• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Terez píšou 120 cm. Ale je fakt, že já mám problém se vejít do výtahu s naším Firkonem. Hlavně teda co se týká šířky. :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári tak šířku má Phil super, tuším 62cm, ještě mám "focha" po straně a Phil je 115cm a musím ho dávat na bok a s double kitem je asi 120cm, to už se nevejde :wink: kecaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu jen na skok :slight_smile: malej ještě usnul, tak si půjdu taky lehnout :slight_smile:

Mám trošku obavy, Vítek už 10. den nekakal, ale prý je to u plně kojených dětí normální, tak uvidíme, občas si jen tak uprdne do plínky, ale to je fakt jen maličko... a když prdí, tak hrozně smrdí :grinning:

krista: Lukášek v kočárku zlobí? My jsme malýmu nedali do kočárku ani žádnou hračku, protože jak vyjedeme z baráku, tak prostě do 10 min usne, brečel jen jednou, ale to jsme ho vyndala, krknul si a byla pohoda :slight_smile:
8. pro 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pablinko hodně brečí když ho tam dám než vyjdeme, to ví celej barák když jdeme ven a jakmile se s kočárkem zastaví, třeba jen v krámě abych nandala rohlíky tak znova :wink: ale jak říkám, Kristý byla stejná, tak nevím co mě to překvapuje :confounded:

To kakání je opravdu normální, já to u malýho ani moc nesleduju :sweat_smile: ale je fakt že kadí dost :slight_smile: a on smrdí když prdí? :grinning: tak to Lukýsek zatím ne, díky bohu, stačí Kristý :grinning:
8. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista: malej se taky budí, když se zastavím mezi regály v krámě... nemá rád drogérky a tesco... ještě tak to přežije v Bille a v Penny, tam není tak přetopeno... :confounded:
8. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

chtěla jsem jít ven a ono prší :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dala jsem fotky z mikulášský besídky s Krtečkem a z mikulášský u nás v Protivíně,tak jestli chcete,tak se mrkněte http://supka.rajce.idnes.cz/Mikulas/
8. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pabli jemu vadí to že se zastavilo, byť na pár sekund, doma přijedeme výtahem a on je okamžitě vzhůru, tak potom mívám hoňky, Kristý dát oběd, dát jí spát a malej už mi tam ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fotečky jsem ti projela Mispuli - moc hezký :slight_smile:

A malej se mi po obvyklých 20min. spánku budí tak páá
8. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli hezoučký fotečky :wink:

Taky jsem chtěla jít ven, hlavně teda nakoupit jelikož máme totálně prázdnou ledničku i mrazák. Dítě mi ale usnulo a navíc venku prší. Doufám, že nebude lejt celej den, nechce se mi lézt venku v děšti. Člověk je celej urousanej, dítě vzteklý, že nevidí z kočáru, pes totálně špinavej :confounded: . Chtěla jsem ale někam zajít kokupit si vykrajovátka na perníčky a večer bych ráda pár perníčků upekla. Ráda bych dala některý na stromeček a hlavně je to takový cukroví, kerý může jíst i Anettka. Zkusím Dupi na Šumavě - tam prodávaji nějaký věci do kuchyně.
8. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári já taky chtěla jít koupit vykrajovátka,děti my 2 někam zašantročily a ještě chci udělat linecký,taky dělám jen perníčky a linecký :wink:

děkuju za pochvalu,konečně jsem se k tomu dokopala,abych vám ukázala,jak zvířátka vyrostli
8. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono prší? :sweat_smile: ježiš to ani nevím, nemáme doma vůbec nic, ani pečivo ani krabici mlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári vietnamci u Alberta by je taky mohli mít :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez myslíš Kik nebo ty číňany u benzinky? :confused:
8. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári no ty u benzínky, ty si myslím že je mít budou :grinning:

U nás neprší tak razíme hned ven, malej už tuší že půjde do kočárku asi, že začal řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tip, kouknu se tam. :wink:

Taky bych šla ven, ale Anďa spinká. Tak jdu něco dělat...
8. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

mispuli-krásný fotečky,Honzík si to parádně užil,co? :slight_smile:

U nás teda jen mrholí,ale nakoupit jsme dojeli autem a odpo pojedeme vláčkem za babičkou do práce,tak program by byl :wink:
8. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Honzík si to užil moc,obojí a od tý doby denně otravuje,že chce do pytle a do pekla :grinning: :grinning:

tady neprší,tady leje :confounded: :confounded:
8. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Luci, fotky jsou krásný, Honzík krásně zapařil, co? Ten poslední čert - na předposlední fotce venku - ten je skvělej!!!
Ještě k tomu očkování, já se na to právě ptala dr. a říkala, že jedno z nich (už nevím, jaký...) je právě účinný i pro ty starší. Oni to pořád zkoumají, nejdřív to bylo jen pro panny, pak do 26 a teď do těch 45 i po porodu. Asi do toho půjdu.
Venku je hnusně, byly jsme jen ráno nakoupit a v lékárně, jinak asi nevytáhnem paty, brrr...
8. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni toho jsme chtěli na fotku do kalendáře,ale ani když jsme to zmenšili,tak se tam nevešel s rohama,tak jí tam chtěl franta dát naležato,ale to zas bylo blbý,tak je tam nakonec s těma dvěma čerticema,jinak kalendáře jsme dotvořili včera večer,myslela jsem,že frantu trefí,porod hadr :grinning: :grinning: ,nejdřív nám to nešlo,pak jsme měli málo fotek,pak nám nešli přidat,pak nás to nechtělo pustit dál,protože si to špatně načetlo adresu,pak zase nějaká chyba,no nakonec se zadařilo,tak snad nám kalendáře přijdou :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli:krasny fotky
8. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to je asi dost možný já se na to ptala to je hoooodně let zpátky, hned jak to přišlo,a le to jsem taky měla gyn. kravku :rolling_eyes:

My jsme teda venku byli a pěkně jsme zmokli :rolling_eyes: ale aspoň jsem nakoupila důležitý, dneska uděláme asi špagety :astonished: :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, díky za tip na oběd. :wink:

Musíme taky vyrazit ven, i když je tam takhle hnusně. To zas budem vypadat! Hlavně ten náš chlupáč :rolling_eyes:
8. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári tak ať moc nezmoknete :sweat_smile:

Já už se připravovala že budu vařit a vzbudil se malej, tak jsem zase nic neudělala a teď snad dám spát malou a uvařím aspoň ty stupidní špagety :grinning:
8. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, my máme pro tohle počasí pro psy upletený "kabátky" - no, vypadaj srandovně, já teda ty psí oblečky moc nemusím, ale na tohle je to ideální - nemají špinavý "podvozky", jen nožičky. Máme šicáčky, takže taky pořád sprchujem nohy :wink:
8. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista: mně nosí obědy manžel z práce, od porodu jsem vařila asi 2x :grinning:

mispuli: super fotky, malej si to fakt užíval, to je vidět :slight_smile:

Já venek dnes vyřešila tak, že jsem malého oblékla a šla s ním na 20 min na balkon :slight_smile: Pak s ním půjde ještě manžel navečer :slight_smile:

Vietnamce u Alberta mi nepřipomínejte... Koupila jsem tam svíčky na adventní věnec, ale vůbec nešly napíchnout, hned se rozpadly a rozdrolily, když je chtěl manžel seříznout, tak to samý, navíc divně smrděly... Tak jsem koupila v DMku české svíčky a super, ty šly napíchnout lehce :slight_smile: Tamty byly snad z mýdla nebo co :grinning:
8. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pablinka to se máš, když byla Kristý malá tak já taky nevařila, s ní to nešlo, ale teď vařím hlavně pro ní a kvůli ní, aby měla dobrou stravu :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak my dneska měli cvičení, ještě že nás vezla kámoška, protože ráno to šlo, ale když jsme se vraceli, tak fakt lilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě hnus :unamused:

Luci, moc pěkný fotky, je vidět, že si to Honzis fak užil :wink:

Moni, velká gratulka, že jste přes den bez plen! pořád doufám, že se nám to podaří taky nějak do tý doby jako vám, ale nevím, nevím :sweat_smile:

jinak já včera byla v čb, jela jsem hned ráno, obstarala nákupy a pak na dvanáctou do školy, abych se domluvila kvůli bakalářce :wink: tak to mám z krku i ty nákupy, i tu bakalářku :slight_smile: konečně mám dárky pro ty svoje neteře, tak jsem ráda :slight_smile: pro kluky mám už taky všechno, zítra posílají DVD pro Hynďu, manža dneska koupil Brundu a já akorát nakoupím ještě nějaký pyžama a tak :wink: takže pohoda :sunglasses:

v sobotu máme sraz ze základky po 15ti letech :grinning: a včera mi psala spolužačka ze střední, že budem mít příští týden sraz po 10ti letech :grinning: to budou perný soboty :grinning:

jo, a každým dnem čekám chřipkový prázdniny a modlím se, aby se nám to vyhlo, protože mě jinak trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krist, to je mi líto, že se Luky zlobí v kočíku, já myslela, že je tam spokojenej :pensive: já si to vůbec neumím představit, mně tam kluci krásně spali... no, ono vlastně nejen tam, ale i doma, kdekoliv...

tak to je asi všechno :grinning:
8. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:

Jé kde píše Monča že jsou bez plen? :sweat_smile: ty jo a my nic, já budu mít depku zase :pensive:

Oli ty se máš že jsi to takhle olítala, to je paráda, hodně věcí z krku co :slight_smile:
Ona mi v kočárku zlobila i Kristý, jak ho tam dám než se obujeme tak ječí, pak se třeba uspí, ale nevydrží tam dlouho, navíc mi posl. dobou bojkotuje kojení a to doslova, v noci hlavně :unamused: je hladovej tak ho chci nakojit, ale spustí takovej ječák jak se přiblížím s tím prsem že bych ho tím spíš udusila, tak mu narvu dudlík a tiším a povede se to až za hodně dlouho většinou,dneska mi tohle udělal než jsme právě vyjeli, chtěla jsem mu dát najíst aby neměl hlad venku a on takhle :unamused: tak šel hladovej, co můžu dělat, všichni jsme byli oblečený :confounded: naštěstí mi pak venku neječákoval a dneska krásně prdí :sweat_smile: :dizzy_face:

Já chci taky sraz, jak je to s naší základkou bychom vám mohli s Beat povyprávět, hrůza, nedávno někdo psal na spolužáky, že nechce vidět naše ksichty ať táhneme do pr.... :rolling_eyes: však já o ně taky nestojim a nikdo si je neprosil, dobrý ne?
8. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez

negrovka78 • 1d, snž • Včera ve 21:36

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky,

tak se po dlouhé době hlásím,že jsme OK

Páťa je už 14 dní přes den oficiální bezplínkáč jupíííííííííííí Jinak zlobí jako blázen a navíc dělá doma kaskadéra a leze nám po policích a skáče dolů a už jsem vytáhla vyřečku a hrozím s ní,tlemí se mi,ale jen jí položím už zase leze nahoru On si jednou ublíží a nevím jak ho v tom zastavit

Koukám,že Šárka čekají druhé miminko,tak to gratulace a ať to zvládneš všechno co nejlépe

Co jinak nového?

s Lukym mě to mrzí, ale ono se to srovná :wink: teda myslím to kojení, hlad je hlad a je to chlap :wink: s kočárkem vám to asi s vašima dětma není daný :pensive: no, oni Ti to dětičky vynahradí pozdějji, uvidíš :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma. Vykrajovátka jsme koupili u těch číňanů ( jinde měli jen samý od Tescomy 3ks asi za 170,- - to mi můžou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ! Andulka sdlábla po cestě 2 housky, teď si doma dala oběd č. 2 a šla spinkat.

Jé sraz ze školy bych taky brala. Ale my se snad nikdy nedomluvíme, aby jsme se sešli všichni. Ze základky nikdo nemá ani moc zájem a ze střední je to trochu složitý, jelikož jsme byli téměř z celý republiky...
8. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky sraz,pokoušela jsem se organizovat loni,všichnií slí nbn n n b nnnnnnnnnnnnnnnnnnnáačn unnnnnn slíbili,že přijdou a nakonec nepřišel skoro nik888d1o144451050f4 do,jedna spolužačka mi řekla,co se namáhám,že všichni příjdou příští rok 2010,to máme od základky 20 let a ona,že to zorganizuje,tak jsem na ni zvědavá,zatím se na spolužákách ani neukázala,z gymplu budeme mít příští rok 16 let a taky to moc nevidím,my jsme sice nebyli z celý republiky,ale naopak jsme se rozprchli po celý republice,ale je fakt pár lidiček,který bych strašně ráda viděla i ty jejich ksichtíky :wink:

malá už je vyspalá a venku pro změnu prší :rolling_eyes: :rolling_eyes:

oli doufám,že jsi dopadla s bakalářkou dobře :wink:
8. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to naše psisko má taky oblečení, ale není proti ušpinění nic platné. On se totiž v kalužích a jiných bordelech úplně vyžívá!

Teda venku už je taková tma, to je hrozný! Jdu si na chvilku lehnout, dokud Anýsek spinká. Nějak mě pobolívá břicho... :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek