• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
tak jsem šla juknout na prcka, jestli už spí a spí a dudana měl vyhozenýho z postýlky a usnul bez něj :slight_smile: no, ale dala jsem mu ho na polštář, aby si ho vzal, kdyby se probral, tak aby ještě zabral :wink:
10. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma rybama, to je jasný :wink: my máme taťku rybáře, manža taky rybařil a brácha taky, takže to máme trochu daný :wink: zrovna včera jsme se s manžou domlouvali, že bude mít 23. dovču, tak s klukama skočí pro kapra :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo už zase volaji před vánocema a cpou lidem půjčky, teď jsem měla telefonát, naštěstí žencký na MD jsou pro ně nezajímavý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli jděte do háje, brzo budete bez plen i bez dudlíka a já už fakt budu mít depku :grinning: Kristý když vypadne dudl tak si pro nás zařve :grinning:
10. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvíli přijde Hynďa z pohybovek, David mi volal, že dorazí taky brzo a pak půjde na pátou s Hynďou na generálku na Lentilky, v úterý mají vánoční vystoupení :slight_smile:
autor
Oli to je krásný s tím kapříkem a ty ho sama připravuješ? Zabít a udělat? :sweat_smile:
tak to já vaím ráda a myslím si,že i dobře,jen mě nebaví pořád vymejšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mám i vytrhaných spoustu receptů,že je udělám,ale stejně se většinou jen inspiruju a dělám podle svýho,nejradši máme věci,co se daj zaléct všechny dohromady nebo z jednoho hrnce,dneska k večeři budeme mít s frantou fazole udělaný jako chilli con carne,je to moje specialitka a děsná rychlovka,panenku taky můžeme a zítra se chystáme,že si koupíme v budějicích hovězí na steaky,poradte kde seženu lepší v globusu nebo v intersparu?
hele, Terez, Hynďa měl dudlíka do 2,5 roku (teda jenom na spaní), pak ho nenásilně vyměnil s ježíškem za stromeček a dárky (po odpo spaní jsme dali dudu za okno a pak po nadílce jsme zkontrolovali, jestli si ho ježišek odnesl) a byl naprostej klid :wink: takže to nehrotím, když ho nemá přes den v puse :sweat_smile: on by bez něj i bez problémů usnul, ale v noci ho hledá, takže by mi brečel v noci
10. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ryby ty my rádi,zrovna dneska jsem koupila v albertovi 2 balíky pangasia,toho máme obzvlášt rádi,taky lososa,no a kapříkem nepohrdneme

s tím dudlíkem,zrovna dneska říkala tchýně,že přemejšlela nad tím,že míša nemá dudlíka od půl roku,ale čaj pije z flašky a tu nepustí z ruky :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, manža zabije, očistí, naporcuje :grinning: já jen osolím, obalím a osmažím :grinning: :grinning: polívku nám dělá mamka, kluci tam pro ní chodí, když jdou před štědrovečerní večeří na procházku :wink:

Luci, já když uvařím, tak je to většinou taky překvapivě dobrý, ale fakt mě to děěěsně nebaví, tak vařím ty svoje osvědčený recepty, i když někdy teda ujedu a zaexperimentuju :wink: ale na klasiku chodíme k babičce :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky na flašce :grinning:
10. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já fakt vařím ráda a to cokoliv,ale je pár jídel,který si nechám dělat u tchýně,třeba pličky na smetaně nebo svíčkovou,a některý od mýho tatuldy,ptáčky,plněný papriky
10. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale přitom umí pít i z hrnečku,ze skleničky i z pítek,ale flaška jede,už jsme jí ji zabavila,protože mi vždycky časem rozkouše dudlík,ale zase si ji našla a je pravda,že z ní pije nejvíc,tak jsem ráda,že pije :grinning:
10. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli myslím ten Globus, manža tam dělal a tak ví že tam je to fakt čerstvý a kvalitní :wink: teda nedělal u masa přímo, ale i tak :grinning:

Oli a odnesl ho ten ježíšek? :grinning:
Tak takhle bych taky kapra vařila :grinning:

Tak Kristý pije z brčka, ona mi z flašky vlastně nikdy nechtěla, jen ráno mlíko, ale vůbec mi to nevadí :confused:
10. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já jsem si to myslela,holky z prahy taky říkaj,že do globusu hodně choděj nakupovat maso :wink:

já myslím,že je úplně jedno z čeho pijou,hlavně že pijou :wink:
10. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj tam totiž každý ráno vozí prase rozpůlený a to maso zpracovávaji potom tam, takže určitě nenatrefíš na nic zelenýho jak byly ty kauzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to i díky tomu že tam maji tu kuchyni, takže oni to zdělaji :wink:

Jo taky si myslím že je to jedno, časem se z toho odnaučí :wink: ona se Kristý umí napít i z hrnku, ale je zlitá jako prase :grinning:
10. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já to taky neřeším, Jáchymek pije ještě z toho hrnečku, jak má i Kristý, víš, kterej myslím, Terez? ale vypije mi toho tak třetinu než z flašky, tak to radši ať pije víc, tu flašku nějakk odbouráme :wink: ještě mi hodně pije z tý flašky, jak je třeba nějakej ten jupík nebo tak, z tý jak neteče :wink:
10. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já celkově ty věci moc neřeším, vím moc dobře, jakej byl Hynďa a nešel do školky poznamenanej :grinning: když tam šel, tak krásně jedl sám a pil z hrnečku :grinning:
10. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli ten Nuby máte jo? :slight_smile: My máme tak nějak oba dva naplněný:
http://img.mimibazar.cz/foto/2/091129/21/b28939237.jpg
http://img.mimibazar.cz/foto/2/090814/12/b25525335.jpg

A ona pije z čeho chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme ještě jeden a ten jsme ztratili někde v krámě kdysi :sweat_smile: Jinak převážně pije z toho brčka přes den a v noci (když si zavolá o pití) z toho Nuby, protože ten jde naklonit a ten z brčkem když se nakloní tak to neteče :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo však na školku maji skoro rok a půl ještě, to se stane věcí za tu dobu! :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A můžu říct že jsem za ten Nuby vděčná protože nebýt toho tak ona mi vůbec nepije, to asi víte jak jsem tady kdysi nadávala, začla pít až kolem 9měs., klasickou flašku s dudlíkem nechtěla s vodou, čajem... s ničím, jak jsem koupila ten Nuby tak začla aspoň trošku a teď pije tak moc že se s MM děsíme jestli už to neni špatně :sweat_smile: néé dost to omezila, hodně pila v těch vedrech, to jsme čuměli :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ten nuby máme doma :wink: Hyneček pil ještě z hrnečku od tommee teepee nebo jak se to píše, z toho pil pěkně, tak jsem ho Jáchymkovi taky koupili, ale je to nějakej šmejd, protože špatně těsní a teče :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáchymek právě proti Hynečkovi pije taky hodně :wink: jj, to si pamatuju, jak jsi to o Kristý psala, pak jsme na základě toho ten Nuby taky koupili, jak říkám, on z něj umí, ale nepije pak tolik
10. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a to mě teče i ten Nuby občas, taky ho pořád nosím zamotanej v pleně když někam jdeme... musí se to nastavit na ty kolečka jak jsou tam ty dírky a i tak mi to občas těsní blbě, ejdnou se mi stalo že to MM blbě udělal a já v noci dávala pít Kristý a celou jsem ji zlila :sweat_smile: jsem si myslela že ho kopnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli ten tt máme taky,ještě po honzisovi,ale momentálně jsme hgo zapomněli u kamarádky

jdu uhnácat to těsto,aby se aspon trochu uleželo
10. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musí se tam víc namáhat než na flašku :wink: a to Kristý zase vyhovuje co se toho pití týče ta námaha, ale kdybych jí do toho dala mlíko tak se mi na něj vyprdne, to má zase radši tekoucí, ale to začla z tý flašky pít až v roce!!! :astonished: přesně 28.2.2009 vypila první UM ve flašce, no pro nás to byl zážitek :sweat_smile: do tý doby to odmítala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vy jste pekařky :astonished: :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten nám naštěstí těsní dobře, ale je fakt, že musí bejt dobře nastavenej... ten tommee ten fakt ale teče a přitom Hynečkovi těsnil parádně :unamused:
10. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, já a pekařka? :grinning: :grinning: já letos opět nepeču, ale fasuju :grinning: :grinning: až budu mít hotovou školu a nebudu mít za zadkem Jáchymajdu, pak možná péct budu :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi taky záleží na co natrefíš :confounded: to já si zase nemůžu stěžovat na tu flašku s brčkem, ta pokud neni přeplněná (že tam neni tlak) tak neteče ani když se klopí, takže to je taky dobrý :slight_smile: ale ona Kristý umí rozlít všechno když chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek