• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
ahoj holky, jsem teda docela naštvaná :unamused: víc jak 14dní mám objednaný povlečení k vánocům pro kluky, budiž, dodací dobu tam mají 3-4 týdny před vánocema, ale psali mi, že se to pokusí stihnout... no, ale že mi dneska (po víc jak 14ti dnech) napsali, že ho nemají skladem a že bude až v lednu, tto mě s prominutím nas.alo :angry: taky jsem jim to hned napsala :unamused:

tak jsem začla shánět něco jinýho a nakonec jsem vybrala tohle http://www.korunka-eshop.cz/detail.php?zbozi=1074878 , tak doufám, že se to ještě stihne :pensive:
9. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak hlásím, že s tou plínou, co s ní byl Majda venku, tak s tou šel i spát :wink: vydržel to i přes oběd a před spaním se vyčůral do nočníku :slight_smile: no, po spaní bude prochcaná, ale což :sweat_smile: kdyby to takhle šlo každej den, bylo by to super, jenže on si neřekne a zítra bude určo chcandit co 15minut :rolling_eyes: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no, už si taky říkám, že s tím nočníkem musím začít něco dělat,, Hynďa byl bez plen přes den od 15ti měsíců a tohle dítě teda do 2 let určitě nehrozí :grinning:
9. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli tohle se mi stalo kdysi s plavkama, čekala jsem taky měsíc a po měsíci když bylo pomalu po sezoně a už nikde plavky neprodávali mi napsali toto, měla jsem co dělat abych odpověděla trochu zdvořile :angry: ovšem tohle je ještě víc k nas... a jaký povlečení to bylo? Třeba by se našlo jinde!!!
9. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, ono by se našlo, ale nakonec se mi tohle líbí víc :wink:

bylo to tohle povlečení http://www.zaclony.cz/vybrane-povleceni/zirafa-oranz-povleceni/
9. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé Oli tak mě se líbí víc to první :grinning: to je úžasný, takový jemný, ale nebudu ti nic vykecávat, hlavně abyste byli vy spokojený!! :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, já mám už objednaný to, co jsem dávala ten první odkaz, tenhle druhej je na to, co jsem měla objednaný původně... trochu jsem se do toho zamotala, prostě kluci dostanou tohle http://www.korunka-eshop.cz/detail.php?zbozi=1074878
9. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
hlavně bude praktičtější, protože tam není ta bílá :wink:
9. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
oli mě se líbí oboje,hlavně jsou krásný ty žirafky :slight_smile: ,já budu kupovat povlečení asi až k narozkám a asi zase skončíme u večerníčků :wink: ,já vyhrála na aukci tu kittynku,ženská psala ve čtvrtek,že to bude posílat a ještě nepřišla :frowning2: ,tak počkám do pátku a pak kdyžtak něco tý ženský napíšu
9. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, já to hlavně ladím do oranžova, už mají jedno oranžovo-žlutý, tak ho střídám zatím jen Hynďovi, ale když už budem chtít začít dávat Jáchymajdu na velkou postel, tak potřebuju ještě jedno na střídání, peřinu a polštář dostane k vánocům
9. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli já to pochopila, jen říkám že mě se líbí víc to první, ale že vám do toho nebudu kecat :wink:
9. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
9. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko, já bych si do toho ani kecat nenechala :grinning: nakonec jsem měla radost, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :wink: když si vezmu, jak vypadá jen to oranžový prostěradlo na tý spodní posteli, tak se mi to líbí víc a navíc ušetřím skoro víc jak 200Kč :wink:

Luci, já si právě na ty večerníčky moc nepotrpím, vždycky vybírám něco jinýho a ono to je docela naprd sehant něco, aby nám to ladilo do pokojíku
9. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
je fakt, že na tom původním se mi líbil ten lemovanej polštář :wink:
9. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jinak já bych brala asi tohle http://www.kupsi-tapety.cz/povleceni-pat-a-mat.html :wink: ale taky je to jen můj názor :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli mě se strašně líbí jak je rozpůlený, je takový decentní, musím juknout co tam ještě mají, úplně jsem se zamilovala :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, já byla taky zamilovaná :grinning: ale ve skutečnosti jsem zjistila, že se mi ta velká žirafa ani tolik nelíbí, je málo roztomilá :grinning: ale je pěkný, proto jsem ho taky chtěla, že jo :wink:

takže manža právě prohlásil, že nejjpřesnější označení Jáchymka je "čertovo kvítko" :grinning: to rozhodně sedí, je to čert od hlavy až k patě
9. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak to zrovna projíždím a nádhera, líbí se mi třeba tohle:
http://www.zaclony.cz/foto/povleceni_376_velky_detail_2.jpg

Je to ale miminkovský spíš a já už hledám něco pro větší děcka :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, já si právě na ty pohádkový moc nepotrpím, tak tam pro mě moc výběr není, teda kromě toho, co nemají :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte některá tip na dobrou nástěnku, chcem jí ještě koupit Hynečkovi, ale nevím, jestli korkovou se špendlíkama nebo magnetickou nebo nějakou kombinovanou nebo samolepící, nemáte něco fajn doma?
9. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, zdravím a omlouvám se, že vám sem lezu :grinning: jen jsem se chtěla zeptat na nějaký tip na fakt dobrýho gyndaře v ČB. Poradíte? :wink: Díky předem a mějte se krásně!!
9. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli ty ostatní mě taky moc neberou, ale toho Púa máme všude tak proto, ale jak říkám, takový už nechci :slight_smile: já viděla v Mobelixu dvoubarevný, z jedný strany jedna a z druhý strany druhá barva, možná vezmu jen to :wink: aspoň to bude líp ladit :slight_smile:

Jé tak nástěnky nevím, ale už dlouho chci ukecat Mm na tu korkovou, abychom si tam dávali potřebný věci a on nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terryfox já mám MUDr. Petra Švece z PK Sever a je výborný, má UTZ, hodná sestřička, vřele doporočuju, ještě nedávno nabíral, nevím jestli bere pořád :wink:
10. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo holky a pořád mi nepřišla MD, nevím jestli se to vyplácí ze stejného "soudku" ale mě vždycky chodila v rozsahu 6.-8. a jestli s to vyplácí stejně tak se máte s RD asi zase na co těšit :rolling_eyes: :angry:
10. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Terez nestraš! Minulý měsíc mi přišla RD až 22.!!!! :angry:
10. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak my jsme dneska v noci zase nespali :unamused: nebrečí, nekřičí, ale prostě se mu nechce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo :unamused: no a navíc k ránu začal pokašlávat, tak přemýšlím, jestli s ním jít k dr. dneska nebo počkat do zítra, teď se zdá, že mu nic není, ale radši tam s ním půjdu, když měl nedávno ty průdušky :frowning2:
10. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

ta povlečení se mi líbí všechna :slight_smile:

terryfox: já chodím k MUDr. Hořejší, v Matici školské, u PK Jih a taky jsem moc spokojená :slight_smile:.

MD mi taky zatím nepřišla, chodí v rozmezí 8. - 12., tak uvidíme...
10. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky:tak jsme zpátky,byli jsme nakupovat v albertovi,takže jsme ráno dali malou k babičce, řev neskutečnej,ale pak prej byla milionová,no pamatuju si,že to honzis taky dělával,řval jak pominutej a sotva jsme zašli za roh,tak přestal,honzíka jsem odvedla do školky taky já no a taky řev,protože jsem nešla dovnitř,no myslím,že ho tam tety spacifikovaly :wink: ,pak jmse nakoupili v albertovi a sjeli se kouknout na stromečky a máme stromeček!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ,kavkazkou jedličku za 560 kč i s balením,měl tam moc hezký stromky,žádný koštata,zrovna jsem říkala frantovi,že asi budeme muset sehnat pro naše o víkendu v táboře a pokud na nic nenatrefíme,tak koupíme taky tam a chlapi z tábora,co pro frantu montujou by jim to dovezli :wink:
10. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, já jsem taky původně myslela na tu korkovou, ale mám trochu strach z Jáchymka, přece jen jí Hynďovi nemůžem dát moc vysoko a ten malej je takovej šmejďula, že by se určo těma špendílkama popíchal :unamused:
10. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Oli, my taky k ránu nespaly, od 4 do půl 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá jen tak pofňukávala, nevím, co to bylo - že by ještě zuby??
Odpoledne jedem s našima k známý, má spoustu domácích zvířat (psů, koček, papouška, rybky...), tak si myslím, že bude Denda nadšená.
Terryfox - já chodím taky k dr. Hořejší, je skvělá. Ale nejsem si jistá, jestli bere nový pacientky. A upozorňuju, že se u ní platí - ne moc, ale platí - někomu to třeba vadí (mě ne, protože u ní je to opravdu viditelný nadstandart). Tel. na ní je 386354505. Ordinuje v Matici školské, naproti PK Jih.
10. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - konečně jsem ukořistila ten recept, tak ho písnu sem, kdyby ho chtěl ještě někdo :wink:
PUDINKOVÉ ROHLÍČKY:
50 dkg hladké mouky, 25 dkg cukru moučky, 37 dkg tuku, 5 vanilkových pudinků, 3 celá vejce, 1 prášek do pečiva. Vše zpracovat, nechat odpočinout v chladu (tak aspoň 1/2 hod.). Pak šoupnout těsto do "strojku" (alá mlýnek na maso s nástavcema) - nebo pokud ho nemáš, tak uplácat rohlíčky jako když děláš vanilkový (nebo stačí i tyčky místo rohlíčků). Upečený se pak slepujou marmeládou (nejlíp nějakou ostřejší - my dáváme rybízovou), špičky namočíš do čokolády a obalíš v kokosu. Jsou strašně dobrý...
10. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek