• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Luci, jj, v pohodě :wink: kdybych tam nešla, tak by se nic nestalo :grinning:

ten sraz ze základky organizuju já, a účast slíbilo 16 lidí, na to, že nás v osmičce bylo 16, tak je to v pohodě, ne? :grinning: akorát je škoda, že nedorazí náš nejznámější spolužák Pepa Pejchal :sweat_smile: ze střední se to scházelo celkem často, ale vždycky jen takový to jádro, pochybuju, že se tentokrát dostaví lidí víc :unamused:
8. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, u nás se bude za chvíli vstávat, před chvílí přišel manža, tak jsme dali s Hynďou všichni společně člobrdo a my za chvíli s Hynďou razíme na bruslení :wink: je fakt, že se mi tam moc nechce, ale Hynďa se těší :wink:
8. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter-díky :slight_smile:

Holky,já jsem si ještě před 14 dny říkala,že budeme mít plínky až do školy,ale fakt to byl během jednoho dne zlom a tak jsme najeli na režim,fakt přes den jenom v trenýrkách a byli jsme takhle už i v Budějovicích a všechno v poho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jednou to teda doma nestihl a šel už počúraný na záchod,tak hrozně plakal a dělal si nyny malej :sweat_smile:
8. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepa Pejchal? To je Vrabčák? Já mám taky dva známý spolužáky 1.je františek Korbel,kterej byl navrženej zelenejma jako šéf legislativní rady a druhej Ondřej Krátoška šéfuje český verzi Eurosportu :wink: a taky je moc často nevidím.Ondru vůbec a fera akorát při nějaký kauze v televizi

a to já bych šla bruslit hned,ale není kam a nemám brusle,uplavaly při povodních a od tý doby nebyla příležitost koupit nový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli aha tak to bude tím že jsem nedočítala ten včerejšek a nevěděla jsem jestli jsi to nezahlídla na FB :slight_smile:

Moni zrovna jsem se ptala holek co už maji děti bez plen v jakým stádiu to dítě jako bylo, protože naše Kristý hlásí až po akci a když už to říká a já řeknu že jdeme na nočník, tak jí svlíkám a už vidím že ta plena je zrovna nově počůraná :confounded: tak jak se dostat z toho po akci, před akci? :astonished:
8. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-Patrik taky lamentoval až když byl počúraný a jednou přišel a strašně plakal a držel si bimbulu a šli jsme se hned vyčúrat a od té doby to tak nějak funguje i když jednou to nestihl,ale s tím se počítá :wink:
8. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teď mi přišel e-mail a byla v něm mimo jiné věta :sweat_smile:
# Také se již blíží doba, kdy se pomalu rozloučíte s plenkami a začnete používat nočník.

Z každý strany teď tohle slyším a u nás ani prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona taky kolikrát úplně řve zoufale a drží se za mezi nohy, ale řeknu jdeme na nočník nebo jí ho donesu a jak jí svlíknu tak vidím že si čerstvě načůrala nebo mi kolikrát z plenky vypadla nálož :sweat_smile:
9. pro 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem dneska ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska se Jáchymkovi v noci nechtělo spát, takže jsme byli od 2h do 5h vzhůru :unamused: neřval, nebrečel, nic, jenom si povídal a nechtělo se mu prostě spát... pak jsem se odstěhovala do obýváku a aspoň si ještě 2 hoďky zdřímla, než jsem musela vstávat s Hynďou :sweat_smile:
9. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to znám,míša to měla před rokem,když jí rostly první zuby,taky neječela,jen nechtěla spát,nám dneska udělala míša budíček v šest,jindy jsme rádi,když vstaneme v půl osmý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem nasrat..než jsem nás stačila oblíct,začalo pršet,chtěla jsem se jít podívat na ty vykrajovátka a do švadly madly na potištěný plínky,zjistit,za kolik je mají,chci je koupit na nedonošenecký do Písku,každej rok před vánocema tam vozíme jednorázovky i látkovky,mě to nějak neuškodí a je to potěší,no a za to že nám zachránili obě dětičky to přeci stojí :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

no stejně asi vyrazíme,včera jsme venku nebyli a míša byla pěkně protivná,to zase bude start na každou louži :sweat_smile: :sweat_smile:

jo a terez nočník jsem se zařekla,že nehrotím,počkám až na únor/březen
9. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Tak jse se na milý vykrajovátka vyprdla a vyrobila jsem si šablonky na perníčky sama! Je to sice piplačka to vyřezávat nožem, ale budeme mít krásný perníky! :grinning:

Terez já bych ten nočník moc nehrotila, to musí přijít samo.
9. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Terez-holky mají pravdu,nech to,ona si to sama v té hlavičce srovná a bude to fakt jak blesk z čistého nebe a začne ti to hlásit a naše pediatrička mi říkala,že tak teprve po tom druhém roce ty děti to začnou fakt chápat co se po ních chce :wink: :slight_smile:

Jinak dneska v 5 ráno si Patrik myslel,že budeme vstávat,ale šoupla jsem ho zpátky do pokojíčku a spali jsme do 8:20,fakt LUXUS a taky není tak protivný a hned je to mnohem lepší :wink:
9. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas to curani jak kdy. Rekne čurám,nekdy uz je mokro nekdy to stihne. kakani je vzdy na nocnik nebo na velke WC
9. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári tak to jsi dobrá,kdybych já měla vyřezávat tvary,tak máme patvary :grinning: :grinning: ,jsem absolutní antitalent :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my nakonec šly,zmokly jsme jen trošku,pak přestalo,před chvilkou jsme se vrátily a než se svlíkly,tak zase leje,koupily jsme vykrajovátka stromeček a prasátko a 20kč nerez a pak 3 kolečka,potřebovala jsem to nejmenší za 49 kč,což mi přijdou dobrý ceny

terez k obědu budeme mít špagety :grinning: :grinning: :grinning: ,včera jsi mě na ně navnadila
9. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to přijde samo, jen aby to nebylo až v 10ti letech :grinning: Když ona se snad nic sama nenaučila :sweat_smile: :pensive: já se bojím, že jí málo motivuju :astonished: navíc vidí že i Lukyn má pleny tak fakt nevím :astonished: :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně vzal na hoďku Jáchymka ven děda, tak jsem si taky připravila na oběd :wink: u nás teda neprší a doufám, že nezačne, protože ráno dělal Hynďa scénu, že chce s sebou do školy deštník, ale já mu ho nedala... to bych to pak měla na talíři :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no, a manža mi oznámil, že je po, út, st pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se z toho zcvoknu, fakt :rolling_eyes:
9. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak špagety si taky píšu, pozítří nějaký vytvořím - asi zapečený. Dneska budem mít vepřo-knedlo-zelo. no, maso bude ještě trvat, zbytek už mám. Nějak mě to vaření baví čím dál tím míň... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S nočníkem jsme na tom bídně, občas si ho přinese a řekne čí nebo kakala, ale pak sedí a nechce se jí. Nebo to pustí dřív. A nebo si pak nahatá na ten nočník nechce sednout :sweat_smile: Takže taky pořád nic...
Takže Moni - obr gratulace, jste šikulkové!!!
Vykrajovátka jsem letos koupila jen 3 nový - domeček, houpacího koníka a muchomůrku, stály kolem 20 Kč jedno - u nás v domáckách. Jinak jich mám spoustu z minulých let, dřív jsme tyhle tvarovaný až tak nedělali, ale letos máme i linecký stromečky, hříbky, ptáčky, sněhuláky atd. - kvůli Dendě.
9. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez neboj,když se to naučil i náš honzík :wink:
9. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak u nás teď malej úspěch :wink: děda přivedl Jáchymka, ten měl plínku suchou a krásně se vyčůral do nočníku :slight_smile: ale by si řekl, to ne :sweat_smile:

Leni, u mě se čím dál tím míň ani říct nedá, já nesnáším vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já je taky kupovala u nás v domácích potřebách,samozřejmě měli i drahý sady,ale tohle se mi líbí víc,my máme z lonska hříbeček,srdíčko,kometu a soba,ještě jsme měli jedno,už ani nevím jaký,protože mi ho děti někam zahodily :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,největší radost mám z toho prasátka,doma jsme ho taky mívali,tak je to taková milá vzpomínka,dokonce si pamatuju,že jedny vánoce jsme odmítla dělat cukroví,protože máma založila někam formičky,aby je měla na očích a líp našla,no a formičky prostě nebyly a já prohlásila,že když nebudou prasátka,tak nebude nic :grinning: :grinning: :grinning:

leni hodíš mi odkaz na ty pudinkový rohlíčky? :wink:

dneska přišel leták z alberta a to zas padne peněz za žrádýlko,maj samý namky v akcích,prostě něco pro nás gurmány
9. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je v hajzlu, už i Jáchymek :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Mispuli Honzík je šikulka :dizzy_face: a žádný nehody? Nebo sem tam ještě něco?

Já zrovna jím salát a počítám že malýho bude bolet bříško, ale já na něj mám takovou chuť, budu si pak nadávat :pensive:

Jo špagety má Kristý ještě dneska, já vařím na dva dny :grinning: a zítra ještě nevím co udělám, něco rychlýho pochopitelně, tak nějakej bramborák nebo tak něco :slight_smile:

Dneska jsem byla v Albertu, maji na akci tatarku, majolku a kuřecí maso, tak jsem nakoupila na vánoce :grinning:
9. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez sem tam nehoda,ale většinou před půlnocí,záleží na tom,jséstli se nám podaří mu nedat pití,ale někdy to nejde :wink: zrovna včera jo a dneska bez nehody

majolku už taky koupím,ještě přišel leták z lidla,tam maj mít docela levný vejce,ale to je téměř bez šancí,to zkoupí vesnický :wink:
9. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli a jak to jednou budu dělat já když Kristý se v noci na to pití budí člověče :astonished: to bude matrace pročůraná durch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás maji v Globusu teď plato (tam jich je asi 10 nebo kolik :grinning:) za 19,90 tuším, to taky jde :grinning:
9. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukám,že řešíte nočník. Tak Niky je bez plen přes den od července, ale na spaní je má pořád. Kakání je ted bohužel skoro pořád do plíny když jí jí dám na spaní tak se vykajdí. Vůbec nevím jak jí to mám odnaučit.
9. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adel tohle dělával Filípek Slávce, já si to pamatuju, ale jak se toho zbavil to nevím, asi časem :astonished: taky jsem někde četla na tohle "radu" nedat dítěti plínku a když se do ní vykaká tak ho tam v tom prostě dýl nechat a ono si to potom rozmyslí :wink: ale je jasný že co platí na jedno nemusí platit na druhý :wink:
9. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi asi ještě počkám a uvidíme. :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak se máte, nebude druhý prtě? :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez míša taky v noci pořád pije,někdy jen jednou a někdy třeba i 3x

honzík taky dřív v noci hodně pil a pak najednou přestal,asi je to fakt věkem ,dospějou k tomu :wink:
9. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci aha, ale já piju v noci dodneška :grinning: mě se stalo párkrát dřív když chodívala na nočník že měla suchou plenu, to jsem čuměla jako blázen ale pak začla bojkotovat :confounded: a zkoušíte s Míšou ten nočník? My teď nějak vůbec, já se jí ptám, ale nechce a je blbý, že tady nemůže třeba lítat nahá aby si to víc uvědomovala, tak to asi necháme na léto na zahradu.
9. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krist máme se fajn, Niky čím je větší tak tím míň je těch uřvanejch dnů. Začala docela mluvit, tak jí rozumíme a ví co chce. Hodně si sama taky vyhraje. A docela dobře snáší když spí u babičky, tak se můžem jít i odreagovat. Jinak druhý dítko zatím v plánu není. V září nastupuju do práce a malá do školky. Celkem se těším.

Jsem nemocná mám angínu a beru penicilin , ale už je to lepší, hlavně se modlím, aby to nechytla malá. Máme jít zítra na očkování. :angry:
9. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, prosím tě, vy máte ještě času s nočníkem. Se podívej na nás, jsem teda z toho už taky docela špatná, že fakt na něj nechce jít. On to zase radši všechno drží, dokud se nejde koupat, tam se pak vyčůrá.

Adel, tak brzy ať je líp. Vy už jste byly u zápisu? Nebo teď půjdete? Nevíš, kdy tak tu je? Nebo je to tam někde napsané?
9. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek