• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Ahoj holky,
v první řadě opožděně přeju Lucce všechno nejlepší, včera jsme byli celý den v Plzni u tchánovců, tak jsem se sem nedostala.
Křehčený maso kupujeme opravdu vyjímečně, je to samá voda a sůl, takže sice je levnější, ale ve finále to vyjde nastejno jako normální maso. Na Vánoce budem mít jako každý rok kapra a vepřový řízky (můj taťka nejí ryby), Dendě ještě uděláme kuřecí řízek a na Štědrý den přemýšlím, že jí udělám řízek z pangase, abysme nemuseli ten kapří narychlo pitvat kvůli kostičkám :slight_smile: Salát bude mít taky, jen bez majonézy. Možná tam dám trošku bílýho jogurtu - co myslíte, nebude to hnusný??
Jinak holky, jak jsme se bavily o těch sekáčích, pokud byste měli cestu do Sucháče, tak v tom našem (v tom větším) je teď sleva na vše kromě kojeneckýho (0-3 měs.) 50%!!! Teď jsem přitáhla velký pytel věcí za 700!!! Koupila jsem 2 jarní kabátky, asi patery kalhoty a džíny, 7 mikin a nějaký trička, fakt bomba ceny...tak mám nakoupeno na půl roku až rok dopředu (podle toho, jak poroste) :grinning: :grinning:
Já si Dendu do postele brala jen při odpoledním spaní, ona usla odpoledne jedině při kojení. Ale i když jsem usla s ní, tak jsem byla akorát rozlámaná, i když jsme spaly na letišti, tak jsem se bála, že jí zalehnu, tak jsem tam ležela jak ohnutý prkno :slight_smile: Takže jsem to pak odbourala a spinká jen ve svojí postýlce. Ale to je na každým, když to někomu vyhovuje, tak proč ne...
14. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme oblezli náves a už jsem myslela,že malej nasekám,no na druhopu stranu se jí zas tak moc nedivím,dost jsem jí navlíkla,ale na poště,to je vždycky za trest,než to tam stačím vybavit,tak vždycky\ vyháže takový ty keramický bobky z květináčů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale mám všechno,hurrá

taky jsem zašla do sekáče a dobře nakoupila,nevím,jestli to likvidujou nebo jen vyprodávaj před novým rokem,ale veškerý věci měla za 20 kč,tak jsem jich koupila 5 a byla spokojená,na honzise totižnic nepotřebuju,tam dědíme,na míšu sice taky nic nepotřebuju,ale pár věciček mi do oka padlo a zvlášt jedny rifličky nextácký,né že bych na tu značku ujížděla,to ani náhodou,ale proč je za tu cenu nevzít,že :slight_smile: :slight_smile:

v posteli s námi spí honzis,nejdřív spí u sebe,ale v noci se probere a jsde k nám,no a dneska k ránu přilezla i míša,ale to bylo asi půl šestý,tak se dalo vydržet a nakonec jsme zaspali :wink:
14. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni bílým jogurtem nahrazují ve většině obchodů majonézu do bram. salátu, tak Dendě to asi vadit nebude, ale nám osobně to nechutná.

Věruš já už nikam nelezu, mám těch splašených lidí dost :sweat_smile:

Pablinka já ještě nevím na co jsem alergická a jestli vůbec a bůh ví jestli se to dozvím, já sázím na to, že spíš ne, když jsem byla u Dr. tak mi řekla, že to spíš budou nervy (když mám dvě malý děti).
14. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

tak jsme byli u dr. a Hynďa má zánět močových cest :unamused: včera dvakrát nestihl doběhnout na záchod a měl nehodu a večer měl skoro teplotu skoro 39, tak jsme tam zašli, vyčůral se do skleničky a měl nález :frowning2: chjo, já se z toho zblázním :frowning2: to má ale holomek z toho, jak málo pije, každej den se s ním zlobím, když vidím, že ve škole nic nevypil... pak asi přistydnul a je to tu :frowning2:

jinak my budem mít na štědrej den kapra, všichni ho jíme, kluci ho mají taky rádi, takže bude smaženej kapr, my ho budem mít se salátem a kluci s bramborem :wink: a samo rybí polívka :slight_smile:

teda tady se zas nakupuje oblečení jak o život, jděte do háje :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já už taky nikam nejdu na nákupy, mám už prakticky všechno, jen mi dneska ještě mamča koupí ve městě porcelánovou jídelní sadu pro Jáchymka a manža cestou ze služebky koupí pro Hynečka Neználky a asi i tu nástěnku:wink:

tak u nás děti s náma nespí :sweat_smile: Jáchymek, ten jak zjistí, že je s náma v posteli, tak je to naopak impulz k tomu, aby se probral a začal zlobit :grinning: a s Hynďou se ve třech už spát nedá, je to klacek a paak jsme všichni rozlámaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže když má nějakej problém, brečí nebo se mu něco škaredýho zdá, tak se buď já nebo David sebereme a jdem si lehnout k němu do pokojíčku na spodní postel :wink:
14. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý den mamulky :dizzy_face:

jsemp rávě dodělala palačinky a ani na ně nemám chut jak sem u toho stála :sweat_smile:

to kuřecí křehčené je fakt hnus,ani mi to pak nechutná.Ládík nakoupil ve Vodnanech kuřata a prsa přímo z výrobny a je to dobrý masíko,sice ty prsa sou dražší,ale stojí to za to.ale taky se občas stane,že koupím ty křehčený,ale je pravda,že chut je pak o ničem

Jinak rodičák mám už od pátku :confused: až sem se divila,jak sou tento měsíc rychlý!!!!ale už nemám nic,poplatila jsem byt,malému koupila dárky,udělala nákup a finíto :zipper_mouth: to je děs,jak ty penízel ítaj!

Na Vánoce bude mít malej bud pangase,nebo kuř.plátek na přírodno a bram.kaši :dizzy_face:

Panter neboj,u nás se zatím nenakupuje :grinning: dárky nás čekají nejspíš ted v týdnu,to bude mazec!!!

no zrovna dneska spal s náma malej v posteli,po dlouhé době,ale jak šel Ládík v půl 4 do práce,tak sem ho hezky šoupla do jeho,abych se mohla rozvalovat :sunglasses: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli opožděně vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:

Panter,at je malej brzo fit,je to děs,když marodí :frowning2: já se hrozně zánětu močáku děsím,páč nám narovinu řekla,že jestli ho někdy bude malej mít,tak jdem jasně do nemocnice,tak věřím,že se nám vyhne!!!naštětí malej pije dost
14. pro 2009 ve 13:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my nikdy křehčenýho nic neměli, kupujem kuřecí a krůtí tady v masně :wink:
14. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Luci, taky dodatečně všechno nej! :wink:

Beat, fakt vám přeju, ať se to malýmu vyhne... u nás Jáchymek taky pije proti Hynďovi hodně
14. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No děkuju za pochvalu masa, tak pro někoho hnus pro jinýho jídlo :confused: a do Vodňan dodává kuřata kamarád, kdybyste viděli jak je chovaji a pěstujou... no co si budeme povídat :wink:
14. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic křehčený řízky a takový pozdvižení, myslím, že by to chtělo jiný téma :wink:
14. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu beat? Tak to se budu muset běžet podívat. Mám totiž stupidní poštovní spořitelnu a přístup k účtu přes internet mi vyřizují už asi měsíc.... :angry: :angry: :angry:
14. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez dyt je to věc názoru,my je taky občas měli,jen sme psali srovnání :wink: no tak ono celkově chovy kuřat sou nic moc,to bysm usela mít bio kuře a i tak nevíš v jakých podmínkách žije. :slight_smile:

Šári fakt je mám už od pátku dopoledne,tak snad je už máš taky,fakt byli tento měsíc rychlíci
14. pro 2009 ve 13:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsou ty první děti nějaký divný :grinning: :grinning: :grinning: ,honzis to s pitím taky zrovna nepřehání,zato míša je skoro jako průtokovej ohřívač :grinning: :grinning:

díky za přání

oli u nás taky bude kapřík,ale jak znám děti trochu se v tom poňoumaj,takže proto ještě ten krůtí řízeček,polívka bude taky rybí,ale od frantový mamky a ta dělá spíš takovej rybí vývar se zeleninou,pravou rybí i s vnitřnostma bude až u našich,jo a míša bud dostane salát,pokud bude chtít nebo brambory,br. kaši mi přestala jíst

bea taky rádi kupujeme vodnanský kuře,máme to kousek a v jejich prodejně,co maj na městě to právě vůbec není drahý,tchýně mi odsud vozí balíky kuřecích stehen/celých/,bývá jich tam 8-9 kousků a stojí to kolem80 kč jestli se nemýlím,ale je pravda,že vodnanský kuře je snad nejštavnatější,co jsme kdy měli,když koupím jiný,tak mi připadá vysušený :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsme nějaký rychlý,než stačím opdepsat,tak jsem mimo mísu :grinning: :grinning: :grinning:

terez přesně tak ,každýmu chutná něco jinýho,a když si to uděláme takový jaký to máme rády nebo rádi všichni,tak je to fuk :wink: :wink:
14. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli Ládík jezdí přímo kolem výrobny když má trasu rozvážení do Prachatic,tak to je tak jednou měsíčně,tak tam koupí vždycky nějaký masíko,ale i to kuře tam vyjde levně a je fakt že to masíko je dobrý
14. pro 2009 ve 13:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nás jdu obléct a poběžím se podívat na ten účet. Kéž už bych tam ty penízky taky měla!
14. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári já myslím že snad jo,já mám teda ČSOB,tak nevím,po jaké době to chodí na jiný účty
14. pro 2009 ve 13:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však jsem řekla vesměs to samý :wink: Pro někoho hnus, pro jinýho jídlo :wink:

Já pečený kuře nejím a tak ani nepoznám jestli je šťavnatý nebo ne abych pravdu řekla a manželovi je to nějak jedno, peču ho vždycky dlouho tak se mu pěkně rozpadá a jen si šušňá :slight_smile:

Kristý se mi budí tak se loučím, mějte se!
14. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mamka dělá taky takovej vývar se zeleninou a s rybím masem:wink: všichni to máme rádi, s opečenou houskou:slight_smile: holky, já už se normálně těším :slight_smile:

ještě nemáme cukroví na stromeček :sweat_smile: každej rok kupujem dutý šišky a letos je nikde nemaj, tak se manža ještě cestou ze služebky zastaví v makru, jestli je tam náhodou nebudou mít a jinak nevím...
14. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyyy, mně se nechcouu balit dárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dárky se mi taky balit nechtěj,máme jich nějak moc,akorát ten pro frantu jsem si nechala zabalit od profesionálů v táboře v obchodáku,normálně mě v tu chvíli i napadlo,že kdybych tam bydlela,tak snad vezmu všechny a nechám je tam zabalit :grinning: :grinning: :grinning:

oli přesně tak,rybí vývar se zelelninou a opečenou houskou :wink: :wink: ,na stromeček zatím kolekce nevěšíme,já čokoládu nesmím,děti o ní zatím nestojí,tak to nemá cenu,možná navážu na nitě čoko bonbony snikers,mars,bounty,už jsme to taky párkrát měli,já si jeden rok koupila mini sýrečky babybel a pověsila si je na stromek :grinning: :grinning:

jinak já se letos těším moc,doufám,že už obě dětičky budou nadšený ze svítícího stromečku a z dárků pod ním

oli vypadá to,že 22 pojedu,i když po tý hrůze,co předvedli včera se mi ani nechce,takhle strašně snad ještě nehráli,oni prostě neumí hrát před kamerama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak u nás by to bezz čokolády nebyly vánoce :grinning: no, u nás teda už u Hyndi převládá nadšení z dárků :grinning: lepší už to asi nebude :grinning: :grinning:

ani mi nemluv, včera to bylo děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já bych vám je klidně zabalila, mě to strašně baví :dizzy_face:
14. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát by to zas nebylo ono, kdyby mi to zabalil někdo jinej :sweat_smile: ale byla bych moc ráda :grinning:
14. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já tenhle měsíc splácala na dárky asi 6 rolí po 3 metrech nebo jak to bylo :sweat_smile: a to jsem ještě poslala manžu pro 3 a on mi dovezl nějakej hnusnej papír :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si to musela stejně koupit sama a tamten jsem nechala na jeho dárečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediný co nebudeme balit je hopsací zebra, na tu jsem koupila hvězdu a pleny jim tam hodim taky - nezabalený :grinning:

Jo a kdo jedete v Huggieskách tak maji v Tescu 1+1 zdarma, cena za 2bal. je 399,- je to ten MEGAPACK :wink:
14. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, u nás se nebude balit jen ta ribstol :wink: no, uvidím, jak na tom budu s papírem, mám připravenejch 10m a uvidíme :grinning: teda to mám připravený na naše dárky, pro zbytek rodiny mám jinej
14. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak rodičák už mám taky! Hurááá! Hned jsem pokoupila nějaké nezbytnosti, něco k jídlu, psovi baštu. Zítra se chci vypravit do města na dárečky.

Koukám, že Terezka dává tip na plenky, tak já dám taky jeden. V Albertu ( v Mercury ) maji Pampers Active baby při koupi 2 balení, jedno za cenu 299,-.
14. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli co to je, asi jsem sto let za opicema :sweat_smile:

Šári to jsou ty Economy Pack viď? To se mi moc nevyplatí jak je jich tam málo :sweat_smile: já kupovala teď v Globusu Pampers Sleep & Play za 159,- zjstila jsem že nám celkem vyhovují, díky bohu, mám jich kopec :grinning: :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo dobrý už vím co je blbě jsem to přečetla a i blbě pochopila, blondýna no :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, myslíš ribstol? to je žebřina :wink:
14. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek