• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
autor
Ahojky Pablinko, určitě se přidej, děcka máme skoro stejně starý :wink: :slight_smile:

Šárko to je síla s tou pras. chřipkou :astonished:

Sekanou já dělám domácí - mletý maso, strouhanka, vajíčko, majoránka, česnek, trocha vody nebo mléka, dělám to stejně jako karbanátky :slight_smile:

Leni my jsme vždycky stromeček zdobli ráno 24.12. bylo to pro mě nádherný, těším se na to vždycky :dizzy_face: zabila jsem tím celý dopoledne a rychle to uteklo na ty dárky, ale teď budeme zdobit 23. večer, ne že by děcka neměli překvapení, ale spíš by nás ho nazdobit ani nenechali toho 24. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bubu zdobit stromeček 23. večer.Jsem zvědavá jak dlouho nám doma vydrží! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že aspoň na Štědrý den!

Holky, co dostanou vaše dětičky od Mikuláše?
4. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári Lukášek dostane max. pusu a mlíko ode mně :grinning: a malý chci koupit nějaký ovoce, přesnídávku, jogurt... tak něco, určitě ne čokolády, to ještě nejí a postarám se o to aby dlouho nejedla :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chtěla koupit Andě nějakou novou hračku, ne nic velkého (drahého). I když je úplně jedno jesltii něco dostane nebo ne když z toho ještě nemá rozum.

A ještě jsem se chtěla zeptat od kdy by jste dítěti dali mandarinku?
4. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári já jsem míše v andině věku mandarinku už dala,vyloupala jsem jí nejen ze šlupky ale i jednotlivý měsíčky,trochu to rozmačkala,nastrouhala jsem k tomu jablíčko a rozmačkala piškoty,udělala z toho kejdu a to přímo milovala,děti dostanou balíček,ovoce,perník,bobonky a i nějaká čokoška,oni jí moc nejí,takže vydrží na dlouho :wink:
4. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
K Mikuláši dostane perníčky s Mikulášem, Andělem a Čertem - malý i ty velký klasický, s obrázkem jako za našeho dětství (zase je začali dělat). Kinder vajíčka, Kinder řezy, Brumíky. Pak jsem koupila 2 takový ty pidi razítka, co mají náplň už v sobě, ponožky a punčocháčky a ještě musím nějakou pidi hračku (rozměrově i cenou). Chci jí to dát do punčochy, doufám, že jí vyhrabu...
Mandarinky podle mě Anettce můžeš dát klidně už teď, jsou teď krásně slaďoučký. Já je Dendě dávala málo, protože v těch jejích 10,11 měs. měli samý kyselý, tak je moc nechtěla. Teď je dlabe ve velkým :grinning:
4. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem k tomu Mikuldovi - koupila jsem u nás v pekárně za 39 Kč takovej pidi dortík, nahoře má připlácnutýho Mikuláše z marcipánu. Takže ještě ten dostane :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári malá už jí měla ale bylo to určitě někdy v létě, takže tak rok a čtvrt, myslím si že už to zkusit můžete, jen bych byla opatrná a nedala jí toho moc aby se neosypala :wink:

Na hračky se jim vyprdnu :grinning: teď jsme toho kupovali, chudák Luky, všechno v jednom nar., svátek, vánoce :astonished:
4. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas dostane mandarinky,banany a minonky :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co od ostatnich nevim,ale urcite sladky
4. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my se byli podívat na těch Adventních trzích na Výstavišti a fakt hrozný :angry: Nic tam není. Měli tam být i Mikuláš s čertem, nikoho jsme nepotkali. Chtěla jsem si koupit třeba nějakou hezkou vánoční výzdobu a prostě nic. Jen samé kýče a z těch lidových řemesel tam toho bylo strašně málo.
A taky docela byla zima, tak jsme vymrzli. Ale aspoň to trochu připomínalo už Vánoce.
4. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš víš že mě to ani nepřekvapuje, rok od roku je to výstaviště horší a o ničem :rolling_eyes:
To samý Křemežský trhy, jestli jste někdy byli, každej rok jsme chodívali dali se tam sehnat věci z celý ČR, jenže teď už se nato každej vyprdnul a my každej rok jdeme naivně, že to bude lepší, no už na to kašleme :rolling_eyes:
4. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, fakt, horší a horší. Dřív aspoň byly ty stánky až dozadu, teď pár a jen k té první budově. Jestli to bude o víkendu lepší, ale pochybuju a lidí docela dost.
4. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš myslím že na víkend nikdo další nedojede :astonished: to je teda něco a já se na to vždycky tak těšila :unamused:
4. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dopatlala další dvě těsta a jednu nepečenou roládu,dítko spí,tak mám chvíli klid :dizzy_face:

na Mikuláše smem u koupili ovoce,jogurty,ty jeho keksíky,lipánka,musli tyčinky,džusíky a kefíry-ty on miluje :grinning: žádný čokoládky mít nebude,sme krutý rodiče :zipper_mouth: :grinning:

Věruš já na trzích byla loni a byl to otřes,stánky s veteší nic víc,moc mi to Vánoce nepřipomínalo,kdyby tam aspon měli lidová řemesla,tak by to bylo něco jinýho,jinak tam prodávají blbiny,jak na Hoby a Země živitelce :confounded: proto se tam ani nechystám,nejsou peníze a kvůli tomu,co tam mají mě to ani už neláká
4. pro 2009 ve 13:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári Anettka umí krásně uklízet :grinning: asi tak jako ten náš :grinning:
4. pro 2009 ve 13:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, taky potřebujeme vánoční úklid :grinning:
Já normálně uklízím už od září a pořád to nikde není vidět :angry: Okna bych mohla mýt znovu, ale v zimě to zásadně nedělám :slight_smile: Vyčistit gauč by taky znovu potřeboval, celá kuchyň taky :slight_smile:
Beat, trhy jsou fakt horší a horší, to si taky říkáme každej rok, ale letos jsem tam šla sama, aby jsme se třeba provětrali a vyrazili někma, tak byl aspoň cíl. Do obchoďáků mě už teď nikdo taky nedostane, jedině hned ráno a v pracovních dnech, ale to už asi taky ani nepojedu do Vánoc. Měsíc před Vánoci už fakt nikam, kromě města a Lanovky, nechodím. Včera jsem si už nakoupila věci na salát, tak akorát salám a zeleninu hodím do mrazáku, to by nevydrželo :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko to jsi šikulka,mě právě čekají nákupy těsně před Vánoci :grinning: mám jen dárek pro malého jeden ap ro Ládíka tričko!!!nic víc!!!!chjo a to si hezky každý rok plánuju jak budu nakupovat po celý rok,abych pak neměla hoňky,jo tůůůdle!! :grinning: akorát kapra budu mít v pondělí zadara,tak aspon něco :grinning:
4. pro 2009 ve 13:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak dneska došla ribstol a navíc už máme stromeček, takže pohoda, už můžou bejt vánoce :sunglasses: :grinning:

Mikuláš u nás čokoládu teda donese, ale půlku toho sní mamka s taťkou :grinning: :grinning: Jáchymek už dostal i adventní kalendář a teda tu malou čokoládičku si každej den sní :slight_smile: jinak maj kluci v balíčku každej pastelky (Hynďa progressa, protože v penálu už z nich má kůly a Jáchymek sadu šesti těch trojhranných) a samo ovoce :wink: i když toho máme doma pořád hromady a jíme ho na kila :grinning:
4. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter jo kalendáře sme dostali od Ládi mamči jen my dva,ale Ládík by jí snědl celou na posezení,já si kolikrát ani nevzpomenu na čokoládku,tak jí pak vložím Ládíkovi do otevřeného okénka,at se mi hezky vykrmí :grinning: :grinning: :sunglasses:
4. pro 2009 ve 13:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
adventní kalendáře jsemtaky načali,honzík si tu malou čokoládičku sní a míša občas taky a někdy jí někam přilepí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak u nás ted jedou mandarinky ve velkým,tak zas budeme muset přikoupit :grinning: ,míša ted spí,tak mám chvilku klídek

oli večer se domluvíme jestli pojedu v neděli,ale asi spíš joo
4. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, Hynďa ten už má adventní kalendář Milka, tam už není malinká čokoládka, spíš figurka :wink: u nás zase jedou kiwi, to se kluci můžou utlouct, co mi ale nejí, to jsou banány, těma se tu cpu sama

tak pak písni, jestli pojedeš, ale my se stejně kdyžtak uvidíme :wink:
4. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jí banány jen míša a tatka,u honzise a u mě jen ve stavu nouze nejvyšší :wink:

jo a ještě máme jojo kalendář,tam jsou taky větší jojo zvířátka,tak ty dostávaj napůl
4. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dík za přivítání :slight_smile:

beata.n: Hanku si trochu pamatuju taky, taková malinká, že? :slight_smile: Jinak přítel je už můj manžel - od července :grinning: Teda v tom Sport baru u Gomelu už jsem nebyla, ani nepamatuju :slight_smile: Taky jsme se tam s Vláďou seznámili :slight_smile:.

teda sekanou jsme ještě nikdy nedělala. A abych řekla pravdu, teď ani to mleté maso moc nemusím, protože jeden čas nás tchýně zásobila spoustou karbanátků a tak nějak se mi to znechutilo :grinning:

Co se týče svátků, tak my to máme o Vánocích většinou takové rozkouskované. Rodiče mám v Litomyšli, ségru v Hradci Králové, tchánovce na Rudolfově... Letos budeme prvně na Štědrý den sami doma, dřív jsme to střídali, jednou v Litomyšli a jednou na Rudolfově a svůj "štědrý den" jsme si dělali třeba 23. 12. :slight_smile:. Letos budeme na Štědrý den a večer doma, druhý den budeme na Rudolfově a na další svátek vánoční pak pojedeme k našim, asi do Silvestra, ještě uvidíme :slight_smile:. Jinak stromeček jsme dřív zdobívali i týden předem, když už jsme o Vánocích nebyli v našem bytě, tak abychom si ten stromek pořádně užili :slight_smile:.
4. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vera: na těch trzích jsem byla taky dneska a fakt děs!!! Rok od roku horší!!! Každý rok si říkám, že příští rok už tam nepůjdu a stejně tam pak vždycky jdu v naději, že to třeba bude jako dřív :grinning:

sarka: super fotka :slight_smile:

krista: nojo, máme ty děti postejně... i když teď je těch 14 dní určitě ještě znát, jak ty děti dělají pokroky, tak my přijde, že před 14 dny byl Vítek úplně jiný človíček ještě :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak to máte se stromečkem? Ladíte do jedný barvy? My ne,já miluju pel mel,každou ozdobu jinak barevnou,barevný svíčky a řetězy.Sice se mi to líbí i sladěný,ale ne našem :wink: :wink:
4. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak je mi sice 29, ale "Mikuláše" jsme od našich dostali i letos :grinning: Kolekci na stromeček, kalendář na příští rok, nějaké čokoládičky... I já to dokážu ještě ocenit :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak Pabli,my to máme trochu podobně,jen naši bydlej o kousek blíž,takže štědrej večer spolu doma,druhej den u tchánovců pro dárky,na Štěpána tradiční procházka ke kamarádovi 3 km daleko a 27.12. k našim do Tábora a tam až do silvestra ,na silvestra přejíždíme domů a bud jdeme někam s partou,ale myslím,že zopakujeme loňskej rok a budeme se válet doma u tv,v který určitě bude pěkný ho...
4. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky drbny......... :grinning:
teda kdo vás má dočítat, kdyžjsem doma, tak tu nikto není a jen co odjedu naši,tak se tu klávesnice netrhne..... :grinning: :grinning:

jsem byla dneska s dětma u zubaře, projeli nás všechny, tak dítka jsou v pořádku a já mámkazík - já mám ty zuby fakt hrozný!!!!!§ :frowning2: :frowning2:
naší mamce se povedlo sehnat zdobící trubičky,tak budem zkoušet...
Maru si vybrala ozdoby na stromeček (loni jste mě s tím inspirovaly.. :wink: máme dva andělíčky......

Šári, ten tvůj švára je teda fakt mag...... !!!!!!

úklid, no mám umté okno, zaítm jen jedno.. a druhé mě teprve čeká - nejvíc mě na tom štvou ty žaluzky - nemáte někdo typ jak je mýt snadno a rychle....... :wink:

stromeček vůbec nevím kdy zdobit, loni jsme ho ozdobili 24. když Maru spala,ale letos ještě nevím jak to udělat....

tak to je zatím vše, zatím se mějte, ať vás čertíci neodnesou a po neděli..... papapa

pabli - vítej... :wink:
4. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek