• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
autor
MM říkal že viděl sníh akorát na Kvildě a jinak že mu všude lilo jak dneska jezdil, no taky bych radši ten sníh a hlavně ať nemrzne nebo se doma ukopeme :unamused:
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já mám v CA vyhlídlý triko s kapuckou pro Jáchymka, jsem blbá, že jsem ho nevzala hned v pondělí, teď jedu do čb až v pátek, tak snad ho ještě budou mít :sweat_smile:

super, že rhb dopadla dobře :wink:

jo, a koupila jsem si aspoň věnec na stůl :grinning: vždycky nám dělala švagrová svícny, ale letos se jí prej nechce :grinning:
11. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jejda a proč blindila, nedělá jí ta jízda dobře?
A co jsi chtěla pro tu neteř? Já teda hodně nakupuju v tom Kiku, dneska jsem tam byla a výprodej jako blázen tak máme náááááááádherný šatičky na léto (ona doroste :grinning:) za 29,- to je skoro zadarmo ne! :slight_smile: a i tričko s dl. rukávem za 29,- je teda čistě bílý, já ho potřebuju pod jiný šatky pro ni :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já obdivuju, jak Ty v tom Kiku umíš nakupovat, já tam nikdy nic tak výhodně nekoupím, teda tady u nás :sweat_smile: nevím, jestli je to tím, že mám kluka nebo tím, že na to prostě nemám nos :angry: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli :grinning: to je hrůza co, jeden nakoupí za pár šupů a ty nic :sweat_smile: asi to bude tak tou holkou protože pro malýho jsem tam na nic dobrýho nekápla, Kristý jsem koupila ty šatičky a fakt nevypadaji na 29,- kdyžtak vložím na FB a ještě v létě jsem jí tam koupila zase jiný za 60,- to taky neni zlá cena a teď tam měli slevy na džíny, tak ty jsem teda koupila i pro malýho, jsou velký, ale on doroste :grinning: a zlevněný o 50% na 80,- to samý ty džíny co má Kristý teď, ale ty jsem jí kdysi koupila za těch 150,- a hned dvoje :angry: ale místo toho jsem jí tam vzala takový teplejší kalhoty za 80,- já radši abych prachy neměla, protože tam vždycky něco vyšťárám :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já právě moc nakupovat neumím... vždycky koupím jednu věc a je většinou i třeba dražší, ve slevách se mi daří nakupovat jen v tom CA, protože tam se mi zdá, že mají pro kluky věcí nejvíc :wink:
11. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný šatičky, fakt moc dobrej kup :wink:
11. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez mě se taky v tom kiku taky líbily asi 3 věci,ale nevím její velikost,psala jsem švagrovej a neozvala se,a s tím ,že se mi nic nelíbilo jsem myslela na sebe,dostala jsem peníze od fr.rodičů k svátku :wink:

jo a blindilaasi,protože chtěla sp=át a my se jí snažili udržet vzhůru,párkrát už se nám to sta-llo
11. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Ty máš svátek v neděli, viď?:wink:
11. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a jak vypadá sleva v C&A my s manžou nemáme rádi takový ty slevy typu, stálo to 1500,- teď to stojí litr :sweat_smile: to chápu že pro děcka to vypadá asi jinak ta cena, ale já prostě ráda do tý stovečky, Kristý všechno zakydá a zničí :sweat_smile:

Luci aha, tak na sebe jsem si tentokrát tam taky nic nevybrala, byly neskutečně vykradený, obvykle tam nemůžu pomalu kočárkem projet a teď úplně prázdno, lidi před vánocema šílí nebo nevím :grinning:
11. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucie noci upije :grinning:
11. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já tam třeba nakoupila pro Hynďu trika do školy :wink: jsou jednobarevný s dlouhým rukávem, takový silnější, skoro jako slabší mikči :wink: jedno za 98Kč, já si dost potrpím na jednobarevný věci, takový ty děsivý potisky nemám ráda :sweat_smile: teď jsem mu tam koupila moc hezkou klokanku s kapucou, dost silnou za 198Kč :wink:
11. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To celkem jde, jestli to má chvilku vydržet a má to být do tý školy :slight_smile: já to zatím beru tak že se pohybujeme prakticky jen doma, na ven má Kristý džíny, teď ty teplý kalhoty, pár dobrých triček a pěknou bundu (z Kiku :grinning:) a to je asi tak pro nás všechno :slight_smile: malej má nějaký lacláčky k Dr., pár bodýček, svetr, mikču... a zbytek jsou věci na doma, protože všechno poblindí a pokaká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A samozřejmě má Kristý i mikiny, ty teda nemá zničený a jí naštěstí mikiny vydrží dlouho, tu jednu velikost utahá klidně půl roku :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je právě ten rozdíl mezi školkou a školou... teda aspoň u mě :wink: do školky jsem to přece jen tak neřešila, protože tam přišel a převlíkl se do tepláčků a bylo to, teď je v tom celý dopoledne a navíc už je to přece jen velkej kluk :wink:
11. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já na Jáchymajdu hlavně tahám po Hynďovi :wink: ale sem tam mu taky něco koupím :wink: třeba jsem mu kupovala vyflísovaný rifličky v akci v CA ve Freistadtu, ale je fakt, že jsem mu koupila docela drahou zimní bundičku, ale to jsem zas brala už velikost 98
11. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to je super, jak se tu ta diskuze zase rozjela :slight_smile: akorát, že vždycky než dočtu, tak se dítko probudí nebo něco chce a já nestíhám ani písnout :wink:
Jak jste se včera bavily o těch hrnkách, tak Terez, Denda je stejná jako Kristý - máme stejný hrnky Nuby (růžovej na čaj, modrej na mlíčko) a ten samej s brčkem (růžovej). Z jiných moc pít nechce, z obyč hrnku taky umí, ale to víc vylejeme než vypije. Z flašky pít nechtěla vůbec...
V Kiku jsem snad ještě na žádný takovýhle super slevy nenarazila :frowning2: Je fakt, že to mám z ruky, tak se tam nedostanu moc často... My nakupujem hodně v našich Suchovrbenských sekáčích, mají tam krásný věci jako nový a za pár kaček. A v tom novým jsem si už potykala s majitelkou, tak mi tam občas i něco suprovýho nechá. Teď jsem tam kupovala nááádhernou novou (s cedulkou) mikču George za 80 kaček :slight_smile:, mikču Nike za 70...no fakt se tam dá. Jinak občas něco schrastím v Trendě (něco jako Lidovka), někdy v Tescu, C&A... Jinak jsou ty hadříky na děti docela drahý, taky se mi líbí nižší ceny a tričko po slevě za 200, který druhej den pokydá a za měsíc z něj vyroste mě fakt neuspokojí :grinning:
11. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pro ty malý prcky je to jasný :wink: Hynďa je už přece jen někdy docela šikovnej, že mu triko vydrží i 3dny :grinning:
11. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem měla strach z těch obědů ve škole, kde si nosí ty talíře ke stolu na tácu, že to na sebe bude pravidelně vylejvat, ale je dobrej :wink: zatím se mu to podařilo vylít jen jednou :grinning:
11. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Oli, já to myslela pro ty naše prcky. To je jasný, že velkej kluk jako je Hynďa, už má rozum a je šikulka. A taky z toho asi tak rychle nevyroste, ne?
11. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dorazil mi manža tak jsem vypadla :slight_smile:

Chtěla jsem Oli říct, že je to jasný, až budou děti chodit do školy, tak taky budu chtít aby nějak vypadali, já se snažím už teď když někam jdeme, nechci aby byli za "šmucky" ale na doma prostě ty flekatý věci nějak neřeším, fakt ne :slight_smile:

Leni tak to jsou super ceny, kdybych měla nějakej takovej dobrej sekáček tady tak jdu taky, ale nesměla by to být hrabárna, na to nemám čas, jak zastavím s kočárkem tak jedno z dětí nebo oba řvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě na hrabárnu taky nejsem :unamused:

Leni, to by ses divila, jak rychle roste :unamused: jsem mu na začátku srpna koupila džíny za 450Kč a když si je vzal na začátku září poprvý na sebe do školy, tak jsem s hrůzou zjistila, že mu jsou skoro krátký :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs, ještě že to má kdo dědit, jinak bych byla vytočená víc
11. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, Terez, tohle jsou značkový sekáčky, žádná hrabošina. Všechno vypraný, vyžehlený, na ramínkách a samý pěkný nositelný věci, ve kterých v pohodě lze jít i k dr, na návštěvy atd. Pokud tam mají něco horšího, tak to mají složený v krabici, kus za 10 nebo 20 Kč (teď jsem tam koupila zateplený hnědý kalhoty s vyšitýma kytkama za 10 Kč - na spodní části nohavice zezadu je žehličkou vypálená čára - což na tom hnědým není vidět. A na lítání jsou super...) Takže fakt super obchůdky, vím, že sem jezdí ženský z celých ČB. Na druhou stranu, tím, že to máme tak blízko a jsou tam hezký levný věci, tak máme opravdu narvanou skříň - já když tam jdu, tak prostě neodolám :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je stejnej přístup jako u mě, taky na doma domácí věci a když někam jdem, tak aby kluci vypadali :wink: i když těch lepších věcí tolik nemají, tak to je jedno, hlavně,že jsou pěkný :wink:
11. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to teda závidím, u nás nic není :unamused:
11. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt Oli? Tak vidíš, já jsem si říkala, že už pak to není tak rychlý. Oni asi potom rostou "ve skocích", co? Dlouho nic a pak během pár týdnů o 2 velikosti :grinning:
11. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, věci na doma, na zahradu a na chalupu jezdíme nakupovat do Slona :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, oni hlavně naši kluci nebo teda hlavně Hynďa děsně rychle roste :sweat_smile: kámoška má kluka, co chodí s Hynďou do třídy a ten jí prej za rok skoro nevyrostl, ani noha... to Hynďovi už kupuju 134 a je mu už akorát, tak za chvíli nás čeká 140 a boty má 35 (já mám 37-38)

fakt nevím, po kom se ten kluk tak vytahuje, my jsme s manžou oba tak nějak normálně velký :grinning:
11. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt dlouhej, buď ráda, bude mít jednou úspěch u holek :wink:
Holky - dneska dopoledne jsem šoupla Peťovi asi na hodinku Dendu, potřebovala jsem něco oběhnout. Peťa říkal, jak byla celou dobu strašně hodná, ani nepípla, že si mohl celou dobu v klidu číst. No, tak jsem skoukla pokojík - a Denda si hrála s nočníkem, tatrou a - voskovkama - tady je fotka... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3615094&vReferer= (moc vidět to tam asi nebude, no, dřela jsem to dolů Cifem :grinning: )
11. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je šikulinda :grinning: však když je od prcka chvíli klid a je hodnej, tak je to vždycky podezřelý :grinning: :grinning: to jdu radši hned zkontrolovat, co dělá :grinning:
11. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek