• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
terez my máme každej svůj účet,ale není problém,když nemám peníze a nechci jít vybírat,tak mi franta dá,taky máme kasičku,kam dává franta peníze,který si vydělá bokem nebo vyhraje v tipáči,takže když potřebujeme nutně rychle,tak šáhneme tam :wink: ,ale občas je taky prázdná :sweat_smile: :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já mám nejradši ty naše klasický jedličky :wink:

jo, o tej drahotě mi ani nemluvte :stuck_out_tongue_closed_eyes: já denně nechám v obchodě min. 200kč a to koupím jen pečivo, jogurty a kus saláme :unamused: a to jdu od února na 3,5tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme společnej účet, co jde tak platíme převodem anebo kartou
5. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli to my taky,všechno platíme převodama,když jsem v krámě,kde jde platit kartou tak platím,ale to jde jen ve větších městech,tady u nás na maloměstě musím mít pořád nějakou hotovost v peněžence :confounded:

uvidíme,co pořídíme letos,hlavně musí bejt stromeček živej a vonět,a nechci obyč smrk,ten brzo opadá
5. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už naštěstí zavedli karty i tady v samošce, tak je to fajn :wink:
5. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás jeden čas bejvaly,ale zrušili to ,holt jsme vesnice a lidi si tady na to neuměj zvyknout,ale mě to maximálně vyhovovalo

tak jsem ty balkoňáky stejně nestihla,vrátili se domů nějak brzo,akorát jsem stačila strčit pekáč do trouby,ted bych sice mohla,protože mišák spí,ale jsem neskutečně líná a asi se půjdu naložit do vany,potřebuju si nutně umejt hlavu,tak asi půjdu relaxovat
5. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás za chvíli vyrazí manža do garáže seříznout ten stromek a dát ho do vody, a pak ve čtyři vyrážíme na náměstí na čerty :wink:
5. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jsou čerti od tří,ale mikuláš přijede až ve třičtvrtě na čtyři,tak se půjdou kluci mrknout napřed a my s mišákem dorazíme,až se pořádně rozkouká,jen mám strach z dělobuchů,doufám,že fakani si s nima daj pokoj
5. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak tady platit kartou nejde, zrovna tento týden jsem si zapomněla prachy doma a zjistila jsem to v půlce nakupování tak jsem se šla zeptat na kasu jestli to jde kartou, koukala na mě jako kdybych byla z kosmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem to tam nechala a letěla domů pro penízky :sweat_smile:

Jinak platíme taky prakticky všechno kromě toho jídla přes účet :wink: :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

my dnes byli u kolegyně z práce u Krumlova na návštěvě, pak mi přišla ještě kamarádka domů, teď jsem uložila malého, zatím jsem k němu ještě ani jednou nemusela, tak uvidíme... Včera byl v noci úplné zlatíčko, usnul kolem 21. h a spal do 3 h, pak do 7 h a pak ještě do 10 h :slight_smile: Tak kdyby to bylo vždy, tak bych si nestěžovala :grinning:

krista: kde nejde platit kartou?

Jinak stromek budeme mít umělej, manžel je sice myslivec, ale znáte to, "kovářova kobyla..." :grinning: Neee, dělám si srandu, už před časem jsme se shodli, že ten umělý bude u nás praktičtější... :slight_smile: Každý rok na něj navěsíme všechno, co máme, taky každý rok koupím ještě další ozdoby, tak se fakt větve prohýbají :slight_smile: Je pak takový pěkně kýčovitě přeplácaný :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pablinka - v Normě :wink:
Já bych chtěla taky umělej a velkej, ale co jsem koukala po obchodech teďka tak 4,7tis. jen to hvízdne :astonished: to by se nám ta investice vrátila až za 10 let, ale jednou do něj půjdeme, já chci totiž pořádnej a krásnej ať to stojí za to! :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás připadá v úvahu umělej leda až nebudou děti :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já měla jako dítě umělej 12 let a nijak mě to nepoznamenalo :slight_smile: :wink: stejně mě zajímaly jen dárky :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že dětem by to asi ani nepřišlo, ale pro mě by to nebyly ty pravý vánoce bez shánění stromečku, potom to překvápko, jakej vlastně bude a hlavně tý vůně :dizzy_face: :dizzy_face: takže dokud budou děti malý, tak je u nás jasná volba :slight_smile:
6. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když ta pálka každej rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli koukám,že toho máme společnýho čím dál víc :grinning: :grinning: :grinning: u nás je to přesně taky tak,stromaček musí vonět a to vybírání taky bejvá sranda,věčně nemaj ten,co bysme potřebovali nebo je příšerně drahej
6. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli pálka to teda je, proto chci ten umělej, jenže s tou cenou jakej jsem si vybrala :sweat_smile: ale chci velikej, huňatej :dizzy_face:
Jak říkám já jako dítě ten pravej neměla, takže pro mě to neni nějak ve znamení vůně :sweat_smile: spíš mě štve to padající jehličí a vzhledem k malým dětem který všechno ožíraji... :sweat_smile:
6. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já letos snad poprvý vybrala stromek během 10minut :grinning: jindy mi to trvá nejmíň hoďku a pak stejně vezmu ten první :sweat_smile: když jsem byla ještě u našich, ale už jsem strom zdobila já, tak se mi dost často stalo, že jsem i brečela, že se mi ten strom, co vybral můj táta nelíbí, ale když se pak ozdobil, tak jsem byla vždycky nakonec nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: já letos za tu jedli dala 620Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terez, je to fakt, že je to dost o tom, jak to máme daný z dětství :wink: třeba kdybys měla živej, tak bys na něj nedala dopustit a já bych zase už dávno měla umělej, kdybych na něj byla zvyklá :wink: :grinning:

Luci, jdeš teda dneska na hokej? :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že ve starým bytě jsme si mohli dovolit mnohem větší strom, tady musím vybírat vysokej, ale aby nebyl moc širokej, protože tolik místa tu nemáme a pak bysme neprošli do ložnice :sweat_smile: ale tenhle rok se mi to podařilo docela dobře :wink: je krásně hustej, zelenej a není moc širokej :sunglasses:
6. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak my máme umělej. Velikej, skoro ke stropu. Před 2 lety jsme ho koupili v Makru, stál do 1000 Kč - nechápu, stejný měli jinde za 2 litry. No a na vůni si ještě dáváme do každý místnosti ozdobený větve. Možná nějaký rok koupíme i živej, ale zatím nám to takhle vyhovuje.
Než jsme koupili tenhle, tak jsem kupovala živý v květináči, že ho pak dám na zahradu, ale nikdy se nechytil. tak jsme pořídili ten umělej...
6. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, jak se tu bavíme o těch stromcích, tak se na ty vánoce začínám i docela těšit :slight_smile:

ještě zítra musím do čb kvůli bakalářce, pak už se můžu plně věnovat přípravám :sweat_smile: a pak ještě 18.12. na konzultace a je to tady... tenhle rok musí manža s klukama dojít pro kapříka, aby ho měl Jáchymek ve vaně :slight_smile: Hynďu už to nebere a loni byl Jáchymek ještě malej, tak jsme dostali už dřív od dědy-rybáře do mrazáku, ale letos už je Jáchymek větší, tak ať se podívá :grinning:
6. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, v květináči by mi taky nevadil :wink: zrovna jsem si říkala, že kdybysme byli sami jako brácha s přítelkyní, tak bych si pořídila malej v květináči a pak bych si ho dala buď na balkon (oni ho mají, my ne) nebo bych ho odvezla na chalupu :wink:
6. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, my taky chystáme mučit chvilku kapra ve vaně :sweat_smile:
6. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě si pamatuju, jak jsem chtěla strom přivazovat, když bylo Hynečkovi ten necelej rok a půl :sweat_smile: nakonec jsme ho nepřivázali a proběhlo to ok, jenže to bylo jiný dítě než je Majda :grinning: ale my to nějak zvládnem :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, brácha ho mívali ve vaně i přes noc, ale to je fakt přehnaný... já to vidím tak na hoďku, dvě :grinning:
6. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Oli, taky to vidím na max. 2 hodiny. Peťa je rybář, tak to asi dýl nevydrží :grinning:
Stromek přivazovat nebudem, snad se do něj Denda nepustí.
Jak dopadl Mikuláš? My tu měli tetu, strejdu a sestřenku (druhá marodí - asi prasečí chřipka, dostala Tamiflu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), byli jsme u našich a bylo to moc fajn. Se sestřenkou jsme se pak byli s Deni projít, jestli nějaký čerty nepotkáme a nic. Jen - s prominutím - parchanty s dělobuchama :angry:
6. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já ještě pořád nevím,odpoledne jdeme oslavit ten svátek a tam se rozhodne,záleží na tom,jak moc budou dětičky protivný,a že míše to posledních pár dnů jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my taky vždycky měli živý kapry ve vaně,ale ,co jsem s frantou,tak je pešák,protože ani jeden z nás ho neumí zabít a rozporcovat,takže dostávám kapra už naporcovanýho od tchýně,ale obalit a usmažit si je musím sama nebo tedy spíš chci :wink:

venku počasí na chuja,ještě že včera aspon bylo hezky,čerty jsme si užili,byli jsme venku přes hodinu a honzis nechtěl jít domů,dokonce se nechal od dvou čertů nasoukat do pytle a odnést,je pravda,že letos byli ti čerti moc hezky namaskovaný,neměli žádný takový ty hrůzostrašný masky,ale byli jen přirozaně namalovaný,no a míše byli čerti někde
6. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás čerti v pohodě, byli jsme na náměstí, Jáchymek to ještě nebral a Hynďa se nebojí, spíš má takovej zdravej respekt :wink: cestou domů jsme ještě potkali čerta, Mikuláše a anděla, tak jim ještě řekl básničku a večer nám pak Mikuláš nechal nadílku za dveřma :grinning:

Leni, jak píšeš... za nás se lítalo venku, všude čerti a teď potkáš fakt jen ty objednaný :unamused: u nás teda aspoň nejsou ty kluci s dělobuchama, prostě mrtvo :astonished:

Luci, tak uvidíš, kdyžtak víme, kde se najdem :wink:
6. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli moc to nevidím,míša ještě spí,takže ji budu muset za chvíli budit,to bude tedy asi pěkně protivná,no uvidíme,co řekne tchýňa :wink:
6. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau holky vy tu tedy jedete! :slight_smile:
U nás se spalo teďka, Kristý už se válí 3h, nechápu! V týdnu mi dala sotva hodinu :astonished: a Luky ten už byl několikrát vzhůru, ten si dává ty svoje 20ti minutovky, ale MM ten se jen překulil na gauči a jinak taky chrápe :grinning:

Dneska jsem trochu nazdobila byt a začínám se fakt těšit! :slight_smile:
6. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek