• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
autor
No vidíš Oli já žádnou školu nedělám a taky nemám nic napečeno :sweat_smile: ale je fakt že mám za zadkem Kristý a Lukýs zrovna nemá náladu když něco potřebuju a prostě se tu nehodlám nervovat, už to vidím, já zaprasená od těsta, jednoho kojím a druhýho honim od trouby, ne děkuju :sweat_smile: příští rok by to mohlo být lepší, ale jestli začne zrovna Lukýsek chodit tak nevím nevím :grinning:
10. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ten náš hlavně všechno háže na zem, odkudkoli, prostě to nechce, tak to práskne na zem :angry: to mě taaak hrozně štve :rolling_eyes:
10. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já si myslím, že příští rok to bude ještě hroší než letos právě kvůli tomu, že Lukášek bude už běhat :sweat_smile: jako já si to s těma dvěma nedokážu představit ani teď, ani s těma mýma dvěma, Hynďu to baví, ale já bych neměla nervy na to, abych to patlala s ním :frowning2: mám toho teď fakt dost, hlavně teda psychicky :unamused:
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tohle Kristý dřív dělávala taky, ale hodně za to dostávala, že to nesmí (hlavně kvůli lidem pod náma, stačí že tu lítá s tím kočárkem, to je kraválu už tak dost :unamused:) teď když něco nechce tak to opatrně položí. Ale to víš že když je zrovna naštvaná, tak s tím rubne. Včera jsem šla opláchnout malýmu dudlík a ona si tak hezky u něj hrála, já byla pryč sotva 10s, slyším ránu, tak ve mě zatrnulo a za chvilku řev a ona mi mrskla na palici tu nejtěžší kostku od Fisher Price co máme :rolling_eyes: MM říkal že jí asi vypadla, že by to neudělala schválně, ale já nevím, každopádně dostala přes ruce, protože malej měl půl hlavy červený :pensive:
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli taky bych neměla nervy se v tom s malou patlat, hlavně protože hodně věcí nechápe, strakala by to do pusy atd. ... dneska mě šokovala, položila jsem si velký nůžky na postel, protože jsem balila dárky a ona tam přišla, vzala je do ruky (celou dobu jsem ji sledovala) a já říkám ne to nesmíš, ostrý... a křičela jsem na ni a ona si začla jakoby stříhat nehty, koza jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byla jsem kousek od ní tak jsem jí to hned vzala a ani otevřít se jí to nepovedlo, to byly velký nůžky :grinning:
10. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni jsou to ještě píďata, ještě nemají moc rozumu a neumí se ovládat, to je jasný, že to Kristý neudělala úmyslně... to jen ten náš zmeťourek toho velkýho bráchu řeže vědomě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže tam je to jasný, brácha ho provokuje, tak se takhle brání
10. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hynďa sice rozum má, ale já jsem poslední dobou děsně podrážděná :frowning2: co ale musím říct, že Jáchymek se k troubě, když svítí, nepřiblíží, chodí kolem a říká "pálí", včera jsem ho kolem nemohla dostat do kuchyně k obědu :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Oli jednou vzala tuhle kostku a rozpřáhla se a chtěla ho s tím pořádně praštit, ale já to zaregistrovala dřív ta jsem jí tu ruku chytla, už ani nevím co jsem jí za to udělala a kolikrát nevím vzteky... a ona snad i zneužívá toho že jí moc nemlátim :confounded:

ty jo tak se mi malej budí, tak letím pááá :astonished:
10. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já už tu stejně mám chlapy, jen jsem využila toho, že je taťka taky doma, tak udělal domácí úkoly s Hynďou on :wink: mějte se :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda jak to tak "poslouchám", tím víc si stojím za svým rozhodnutím, že druhé dítě, až bude malýmu tak 5-6 let :grinning:

tak jsem "napekla" - koupila jsem v Albertu různé sušené ovoce, samotné, v čokoládě, v jogurtu, několik druhů sněhového pečiva a taky ozdobené perníčky :grinning: Jsem zvědavá na takové ovoce v černé krabičce - meloun a tropická směs v hořské čokoládě :slight_smile: Mají to v tomhle letáku: http://www.ialbert.cz/public/9b/0/34/37134_31060_Katalog_Delikatesy_50D.pdf
10. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pablinko, jako u nás, kluci jsou od sebe skoro 5 let :grinning: myslím, že je to v mnoha věcech jednodušší, hlavně teda mám toho staršího dopoledne ve škole, dřív ve školce :wink:
10. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ja bych chtela taky druhe az bude to prvni starsi. Ale zas ne kdyz pujde do prvni tridy,to se ji chci venovat. Ale to pujde az v 7 letech,kdz je v zari :slight_smile: takze jsem pro 5-6 let rozdil. navic starsi pomuze. ted bych se zblaznila :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je to taky palí kdyz trouba sviti
10. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pabli na to jsem taky v tom letáku kpukala a franta to tam studoval,ale já jak čokoládu nesmím,tak jsme to nakonec zamítli :wink: ,já si na věkovej rozdíl taky nestěžuju,jsou od sebe 4 roky a přijde mi to celkem ideální,i když mě už občas doma hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky tím jsem nechtěla říct že tento věkový rozdíl už bych neměla, naopak :wink:
To že ho bouchla by udělala i starší dítě s její povahou, kdyby přišel do rodiny "sok" :slight_smile:

Pablinka taky se chystám takhle nakoupit :slight_smile: nebo nafasovat :slight_smile:

Já zase vím, že až bude malý 5 let, tak bych se nechtěla věnovat miminku, byla bych moc pohodlná vstávat k dítěti, příp. s ním ty noci probdít, totéž můj manžel a tak za 5 let už budeme funkční rodina s (snad) rozumnými dětmi a nebude nás "brzdit" prcek. Ale na to má každý svůj názor a je to správné, že se každý rozhodne na co se cítí :slight_smile:

Dneska je Lukýsek zlatej, před chvilkou se probral, najedl se, pak brečel tak jsem si říkala co mu je, tak jsem ho zabalila do zavinovačky a šoupla do ložnice a zase chrní :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, vidíš, a já si zas myslím, že mně naopak, až bude Jáchymkovi 5, 6 let, bude to malý miminko chybět :wink: takže to třetí mimčo necháme otevřený, i když to spíš vidím, že už ne, ale nikdy neříkej nikdy :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já už zaručeně nee,i když přesně jak říkáš oli,nikdy neříkej nikdy,ale dvě nám stačí a nehodlám po dvou těžkých porodech huntovat svoje tělo :wink:
10. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli však říkám, že já bych byla pohodlná na to mít za pár let další dítě, "limitovalo" by nás v tom co už chceme za těch pár let s dětma dělat :slight_smile: a vzhledem k tomu že ani jedno dítě neni vysloveně andílek a Kristý jako mimino mě přivedla málem do bláznice tak už bych to znova neriskovala, toho se fakt bojím víc než čehokoliv jinýho :wink:
10. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já bych to třetí fakt časem chtěla, tak kolem těch 35let :wink: kluci už celkem odrostlý, tak bych měla doma mazánka :dizzy_face: jenže bysme to třetí mimi neměli kam dát, stěhovat se rozhodně nechci a pak ta finanční stránka je přeci jenom dost silnej argument proti :unamused: škoda, ale uvidíme, jak říkám, neuzavřeli jsme to, necháváme to otevřený, kdo ví, co bude :wink:
10. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je to těma mýma problematickýma těhu, že si ty moje kluky chci tak nějak užít a vypiplat... a navíc bych v životě neriskla těhu rychle po sobě :pensive:
10. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli mě dal požehnání k dalšímu těhotenství Dr. v květnu, tzn. po šestinedělí a otěhotněla jsem v lednu (resp. zjistila že jsem těhu) tak si vyber :wink: finanční stránku jsem nějak nezmínila, ale je to taky u nás argument proti, samozřejmě žijou lidi i hůř, ale chci aby děti potom měli na různý školní výlety, lyže... když budou chtít studovat vysokou tak aby jim nic nebránilo a pokud to nebudou jen ulejvači, kterým se nechce do práce tak jim tu školu budu ráda platit a to bych třema dětem nezvládla určitě :wink: navíc bych jim i ráda zaplatila svatby v budoucnu a přispívala na vnoučata a jelikož jsme si svatbu platili sami a všechny věci do výbavičky sami... tak vím kolik to stojí a bůh ví kolik to bude stát za pár let :wink: a místo je další argument. Kolikrát jsem řekla, že mít dům a větší finance - nevadilo by mi to. Ale další dítě jako je Kristý bych opravdu nezvládla, jsem na ně celý den od rána do večera sama, takže asi každej uzná kolik dětí zvládne a já si myslím, že tři bych opravdu nezvládla, takže nebudu nikomu "kazit" život :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak vím, že mít větší věkový rozdíl tak potom máš na ty děti jednotlivě víc času, ale prostě nechci, asi budu znít blbě, ale poučila jsem se z vl. života, naši mě měli na můj vkus v dost pozdním věku a můj táta se dožil akorát mých 20.narozenin a 14 dní na to umřel... ano vím, že to se může stát jednou i mým dětem a nemusím být stará, ale větší pravděpodobnost přeci jenom je, když je ten člověk starší :wink:
Toť jen můj názor proč jsem nechtěla mít děti dýl, ani s větším věk. rozdílem :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ty finance, to je dneska síla, teď to vidím, když je Hynďa ve škole, dokud chodil do školky, tak se mi to nezdálo tak hrozný, přece jen teď už je velkej kluk, tak aby měl taky lepší věci :sweat_smile: zvlášť teď před vánocema ty peníze lítaj vzduchem, až se mi protáčej panenky :unamused: to místo by se u nás dalo nahledat, ale zrovna teď jsem na to docela lenivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas si říkám, že až pak nastoupím do práce, tak se prostě uvidí :wink: člověk bude mít jiný myšlenky, peněz přece jen bude taky víc, tak se prostě uvidí :slight_smile: mirenu mám ještě na 3,5 roku, tak pak se rozhodnem, jestli dáme další :grinning: ale zase vidím, jak to je fajn, když mamce kluci odrostli a pak ještě měli mě :wink:

jinak, našla jsem tuhle nástěnku a nevím http://www.vario-prezentace.cz/nastenka-mesh-zluta-4060-cm-5973.html
líbí se mi, že je i na magnety i na špendlíky, protože přece jen ty špendlíky jsou ze začátku pro nás nemyslitelný
10. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mamce bylo 34 a taťkovi 38, když jsem se já narodila :wink:
10. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je pěkná nástěnka a ani drahá neni :slight_smile: :dizzy_face:
Mojí mámě bylo 32 a mýmu tátovi 44 a já nad ten věk nechci, mohl být můj dědeček a já už možná v jeho věku taky babičkou budu :slight_smile: pamatuju si jak tátu kdysi v Rusku vytáčeli otázkama: "guljaješ s děduškou?" :sweat_smile:

Je to krásný mít hodně dětí, ale sama uznávám že budu ráda když zvládnu dobře vychovat ty dvě a na další děti nemám, i když je Kristý uječená tak už teď je s ní spousta věcí snažších a mě to tak strašně vyhovuje :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, třeba pak jednoou zjistíš, že jsou prckové už samostatný až moc a pořídíte si benjamínka :grinning: však jste ještě mladý :wink: nejhorší je, že já si vůbec na svůj věk nepřijdu, mně přijde, že je mi pořád 20 :grinning:
10. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, ale to s těma prarodičema znám taky.... když jsem byla na táboře a naši za mnou přijeli, tak mi kluk od brány přišel oznámit, že tam mám prarodiče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli vždyť to neni nejhorší ale nejlepší ne :grinning: je to správný že se člověk cítí na míň, horší je to opačně, my tady s MM každej večer zkuhráme jak dva důchodci, buďto bolí záda mě nebo jeho, jeho taky hodně bolí nohy, já ty moje alergie a ekzémy, no otřes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No vidíš jak zmiňuješ ten tábor tak to bych taky byla ráda kdyby děti jezdili a to taky neni levná sranda co :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, však já taky skuhrám, hlavně poslední tejden, ty okna mi daly zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co naplat, prostě mezi těma holkama z 8. a 9. tříd základky vypadám prostě nejmladší :grinning: nebo mám teda aspoň ten pocit, když je potkám :grinning:

tábory jsem milovala, ale je fakt, že nejlepší to bylo od 6. třídy výš :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to už bylo i o klukách viď :grinning:
To je dobře že vypadáš nejmladší :slight_smile: však na mě taky působíš mladistvě :dizzy_face: já mám už teď vrásky a každý ráno kruhy pod očima, no nechci se vidět za 10 let, fakt ne :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek