České Budějovice

Ahojky holky,
všimla jsem si, že jsem napsala poslední příspěvěk a bylo jich rovnou 10.000 tak mi bylo líto tam ještě něco psát, tak tady máme nové tématko 🙂

Odkaz na staré je tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
panterka
10. pro 2009
no jasně, ty letní lásky byly nejlepší x-) někdy se mi po tom fakt stýská, člověk měl úplně jiný starosti 😃 za chvíli budou takový starosti řešit naše děti :-N
kristaautor
10. pro 2009
No to bude sranda, hlavně aby nedělali žádný kraviny, někdy z toho mám obavy, nebude to jednoduchý v dnešní době :-S
panterka
10. pro 2009
ani mi nemluv, mám o ně do budoucna hroznej strach, aby neudělali nějakou blbost 😞

jdu do hajan, nevím, jaká mě čeká noc, tak se trochu děsím předem... dobrou noc
kristaautor
10. pro 2009
Jo já taky letím, udělám si ale ještě rohlík :-N nějak jsem to přes den nestihla a teď dřepím tady :-N 😃 dobrou!!!
kristaautor
11. pro 2009
Dobré ráno, tak MD dneska dorazila, mám ji připsanou na účtu už včera ale to je kravina, včera jsem tam čuměla celý den 8-( :-p
mispuli
11. pro 2009
ahoj holky,dobré ráno,

terez a oli,já bejt tak mladá jako vy,tak možná taky uvažuju o 3.,ale já už jsem stará větev ted,ale taky se necítím,s kamarádkou razíme heslo pořád 24 😃 😃 😃

noc zase nic moc,mišák se nastěhoval k nám,tatka se nevyspal,čeká nás náročné dopoledne,jedeme do budějek na rehábu,pak chceme udělat pár nákupů a tradá k našim, 😉
kristaautor
11. pro 2009
Mispuli tak ať vám ten náročný den proběhne hladce, já už do vánoc do obchodu nepáchnu, byli jsme min. víkend a takových lidí splašených :-p takže dneska vyrazí udělat nákup manžel a před vánocema ještě taky pro takový ty věci na salát nebo pokoupím tady 🙂

Holky vždyť nikdo z vás neni starej, opravdu ne nadarmo se říká, že člověku je - jak se cítí!!! 🙂
sarka_k
11. pro 2009
Ahoj 🙂

Mám za sebou včerejší totálně debilní den! Nic mi nevyšlo, nic jsem nevyřídila, nic se mi kromě vanilkových rohlíčků nepovedlo.

Terez a jak je to s MD? Reps. když jsi byla na RD a nastupovala na MD? Nějak jsem se ještě nedokopala něco si o tom přečíst.
panterka
11. pro 2009
dobré ránko 😉

my jsme dneska spali, hurá! 🙂
mispuli
11. pro 2009
terez to je jasný 😉 😉 ,ještě poslední zmínka k tomu věku,frantovi bylo 42/Oli ale nevypadá,vid,on s námi mládne/ a i takhle má hrůzu z toho,jestli uvidí děti dorůst a oženit a vdát,takže třetí už fakt nee,jsem ráda,že se nám zadařilo bez problémů,když jsme chtěli 😉

no my potřebujeme do toho globusu koupit nějaký to masíčko,mlsná nás honí a děda by nám ho udělal,když už budu mít ten svátek a nemůžeme jít všichni společně na večeři 😉

jinak se těším,že ještě obejdu nazdobenej Tábor,možná vyrazíme s dětičkama zejtra k večeru,aby si to taky užily,já pro nás sháním tu videokameru,tu ,co jsem si vybrala,prej maj v táboře v jednom krámě,zjištoval mi to bráchův spolužák,co do toho dělal,na netu jsem ji našla posdstatně levnější a i v barvě,co se mi líbí,ale když se k tomu připočítaly ještě další věci,tak v důsledku byla stejně stará jako na tom krámě,tak se chci mrknout tam,jestli mi k tomu taky nabídnou nějakoej ten dárečk jako na netu a pokud ne,tak ji v pondělí objednám do pátku ji mám doma
panterka
11. pro 2009
Luci, je fakt, že já mám tu pětatřicítku pro sebe jako hraniční, pak už bych do toho dobrovolně nešla... to Davidovi bude 40 :-N Franta vypadá dobře 😉 on je vlastně podobně starej jako můj brácha, tomu bude 18.12. 43let 😉

stejně si říkám, že podle toho jakej je trend, tak jestli se vnoučat vůbec dožijem :-N

dneska jestli to klapne, tak vyrazím pokoupit ještě pod stromeček nějaký pyžama a tak a pak už mi fakt bude chybět jen ta nástěnka...
mispuli
11. pro 2009
Oli to zas byla tragédie včera s tím brnem,co? Já nevím,že je to s nima vždycky takovej hnusnej hokej :-|

švagrovej bude v lednu 40,před 3 rokama se znovu vdala,má 13 letou dceru z prvního,vašek má z prvního 2 děti,chtěli i vlastní,ale nešlo jim to,ted staví domeček a myslím,že už to vzdali,řekla,že ted už by do toho asi nešli,tak uvidíme

oli takže ten,co s tebou jezdí na hokeje je ten nejstarší,šikovnej a hodnej ve škole 😉
panterka
11. pro 2009
Luci, ne, to je ten druhej, tomuhle je 38 😃 s chodí tam docela často škorošvagrovka a ta je o rok mladší než můj nejstarší brácha 😉 má dospělýho syna z prvního manželství, spolu nic mít nebudou...

o včerejšku mi ani nemluv, ještě že jsem nejela :-p
mispuli
11. pro 2009
to je taková ta hodně valsatá? 😉 Taky jsme si to taky říkali,no uvidím,jestli pojedeme toho 22.,teda franta určitě,já podle babi s dědou,ale naposledy si to vyloženě užívali,takže možná jo.

no nic,jdu se nasnídat a zabalit pár neejnutnějších věci s sebou,před desátou musíme vyrazit,máme tam bejt v jedenáct
panterka
11. pro 2009
22. jedu určitě 😉 původně to mělo být 23., to bych nejela, oni snad každej rok hrajou toho 23. doma a to já nechodím, protože se chodíme podívat na náměstí na živej betlém, taková předvánoční tradice 😉
panterka
11. pro 2009
my už jsme po snídani, ještě jsem vyčistila Jáchymkovi zuby, umyla nádobí a pak vyrazíme do obchodu 😉
kristaautor
11. pro 2009
Šári musíš nějak před těmi 6-8 týdny (podle toho kdy nastupuješ) zažádat o MD u zaměstanavatele, pak dojít na pracák zrušit RD, oni ti daji papír ten odneseš sem na sociálku, pak budeš měsíc čekat, až ti ho vrátí tak ho doneseš zpátky na ÚP a to by mělo být vše 🙂

No holky však jo když někomu je čtyřicet a nevypadá tak je to rozdíl než když mu všichni typujou o deset let víc - jako mýmu manželovi, ani nevím proč :-N asi jak se neholí 😃
sarka_k
11. pro 2009
Aha, takže je to prakticky stejné jako při prvním nástupu na MD. Já to jen budu mít komplikovanější o to, že už mi skončila pracovní smlouva u zaměstanavatele. No, budu se na to muset sama poptat. Ale děkuju.
kristaautor
11. pro 2009
Šári jestliže ti zam. netrvá tak to rovnou doneseš na ten ÚP a nemusíš do práce a po skončení MD nastupuješ na čtyřletou rodičovskou 😉
sarka_k
11. pro 2009
Čtyřletou rodičovskou??? =-)
kristaautor
11. pro 2009
Ano, podmínka pro tříletý nebo dvouletý rodičák je ta, že nastoupíš na MD a jestliže nemáš zaměstnavatele, tak na ni nastoupit nemůžeš...
kristaautor
11. pro 2009
No a ty to teda vlastně ani rušit nebudeš, až do porodu budeš brát RD na Anettku a po porodu si zažádáš o RD na druhý dítě, žádná MD nebude.
pablinka
11. pro 2009
ahoj holky,

když se tu bavíte o RD a MD... jsem na MD od 28. 7., Vítek se narodil 4. 10., kdy mám požádat o rodičák, stačí po Novém roce?
kristaautor
11. pro 2009
Pablinka nejdřív 60 dní před zkončením MD o něj můžeš zažádat, takže určitě po novém roce, spočítej si 28 týdnů od 28.7. a uvidíš kdy ti končí mateřská.
sarka_k
11. pro 2009
Taaak, dneska jsem pekla jako zběsilá! Jsem totálně vyřízená, ale čeká mě odměna. Anettka jede na víkend k babičce a dědovi, tak odpočívám. Od MM mám na večer slíbenou výřivku a filmík v kině, snad tam neusnu... :-N

Za dnešní odpoledne je tady nějaký mrtvo! Co všichni děláte, když bylo venku tak hnusně? :-S
kristaautor
11. pro 2009
Šári výřivku? :-N jsem slyšela že tam se jako těhu nesmí kvůli těm proudům tak jsem se tomu kdysi v Třeboni dost vyhýbala.
panterka
11. pro 2009
čau holky 😉 já jsem dneska dopoledne byla u našich, po obědě jsem dávala fotky do alba (myslím ty udělaný na papíře) a pak, když dorazil manža, tak jsem mu předala kluky a s mamkou jjsme eště vyrazily na poslední nákupy😉

venku je teda hnus hnusnej :-p tady prší, kdyby aspoň sněžilo, jak slibujou :-|
kristaautor
11. pro 2009
Oli o víkendu prý slibujou -15 stupňů či co :-o ale to taky sněžit nebude když bude takhle mrznout :-p
panterka
11. pro 2009
my jely do tesca a když jsme tam šly, tak padaly skoro trakaře, ale když jsme vylezly a jely domů, tak už zas jen lilo :-| jako radši ať sněží, ten déšť je hnus :-p
mispuli
11. pro 2009
ahoj,my jsme u našich v Táboře,na rehábě kluci dopadli dobře,já byla s Míšou venku,protože se nám těsně po zastavení auta poblindila 😞 ,pak už to bylo dobrý

v táboře jsem musela na poštu,protože tu kittynku,co jsem vyhrála na aukci jsem nechávala posílat sem a paní uvedla na balíku první moje jméno,poštačka doma mamču nezastihla,no a protože tam bylo jméno,který se na scránkách nevyskytovalo,tak tam ani nenechal lísteček s uložením balíku,přitom hned pod mojim jménem bylo jméno mamky :-S ,no já od paní zjistila,že je to uložený tady na poště,tak jsem tam vyslala mamku a jí to nedali,protože 1.uvedený jméno bylo moje,tak jsem si s sebou pro jistotu vzala mamču kvůli adrese,no a paní za přepážkou mi řekla,že je jim úplně jedno,že mám jinou adresu,hlavně,že jsem to já :-N cxxvhxgc nbb

no a taky jsme koupili stromeček,borovičku,na 3 jsme koukli a 4.koupili 😃 😃 ,pak jsem se byla podívat v CA,Takku,New Yorkru a zjistila,že jsem asi divná,ale mě se tam nic nelíbilo,proneteř jsem taky nic nesehnala,kromě krabičky za 1 euro,na který jsou pejsci,no snad ještě na něco natrefím ve městě,jdu uspat zvíře a pak za frantou a tátou na pivko