• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
14. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já Oli četla "u nás to bude balit" ... tak já myslela že máte nějakej stroj co vám ty dárky zabalí :grinning:
14. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ten stroj se jmenuje mamka :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, nemohla bys mi ten stroj půjčit........ :wink: :grinning:

jsme dneska byli celý den venku, prolezli jsme trhy, vyzvedli fotky, prolezli nějaký krámy a nakonec v Lišově v hračkárně U Kohouta jsem pokoupila dva dárky.... :wink: tak už Honulkovi jen brašničku s nářadím a mám vystaráno. ještě něco pro Milana a mám hotovo.......
14. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, co jste koupili? :wink:

já Ti ho klidně půjčím, jestli bude schopnej ještě fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já už mám dárky z krku a jsem šťastná jako blecha, ty poblázněný lidi všude, fakt to nestojí za to, dneska jsem myslela, že to k Dr. nestihnu kvůli zácpě, vystupovala jsem do silnice a běžela na červenou, ještě mě málem přejelo auto, tak jsem řekla MM, že tohle bylo naposledy :angry:
14. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsi dopadla? to jsi byla na tý alergologii?
14. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, Maru textilní panenku, ty s umělým obličejem nemá ráda a potom Honulkovi takovou skládačku z kostek, která má v sobě skládačku, tkaničku na zavazování a podobný. bude to jeho hlavní dárek.....
14. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to mám:http://www.modroocko.cz/zbozi/3706/Motoricka-multifunkcni-pyramida.htm, akorát u těch Kohoutů jsem jí koupila za 680.....:wink:
14. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no nijak jsem nedopadla, strašně se divili že mám 8 let vysokej tlak a že s tím nikdo nic nedělal a vyšetření nestihli - chvátali domů, sepsala se mnou nějakou anamnézu a jsem objednaná na nejdebilnější den ze všech, chtěli mě prostě vidět do 20.1. a sestra neměla nikde místo, tak jsem objednaná na 11.1. v 10:15 a moje máma má ranní tak si bude MM muset vzít dovolenou aby pohlídal děti, protože já potřebuju aby tam šel se mnou a odvezl mě, kdyby si Luky zase vymýšlel :unamused:

Hani to jsou hezký dárečky :slight_smile: Já se nemůžu už vánoc dočkat!!!!!!!!!! :slight_smile: Zrovna jsem někde viděla strašně levně ten ponk s nářadím, tak bych ho nejradši už koupila :sweat_smile: příští rok ho určitě dostane buďto k narozkám nebo k vánocům :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, já mám ty textilní panenky hrozně ráda :wink: třeba tyhle jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.fler.cz/prodane-zbozi?uid=7615
14. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani tak to vypadá moc krásně :dizzy_face:

Holky mám zase dotaz, rohodli jsme se že vyrazíme asi na vánoční svátky za švagrovcema a maji holčičku tří letou, no já ale nevím co jí takhle na rychlo koupit :confused: :astonished:
jj, na ponk jsem taky koukala, ale není místo, takže až do domečku.... :wink: jsem chtěla tu vláčkodráhu, ale tu až k narozkám....... není to kam dát...... :wink:
autor
Oli ale ty ceny, ty jo, naše Kristý by to zničila :sweat_smile:

Jo Hani a díky za typ se šminkama, to bude mít úspěch, říkala jsem to jejich mámě a že prej to bude fajn :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Hani my asi nebudeme to místo mít nikdy :grinning: ale dáváme hodně hraček do obýváku :sweat_smile: a ještě máme halu při nejhorším, ale jinak tu taky neni k hnutí, aspoň aby se ten křáp kočár prodal :unamused:
14. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, Oli - ta cena taky..... :wink: se mi líbila tahle: http://www.sapito.cz/panenka-maruska-35-cm-p-311.html - měli je mít v ČB v obchodě,ale neměli a s poštovným jí kupovat se mi zase nechce......

tak jsem koupila nějakou za 175Kč, pak jí nafotím.....
14. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, byh zkusila někaký řetízek - jsem koupila v tesku se srdíčkama a s prstýnkem za 105Kč - řekla bych, že stačí, na to, aby to někde roztrhly.... :wink:
14. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky, ty ceny jsou úděsný, ale já to sem jenom hodila, protože jsou fakt krásný :dizzy_face:

my ponk nemáme a ani pořizovat nebudem :wink: Hynďa nějaký nářadí měl, ale vžycky se mu stejně nejvíc líbilo to pravý, ty napodobeniny ho nebraly :sweat_smile: vláčkodráhu máme, ta je super :wink:
14. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu uspávat Maru a jdu taky, teď jsem měla tři nocovky za sebou a jsem kaput.........
14. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to vypadá přesně jako to, co máme doma :wink: teda na chalupě
14. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky, jsem fakt ko, ještě jsem nenaspala ten sraz a navíc, jak jsem s klukama sama doma a ještě k tomu s oběma, tak mám fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou
14. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani panenka Maruška to je super :grinning:
díky za typ :slight_smile:

Jo jinak já bych ten ponk nejradši koupila Kristý, taťka montoval komodu a měly jste ji vidět, úplně přesně se trefovala do míst kde to upevňoval, no máme to nafocený, byla úžasná :slight_smile: věřím že šroubováky to bude její :grinning:

Dobrou! :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Denda dostala to nářadí klasický plastový už asi před půl rokem a hrozně si s ním vyhraje, je strašnej montér. Kdysi "pomáhala" dědovi montovat skříňky a od té doby jí to drží.
Holky, dobrou!!!
14. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni tak to je hezký :slight_smile: já to nechám pro toho Lukýska ať taky něco dostane - ona kuchyňku, on ponk :slight_smile:
Ale už začínají velký slevy a maji ve Sparu motorovou pilu s brýlema (dětskou) za 119,- tak na tu mě svrbí ruka :grinning:
15. pro 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarja holky, kde jste? :confused: :confused: :confused: Já už byla připravená na dočítání a ono se žádný nekonná!
15. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neviděli jste někde po Budějcích takové to gumové hopsadlo - zvířátko? Nemůžu ho nikde sehnat
15. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári maji ho vietnamci u Multikina, ale já ho objednávala přes net, aby mělo atest a pak by ho měli prodávat lékárny, ale nevím teda jak který, tady u nás asi těžko, ty tam mají prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju. Přes net už to asi nestihnu. Nechci ho pro nás.Budu muset zítra zase vyrazit do města... :rolling_eyes:
15. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári jestli ti nevadí že tam nebude atest, tak ti vietnamci ho maji za 185,- :wink:
15. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek