• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Pabli jo to je ona,jé ale je hezký,že to tam pro vás bylo osudové :dizzy_face:
mandarinky malému taky jeli,ale zkoušeli smem u ve stejnou dobu dát i pomeranč a on se nám po jednom z toho osypal,takže zatím to vynecháme oboje a zkusíme třeba za měsíc :fearful:

stromeček,mě se letos strašně líbí taková ta zlatorezavá barva,je úžasná,ale mám útrum,Ládík říkal,že nemíní každý rok kupovat nový ozdoby :cry: :grinning: tak budeme mít stříbrno modrý a trošku červený tam prdnu,takže bude barevnej :grinning: fuj,jsem ted instalvoala světýlka na lodžii a jsem vymrzlá pěkně!!navíc jsem rozšlápla druhou žárovku,takže bude mít ládík fakt radost :grinning:

jinak my letos máme taky poprvé svůj vlastní štědrý den,se už na to těšíííím :dizzy_face: a svátky obejdem mamky,jednu tady ob pár baráků a druhou do Tábora :wink:
4. pro 2009 ve 14:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Pabli, jo trhy fakt děs.
Asi se zajedeme podívat do Krumlova, tam je to moc hezký, jak jsou ty uličky vyzdobený. Teda aspoň bývalo.

Já stromek zdobím vždycky den i dva před Štědrým dnem a salát taky dělám den před, ať pak máme na Štědrý den klídek a nemusím už moc toho uklízet. Honit se na Štědrý den teda nechci.
4. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
vera: v Krumlově jsou taky nějaké trhy? A kdypak?
4. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a cukroví pečete? Já ani to ne... To až bude prcek větší a bude pomáhat, mu z toho udělám takovou zábavu... Jinak jsem vždycky dostala cukroví od mojí mamky a od tchýně, navím manžel sladké nemusí, tak jsem to pak jedla stejně jenom já :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
bea vy taky máte příbuzenstvo z Tábora,já odtud pocházím :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, taky máme stromek barevnej. Dřív jsem to vždycky ladila do barev - červenozlatý, modrostříbrnozelený atd., ale co máme malou, chci mít taky takovej mišmaš. Letos chci ještě prohrabat krabice na půdě, měly by tam být ozdoby když jsem byla malá - takový ty figurky z malých kuliček, jestli víte. tak jí tam pár těch "dětských" asi taky dám. No jsem na ní zvědavá, na šmudlinku, jak bude reagovat... Loni byla ještě takový miminko, ani pomalu neseděla...
Na ty adventní trhy jsem se loni zařekla, že už nepůjdu, tak jste mě v tom podpořily a fakt nepůjdu. Radši na náměstí na punč :grinning: (letos už ho konečně můžu, loňský nealko "šmoulí punč" mě nijak neoslovil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
4. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Pabli, asi jsou na náměstí teď každý víkend do Vánoc, jako stánků tam moc není, ale je to tam hezčí a spíš ty uličky okolo, to chodíme nejradši v těch uličkách. Někde jsem to tedy četla, ale radši se ještě přesvědčit.
4. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
lenousek: taky jsem měla ten šmoulí punč a taky nic moc teda :grinning:
vera: zítra jedeme právě ke Krumlovu za kamarádkou, tak se tam možná koukneme, jestli bude čas :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky asi jsem už jak ty starý babyky,ale předpovídám,že se změní počasí,mě začala strašně bolet kyčel,to mám od těhu s míšou,vždycky kydyž se mění tak mě strašně bolí pravá noha :confounded: :frowning2:
4. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero, já si zrovna říkala, že tu u nás o nějakých trzích nevím :sweat_smile: je fakt, že jich na tom náměstí fakt moc není...
4. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Čauky holky, tak jsme nakoupili Mikuláše, malá dostane meloun, mandarinky, jogurty :grinning:

Pablinko jo u nás jsme za posl. tři dny udělali pokrok v tom, že ho nosím stokrát do postýlky uspanýho a pořád se k němu vracím, dávat dudlík, brát ho na ruce atd., za posl. pár minut tam jdu už po čtvrté - teď :astonished: to je jak s Kristý, místo toho aby se něco lepšilo tak je to horší :confounded: a to jsem si myslela že ty děti stejný nebudou :confounded:
4. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak stromek jsme ladili kdysi do stříbrno-modra, to úplně miluju, ale co jsme tady tak máme byt do oranžova-žluto-červena tak jsme koupili nový ozdoby, červený, zlatý a oranžový :wink: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Panterko, to jo. Ale já vždycky si v Krumlově připadám, jak v jiném světě a je to jedno, v jakou roční dobu tam jsem :slight_smile: Ale tu vánoční atmosféru tam máte rozhodně hezčí, než tady v CB.
4. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, no, je fakt, že jak jsem tu pořád, tak už to ani nevnímám, i když je fakt, že ten rozsvícenej strom na náměstí mě potmě vždycky dostane :dizzy_face:

my máme strom laděnej tak, že máme tmavě zelený koule a k tomu stříbný řetězy a stříbro :wink: ale svíčičky máme barevný :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo tak my máme taky barevný svíčky, to jsem zapomněla dodat, no už se těším, jen je mi vždycky 24. večer nějak líto, že už je to za námi :sweat_smile: a stromeček kvůli dětem budeme muset shodit asi den po :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, Krumlov - já říkám, že je to nejkrásnější město, minimálně v Čechách. Fakt to tam miluju. Akorát nevím, jak to dělám, že se tam v těch uličkách VŽDYCKY tak trošku ztratím, i když jsem tam byla už x-krát :grinning:
4. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak když se vám tu tak líbí, tak příště uděláme sraz tady :grinning:

Terko, taky to vidím se stromkem letos bledě, ale každopádně dřív jak na Tři krále ho nesundáme :wink: to by bylo líto nejen Hynečkovi, ale i mně... navíc stál tolik peněz :grinning:
4. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli my jsme taky vždycky na ty Tři krále, ale Kristý si loni neměla kde hrát a byla nervní tak šel pryč dřív, ale teď ho dáme na stolek a tak ji tam snad nebude tolik štvát :astonished: bojím se že na ni spadne, tak ho asi dáme pryč dřív, aspoň dokud děti budou takhle zvědavý :wink: a vy už ho máte? My půjdeme koupit příští týden :wink: ale ty ceny zas, no to je hrůza!
4. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my budeme mit ozdoby cervene,tradicne. jsou pekny,tak nebudu kupovat dalsi
4. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska mam bebinko,nektere jste to mozna na FB cetli
4. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já jsem zvědavá, kolik budem míít po letošních vánocích koulí :sweat_smile: loni se Jáchymek jen plazil, tak to odnesla jen jedna, ale letos to vidím bledě, problém je v tom, že tyhle tmavě zelený koule už nikde neseženu a mě se tak hrozně líbí :frowning2: na stolek ho dám nemůžem, protože bude zas až ke stropu :wink: dneska jsme ho byli koupit, vyšlo to parádně, když byl Hynďa ve škole, takže bude zase paráda překvápko :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,tak my stromeček taky dáme na stůl a jsem zvědavá,loni už míšu moc zajímal,snad to přežije i letos,dřív jak na 3 krále nesundavám :grinning: :grinning:

oli co jste koupili? My budeme mít taky živej,ale jak nás znám,tak to zase bude na poslední chvíli.ale když jsme jeli ve středu na tu mikulášskou,tak jsem cestou četla obrovskou upoutávku,že budou prodávat ve vedlejší vesnici,tak se asi zajedeme kouknout tam
4. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli tak my si právě koupíme menší stromek kvůli tomu :wink:

A musí být o obýváku, ostatní místnosti jsou malý :confounded:
5. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, my máme každej rok jedličku až ke stropu :wink: prostě dokud budou děti, tak menší mít nebudem, ale my ho menší neměli, ani když jsme byli sami :slight_smile: prostě u nás se vánoce rovnají vellkej strom :dizzy_face: prostě to bude muset s Jáchymajdou nějak přežít :slight_smile:
5. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
my jak kdy,bud míváme kavkazkou jedli nebo stříbrnej smrk,ty jsou pichlavý,ale taky půjde na stolek a budeme věřit tomu,že přežijeme vánoce všichni :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se docela pobavila,franta šel koupit snídani,tak jsem ho poslala i do masny,aby koupil krkovici na vzejtra a kousek klišky na guláš,přišel a měl oči navrh hlavy,že sice tušil,že maso není levná záležitost,ale i tak ho cena překvapila,takže se přestal divit,že když mám 500 kč v sobotu nebo pátek a vyrazím na nákup,tak mi občas nezbyde nic :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

jo, mispuli je to mazec s cenama. Mě MM "laskavě" dal v pondělí 1000,- a včera se strááášně divil, že nemam ani korunu. Byla jsem nakoupit v Kaufu, v DMku pro prášek na praní, ubrousky,šampon,... a v lékárně pro mlíko. Tos i myslim, že jsem ještě docela dobrá, že mi na tohle všechno stačilo 1000,-. Chlapi si to představujou jako Hurvínek válku. :angry:

Stomeček nevím jakej budeme mít, musíme zajet k našim a nějaký si zamluvit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári:tak to jso fakt dobrá ,že jsi vyšla :wink: :wink:

MM se mnou chodí nakupovat poměrně často,takže se v cenách jakžtakž orientuje,jen pro to maso nechodí :wink: ,ale taky vždycky říká,že to je síla,co jsem schopná utratit,no a pak koukne do košíku a musí uznat,že většinou jsou to věci do zásoby nebo co dýl vydrží,prášek na praní atd...,jsem docela ráda,že už je Míša větší,ted pije mlíko jen jednou v noci,takže to docela jde,ale jako miminku jsme na začátku museli kupovat nutrilon pro nedonošence a to byl mazec,plechovka vyšla na necelejch 14 dní a stála přes 400 kč a ještě nám ji museli extra objednávat v lékárně,no štve mě,že tady u nás jsou potřebný věci pro mimíse strašně drahý,to je furt propagace,aby měli lidi rodinu,ale vstříc se jim moc nevychází :sweat_smile: :sweat_smile:

dětičky odjely s tatkou za starou babičkou,tak musím rychle dodělat obídek,budou francouzský brambory,a umejt aspon balkoňáky
5. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mispuli, viď? Ať teď ještě chtěji skrouhnout rodičovskou! Šmejdi! :angry: :angry: :angry: Se ani nedivím některým lidem, že nechtěji mít děti.
5. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:

My u nás vybereme peníze a pak si každej bereme kolik potřebujeme, no akorát mě štve, že nám nějakým divným způsobem na jídlo zbývá měsíčně míň a míň, nevím co s těma prachama děláme, asi zavedeme obálkovou metodu. :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek