• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
ahoj holky my měli dneska krásnou noc,honzis opět bez nehody,míša až do rána u sebe a mamince se zdály odvážně nemravné sny :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko mamulky :dizzy_face:

já jsem tak čilá po ránu :grinning: užm ám vytřeno,umetou koupelku a záchod a peru :sunglasses: čekám totiž návštěvu,tak abych se nepropadla hambou :grinning:

Mispuli no o nemravných snech mi nemluv!!pronásledují mě už asi dva měsíce a je to síla v tom,že nejdou tolik realizovat :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea no právě a ještě osoba,která se tam v tom snu se mnou vyskytovala,už jsem toho dotyčnýho asi 2 roky neviděla :wink: a asi by to nikdy ve skutečnosti neudělal :sweat_smile: :sweat_smile:

já to s aktivitama zatím moc nepřeháním,ale odpo při míšině spánku mě čeká hromada žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky :wink:

Jéé, sny to je kapitola přímo pro mě! Co mě se zdá za hovadiny, to svět neviděl. Zrovna dneska se mi třeba zdálo o MM bejvalce... :rolling_eyes: MM přišel domů s tím, že mu přišel dopis, že je s ní ženatej. Už jsme byli taky svoji, měli Anďu. V dopisu stálo, že se musí dostavit k soudu a bude odsouzenej za mnohoženství... :grinning: :grinning: :grinning: Fakt docela scifi!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu surfovat a hledat nějaký kočík pro děťátka :wink:
7. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári :grinning: :grinning: :grinning: ,koukám,že si nevybereme :grinning: ,MM se zase nedávno zdálo,že odpaloval atomovou bombu :grinning:
7. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame sptromecek umelej a nevadi nam to. Dali jsme pred 3 lety 1200 za nej a mame klid :slight_smile: a taky z nej neni neporadek,treba casem bude zivej,nevim
7. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
o snech mi ani nemluvte :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem úspěšně dočetla.
Adventní trhy hrůza, tak jsem se byla podívat a nic. Akorát jsem si koupila kovový zvoneček (pro Ježíška) a marcipán pro Pepu (velkýho) moc ho miluje.

Mikuláš přinesl všechno možný - ovoce (to hlavně), ale i nějaké dětské sušenky, Brumíky, přesnídávky, čokoládu a pod. Něco asi zabavíme - zvláště ty čokolády, i když kousek už jsme mu dali ochutnat, ale taky mu to moc nechci dávat.
Čerty jsem přežili, ale bylo to blbý - čert byl sice na Josífka hodný a vlastně k němu vůbec nešel, ale měl velký kravský zvon a pořád s ním pronikavě zvonil a to se malýmu nelíbilo, takže řval. Zato Kristínka měla nahnáno, pořád říkala, že čerti nejsou a že se nebojí, ale pak pochybovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na náměstí jsme nakonec nebyli, protože po dvou návštěvách byl urvanej a nechtěl usnout, tak jsme nakonec šli na procházku pa Adamově a Hůrách, aby se vůbec trochu prospal a když jsme dorazili domů, tak už bylo pozdě a Anděla bychom nestihli.

Večer jsme si žašli s mým tátou a maceškou a kámošem a segrou do hospůdky na pár piv. Bylo to super. Anetka (16) s Kristinkou (7) hlídali. Ovšem já jsem úplně nezvládla návrat domů, upadla jsem v chodbě a dala si pěknou prdu vzadu do hlavy o zeď a asi měla trochu otřes mozku. Včera se mi celý den motala trochu hlava a furt bych spala. A alkoholem to nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska už je to OK.
7. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jdu pozdravit :dizzy_face:
na adventech jsme taky byli a přiznávám,ž e se mi tam i líbilo :sweat_smile: potkali jsme mikuláše a čerty (byli jsme v sobotu) a si nechala na vánoční koule napsat "maminka, tatínek, Natálka" tak máme každý jednu vánoční, moooc se mi líbí.
Mikuláš s čertíkem přišli i k babičce, přinešli nám plnoooo čokolády, panenku, bombonky, samý ňaminy...Natálka řvala jako tur a jen říkala "mami bojím, bojím, kukuláš en" (mikuláš ven) :grinning:

Dneska jsme dojeli koupit stromeček, je to mazec, máme jedličku (českou) tak akorát nic velkýho ani malýho a stála "pouhých" 640 :confounded:

Všem přeji krásný den, já jdu kouknout na recepty na pečení, už chci tento týden něco vytvořit :sweat_smile:
7. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, prosím koukni na tento odkaz http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29122835&tab=0

Co na něj říkáš? Dobrý - špatný? :confused:
7. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co nějakej ten mini srazík? Nebo teda spíš společné hraní dětiček a hektické, studené kafíčko? :grinning:
7. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Mispuli dneska jsem viděla zase tu reklamu na parní mop, tak jsem si vzpomněla na tebe, jestli jsi ho nakonec koupila nebo ne? :slight_smile:

Teda holky nemravný sny já moc nemám, naposledy se mi zdálo že jsem koukala z okna a venku nabouralo auto až do baráku a byli tam policajti a odnášeli z toho zbraně který hodili někam do popelnice (ještě jsem si říkala jak jsou blbý že to hodí kousek od toho :grinning:), jenže jeden policajt mě viděl a za chvilku mi ťukali na dveře, tak jsem dělala jako že nejsem doma a utekla jsem do nejvzdálenější místnosti a když jsem se šla za chvilku podívat, tak dveře byly otevřený a on u nás doma, tak jsem řvala ať mě nezabíjí... a dál to nějak už nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pepe teda hlavně že už jsi OK :grinning:

Jck tak to je pěkná cena, v Globus maji akci na smrk ztepilý za 249,- to bude asi pěkný koště, no MM ten stromek taky někdy tento týden koupí :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trez představ si ,že koupila a jsem s ním docela spokojená,byl tenkrát v akci ještě srůzným příslušenstvím a zatím nelituju,když potřebuju rychle vytřít,tak nemusím lézt po 4 a stírat to ještě suchým hadrem

stromeček taky začneme řešit,naposledy ho kupoval franta v budějkách před globusem ,já dneska neodolala a koupila jmelí,bylo tak hezký a za 17 kč,tak jsem si koupila hned 2 svazečky :wink: ,taky jsem koupila zvířátka pro děti k vánocům a strčím je frantovejm rodičům,aby jim je dali pod stromek
7. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli my jsme jmelí kdysi se strejdou myslivcem chodili střílet :slight_smile:

A ten mop máš jakou značku? Zní to docela dobře ty jo, fakt to setře všechno tak dobře jak to vypadá jo? Ani nemusíš silou?
7. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme všude plovoučku nebo dlaždice a setře to,tlačit nemusíš,maximálně víckrát přes to přejet,máme ten z tv products,v táboře maj v obchodáku prodejnu,v budějicích je myslím za černou věží
7. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jsme na certech nebili,usoudili jsme ze by se mala hodne bala a ja jsem rada,ze v noci spi
7. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vy nemravný spáčky :wink: Koukám, že jsme na tom všechny podobně :sweat_smile:
Ten mop - pořád o něm taky přemýšlím. S tím se dají umýt i obkladačky, vana, umyvadla atd? Já jednou viděla nějakej, se kterým se daly mýt i okna. Ten bych brala všema deseti :grinning:
Včera jsem dodělávala pečivo, tak máme vanilkový rohlíčky, pracny, linecký, pudinkový rohlíčky a perníčky. Ty jsem včera zatím jen natřela polevama a dneska budu zdobit asi při superstar :dizzy_face: Jsem na to docela zvědavá, jak mi to letos půjde, loni to byl otřes...
Šári, ten kočárek vypadá moc dobře. Jednoduchý Jané má kámoška a nemůže si stěžovat, je super. Tak snad by měl být i ten dvojík. Ale víc ti asi poradí Terezka...
Pepe - když jsi z toho Adamova, neznáš tam náhodou Simču Košínů (teď myslím Zachů)?? Bydlela "zamlada" v Hůrách, teď tam někde postavili, ale nevím přesně, v jaký vesnici. Taková malinká, blonďatá, stará jak já (31), má dvě holčičky - Terezku - tý už je možná tak 5-6 a Andrejku, tý je tak do roka. Chodila jsem s ní na střední, moc fajn holčina.
7. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,my k tomu dostali i to ostatní vybavení,takže i tu parní kačenu a je tam nástavec i na mytí oken,ale ještě jsem se k tomu nedostala,chci jí vyzkoušet i do trouby,protože tam mám někde usazenej nějakej bordel a když se víc rozpálí trouba,tak mi to tam teče a napaluje se to :confounded: ,ale ještě žes mi to připomněla,musím to vyzkoušet :wink:

my máme akorát ty perníčky,ještě se tedy asi pustíme do lineckýho a to bude vše,koupila jsem jednu krabici,kde je čajový i máčený a šmitec,já stejně většinu cukroví nesmím a vadí mi i ten čmuch,když se to peče,prostě se dusím,takže neexperimentuju a nedělám,ale pudinkový rohlíčky zněj dobře,nechceš mi na ně hodit odkaz :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, odpoledne skočím k mamce pro recept a hodím ti ho sem. Jsou dobrý, my je máme rádi.
Asi do toho mopíku po Vánocích půjdu. Dostanem nějaký peníze, tak chcem novou mikrovlnku a uvidíme, kolik zbyde - kolik stál ten tvůj - aspoň přibližně?
Jinak přemýšlím o očkování proti rakovině děložního čípku. Teď jsem se dozvěděla, že se dá naočkovat i ženským po porodu do 45 let. Tak asi půjdu. Mamka s tím má docela problémy, zatím (klep klep) pořád v mezích, ale ještě jí čeká další kontrola na začátku roku. A teta to měla taky. Tak o tom očkování docela uvažuju, i když je to pálka - stojí kolem 10 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni nechci kecat,už je to delší dobu,co jsme to kupovali,mám pocit,že stál kolem tisícovky,ale ještě jsme k tomu něco dokupovali,tak jsem platila asi 1500 kč,ale nechci fakt kecat

s tou rakovinou jsem to nevěděla,já o tom zatím uvažovat nebudu,ale míše to jednou dám určitě,možná ale dojde i na mě :wink:
7. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já s tím očkováním pro Dendu počítám už od chvíle, kdy vykoukla na svět a zjistila jsem, že je to holka :sweat_smile: . Ale teď mě to právě hlodá i pro mě...uvidím, asi si dám očkování k svátku, narozkám atd. :grinning:
Tak, dítě uslo, jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já se na to kdysi ptala a bylo mi řečeno že když nejsem panna tak jako smůla :confused: že by to nemělo efekt.

Mispuli tak to je paráda ten mop, parní kačenu mám taky někde zašantročenou a to bylo totálně na nic :sweat_smile:

Jé Šári promiň asi jsme sem zrovna psaly zároveň, já chtěla buďto Jané Powertwin nebo ten Twin Two jak na něj házíš odkaz, jsou to oba dva dobrý kočárky, nevybrala jsem ho protože bych se nevešla do výtahu, ale vy máte dům, tak není co řešit :slight_smile: akorát se musí počítat s tím že dítě vepředu (to starší) se nevyspí, neni to kam sklopit :wink:
7. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď koukam že to jde i předělat s tou korbičkou, já bych do něj šla, má ho jedna mamina co znám s věk. rozdílem 1,2r. :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, je bezadaptérový. Takže na něj jde přidělat buď korbička jako je obrázku nebo autosedačka. Korbičku bych ani nechtěla ( miminko bych dávala do sporťáku ve vložné tašce ), paní už ji stejně nemá - prodala ji dřív. Prý se jí ale ani moc nešikovala... Pořídila bych spíš k tomu autosedačku - vajíčko.
7. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky si myslím, že takhle pozdě nemá smysl se očkovat. Nejůčinější to je do 15. roku věku, zkrátka než začneš sexuálně žít. :wink:

Jinak jsme byli v BB a já mám tááák omačkaný kolena! :grinning: :grinning: :grinning: A pěkně mě bolí záda! Už aby šlo deťátko spinkat :sweat_smile:
7. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári jj já to plánovala dělat stejně, jen jsem nevěděla jak to chceš ty, takhle by to bylo fajn, myslím že bez korbičky se obejdeš :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě máme chvilku čas, tak budu pokukovat. :wink: Ten Phil Teds se mi líbí jak je maličkej, ale připadá mi strašně krátká plocha na ležení pro miminko. A tobě by se opravdu Twin two nevešel do výtahu? Četla jsem, asi ve dvou inzerátech, že se vejde.
7. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenosku, já jsem v Adamově bydlela jen třičtvrtě roku, když mi byli čtyři :grinning: takže lidi od tud bohužel neznám. Bydlela tam babička s dědou a teď táta s novou rodinou tak tam jezdíme jen na návštěvu.

Terez dík, už jsem v pořádku. Odpoledne jsem si s malým schrupla a bodlo mi to.

Jinak koukám, jak se všechny činíte v úklidu a přípravách na Vánoce, až se stydím, že já zatím nic moc. Stromeček bude asi umělý, možná pokud narazíme na nějaký prťavý živý, tak ho koupíme. Uvažuji o tom v květináči. Pak bych ho mohla dát na lodžii a třeba mi tam i vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Obývák je u nás totiž v rozloženém stavu a do Vánoc se to asi úplně nezvládne - bohužel, tak budeme mít stromeček asi v pokojíčku, ale musíme ho dát někam výš, aby na podlaze zbyl prostor pro prďolu na hraní :grinning:
Jinak u nás se zdobil stromeček vždy na Štědrý den ráno, moc jsme si to jako děti užívali. U nás to bylo jako tak, že si musíš nazdobit stromeček, aby měl Ježíšek kam dát dárky. O tom, že stromeček nosí Ježíšek jsem prvně slyšela asi před šesti, sedmi lety a pořád mi to přijde divný, jak na to nejsem zvyklá :slight_smile: :wink:
7. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak se po dlouhé době hlásím,že jsme OK :wink: :slight_smile:

Páťa je už 14 dní přes den oficiální bezplínkáč jupíííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: Jinak zlobí jako blázen a navíc dělá doma kaskadéra a leze nám po policích a skáče dolů a už jsem vytáhla vyřečku a hrozím s ní,tlemí se mi,ale jen jí položím už zase leze nahoru :confounded: On si jednou ublíží a nevím jak ho v tom zastavit :frowning2: :unamused:

Koukám,že Šárka čekají druhé miminko,tak to gratulace a ať to zvládneš všechno co nejlépe :wink: :slight_smile:

Co jinak nového? :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári do toho našeho určitě ne :confused: tam se vejde horko těžko ten Phil, schválně jak je dlouhej ten Twin Two? :astonished:
Já to budu muset určtiě brzo předělat na monokočárek, malej docela rychle roste, jenže já nevím co tyhle věci řeším :rolling_eyes: Kristý mi jako mimino v kočárku řvala a on taky :unamused: takže my budeme asi kočárek využívat co nejmíň, už aby seděl, pak se to snad lepší ve sporťáku, jenže jestli bude línej jako Kristý tak to si počkám ještě půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pepe to nevím kdo se tady činí, já nemám ani jeden druh cukroví :grinning: o víkendu jsem uklízela, ale málo, poslala jsem Mm s děckama ven, jenže malej mu jako obvykle řval, tak přišel za 40min. zpátky, stihla jsem akorát umýt trošku zrcadla, vytřít a vyluxovat, takže nic moc, taková klasicka no :astonished: a včera večer jsem stříhala z papíru vločky, vypadá to jako práce ročního dítěte :grinning:
7. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek