České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
panterka
1. čer 2009
ahoj holky 😉 koukám, že je domluvenej srazík 😉 pátek by se nám možná taky hodil, tak bysme se s Jáchymkem mohli připojit 🙂

jen jsem se chtěla zeptat Stáni, jak pojedete? :-N
kristaautor
1. čer 2009
Oli - Panter zrovna jsem ti chtěla psát, tak jsem ráda že jsi koukla 🙂

Oli.s tak to je paráda, já to zatím na ten pátek vidím slibně x-) doufám, že malá vstane aspoň po 6h aby to tam vydržela, pak se snad zahraje a bude to dobrý 🙂
sykorova66
1. čer 2009
Ahoj holky chce se zeptat kdo jste byl už na očkování proti spalničkám proběhlo to u Vás v pořádku nebo jste měli teploty?Mi jdem teď ve čtvrtek.
jck
1. čer 2009
Ahoj,
na srazík pojedu autem a spojím to s nákupem 😉

Sýkorko...Natálka dostala už druhou včeličku, zatím máme jen rýmu :-N ale tu první jsme omarodily :-S (teploty, rýma)
kristaautor
1. čer 2009
Sykor, my jdeme až 16.6. tak já se nechám překvapit od vás :-N
beata.n
1. čer 2009
ahojky mamulky!!! x-) koukám,že už se tu srazík skoro domluvil,tak pokudn ám to v pátek vyjde,tak se zůčastníme!!!!!do čtvrtka dám určo vědět!!!! 😉
sykorova66
2. čer 2009
dobré ráno.
dneska to nevypadá na moc pěkný den.U nás je ošklivě.

já jsem právě o tom očkování četla tady :
http://www.babyonline.cz/ockovani-deti/proti-kt...
olina.s
2. čer 2009
Dobré ráno,

sýkor, my máme za sebou první dávku - Kájinka byla mrzutá a spavější přes den, jinka nic. Ona neměla zatím žádné reakce na očko.
sykorova66
2. čer 2009
Oli: to mi máme právě na každé.
kristaautor
2. čer 2009
Ahojky, jdu se rozloučit, za chvilku bych měla zadat jeden příkaz a pak už "vykuchnu" HDD a budu mimo. Jinak dneska zkusím malý natáhnout to spaní a dejte mi prosím někdo vědět jestli ten pátek platí. Nebo jestli jste tady někdo on-line kdo víte jistě že tam půjdete, tak půjdeme taky. Zatím ahojky!!!
kristaautor
2. čer 2009
Tak nic :-N ještě bych chtěla říct že odvčera mám díky Kristý nefunkční telefon, totálně mi ho oslintala, přestože za tohle kolikrát dost dostala... a prostě nefunguje, takže taky nebudu dostupná dokud nevyhrabu nějakej starej 😉
panterka
2. čer 2009
Terko, já to ještě nevím jistě, jestli dorazím, musím to ještě říct manžovi, tak jak se na to bude tvářit :-N
beata.n
2. čer 2009
tak sem byla s prckem venku,vyvenčili sme i rovnou hafinu,tak sem zaplácla dvě mouchy jednou ranou x-) ted ještě něco uklohnit malýmu k obědu ]-( vůbec už nevím co mu vařit!!nemáte někdo nějakou inspiraci???? =-)

Panter tak když bude protestovat,tak ho zbal do kufru a vem ho sebou!!!! 😎 😃
lenousek100
2. čer 2009
Ahoj, tak v pátek dorazíme, asi ne na 9. ale trošku dýl, jelikož vstáváme v 8 + snídaně, oblíkání + cesta busem. Tipuju tak kolem 10. že bysme tam mohly být. Ještě mrknu na autobusy, jak tam jedou.
Beat, já zkusila min. týden udělat Dendě zapékané těstoviny - dala jsem jí tam kolínka (má je nejradši), brokolici, kousek mletýho hovězího, vajíčko - jen žloutky, mlíko - Sunar, kousek strouhanýho sýru, maličko bylinek. K mému překvapení snědla dvakrát tolik, než sní běžně po přemlouvání, musela jsem jí ještě přidat. Myslím, že by to už malej taky mohl.
Ještě můžu doporučit polívku s červenou čočkou - tu má D taky ráda. Nebo rajskou, tu už by asi taky mohl. Já taky věčně nemůžu nic vymyslet, D je dost vybíravá, takže kolikrát uvařím a jíme to pak my (dospělí).
beata.n
2. čer 2009
Leni no tak malej mi taky zatím spucoval vše co dostal,on sní všeho hrozný množství,tak ho musím trošku krotit,má fakt hrozně roztáhlej žaludek a nerada bych,aby na to až bude větší doplatil. :-| ale to co jsi psala zní moc dobře.no rajskou riskovat nebudu,vždy když dostal skleničku s příměsí rajčat a paprik,tak se mi osypal,takže to vím,že zatím nesnese,ale polévku z červené čočky sme dělala minulý týden,tam u taky moc jela!!!!a děláš,nebo děláte nějaký jídlo dětem na sladko??já mám poslední dobou hroznou chut na rýž.nákyp,tak sem myslela,že bych něco podobnýho mohla udělat malýmu
lenousek100
2. čer 2009
Beat, sladký mě napadl taky rýž. nákyp nebo klasická "semlbába" - tu jsem jako malá milovala, dělala mi jí vždycky babička. Možná jí zítra udělám a uvidím, myslím, že by to Dendě mohlo chutnat. Rohlíky i jabka má ráda, takže jdu do toho 😉
beata.n
2. čer 2009
Leni no semlbába mě taky napadla,ale malej nesmí tvaroh,takže od toho upouštím,akorát řeším dilema,jakou náhradu a normální cukr??ono by se to možná ani sladit nemsuelo,když tam dám merunky kompotovaný,ty sou spadký dost,ale myslím že by to bylo takový mdlí :-N
marta82
2. čer 2009
Ja se omlouvam,ale na srazik nedorazime. 😞
marta82
2. čer 2009
Jo Terez a co holky z druhe party,jdou taky?
lenousek100
2. čer 2009
Beat, já tam tvaroh nedávám ani teď, když už ho D smí. Jen rohlíky, jablko, cukr - Glukopur, rozkvedlaný vajíčko (žloutky), mlíko (Sunar) a trošičku skořice.
Marti, Terezka tu teď pár dní nebude, má něco s PC. Z druhé party se na sraz pokud vím zatím nikdo nehlásil.
lenousek100
2. čer 2009
Když tam dáš hodně ovoce a zaleješ tím mlíkem, tak to zas tak "mdlý" nebude...
olina.s
2. čer 2009
Leni, mohla bych tě poprosit o recept na tu polévku s čočkou?
lenousek100
2. čer 2009
Oli, já dělám jen takovou "obyč" - dám vařit propláchnutou červ. čočku, zeleninu (co mám zrovna doma - mrkev, petržel, porek...), brambory, bujon (kupuju ten bez glutamátů a dávám jen 1 malou kostičku - jen tak decentně). No a než je to hotový, tak tam dám trošku majoránky. Fakt taková obyč polívka.
ale můj taťka dělá úžasnou čočkovku, tak pokud nezapomenu, zítra se ho zeptám a hodím ti to sem. Fakt úžasná 🙂
lenousek100
2. čer 2009
Jo, ještě jsem zapomněla - dát tam kousek masíka na pidi kostičky nebo semletý 😎
olina.s
3. čer 2009
Ahoj holky,
Leni, děkuju, to vůbec nevadí, že je obyčejná, nám čočka chutná - malé jsme dávali zatím právě jen tu červenou, ale mám vždycky problém, co jí k ní dát- párky jí nechci dávat a třeba volské oko by mi nesnědla...
beata.n
3. čer 2009
ahojky holky!!tak na srazík taky s dádulkou dorazíme!!! x-)

Leni všimla sem si,že si taky pročítáš diskusi s tou kravkou ]-( tohle už nemá obdoby!!!!!nechápu,proč si takový lidi dělají děti!!dyt jí vlastně o to dítě ani nejde,jde jí jen o svoje dobro!!!!potřebovala by propleskat!!!co sem se dočetla dneska,tak sem jí tam už chtěla něco napsat,ale nebudu se do toho montovat,stejně by to nebylo k ničemu,ale pěkně mě nakrkla,je mi líto té malé,že má takovou mámu,doufám,že jí to v dospělosti vrátí ]-(
marta82
3. čer 2009
Oli:malej sni vsechno,i vajicko-volske oko i parky,ty ma asi nejradeji
marta82
3. čer 2009
beat:o kom to mluvite? V jake diskusy to je?
olina.s
3. čer 2009
Marti, koukni se do snažilek- Sanart ČB - maminky,....nebo radši nekoukej, akorát budeš naštvaná, proč takový...mají děti...
gabinaf
3. čer 2009
Oli, čekám milou reakci, ať už veřejnou nebo přes IP 😃

Začni psát odpověď...

Odešli