• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
holky, tak já jdu do hajan, zítra večer máme ten sraz, tak abych nabrala sílu :grinning: dobrou noc
11. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsou ty kalhoty za těch 10 kaček :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3615151&vReferer=
Papá, Olí, taky za chvilku půjdu. Dneska Denda zase k ránu nespala,takže od 5 do 7 jsme byli vzhůru, tak abych to trošku naspala. Pořád nám chybí ten poslední špičák...
11. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopo, kráááááááááásně sněží, to je správný advent..... :wink:

holky, nějak nestíhám, tento týden hrozná hektika........ :frowning2: koukám, že řešíte oblečení - tak já nakupovat taky neumím, né ani tak velikosti ale některý věci mi přijdou zbytečně drahý pro ty děti a musím přiznat, že se mi to jednou stranou nechce ani dávat. jak píšete, až budou větší a budou z tohio mít rozum a na sebe mi to nevezmou,tak to bude jin¨á. teď jsem dlouho nikde nebyla,tka budu muset někam zavítat,ale s těma dvěma dětma je to hrůza. občas chodím do sekáče tady na Máji------

mispuli - ty si stará větev,jo!! holka jedna, comám říkat já.......... :grinning: :grinning: mě už táhne na důchod........ :grinning:

včera jsem dopekla třetí várku perníčků a zadělala 4 těsta - teda nevím, kdy to budu dělat...... :confounded:
12. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

krista: děkuju za info o RD :slight_smile:

jak řešíte to oblečení, tak já na malého zatím nakupovala přes Mimibazar, pak v Tescu, tak v Kiku a nakonec taky ve Vrátě v sekáči U Slona :slight_smile: Tam jsem v létě nakoupila obrovskou tašku overálků a bodýček s dlouhým rukávem, jenže bohužel do velikosti 62-4, 68 už nemám, tak jsem tam zas vyrazila a ono, jak je zima, tak to mají asi probrané, jen spousta bodýček s krátkým rukávem, ty mi teď jsou jaksi nanic! :confounded: Ale pro sebe jsem tam ulovila dvě super trička - jedno značky CaA a jedno s dlouhými rozšířenými rukávy, super - cena dohromady za 50,-, jak je to na váhu, tak ta cena vyjde vždycky dobře :slight_smile:.
12. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já nic proti hrabárnám nemám, ale na to by nebyl čas, jen pokud bych šla sama a to je zatím nereálný, ale to že to maji na těch ramínkách jak píšeš je super, ale stejně neni čas :grinning: já se s dětma nikam do malýho obchůdku nedostanu a venku je nechat nemůžu, vždycky žasnu (tady máme takovej bazárek malinkej) jak ty maminky nechaji děcka v kočárkách před a děti jen čučí, Kristý by mě neskutečnej hysterák a malej by mi prořval zbytek procházky kdyby se probral - jako že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani já taky nekupuju dětem drahý věci, jen botky pořádný, ale zbytek ne :slight_smile: i levný věci můžou být hezký :slight_smile:

Pablinka neni za co a taky dobře nakupuješ v tom sekáčku :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a když jsme u těch slev a mým čuchu :grinning: tak jsem byla dneska v Bejbycentru a maji tam v koši slevněný hračky, kde je třeba kousek papíru natrhnutej nebo půlka obalu chybí (na hračku to nemá vůůůůůbec žádný vliv) a maji je o 50% zlevněný, takže mám dvě krásný hračky pro Lukyho za 70,- :wink: :grinning:

A máme taky stromek, koupili jsme střední smrček, ale nádherně huňatej - MM vybíral :slight_smile: u Globusu za 250,- :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, neprovokuj s nákupama, jo? :grinning: :grinning:

u nás se v noci zase nespalo, no hrůza, vůbec nevím, co s ní je :unamused: a navíc byl od 6h vzhůru, tak si ho manža v půl sedmý vzal do obýváku a nechali mě do 8h spát :wink: dnešní noc nechci vidět, budu po flámu a jestli zas nebudem spát, tak budu zítra naprosto ko
12. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, v CA mají 30% slevy na dětsk.zimní bundy a kalhoty....... teď mě mrzí, že jsem tu bundu co se mi líbila Maru nekoupila, co má z loňska je jí malá a tahle by vydržela a byla pěkně dlouhá na záda - asi pro ní ještě dojedu.... :wink:
12. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pár dní jsem to tu zanedbávala, vždycky jsem tak tak stíhala dočítat, je tu fakt fofr :grinning:

Panter, to je blbý jak to máte s tím spaním, nespaním - my naopak začínáme opravdu spát celou noc a budíme se teď už jen jednou a to zase sám za chvíli usne, ani k němu nemusím, tak super. Dokonce jsem si díky tomu mohla včera dovolit jít na firemní večírek a parádně si ho užít a nemuset hned chvátat domů. Přišla jsem v půl třetí :sweat_smile: :confused: a kluci to zvládli na jedničku.

Nákupy řeším asi jako vy, taky nechci pro bobíska nakupovat drahý věci a tak koupím, když na něco natrefím v Tescu a Globusu ve slevě, někdy sekáč, baby bazárky, ale hodně věcí jsme podědili po synovci a tak to nosíme. Sice jsem si tuhle říkala, že by mohl mít hezčí zimní bundu, ale drahou kupovat nebudu. Nemusím se nikde předvádět a příští rok mu to nebude a ta co má splní účel.

Jinak taťka nám maká na bytě a možná se to s obývákem podaří a dá se všechno do kupy a přeci jen bude velkej stomeček. Snad to nezakřiknu :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Potěšilo mě, že se tu objevila debata o hrnečkách, já chci právě malýmu už nějaký koupit, že se začne seznamovat tak projedu na netu ty zmíněné tipy.
12. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to taky netuším co to máte za období :sweat_smile:

Hani tak to je paráda, dneska jsem tam nakukovala, měla jsem od ježíška slíbenou šálu s čepicí, ale tak dlouho čekal až mu ji prodali a teď je sám naštvanej a já ještě víc, protože už žádný pořádný nemaji... koukala jsem na ně i v C&A právě, ale 300,- se mi dát nechtělo, ta původní byla z Tesca na akci za 160,- zhruba + ta čapka asi stovku... :pensive:

Pepe a nechávala jsi ho "vyřvat" nebo začal sám?:
Ten hrneček určitě doporučuju Nuby, znám několik dětí, včetně naší Kristý co z jinýho nepili a z tohodle fakt začli :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás musím aspoň pozdravit. dneska jsem v půl 9 - po uložení malý - vytuhla na gauči a vzbudila před chvilkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Malá v noci zas nespala, stěžuje si na zuby - fakt ukazuje zvenku přesně místo, kde jí roste poslední špičák. Má to celý oteklý. Dneska jsem jí dala večer ty homeo, tak snad to pomůže - zatím teda spí...
Zítra jedem na celý den do Plzně ke tchánovcům, tak snad bude v pohodě.
Mějte se, kočky, papááááá
13. pro 2009 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

hlasím se po srazu, bylo to super, účast hojná :grinning:
13. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý den mamulky :dizzy_face:

to je hrůza vás dočíst!!! :grinning: jak probíráte hrníčky,chci malému taky koupit,má jen pet lahve sb pítkem,tak at má taky něco hezkýho,jen musím oběhat obchody,kde co najdu.jinak stromeček máme umělý,ale včera jsem se zamilovala do jednoho živýho a než sme nakoupili,tak byl prodaný,byl tak krásný,velký a huňatý :cry: no holt bude zase umělý,Láda by mě zabil,že utrácím :grinning: ale letěla jsem včera do mobelixu,měli tam mít ozdoby kus za 3 kč,což je super,ale jak jsem čekala,vše bylo vyprodaný :angry: ale já si tu barvu co chci stejně koupím,at Láda říká co chce :grinning: :grinning: koukala jsem po oblečení pro malého,tak mám vyhlídnutých pár kousků v Tescu a v C&A,tak snad tam v týdnu ještě něco bude,chjo budu honit dárky na poslední chvíli,ale koupila jsem včera v Tescu prckovi dvě čepičky,ale krsáný,měli je slevněný o 50% :dizzy_face:
Jinak prcka máme od včera u Ládíkovo mamči,tak sme si užili krásný společný večer včera,pučili sme si v půjčovně filmy a koukali sme až do dvou do rána,ale byl to moc hezký večer!!ale i tak už se moc těším na bobíska mojeho!!no Láda ještě spí :angry: a já půjdu uvařit nějaký obídek,tak zatím papa :dizzy_face:
13. pro 2009 v 11:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ani neřve - usne normálně kolem osmé s flaškou mlíka, pak se po dvou třech hodinách vzbudí, to jdu k němu a dám mu čaj a hned je zase tuhej, pak v noci, když se vzbudí tak chvíli kníká a převaluje, ale do pěti minut zabere a je to dobrý. Kolem šesté mu udělám mlíko jako na snídani a ještě usne, dám mu do postýlky hračky, aby se zabavil až se probere a vydrží tam klidně do devíti.

Zato teď mi tu řve a čekám, kdy zabere. Už to ale vypadá, že bude konečně spát - "po obědě" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hrneček zkouknu.
Mám ještě jeden dotaz. Chtěla jsem malýmu koupit takový ty pritiskluzový zvířátka do vany, měli jsme to i na plaváví, jesti více, co myslím. V Globusu to mají, balení stojí 149,- Kč, ale mě se nelíbí, že je to 6 stejných tvarů v jedné barvě. Nechtěla byste se některá se mnou o to podělit? Jako, že bychom koupily dvě nebo tři balení každé jiné a zvířátka proházely. Každá bysme měla mix. Mají modrý rybičky, zelený žabičky a zelený a žlutý hvězdice. Co vy na to?
13. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
malej mi celou noc prokroutil a probrečel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Pepe já nevím co myslíš, ale dneska nám kamarádka z Ikei doveze tuhle protiskluz. podložku, takže bychom to asi stejně neužili...:
http://www.ikea.com/PIAimages/0092996_PE229983_S4.JPG

Beat to je super jak jste si to užili :slight_smile: :wink:
13. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty protiskluzový zvířátka vypadají asi takhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14252411&tab=2
Bohužel jsem si v tom Globusu nevšimla výrobce a na netu jsem skoro nic nenašla. Mají to i v Šikulce na plavání, na minulé hodině jsme to lovili z vody. Líbí se mi, že to může být jednak jako podložka, ale i hračka, můžeš to dát v té koupelně kamkoliv, i jako dekoraci.
13. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se vrátili od našich,krásně jsme si to užili,včera jsme odpoledne byli domluvený se známýma/maj 2 holky,1.je o půl roku malsší než Honzík a 2. o 4 měsíce starší než Míša/,že se půjdeme podívat na rizsvícenej Tábor a na vánoční stromek na náměstí,na náměstí byly staročeský trhy,tak jsme se tam prošli a pak jsme zakotvili v hospůdce,byla to pohoda :wink: :wink:

ted franta doma vyluxoval a došel zamést schody a šel na pivko a 1.třetinu do tipáče/no snažil se a zasloužil si to :grinning: :grinning: :grinning:

dokoupila jsem poslední dárečky,už mi chybí jen můj brácha a babička,ale těm něco koupím v lékárně,bráchovi nějakej ionták,chodí hodně sportovat a babičce asi gingo s tím hrnečkem,tedy pokud to tu budou mít :wink: ,taky už máme oba kalendáře,tak mě to moc potěšilo,že byli tak rychlí,na to že jsem to posílala minulý pondělí před půlnocí,tak ještě tam asi pošlem nějakou fotku na pf zzzzzzfrřřřčšřřzuhzhgsxxfssssf

ccc hhbg v

oli tak srazík super a bea:přesně takovýhle večery jsou občas potřeba :wink: :wink:
13. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem sem původně šla popřát Mispuli k svátku a pěkně jsem na to zapomněla :sweat_smile:

Tak Luci všechno neeeeeeeeeeeeej, hodně štětí, zdraví, lásky a ať ti dělají dětičky radost :dizzy_face:

Pepe ty podložky vypadaji moc hezky, ale jak říkám, ve vaně už máme a i kdybych to teď chtěla jako dekoraci, tak to nepůjde, protože jsme před vánocema pěkně švorcový :confounded:
13. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

já jsem dneska bez Maru, včer ajsem jela na otočku k našim a Maru tam chtěla zůstat - což je div.... :wink: tak to alespoň využiju k tomu, abych jí koupila ještě nějaký dáreček......... :slight_smile:
tak už třetí noc blázním kolem pečení, včera jsem šla zase vlastně až dneska v půl druhý a od třičtvrtě na šest jsem vzhůru - no je to normální.......... :frowning2: Honulka naštěstí už psí celou noc, dneska se neprobudil v noci ani na dudlík......
na mě skočila nějaká chřipka a teče mi z nosu jako z vodovodu, už ho m ám celý odřený........ :frowning2:

dneska tu začínají trhy, tak to půjdem projít.......

holky, venku je fakt zima, já vám měla v sobotu takovou radost z toho sněhu - jak jsem jak malý dítko...... :wink: kdyby mi to nebylo blbý, tak ho snad budu chytat i do pusy,ale přece jen s dvěma dětma bych si připadala trochu blbě...........:grinning:

přejí krásný den...........

jo a hrnečky, maru měla ten avent a spokojenost, ale Honulka ho nechce, ten chce pít z jedný flašky jako Maru,takže používáme ty plastový........... a ještě rád pije z dospělýho hrnku nebo skleničky a celkem mu to i jde.......

p.s.: Luci, vše nej k svátečku tedy........ :wink:
14. pro 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani to je super že Honzulka už spí a ty jsi blázen že toho nevyužiješ :grinning: :wink: nám malej posl. dvě noci prokroutil a probrečel, hrůza, prdíky zas.... :angry: :unamused:

Já jsem měla ze sněhu taky radost, ale trošku mě přešla když jsem viděla, že z něj nic nezůstalo a že má hrozně mrznout, to se ven nedostaneme a mě tu švihne z děcek :sweat_smile: snad budou hodný :slight_smile:

Dneska jdu na alergologii, jak neberu ty prášky tak mě zase pořád svědí tělo a osypávám se, mírněji, ale jo... tak jsem zvědavá co se mnou udělaji, asi nic, protože jsem se objednala kousek před koncem prac. doby tak mi sestra řekla že na důkladný vyšetření nebude čas :rolling_eyes:

Zatím páá
14. pro 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,

děkuju za přání k svátku :wink: :wink: ,dneska přijde rodina z frantovy strany,občerstvení jsem nakoupila včera v intersparu,mám od niích ráda pomazánky,nemusím se s nima patlošit a jsou chutný

jinak ve sparu maj v akci křehčená krůtí prsa http://www.akcniceny.cz/letak/6233/p/1/,za tu cenu jsem neváhala a koupila,udělám dětem na štědrovečerní večeři mimo kapříka i krůtí řízečky :wink:

tentokrát jsem mimořádně využila peněz,co jsem dostala pro sebe a koupila si tričko a vánoční hvězdu

terez přeju,at dopadneš dobře
14. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Luci,
tak já nakoupila taky už maso na vánoce, u nás v albertu 800g křehčených kuřecích řízků za 63,90 :grinning:
14. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je až teď. jinak jsem si celý rok "užívala" vstávání po dvou hodinách a v pět nahoře a spát až v sedm, když vstávala Maru a podobně......

no holky, nechci vás teda nějak zrazovat od křehčenýho masa, ale já bych ho dětem nedala. podívejte se na složení. masa je tam typnu tak 80-85% zbytek je voda a soli........... já ho teda nekupuju vůbec......

jdem do města, snáááď bude hezky, tak jedem vybrat stromeček a Maru dáreček..........

papa zatím
14. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani naše malá na vánoce nebude mít ani salát a už vůbec ne obalovaný řízek :wink: ještě musíme vymyslet co jí dáme, jinak jsem ale to křehčený maso koupila teď prvně, jinak kupujeme klasický prsní řízky, jsme prostě na kuřecí, nic jinýho se u nás doma moc nejí - hlavně Kristý.

Tak já jsem zvědavá jak dlouho si budu užívat to vstávání já, posl. dobou vstávám po 1h a pak jsem líná malýho přehodit do postýlky, když skoro vůbec nespí, tak aby si na to nezvykal :confused:

Dobře nakupte :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamulky :slight_smile:

Křehčený maso taky nekupuju. Když to tepelně upravíš, tak z toho zbyde pomalu půlka. Jednou jsme koupili v Makru kuřecí křehčený prsní řízky, byli toho zmražený 2 kila a byl to fakt hnus!

V noci my se pořád budíme tak 4x-5x! Je to docela pruda, ale já to svádím na zuby, snad mám pravdu. Ráno vstává v 6, nejdýl o půl 7.

Terez, malá s náma taky spala ve velkej posteli. Při kojení jsem vždycky vytuhla, tak jsem to prostě neřešila. Pak přestala chtít ode mě mlíčko a od té doby spí sama ve své postýlce.

Nakupovat bych šla taky, ale bohužel nemám za co. Nemám jediný dárek... :confounded: Čekám na rodičák jako na smilování!
14. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani já bych se toho zas tak nebála,tak prostě už neosolím obal a už jsem je vyzkoušely nedávno a nemaj chybu,já třeba kuřecí prsa kupuju jen výjimečně,protože jsou moc suchý,radši máme stehenní řízky :wink: :wink:

my se taky oblečeme a vyrazíme,musíme vyzvednout ten druhej kalendář,vyzvednout na poště poslední dárek pro děti/objednala jsem tu 3d motoriku a velký dřevěný korále na navlíkání,aby honzis cvičil prsty no a ještě sfoukneme tu lékárnu

vylezla jsem na balkon a zjistila,že už musím vytáhnout zimní bundu
14. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári tohle právě není mražený,ale chlazený
14. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári já na to nechci ani jedno dítě učit, Kristý taky spala od mala ve svoji postýlce, navíc když vidím jak s ní všechno šlo těžko, tak se bojím, že bych tam jednou musela malýho nechávat vyřvávat :astonished: a přestože máme velkou postel 180x200 tak nám tam prostě překáží, já spím jako prkno celou noc :unamused:

Já mám ty řízky mražený a nevadí mi to :wink:
14. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

krista: taky alergik? Já taky... včera jsem si dala jablko s tím, že třeba ho po porodu budu snášet líp... natekla mi celá pusa a krk :unamused: ... já jsem alergická primárně na pyly - trávy, břízy a lípy, od toho prý je odvozená potravinová alergie - na ořechy (dusím se), citrusy (vyrážka), jablka (nateče pusa)... No je to hrůza, pak z těch vitamínů nemůžu skoro nic. A teď při kojení, když nejím ani nadýmavé věci (jinak miluju česnek a zelí a čočku!! :grinning: ), tak je moje strava hrůza děs! Pořád rohlíky s něčím a jakž takž neškodná jídla od manžela z jídelny

Taky mám ráda kuřecí prsa.. ale křehčené maso? Toho jsem si nikdy nevšimla, nebo ho nekupovala, nevím... ani nevím, že existuje :grinning: Manžel je myslivec, ale mně to srnčí apod. moc nechutná, vždycky říkám, že kdyby střílel kuřata, tak by se mi zavděčil víc, občas mu teda něco z té zvěřiny udělám, ale hodně to rozdáme po kamarádech a našim...

S manželem budeme mít na Štědrý den rybí prsty s bramborovou kaší... ani jeden totiž nemusíme kapra ani bramborový salát :wink: No ale možná se letos o nějaký salát pokusím - takový, který nám bude chutnat :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás tu pozdravit. Dokud ještě chvíli dítě spí. Usnul mi v autě, tak jsem ho šoupla do kočáru dospává v garáži. Už mi jinak přes den skoro nespí, ale aby šel večer spát dřív, to taky nehrozí.
Jeli jsme ke Globusu natankovat, ať mám plnou nádrž, pak už se nedostanu a pak už bude benzín pěkně drahej :angry: Zašli jsme pak jen do toho centra, do Globusu už nemám nervy chodit, už je všude na mě moc lidí, i město bylo zasekaný. Naštěstí vždycky to bylo v protisměru, i když ráno jsem se vracela, protože k viaduktu byla šílená kolona od Sucháče. Chtěla jsem ještě něco pokoupit k Vánocům, ale když člověk neví co, tak jsme zase nic nekoupil a ono se s Dominou moc nedá, když nechce sedět v kočáru.
14. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek