České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
lenousek100
10. pro 2009
Terez,mě rodičák taky nepřišel - ale já už se nedivím... :-p 🙂
kristaautor
10. pro 2009
Leni a tobě někdy rodičák chodí takhle brzo? Já jsem na mateřský a to je teď něco jinýho, až mi bude chodit rodičák tak to bude zase ještě víc na prášky 8-(
panterka
10. pro 2009
tak já jsem se schválně jukla, jak mi vlastně chodí rodičák a minulej měsíc přišel 19.11. :-N já ani nevím, kdy chodit má
mispuli
10. pro 2009
leni díky,ale koukám,že to pro mě moc nebude,nesmím ani kokos ani čokoládu,ale je mi jasný,že to může bejt i bez toho,ještě uvidím,každopádně díky 😉 ,já dneska upeču linecký a dál se uvidí,jestli ještě něco budu páchat

oli mě chodí od 15.-20.v měsíci
panterka
10. pro 2009
Luci, já se schválně koukla, když to tu holky řeší, jinak jsem o tom fakt neměla ponětí :-N

tak jsme po obědě, byli jsem u dr. a teď poputuje naše - podle slov paní dr. - lokomotiva do postele 😉 Hynďa má pohybovky, tak přijde až za víc jak hoďku 🙂
kristaautor
10. pro 2009
V TV říkali že MD a rodičáky maji chodit do 10. :-S

Mateřská mi chodívá od 6.-8. a zřejmě se to prodlouží když dneska je 10. a nic ]-( a RD mi chodíval v rozsahu 16.-24. :-|

My jsme dneska byli po obědě rychle, malá nechtěla jíst, má průjem a rýmu, asi ten zub poslední :-o
panterka
10. pro 2009
no, my už naštěstí těch 16 zubů venku máme, tak jsem ráda, přestali jsme i slintat 😉 proto si taky nedokážu vysvětlit, proč nechce v noci spát :-| teď už budem čekat jen na ty pětky, ale ty snad přijdou až kolem 2. roku
panterka
10. pro 2009
jo a, Terez, můžu Tě uklidnit, dneska vesele chčijeme do plínky 😃 😃
kristaautor
10. pro 2009
Oli to nevím, je zvláštní že nebrečí, jen si chce hrát, ale já to někde četla tohle v nějakým tématu, už nevím kde :-o ale věřím že to brzo přejde, přeju vám to. Dneska chčijete do plíny a zítra jste bez nich 😃
panterka
10. pro 2009
hahaha 😃 😃 hele, dneska se i dr. se sestřičkou pozastavili nad tím, jak ty naši kluci jsou fakt každej jinej, že prej Hynďa byl extrémně hodnej 😃 to samý to bude určo i s těma plínama, jeden v 15ti měsíci a u druhýho budem rádi, když to zvládnem, než půjde do školky :-p
panterka
10. pro 2009
tak, a teď jsem zjistila, že prší, to to zas budu mít na talíři, až Hynďa přijde, že jsem mu nedala deštník, teď se o něj každý ráno dohadujeme :-|
kristaautor
10. pro 2009
Oli Jáchymek zlobí jo? :-N no říká se to že ty děcka jsou opaky 😉 Lukýs je mnohem hodnější než Kristý taky brečí a někdy i šíleně, ale ona byla šílenější :-N

A proč nemáte deštníky dva? 😃
kristaautor
10. pro 2009
A nechceš mu jít naproti? Tak by nezmokl 😉
mispuli
10. pro 2009
ahoj tak my po obídku,dostali jsme od babičky kuře v rejži,takže pěkně hustý rizoto a dětem chutnalo,kupodivu už mi po druhý za tenhle tejden míša jedla rejži,normálně o ni nestojí,jdu jí udělat čaj a uspat už je jetá
kristaautor
10. pro 2009
Mispuli no vidíš to je paráda, Kristý ta nestojí snad o nic :-S já nevím co vařit aby to pořádně jedla, snad se to po zubech zlepší =-) jinak nám chybí posl. trojka vlevo dole (z jejího pohledu) a pak 5tky 😉
mispuli
10. pro 2009
míše chybí pořád ještě stoličky nahoře a trojky všude,v úterý jsme měli zbytek kndlo zelo vepřo,udělala jsem z toho mišmaš,tak to mám nejradši,no a honzík vyjídal knedlíky a míša maso 😃 😃 ,ona je fakt naše,my s tatkou taky maso rádi 😃 😃 ,
panterka
10. pro 2009
Terez, on ho každý ráno chce, ale mně přijde hloupý, aby ho nosil, když neprší, dneska prosvitovalo i sluníčko :-N kdyby byl holka, tak neřeknu, ale takhle... no, a navíc má v batohu pláštěnku, pak má nepromokavou bundu a navíc má školu skoro před barákem, takže to přeběhne 😉

no, u nás ty opaky fakt sedí :-N já jsem už připravená na všechno, s Hyndou nikdy nebyly problémy ve školce, teď ve škole mu to jde zatím v pohodě, tak čekám, že na Majdu si budou všichni stěžovat a že mu to ve škole tolik nepůjde, tím ho nechci podceňovat, mazanej je jak liška, ale prostě radši jsem na to připravená 😉

u nás to bylo taky tak, nejstarší brácha samý jedničky, bez problémů a druhej problémy od první třídy a pak i průšvihy :-N já jsem pak zase byla hodná holčička 😃 😃
panterka
10. pro 2009
Luci, u nás mají maso rádi oba kluci 😃 však my s taťkou taky 😃 😃 my měli špagety a teď jsem zjistila, že jsme si na ně zapomněli dát sýr
panterka
10. pro 2009
jinak zítra koupí manža dárek k vánocům pro tchánovce, dneska přišlo angličtina na DVD pro Hynďu, povlečení mi paní psala, že pošle hned, jak přijdou peníze, takže už mi zbývá jen ta nástěnka a pak chci ještě skočit každýmu pro pyžamo 😉
kristaautor
10. pro 2009
Oli no chudák, on to tušil že bude pršet 😃
No vidíš dárky máte vyřešený 🙂

My ještě mixér pro tetu, peníze pro bratránkova syna a je to snad taky všechno :-o

Jinak u nás maso jak který, Kristý má ráda kuřecí, ale nějaký vepřový nebo hovězí to moc ne :-o
mispuli
10. pro 2009
špagety u nás byly včera a na 4 způsoby,tatka má nejradši s kečupem a sýýrem,honzík jen s kečupem,míša suchý,no a já salamek opečenej s cibulkou a na to kečup a sýr a mlaskali jsme si všichni 😃 😃 😃

tak míša pomalu usíná,tak budu mít tak 2 hodinky čas,uplácám to těsto dodělám výzdobu,taky jsem konečně pověsila vánoční věnec na dveře
panterka
10. pro 2009
Luci, my měli spolu šunku opečenou na cibulce, kečup a česnek a na to sýr 😃

já osobně mám ráda vepřový na všechny způsoby 😃 😃 vždycky mám skoto absťák, jak jsme převážně na drůbežím, tak si pak dám s chutí vepřovej řízek 😎

Terez, jenže on by nejradši nosil deštník i ve 30ti stupňovým vedru :-p 😃
mispuli
10. pro 2009
oli já taky můžu maso jakýkoliv,ale taky děláme převážně kuřecí
kristaautor
10. pro 2009
Mispuli Míša jí jenom suchý špagety jo? 😃

Ty jo, tak já nejím vepřový snad vůbec, hovězí vyjímečně a kuřecí dost, moc masová nejsem 🙂
panterka
10. pro 2009
no, já jen vidím, jak mi Hynďa k večeři ty špagety nebude jíst :-| on je miluje, ale až zjiistí, že tam je místo salámu šunka, tak bude ohrnovat nos :-|
panterka
10. pro 2009
Terez, Ty jsi vlastně psala, že se u vás nejí ani ryby, viď? je vidět, že fakt nejste masový 😉 u nás se fakt jí všechno na všechny způsoby, teda většinou jednoduchý jídla, který zvládnu uvařit, už jsem vám psala, že jsem fakt kuchařka naprd, fakt mě to nebaví :-p
kristaautor
10. pro 2009
Oli myslíš jo? :-N my jsme je měli včera taky s kečupem a salámem a jelikož je jedl MM s Kristý v obýváku (viděla jsi náš béžový gauč :-p) a pořád mu to padalo tak dostával jako malej spratek 😃 a řekla jsem, že když to neumí tak budou jíst v kuchyni 😃
kristaautor
10. pro 2009
Oli já udělám MM max. file nebo rybí prsty, jinak klasický ryby ne, já to teda neumím ani připravit, u nás v rodině ani u MM se ryby taky nejedly :-S
Jinak MM masovej je hodně, ale jak říkám spíš to kuřecí - pečený kuře, zapečený kuřecí, kuřecí čína, špízy atd. atd.
kristaautor
10. pro 2009
A když už vepřový tak panenku, ta je výborná, ale ty prachy 😃
kristaautor
10. pro 2009
Jo a taky kvůli tý štítný žláze, já nevím jak je to s tím jodem, ale ani kdejaký vitamíny který ho maji jsem si nesměla koupit - to k těm rybám.

Začni psát odpověď...

Odešli