad příště.Roste nám totiž poslední stolička a máme na ní váček.A malej se protivný a má trochu teplotku.

Jinak jsem se vrátili z té svatby.Bylo to pěkné,ale strašná zima.Do albíčka jsem hodila fotečky.
31. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak koukám, že srazík se asi konat nebude :frowning2: nebo, že by ten PÁTEK????? :wink:

Misich...to je mi líto, že jsi zůstala sama, ale já bohužel neporadím, nemám tucha jak to funguje, ale jak píše Leni, tak někam zajdi a oni ti určo poradí, hodně štěstí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti...tak ať ti kvetou obchody :dizzy_face: a pořádně to vyřeště ten manžovo problém :wink:
31. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti tak to je příšernej kamarád :confused: :pensive:

Misich moc mě to mrzí, přeju hodně sil aby si to zvládla!! Jinak si myslím že obrátit by si se měla na pracák, odbor soc. péče, tam určitě vyplníš nějaký papíry na přídavky a možná by i pracovnice věděla kam se obrátit ohledně těch ostatních papírů, buď to bude podle mě u nich nebo na soudu. Ale nemám zkušenost, tak fakt nevím.

Sykor, ať je vám brzo lépe, je fajn, že svatbičku jste si užili, zima je fakt nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Jo jinak my na srazík prdíme jestli bude takováhle kosa a bude pršet :sweat_smile: jsem teď v těhu děsně zmrzlá, navíc mám na teplejší bundě rozbitej zip a do ničeho jinýho se nezapnu, tak se nezlobte ale dokud bude tohle počasí, tak asi nic...

Pátek jsem myslela tak orientačně, abychom si ujasnili kdo má kdy plavání, cvičení a já nevím co ještě :slight_smile: Ale jinak jsem pro a kdybychom se sešli třeba někde v uzavřeným prostoru (jako to MC) tak mi nevadí ani tohle počasí, ale na ven fakt ne :pensive:
31. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Marti-teda to je kamarád za všechny prachy :angry: :angry: :angry:

misich-jak píše Terezka já bych šla taky na nějaký ten sociální odbor a nebo na matriku a tam ti poradí :wink: A jinak hodně pevných nervů a ať to s Karolínkou dobře zvládnete :dizzy_face:

sykorka-měla jsi nádherné šatičky a všem vám to tam moc slušelo :wink:

My dneska teda byli na dětském dni a docela jsme si to užili i když nebylo sluníčko,ale hlavně že nepršelo :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé já jsem si všimla teď taky foteček, no všem vám to moc slušeno, Sykor ty by si se mohla v těch šatkách vdávat sama :grinning: :dizzy_face:

Negrovka to je super že jste si to užili, tak mi došlo že jsem chtěla doma dát Kristý dáreček, ale nějak jsme to nestihli, byli jsme na otočku na Lipně a malá nám jako na potvoru neusnula ani v autě, i když měla spací hodinku, tak byla už protivka doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zítra :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

tak už jsme doma.

Terez, v tomhle počasí se mi taky ven nechce, Basilika, MC jo. U nás pátky problém nejsou, jen pokud pojedeme na Šumavu - odpo u nás ne. A nechcete, holky, zkusit rovnou tenhle pátek v Basilice? Počasí nám vadit nebude. Tak zkuste napsat, kdo by šel.

Marti, přeju hodně štěstí v podnikání :wink:

Misich, ahoj, mrzí mě to. Přeju hodně síly. Moje bývalá kolegyně zůstala s chlapečkem sama - před porodem a říkala mi, že jí moc pomohli právě s tadytěma věcma v poradně pro ženy. Měla by být někde na Lannovce. Nemám možnost teď s ní mluvit, ale na netu jsem nala tenhle kontakt. Tak snad to pomůže.

Poradna pro ženy a dívky SONŽ,
Lannova 63, České Budějovice,
telefon: 386 350 475, 731 749 783
1. čer 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Všem dětičkám přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku. :slight_smile:

děkujeme za pochvalu
1. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky,dnešní noc katastrofa,míša má zvýšenou teplotu,z nosu jí teče,mě bolí v krku tak,že nemůžu skoro polknoutt,takže ač nerada,musím zítřek odpískat,fakt mě to mrzí,tak někdy jindy :frowning2: ,jinak pátky jsou pro nás pasé a odpoledne většinou taky

počasí hnus fialovej,co? My byly z pátka na sobotu s manželem ve Znojmě a tak strašnou zimu a déšť už jsem v květnu dlouho nezažila :confused: ,když jsme se v sobotu vraceli domů,tak přes celou Moravu lilo tak,že to vypadalo,že nám na auto lijou kýble vody,v čechách už to bylo lepší

sýkorko taky se mi moc líbily tvoje šatičky
1. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

U nás dnešní noc po dlouhý době celkem ušla, teda pobrekávala tam snad každou hodinu ale ani jednou jsem u ní nebyla, jen tak pokňoourávala, šla jsem tam až v 5:30, myslela jsem si že už vstane, ale dostala dudl a byla ticho až do 7h jééé tak by se mi to líbilo vždycky :sweat_smile:

Já jsem klidně pro ten pátek Oli, ale jestli to vyjde jen nám dvěma, tak máme nejblíž to MC :sweat_smile:

Také přejeme všem dětičkám všechno nejlepší k jejich svátečku, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka do dalšího objevování světa! :slight_smile:

Mispuli to je mi moc líto, hlavně ať jste brzo zdravý, to dělá taky to počasí :confounded:
1. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak nám by pátek vyhovoval a nám je to jedno kde,protože pojedeme autem,tak my si dojedem kamkoliv :wink:
1. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, takže zítra nic? V pátek bysme mohly, my raději tu Baziliku, ale v nejhorším se do MC nějak dostanem. Co tam vlastně jezdí za busy? Devítka asi ne, co?
Sýkorko, ty šaty jsou fakt moc hezký.
Luci, tak se brzo vymaroďte a pak se zase zkusíme domluvit na nějaký dopoledne.
1. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni k nám jezdí 3,7,8,17 ... musela by si asi přestoupit na Nádraží pokud by si jela autobusem, ale nějak se domluvíme co bude všem vyhovovat nejvíc :slight_smile:

Holky já se omlouvám, dneska mi volali z firmy kde jsem si nechávala vytahovat fotky z rozbitého HDD, poslala jsem jim vlastní DVD a CD, ale řekli mi že kopírování tam by bylo moc drahé, takže jim pošlu svůj HDD co v současné době používám, takže budu cca 14 dní nedostupná, osobně doufám, že do týdne to bude, ale raději počítám těch 14 dní než se to pošle tam a zpátky atd., oni na to maji asi 10 dní nebo kolik, takže tak.
Jinak přestanu být funkční někdy dneska večer nebo zítra... možná MM sežene externí HDD a pak bychom tam poslali ten, ale to neni jistý, náhodou ho nikdo nemáte na půjčení? :sweat_smile:

No takže kdyby se ten srazík domluvil tak poprosím o info na mobil, nevím kdo všechno na mě máte číslo, ale Oli určitě :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás by byl pátek celkem v poho :wink: akorát jsme po očkování (od čtvrtka) je tam těch 12-14 dní "inkubační" doba, tak trošku smrkáme, ale není to nic velkýho, tak moooc doufám, že to bude veškerá reakce :sweat_smile:

Jinak já bych osobně byla ratši pro to MC jak už jsme byli, tak si dětičky víc vyhrajou než v Bazillice, tak je pidi kouteček :sweat_smile:
1. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já můžu s MC jedině souhlasit, máme to fakt kousek od baráku, takže i kdyby mi malá spala, tak se pak najíme, oblečeme a jsme u vás za 10min. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi...když to máš kousek, tak tam koukni jak to tam v pátek bude, oni tam mívají program pro dětičky, tak aby byla ta herna volná :sweat_smile: děkuji
Já jen aby tam zrovna něco nebylo a pak budeme mít smolíka, když už jsme skoro domluvený :grinning:
1. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak to nevím, kouknu tam buďto dneska odpoledne nebo zítra a uvidíme teda no :slight_smile: Možná Oli jestli se tu vyloupne tak by to taky mohla vědět, ti tam chodí často a my jsme tam ještě nebyli, teď ale jak je Kristý chodící tak se i docela těšim, jestli teda nebudu pořád lítat za ní, ale s tím počítám :sweat_smile: tam se může brát vlastní jídlo že?
1. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi...co si pamatuju, tak tam byl jen automat na kavčo :sweat_smile: když jsme tam byli, tak já jsem dávala Natálce normálně obídek, co jsme si přivezli a nikdo neprotestoval, jinak vůbec netušíj jak tam všechno funguje :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ty kočárky se nechávají někde dole že nebo taky nevíš? :grinning: No my můžeme už i pěšo, ale to bych jí nesla jak jí znám, protože by mi skákala skoro po silnici a já bych byla na nervy :grinning:
Doufám, že nám to v ten pátek klapne a hlavně by mě zajímalo jak se domluvíme na té hodině :slight_smile: Už se těším, dlouho jsme nebyli mezi dětma a Kristý je miluje, dneska přišla sama od sebe a hladila mi bříško :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárky se dávali dolů pod schody :wink:
Já bych to viděla na devátou, asi :sweat_smile: +-
1. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Terezko, dám vědět o srazu. :wink:

Otevřeno je od 9,OO, tak bych to možná nechala, že se sejdeme tam,bez nějaké pevné hodiny, ať někdo nemusí čekat venku. Kočárek se dá nechat dole v uzavřeném prostoru, jídlo můžeš mít s sebou - je tam jídelní koutek s pidi židličkama a stolečkama, na záchodě nočníky. Kafeautomat tam myslím už nefunguje. Jely jsme dneska okolo, tenhle týden je tam docela dost akcí pro děti k svátku. Hodím vám sem link na MC, tam najdete vše. Mají tam i vždy program na celý měsíc.

http://www.mc-maj.com/
1. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže jak čtu tak to mají od 9h-12h že? No tak možná bych dorazila na tu 9h, protože pak mi chodí malá spát a musela bych ji asi přetáhnout na jedno spaní nebo by mi pak spala v kočárku (jestli se to povede).
1. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mc-maj.com/?co=cti&id=805

Ahoj Stáni, tak se konečně možná poznáme, viď? :grinning: U nás by ta 9. taky měla být v pohodě.
1. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem tam na pátek žádný program nenašla v tu naši hodinu nebo jsem slepá? :astonished:
A přezůvky nosíte? My nemáme bačkory :sweat_smile: tak bych umyla botky a dala bych jí na ven jiný :wink:
1. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, oni v pátek mají "volné" hraní, bez pevného programu, jedině, že by bylo něco v plánu - ještě jsem se nedívala. Bačkory bereme s sebou. Je tam lino a koberec.
1. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek