• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
Adel tak to ti i věřím, bude to odpočinkovější a zároveň i malinko náročnější :slight_smile: teda aspoň jednou u nás až půjdu do práce, už se vidím jak se honim abych stihla školku :grinning:
Ty jo tak ti držím palce ať jsi brzo zdravá a ať to nikdo od tebe nechytne, teď jsou samý lidi nemocný, hrůza!

Věruš, věřím že to bude ze dne na den, holky co maji děcka po druhým roku říkali že to tak bylo, že dokonce do týdne bez plen :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš a co vy druhýho prcka? :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy jste ale drbny :grinning: já než to dočtu, tak už zase nevím co psát :sweat_smile:
U nás se nočníkuje normálně, mohly by jsme být úplně bez plen, dávám je jen na spinkání a jen na noc, po o je to o.k. Natálka se vyčůrá než jde spinkat a většinou se budí a okamžitě na nočník :slight_smile: v noci má taky suchou plenu (ale to spíš já co kdyby :sweat_smile: ) v noci se taky budí na čůrání, dáme jí na nočník, vyčůrá se a zase hned usne a není to každou noc.
A jak už jsem spala, tak bohužel moc neporadím, Natálka se to dá se říct naučila sama :wink:

Dneska jsme začali péct linecký a pracny a mám doma malou pomocnici, akorát jsem musela to těsto několikrát rozvalovat znova, protože tam byly vykrajovátka všude a všechny :grinning:

Mějte se dneska krásně i když počásko nic moc, ale hlavně, že neprší (teda u nás a snad nezačne) :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel, taky přeji brzké uzdravení :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stáni to se máte - jako pohádka o šikovné Natálce :wink:
To je hezký jak spolu pečete, snad budeme taky někdy taky, pá :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to asi ze dne na den s tím nočníkem nebo záchodem nebude. NO hlavně aby to stihl, než půjde do tý školky. Což teda nevím :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš za ten rok toho stihne, budeš čučet :slight_smile: já to zkouším i na ten záchod, když vidí že tam chodíme dělat ee my :grinning: tam máme redukci, ale nic no :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A když už se naučí na nočník tak aby na něm nezůstala, z dětství si pamatuju že šestiletej klučík chodi zásadně na nočník :sweat_smile: bráška mojí kamarádky :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky naučili se to všechny děti, tak se to naučí i ty naše neblázněte.Verus neboj kluci jsou prý v tomhle pomalejší.Ohledně té školky jdeme k zápisu někdy březen duben asi.
9. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel díky, budu to muset taky hlídat. Já se tam nějak k tý školce právě vůbec nedostanu a to je to 5 minut od baráku :grinning:
9. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kámoška mi dá vědět až to bude aktuální tak ti to písnu do IP
9. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně díky, to budu ráda :wink: Jen jsem zvědavá, aby ho tam pak vzali.
9. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše Adel, naučili se to všechny děti. Jediný co můžu holky poradit a u nás to si myslím zabralo, koupila jsem to pidi prkýnko na velký záchod a Natálka začala chodit úplně na začátek tam, protože jak chodí-chodila všude za mnou tak samo, že i na záchod a chtěla taky a ten nočník přišel tak nějak sám
9. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musí já musím nastoupit,kdyžtak budem muset dát nějakej sponzorskej dar
9. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nočník teda ze začátku taky bojkot a řev a pak jsem jí přestala dávat přes den plínku dva teda čůrala furt a já převlíkala a pak už to bylo lepší že vydržela dýl než chtěla čůrat. Ale já jí stále posazovala na nočník co 20 minut třeba. Dokonce jsem nosila nočník i sebpu na procházku, protože si myslím, že když máte dítě doma bez pleny a venku dáte plenu tak zblblý. No a za chvíli si začla říkat. A od toho července se asi dvakrát nebo třikrát počůrala. Akorát stím kajděním jí to nejde
9. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotečky
9. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Kristý bude asi kluk, jak tak koukám, tak ona je pomalejší ve všem, ale nevadí :slight_smile:

Jck to je ta redukce, tu jsem psala že máme a nic :wink:

Adel to je pravda, jakmile se pleny ednou seberou tak se nemaji vracet, my to necháme až bude tepleji nebo až se sama rouhoupe oznamovat včas.
9. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to seš ty s těma dlouhýma vlasama? :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi určitě být tebou nechám to na jaro
9. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi to se omlouvám, jsem to asi přeskočila....musím občas odběhnout kouknout na troubu :grinning:
9. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi...jj to jsem já :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JCK teda vy jste šikulky.Já teda tolik odvahy neměla a nepustila jí k tomu. Ale pořád chodila a říkala to jsou krásný rohlíčky a to jsou krásný hvězdičky(linecký)
9. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Naty jak plakala. To u nás seto obešlo bez breku :astonished:
9. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jck, krásný fotky, to je fakt šikulka.
9. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je to dítě zase vzhůru, tak mu jdu připravit oběd.
9. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stáňo to máš fakt dlouhý vlasy, já bych tě nepoznala! :slight_smile:

Adel asi to fakt nebudu hrotit a mám ji třeba průběžně ten nočník ukazovat nebo úplně schovat? :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru..díky :sweat_smile:

Adel...jak už jsem tu psala, tak Natálka měla těch čertů v sobotu moc, výstaviště, pak Globus 2x a pak u babi, tak to už byl obr záchvat, ale ňaminy chtěla :grinning:
9. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi...vlásky narostly, ale já to nosím hodně sepnutý a ten nočník já bych ho nechala někde v rohu co si Kristýnka hraje, třeba začne sama

Musím se rozloučit, musím jít probudit dítko, nebo večer bude strašit a pak jdeme ven, mějte se krásně
9. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JCK ahoj, s tím nočníkem bych to taky tak viděla,jo aKristi víš co nám pomohlo že jsme chodili plavat a tam děti sedali na nočník a ona to viděla,tak se hned opičila
9. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stáni jenže ona mi do něj leze, olizuje to atd. to abych to vydesinfikovala :grinning:

Aha, no to je blbý u nás, asi si budeme muset na ten nočník začít sedat my s MM :grinning:
9. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek