• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
no jasně, ty letní lásky byly nejlepší :dizzy_face: někdy se mi po tom fakt stýská, člověk měl úplně jiný starosti :grinning: za chvíli budou takový starosti řešit naše děti :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to bude sranda, hlavně aby nedělali žádný kraviny, někdy z toho mám obavy, nebude to jednoduchý v dnešní době :confounded:
10. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv, mám o ně do budoucna hroznej strach, aby neudělali nějakou blbost :frowning2:

jdu do hajan, nevím, jaká mě čeká noc, tak se trochu děsím předem... dobrou noc
10. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já taky letím, udělám si ale ještě rohlík :sweat_smile: nějak jsem to přes den nestihla a teď dřepím tady :sweat_smile: :grinning: dobrou!!!
10. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno, tak MD dneska dorazila, mám ji připsanou na účtu už včera ale to je kravina, včera jsem tam čuměla celý den :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dobré ráno,

terez a oli,já bejt tak mladá jako vy,tak možná taky uvažuju o 3.,ale já už jsem stará větev ted,ale taky se necítím,s kamarádkou razíme heslo pořád 24 :grinning: :grinning: :grinning:

noc zase nic moc,mišák se nastěhoval k nám,tatka se nevyspal,čeká nás náročné dopoledne,jedeme do budějek na rehábu,pak chceme udělat pár nákupů a tradá k našim, :wink:
11. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli tak ať vám ten náročný den proběhne hladce, já už do vánoc do obchodu nepáchnu, byli jsme min. víkend a takových lidí splašených :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dneska vyrazí udělat nákup manžel a před vánocema ještě taky pro takový ty věci na salát nebo pokoupím tady :slight_smile:

Holky vždyť nikdo z vás neni starej, opravdu ne nadarmo se říká, že člověku je - jak se cítí!!! :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Mám za sebou včerejší totálně debilní den! Nic mi nevyšlo, nic jsem nevyřídila, nic se mi kromě vanilkových rohlíčků nepovedlo.

Terez a jak je to s MD? Reps. když jsi byla na RD a nastupovala na MD? Nějak jsem se ještě nedokopala něco si o tom přečíst.
11. pro 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:

my jsme dneska spali, hurá! :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez to je jasný :wink: :wink: ,ještě poslední zmínka k tomu věku,frantovi bylo 42/Oli ale nevypadá,vid,on s námi mládne/ a i takhle má hrůzu z toho,jestli uvidí děti dorůst a oženit a vdát,takže třetí už fakt nee,jsem ráda,že se nám zadařilo bez problémů,když jsme chtěli :wink:

no my potřebujeme do toho globusu koupit nějaký to masíčko,mlsná nás honí a děda by nám ho udělal,když už budu mít ten svátek a nemůžeme jít všichni společně na večeři :wink:

jinak se těším,že ještě obejdu nazdobenej Tábor,možná vyrazíme s dětičkama zejtra k večeru,aby si to taky užily,já pro nás sháním tu videokameru,tu ,co jsem si vybrala,prej maj v táboře v jednom krámě,zjištoval mi to bráchův spolužák,co do toho dělal,na netu jsem ji našla posdstatně levnější a i v barvě,co se mi líbí,ale když se k tomu připočítaly ještě další věci,tak v důsledku byla stejně stará jako na tom krámě,tak se chci mrknout tam,jestli mi k tomu taky nabídnou nějakoej ten dárečk jako na netu a pokud ne,tak ji v pondělí objednám do pátku ji mám doma
11. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, je fakt, že já mám tu pětatřicítku pro sebe jako hraniční, pak už bych do toho dobrovolně nešla... to Davidovi bude 40 :sweat_smile: Franta vypadá dobře :wink: on je vlastně podobně starej jako můj brácha, tomu bude 18.12. 43let :wink:

stejně si říkám, že podle toho jakej je trend, tak jestli se vnoučat vůbec dožijem :sweat_smile:

dneska jestli to klapne, tak vyrazím pokoupit ještě pod stromeček nějaký pyžama a tak a pak už mi fakt bude chybět jen ta nástěnka...
11. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to zas byla tragédie včera s tím brnem,co? Já nevím,že je to s nima vždycky takovej hnusnej hokej :unamused:

švagrovej bude v lednu 40,před 3 rokama se znovu vdala,má 13 letou dceru z prvního,vašek má z prvního 2 děti,chtěli i vlastní,ale nešlo jim to,ted staví domeček a myslím,že už to vzdali,řekla,že ted už by do toho asi nešli,tak uvidíme

oli takže ten,co s tebou jezdí na hokeje je ten nejstarší,šikovnej a hodnej ve škole :wink:
11. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ne, to je ten druhej, tomuhle je 38 :grinning: s chodí tam docela často škorošvagrovka a ta je o rok mladší než můj nejstarší brácha :wink: má dospělýho syna z prvního manželství, spolu nic mít nebudou...

o včerejšku mi ani nemluv, ještě že jsem nejela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taková ta hodně valsatá? :wink: Taky jsme si to taky říkali,no uvidím,jestli pojedeme toho 22.,teda franta určitě,já podle babi s dědou,ale naposledy si to vyloženě užívali,takže možná jo.

no nic,jdu se nasnídat a zabalit pár neejnutnějších věci s sebou,před desátou musíme vyrazit,máme tam bejt v jedenáct
11. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. jedu určitě :wink: původně to mělo být 23., to bych nejela, oni snad každej rok hrajou toho 23. doma a to já nechodím, protože se chodíme podívat na náměstí na živej betlém, taková předvánoční tradice :wink:
11. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme po snídani, ještě jsem vyčistila Jáchymkovi zuby, umyla nádobí a pak vyrazíme do obchodu :wink:
11. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári musíš nějak před těmi 6-8 týdny (podle toho kdy nastupuješ) zažádat o MD u zaměstanavatele, pak dojít na pracák zrušit RD, oni ti daji papír ten odneseš sem na sociálku, pak budeš měsíc čekat, až ti ho vrátí tak ho doneseš zpátky na ÚP a to by mělo být vše :slight_smile:

No holky však jo když někomu je čtyřicet a nevypadá tak je to rozdíl než když mu všichni typujou o deset let víc - jako mýmu manželovi, ani nevím proč :sweat_smile: asi jak se neholí :grinning:
11. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takže je to prakticky stejné jako při prvním nástupu na MD. Já to jen budu mít komplikovanější o to, že už mi skončila pracovní smlouva u zaměstanavatele. No, budu se na to muset sama poptat. Ale děkuju.
11. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári jestliže ti zam. netrvá tak to rovnou doneseš na ten ÚP a nemusíš do práce a po skončení MD nastupuješ na čtyřletou rodičovskou :wink:
11. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtyřletou rodičovskou??? :confused:
11. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano, podmínka pro tříletý nebo dvouletý rodičák je ta, že nastoupíš na MD a jestliže nemáš zaměstnavatele, tak na ni nastoupit nemůžeš...
11. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a ty to teda vlastně ani rušit nebudeš, až do porodu budeš brát RD na Anettku a po porodu si zažádáš o RD na druhý dítě, žádná MD nebude.
11. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

když se tu bavíte o RD a MD... jsem na MD od 28. 7., Vítek se narodil 4. 10., kdy mám požádat o rodičák, stačí po Novém roce?
11. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pablinka nejdřív 60 dní před zkončením MD o něj můžeš zažádat, takže určitě po novém roce, spočítej si 28 týdnů od 28.7. a uvidíš kdy ti končí mateřská.
11. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak, dneska jsem pekla jako zběsilá! Jsem totálně vyřízená, ale čeká mě odměna. Anettka jede na víkend k babičce a dědovi, tak odpočívám. Od MM mám na večer slíbenou výřivku a filmík v kině, snad tam neusnu... :sweat_smile:

Za dnešní odpoledne je tady nějaký mrtvo! Co všichni děláte, když bylo venku tak hnusně? :confounded:
11. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári výřivku? :sweat_smile: jsem slyšela že tam se jako těhu nesmí kvůli těm proudům tak jsem se tomu kdysi v Třeboni dost vyhýbala.
11. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :wink: já jsem dneska dopoledne byla u našich, po obědě jsem dávala fotky do alba (myslím ty udělaný na papíře) a pak, když dorazil manža, tak jsem mu předala kluky a s mamkou jjsme eště vyrazily na poslední nákupy:wink:

venku je teda hnus hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady prší, kdyby aspoň sněžilo, jak slibujou :unamused:
11. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli o víkendu prý slibujou -15 stupňů či co :astonished: ale to taky sněžit nebude když bude takhle mrznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jely do tesca a když jsme tam šly, tak padaly skoro trakaře, ale když jsme vylezly a jely domů, tak už zas jen lilo :unamused: jako radši ať sněží, ten déšť je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my jsme u našich v Táboře,na rehábě kluci dopadli dobře,já byla s Míšou venku,protože se nám těsně po zastavení auta poblindila :frowning2: ,pak už to bylo dobrý

v táboře jsem musela na poštu,protože tu kittynku,co jsem vyhrála na aukci jsem nechávala posílat sem a paní uvedla na balíku první moje jméno,poštačka doma mamču nezastihla,no a protože tam bylo jméno,který se na scránkách nevyskytovalo,tak tam ani nenechal lísteček s uložením balíku,přitom hned pod mojim jménem bylo jméno mamky :confounded: ,no já od paní zjistila,že je to uložený tady na poště,tak jsem tam vyslala mamku a jí to nedali,protože 1.uvedený jméno bylo moje,tak jsem si s sebou pro jistotu vzala mamču kvůli adrese,no a paní za přepážkou mi řekla,že je jim úplně jedno,že mám jinou adresu,hlavně,že jsem to já :sweat_smile: cxxvhxgc nbb

no a taky jsme koupili stromeček,borovičku,na 3 jsme koukli a 4.koupili :grinning: :grinning: ,pak jsem se byla podívat v CA,Takku,New Yorkru a zjistila,že jsem asi divná,ale mě se tam nic nelíbilo,proneteř jsem taky nic nesehnala,kromě krabičky za 1 euro,na který jsou pejsci,no snad ještě na něco natrefím ve městě,jdu uspat zvíře a pak za frantou a tátou na pivko
11. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek