• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Terez,mě rodičák taky nepřišel - ale já už se nedivím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni a tobě někdy rodičák chodí takhle brzo? Já jsem na mateřský a to je teď něco jinýho, až mi bude chodit rodičák tak to bude zase ještě víc na prášky :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem se schválně jukla, jak mi vlastně chodí rodičák a minulej měsíc přišel 19.11. :sweat_smile: já ani nevím, kdy chodit má
10. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni díky,ale koukám,že to pro mě moc nebude,nesmím ani kokos ani čokoládu,ale je mi jasný,že to může bejt i bez toho,ještě uvidím,každopádně díky :wink: ,já dneska upeču linecký a dál se uvidí,jestli ještě něco budu páchat

oli mě chodí od 15.-20.v měsíci
10. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já se schválně koukla, když to tu holky řeší, jinak jsem o tom fakt neměla ponětí :sweat_smile:

tak jsme po obědě, byli jsem u dr. a teď poputuje naše - podle slov paní dr. - lokomotiva do postele :wink: Hynďa má pohybovky, tak přijde až za víc jak hoďku :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V TV říkali že MD a rodičáky maji chodit do 10. :confounded:

Mateřská mi chodívá od 6.-8. a zřejmě se to prodlouží když dneska je 10. a nic :angry: a RD mi chodíval v rozsahu 16.-24. :unamused:

My jsme dneska byli po obědě rychle, malá nechtěla jíst, má průjem a rýmu, asi ten zub poslední :astonished:
10. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my už naštěstí těch 16 zubů venku máme, tak jsem ráda, přestali jsme i slintat :wink: proto si taky nedokážu vysvětlit, proč nechce v noci spát :unamused: teď už budem čekat jen na ty pětky, ale ty snad přijdou až kolem 2. roku
10. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a, Terez, můžu Tě uklidnit, dneska vesele chčijeme do plínky :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to nevím, je zvláštní že nebrečí, jen si chce hrát, ale já to někde četla tohle v nějakým tématu, už nevím kde :astonished: ale věřím že to brzo přejde, přeju vám to. Dneska chčijete do plíny a zítra jste bez nich :grinning:
10. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha :grinning: :grinning: hele, dneska se i dr. se sestřičkou pozastavili nad tím, jak ty naši kluci jsou fakt každej jinej, že prej Hynďa byl extrémně hodnej :grinning: to samý to bude určo i s těma plínama, jeden v 15ti měsíci a u druhýho budem rádi, když to zvládnem, než půjde do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, a teď jsem zjistila, že prší, to to zas budu mít na talíři, až Hynďa přijde, že jsem mu nedala deštník, teď se o něj každý ráno dohadujeme :unamused:
10. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli Jáchymek zlobí jo? :sweat_smile: no říká se to že ty děcka jsou opaky :wink: Lukýs je mnohem hodnější než Kristý taky brečí a někdy i šíleně, ale ona byla šílenější :sweat_smile:

A proč nemáte deštníky dva? :grinning:
10. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nechceš mu jít naproti? Tak by nezmokl :wink:
10. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak my po obídku,dostali jsme od babičky kuře v rejži,takže pěkně hustý rizoto a dětem chutnalo,kupodivu už mi po druhý za tenhle tejden míša jedla rejži,normálně o ni nestojí,jdu jí udělat čaj a uspat už je jetá
10. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli no vidíš to je paráda, Kristý ta nestojí snad o nic :confounded: já nevím co vařit aby to pořádně jedla, snad se to po zubech zlepší :confused: jinak nám chybí posl. trojka vlevo dole (z jejího pohledu) a pak 5tky :wink:
10. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
míše chybí pořád ještě stoličky nahoře a trojky všude,v úterý jsme měli zbytek kndlo zelo vepřo,udělala jsem z toho mišmaš,tak to mám nejradši,no a honzík vyjídal knedlíky a míša maso :grinning: :grinning: ,ona je fakt naše,my s tatkou taky maso rádi :grinning: :grinning: ,
10. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, on ho každý ráno chce, ale mně přijde hloupý, aby ho nosil, když neprší, dneska prosvitovalo i sluníčko :sweat_smile: kdyby byl holka, tak neřeknu, ale takhle... no, a navíc má v batohu pláštěnku, pak má nepromokavou bundu a navíc má školu skoro před barákem, takže to přeběhne :wink:

no, u nás ty opaky fakt sedí :sweat_smile: já jsem už připravená na všechno, s Hyndou nikdy nebyly problémy ve školce, teď ve škole mu to jde zatím v pohodě, tak čekám, že na Majdu si budou všichni stěžovat a že mu to ve škole tolik nepůjde, tím ho nechci podceňovat, mazanej je jak liška, ale prostě radši jsem na to připravená :wink:

u nás to bylo taky tak, nejstarší brácha samý jedničky, bez problémů a druhej problémy od první třídy a pak i průšvihy :sweat_smile: já jsem pak zase byla hodná holčička :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, u nás mají maso rádi oba kluci :grinning: však my s taťkou taky :grinning: :grinning: my měli špagety a teď jsem zjistila, že jsme si na ně zapomněli dát sýr
10. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zítra koupí manža dárek k vánocům pro tchánovce, dneska přišlo angličtina na DVD pro Hynďu, povlečení mi paní psala, že pošle hned, jak přijdou peníze, takže už mi zbývá jen ta nástěnka a pak chci ještě skočit každýmu pro pyžamo :wink:
10. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no chudák, on to tušil že bude pršet :grinning:
No vidíš dárky máte vyřešený :slight_smile:

My ještě mixér pro tetu, peníze pro bratránkova syna a je to snad taky všechno :astonished:

Jinak u nás maso jak který, Kristý má ráda kuřecí, ale nějaký vepřový nebo hovězí to moc ne :astonished:
10. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
špagety u nás byly včera a na 4 způsoby,tatka má nejradši s kečupem a sýýrem,honzík jen s kečupem,míša suchý,no a já salamek opečenej s cibulkou a na to kečup a sýr a mlaskali jsme si všichni :grinning: :grinning: :grinning:

tak míša pomalu usíná,tak budu mít tak 2 hodinky čas,uplácám to těsto dodělám výzdobu,taky jsem konečně pověsila vánoční věnec na dveře
10. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my měli spolu šunku opečenou na cibulce, kečup a česnek a na to sýr :grinning:

já osobně mám ráda vepřový na všechny způsoby :grinning: :grinning: vždycky mám skoto absťák, jak jsme převážně na drůbežím, tak si pak dám s chutí vepřovej řízek :sunglasses:

Terez, jenže on by nejradši nosil deštník i ve 30ti stupňovým vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já taky můžu maso jakýkoliv,ale taky děláme převážně kuřecí
10. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli Míša jí jenom suchý špagety jo? :grinning:

Ty jo, tak já nejím vepřový snad vůbec, hovězí vyjímečně a kuřecí dost, moc masová nejsem :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jen vidím, jak mi Hynďa k večeři ty špagety nebude jíst :unamused: on je miluje, ale až zjiistí, že tam je místo salámu šunka, tak bude ohrnovat nos :unamused:
10. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Ty jsi vlastně psala, že se u vás nejí ani ryby, viď? je vidět, že fakt nejste masový :wink: u nás se fakt jí všechno na všechny způsoby, teda většinou jednoduchý jídla, který zvládnu uvařit, už jsem vám psala, že jsem fakt kuchařka naprd, fakt mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli myslíš jo? :sweat_smile: my jsme je měli včera taky s kečupem a salámem a jelikož je jedl MM s Kristý v obýváku (viděla jsi náš béžový gauč :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a pořád mu to padalo tak dostával jako malej spratek :grinning: a řekla jsem, že když to neumí tak budou jíst v kuchyni :grinning:
10. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já udělám MM max. file nebo rybí prsty, jinak klasický ryby ne, já to teda neumím ani připravit, u nás v rodině ani u MM se ryby taky nejedly :confounded:
Jinak MM masovej je hodně, ale jak říkám spíš to kuřecí - pečený kuře, zapečený kuřecí, kuřecí čína, špízy atd. atd.
10. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A když už vepřový tak panenku, ta je výborná, ale ty prachy :grinning:
10. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a taky kvůli tý štítný žláze, já nevím jak je to s tím jodem, ale ani kdejaký vitamíny který ho maji jsem si nesměla koupit - to k těm rybám.
10. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek