• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
ahoj holky :wink: koukám, že je domluvenej srazík :wink: pátek by se nám možná taky hodil, tak bysme se s Jáchymkem mohli připojit :slight_smile:

jen jsem se chtěla zeptat Stáni, jak pojedete? :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli - Panter zrovna jsem ti chtěla psát, tak jsem ráda že jsi koukla :slight_smile:

Oli.s tak to je paráda, já to zatím na ten pátek vidím slibně :dizzy_face: doufám, že malá vstane aspoň po 6h aby to tam vydržela, pak se snad zahraje a bude to dobrý :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chce se zeptat kdo jste byl už na očkování proti spalničkám proběhlo to u Vás v pořádku nebo jste měli teploty?Mi jdem teď ve čtvrtek.
1. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
na srazík pojedu autem a spojím to s nákupem :wink:

Sýkorko...Natálka dostala už druhou včeličku, zatím máme jen rýmu :sweat_smile: ale tu první jsme omarodily :confounded: (teploty, rýma)
1. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sykor, my jdeme až 16.6. tak já se nechám překvapit od vás :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky!!! :dizzy_face: koukám,že už se tu srazík skoro domluvil,tak pokudn ám to v pátek vyjde,tak se zůčastníme!!!!!do čtvrtka dám určo vědět!!!! :wink:
1. čer 2009 ve 21:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno.
dneska to nevypadá na moc pěkný den.U nás je ošklivě.

já jsem právě o tom očkování četla tady :
http://www.babyonline.cz/ockovani-deti/proti-kterym-nemocem-se-dnes-ockuje-v-ramci-pravidelneho-ockovani/ockovani-proti-spalnickam-priusnicim-zardenkam.html
2. čer 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

sýkor, my máme za sebou první dávku - Kájinka byla mrzutá a spavější přes den, jinka nic. Ona neměla zatím žádné reakce na očko.
2. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli: to mi máme právě na každé.
2. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, jdu se rozloučit, za chvilku bych měla zadat jeden příkaz a pak už "vykuchnu" HDD a budu mimo. Jinak dneska zkusím malý natáhnout to spaní a dejte mi prosím někdo vědět jestli ten pátek platí. Nebo jestli jste tady někdo on-line kdo víte jistě že tam půjdete, tak půjdeme taky. Zatím ahojky!!!
2. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nic :sweat_smile: ještě bych chtěla říct že odvčera mám díky Kristý nefunkční telefon, totálně mi ho oslintala, přestože za tohle kolikrát dost dostala... a prostě nefunguje, takže taky nebudu dostupná dokud nevyhrabu nějakej starej :wink:
2. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, já to ještě nevím jistě, jestli dorazím, musím to ještě říct manžovi, tak jak se na to bude tvářit :sweat_smile:
2. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem byla s prckem venku,vyvenčili sme i rovnou hafinu,tak sem zaplácla dvě mouchy jednou ranou :dizzy_face: ted ještě něco uklohnit malýmu k obědu :angry: vůbec už nevím co mu vařit!!nemáte někdo nějakou inspiraci???? :confused:

Panter tak když bude protestovat,tak ho zbal do kufru a vem ho sebou!!!! :sunglasses: :grinning:
2. čer 2009 v 11:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak v pátek dorazíme, asi ne na 9. ale trošku dýl, jelikož vstáváme v 8 + snídaně, oblíkání + cesta busem. Tipuju tak kolem 10. že bysme tam mohly být. Ještě mrknu na autobusy, jak tam jedou.
Beat, já zkusila min. týden udělat Dendě zapékané těstoviny - dala jsem jí tam kolínka (má je nejradši), brokolici, kousek mletýho hovězího, vajíčko - jen žloutky, mlíko - Sunar, kousek strouhanýho sýru, maličko bylinek. K mému překvapení snědla dvakrát tolik, než sní běžně po přemlouvání, musela jsem jí ještě přidat. Myslím, že by to už malej taky mohl.
Ještě můžu doporučit polívku s červenou čočkou - tu má D taky ráda. Nebo rajskou, tu už by asi taky mohl. Já taky věčně nemůžu nic vymyslet, D je dost vybíravá, takže kolikrát uvařím a jíme to pak my (dospělí).
2. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no tak malej mi taky zatím spucoval vše co dostal,on sní všeho hrozný množství,tak ho musím trošku krotit,má fakt hrozně roztáhlej žaludek a nerada bych,aby na to až bude větší doplatil. :unamused: ale to co jsi psala zní moc dobře.no rajskou riskovat nebudu,vždy když dostal skleničku s příměsí rajčat a paprik,tak se mi osypal,takže to vím,že zatím nesnese,ale polévku z červené čočky sme dělala minulý týden,tam u taky moc jela!!!!a děláš,nebo děláte nějaký jídlo dětem na sladko??já mám poslední dobou hroznou chut na rýž.nákyp,tak sem myslela,že bych něco podobnýho mohla udělat malýmu
2. čer 2009 ve 14:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, sladký mě napadl taky rýž. nákyp nebo klasická "semlbába" - tu jsem jako malá milovala, dělala mi jí vždycky babička. Možná jí zítra udělám a uvidím, myslím, že by to Dendě mohlo chutnat. Rohlíky i jabka má ráda, takže jdu do toho :wink:
2. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no semlbába mě taky napadla,ale malej nesmí tvaroh,takže od toho upouštím,akorát řeším dilema,jakou náhradu a normální cukr??ono by se to možná ani sladit nemsuelo,když tam dám merunky kompotovaný,ty sou spadký dost,ale myslím že by to bylo takový mdlí :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 20:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se omlouvam,ale na srazik nedorazime. :frowning2:
2. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Terez a co holky z druhe party,jdou taky?
2. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, já tam tvaroh nedávám ani teď, když už ho D smí. Jen rohlíky, jablko, cukr - Glukopur, rozkvedlaný vajíčko (žloutky), mlíko (Sunar) a trošičku skořice.
Marti, Terezka tu teď pár dní nebude, má něco s PC. Z druhé party se na sraz pokud vím zatím nikdo nehlásil.
2. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když tam dáš hodně ovoce a zaleješ tím mlíkem, tak to zas tak "mdlý" nebude...
2. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mohla bych tě poprosit o recept na tu polévku s čočkou?
2. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já dělám jen takovou "obyč" - dám vařit propláchnutou červ. čočku, zeleninu (co mám zrovna doma - mrkev, petržel, porek...), brambory, bujon (kupuju ten bez glutamátů a dávám jen 1 malou kostičku - jen tak decentně). No a než je to hotový, tak tam dám trošku majoránky. Fakt taková obyč polívka.
ale můj taťka dělá úžasnou čočkovku, tak pokud nezapomenu, zítra se ho zeptám a hodím ti to sem. Fakt úžasná :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem zapomněla - dát tam kousek masíka na pidi kostičky nebo semletý :sunglasses:
2. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni, děkuju, to vůbec nevadí, že je obyčejná, nám čočka chutná - malé jsme dávali zatím právě jen tu červenou, ale mám vždycky problém, co jí k ní dát- párky jí nechci dávat a třeba volské oko by mi nesnědla...
3. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!tak na srazík taky s dádulkou dorazíme!!! :dizzy_face:

Leni všimla sem si,že si taky pročítáš diskusi s tou kravkou :angry: tohle už nemá obdoby!!!!!nechápu,proč si takový lidi dělají děti!!dyt jí vlastně o to dítě ani nejde,jde jí jen o svoje dobro!!!!potřebovala by propleskat!!!co sem se dočetla dneska,tak sem jí tam už chtěla něco napsat,ale nebudu se do toho montovat,stejně by to nebylo k ničemu,ale pěkně mě nakrkla,je mi líto té malé,že má takovou mámu,doufám,že jí to v dospělosti vrátí :angry:
3. čer 2009 v 15:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli:malej sni vsechno,i vajicko-volske oko i parky,ty ma asi nejradeji
3. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat:o kom to mluvite? V jake diskusy to je?
3. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, koukni se do snažilek- Sanart ČB - maminky,....nebo radši nekoukej, akorát budeš naštvaná, proč takový...mají děti...
3. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, čekám milou reakci, ať už veřejnou nebo přes IP :grinning:
3. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek