• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
ahoj holky :wink:

Hyneček měl vystoupení, tak jsme dorazili pozdě :slight_smile:

taky jsem nad tím hopsadlem přemýšlela, ale jak chodíme na cvíčo, tak tam ho mají a náš Jáchymek si na něj chtěl hrozně sednout, tak jsem ho tam posadila a okamžitě, ale okamžitě vstával :unamused: pak jsem to zkoušela ještě v lékárně, tam ho taky měli a to samý, tak na to kašlu, jen by to byl další krám do bytu :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli no slyšela jsem, že budto to absolutně nadchne nebo právě naopak, tak jsem si řekla, že to vyzkoušíme, když to nenadchne malou tak je tu pořád šance že to pobaví malýho a nebo to bude stát v pokojíčku, příp. se to vyfoukne a prodá dál za pakatel :sweat_smile:

A co vystoupení, dobrý? :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, oni ty naši kluci jsou totiž spíš na takový jemný "práce" :sweat_smile: šroubovací mašinka, bagr, navlíkání korálků, stavění z lega :wink: to ho hrozně zabaví :slight_smile: Hynďa byl úplně stejnej, třeba odrážedlo bylo docela zabitý a u Jáchymka to vypadá stejně, ono je baví lézt jenom po vejškách, proto ta ribstol :grinning:

vystoupení bylo krásný :dizzy_face: ostatně jako vždycky :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak navlíkat korálky,to by Kristý navlíkala asi tak do krku, jak všechno žužlá, už mě s tím štve v tomhle věku, dneska jsem jí tahala pytlíček z pusy, někde ho našla a mě se udělalo zle jak ho tam měla celej :confounded:
Na odrážedlo se těším, nebudeme teda kupovat žádný to drahý - Ofrat i když se mi líbí, ale to je prostě pro nás moc peněz... koupíme tu motorku obyč. a ještě něco k narozkám a tím budeme končit :wink:
15. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme taky obyč motorku a hrozně moc dětí tu na ní řádí :wink: já doufám, že se mu to do jara rozleží a pak na ní bude řádit taky :grinning:

my máme takový ty velký dřevěný korále, takže je to celkem v pohodě :wink:
15. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska pan sbormistr říkal, že by měli ject v dubnu do Prahy na nějakou soutěž, tak jsem na ty píďata zvědavá, jak pojedou bez rodičů do Práglu :astonished: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli ty korále jdou narvat do nosu, do ucha a nejsou velký jako meloun tak je to pro nás pořád malý ta do tý papule narve všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak Hynďa bude cestovatel :slight_smile:
15. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do nosu a do ucha bych je nenarvala ani já :grinning: ale on je hlavně zvyklej :wink:

zrovna přemýšlím, že ve čt už pošlu Hynďu do školy, je bez teplot a zdá se naprosto zdravej :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu dát vanu a jdu do hajan :wink: zítra už nám přijede taťka, hurááááááá :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak u nás můžu řvát, bít, vysvětlovat a bude to dělat pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou!!! :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez děkuju za tip, podívám se tam. Za chvilku vyrazíme, chci se jít podívat na vánoční trhy. Včera jsem to nějak nestihla, byi jsme jen v Mercury a v Igy, tam jsme pak zaparkovali s kamarádkou na kafíčko v Huse a pak už se mi nikam nechtělo.
16. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári my se teď vůbec nikam nepodíváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ještě užívejte dokud neni špunt venku :grinning:

Jinak jsme dneska byli u Dr., Lukýs má 6120g a 61cm :dizzy_face: máme žádanku na oční, tak tam příští týden dojdu po kyčlích :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt samý lítání :confused: jinak říkala že od novýho roku se bude povinně (ale dá se to i odmítnout) tedy zadarmo očkovat Synflorixem nebo Prevenarem - co si vyberete... ale podmínkou je, že to dítě musí mít všechny dávky od toho novýho roku, aby to bylo proplacený, takže pro Lukyho by se to proplatilo ale pro Kristý ne, já to pořád tak odkládala až jsme ji očkovat nenechali, ptala jsem se co ona na to a tak mi přišlo, že ona by to naočkovat dala (svoje děti očkovaný nemá, ale dřív to nebylo) hlavně když se děti budou teď pohybovat v kolektivu nebo malá na malýho by to mohla přenést a naopak, takže do toho asi půjdeme, malýmu ty čtyři dávky zadara a pro Kristý tu jednu zaplatíme :wink:
16. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je fakt mrtvo :confused:
16. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já tu ted na chvilku jsem ,ale za chvilku se přiřítí manžel a tak vyfičím,chtěla jsem dneska použít tu kačenu na mytí,mám k tomu veškerý to příslušenství,ale nějak jsem nepochopila princip,jestli jsem to špatně nasadila nebo nevím,chviličku to pářilo a najednou to začalo strašně pískat a pára se šinula všude okolo,no měla jsem strach,že mi to bouchne pod rukama,no počkám na freantu,snad přijde na princip

jinak se nám poslední 3 noci nějak nedaří,jestli honzis usne tak tvrdě a prostě to zaspí a vždycky přijde počůranej,tak snad je to zase jen přechodný :frowning2:

jinak prevenar ani synflorix asi dávat nebudeme,stejně to neochrání proti všemu,dokonce ted moje nejlepší kamarádka se mi dneska nahlásila,že je konečně doma se svojí 3 letou dcerou,Adélka dostala pneumokokovej zápal plic,skončila v nemocnici,pak se jí udělal výpotek mezi pohrudnicí a pobřišnicí,takže musela na jipku,no prostě poležela si tam chudinka skoro měsíc a to očkovaný byli/má totiž ještě i kluka,jsou to dvojčata/,ale zase pro někoho,kdo ví,že by moh trpět na záněty ucha je to asi dobrý,u nás se to nevyskytuje,tak do toho nepůjdeme,snad nebudu litovat
16. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem Mispuli jako malá na záněty trpěla... no já vím, že názory jsou různý, jen jsem napsala co mi říkala Dr. a že do toho nakonec asi půjdeme :slight_smile: když to chytí, tak si řeknu že jsem proto udělala maximum (když budou očkovaný) a když to chytí a očkovaný nebudou a bude to zlý, tak já si asi něco udělám :pensive:

Tu kačenu máme taky, někde u babičky na skříni, mě to s ní nešlo, ne že by se pára linula kolem, ale nečistilo to :sweat_smile:
16. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,kdybych trpšěla na záněty,tak bych do toho asi taky šla,takhle se spíš přikláním k tomu,že ne,ale po novým roce půjdeme na kontrolu k primářovi na rizikovku,tak se ho zeptám,jedtli nezměnil názor a na jeho radu pak dám :wink: :wink:

jinak se mi udělal z neděle na pondělí opar,vždycky jsem na ně trpěla,dělaj se mi,když se mění počasíúno a ono se měnilo,začalo mrznout/,jediný období,kdy jsem je neměla,bylo těhotenství :sweat_smile: :sweat_smile: ,no podchytila jsem ho včas,takže se moc nerozjel,ale stejně mě od něj bolí půlka huby a dokonce i zuby :frowning2: :frowning2: ,tak snad se ho do štědrýho dne zbavím,abych nehyzdila fotky,tedy pokud na nějakejch budu :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli to tě lituju, na opary naopak netrpím vůbec, ťuk ťuk, ale musí to být hodně nepříjemný :confounded: co na to používáš? Tak mi dorazil MM s Kristý a Luky se mi válí na klíně už pár minut tak se jim jdu věnovat :slight_smile:
16. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez nejlíp mi zabírá herpesin mast,tak mažu a pak utíkám před malou,protože mi to chce z toho rtu sundavat :grinning: :grinning:

nám už taky přijde tatka,tedy až si vsadí,ale to už je za rohem :wink:
16. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez proč by jste se nikam nepodívali?

Na opary neporadím co zabírá, v životě jsem ho neměla. Já trpím na afty a na ty mi zabírá fialka ( genziánová violet ).

O tom očkování Prevenarem po novým roce jsem slyšela včera od kamarádky. Je to super. My ho teda máme proplacenej i u Anettky, protože patří do rizikové skupiny.
16. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj šári já mám ten pocit,že naše děti by to taky měly proplacený už ted,honzis určitě a míša vzhledem k 33 tt narození asi taky,uvidím,co mi řekne primář :wink:

já zase netrpím na afty,tu jsem měla snad 2x
16. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári no uvidíš sama jak to půjde vám se dvěma malýma dětma, ale nám to teda moc nejde (bez problémů), chodit po obchodních střediscích, vánočních trzích, na kafíčko atd. ... to počítám že půjde až bude malej aspoň ve věku Kristý :wink:

Dneska to říkali i v TV o tom prevenaru a synflorixu tak jsem sama zvědavá, no já si zvolím kdyžtak ten synflorix :wink:
16. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak Jáchymajda je očkovanej prevenarem, ale i když je 33tt, tak jsme si ho pěkně zacálovali sami :sweat_smile:
16. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no to je klasika s tím očkováním - teď jsme byli na posledním Prevenaru :grinning: Šári, jak je riziková? Já myslela, že to proplácí jen hodně předčasně narozeným dětem...
Dneska jsme fotili vánoční fotky Dendy, pak sem nějakou hodím.
16. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni oni by vám ho stejně nezaplatili, podmínkou je, abyste dostali všechny čtyři dávky (tzn. že starší děti maji smůlu, je to pro děti nar. od 1.8.2009), takže já ho Kristý ve dvou letech budu platit taky :slight_smile:

Oli tak to je síla :astonished:
16. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to moc nezjištovala,jak jsme ho nechtěli,jen jsem si myslela,že takhle předčasně narozený jsou rizikový,nejsou neva,hlavně že prospívaj :wink:
16. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jen v rychlosti.koukám že řešíte prevenar. tak my ho nedávali a ani nebudem. tenkrát jsem se i na ty uši ptala a MUDr. mi povídá, teď odcházel chlapeček s komplikovaným zánětem středního ucha,který byl prevenarem očkovaný. říkala, že ani proti těm zánětům to tak nepomáhá.......

jdu tvořit cukroví, i když se mi téééééééééééééééda vůbec nechce,ale zadělala jsem si ještě dvě těsta,tak na to musím jít.......
16. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, dr. se mě tenkrát ptala, jeslti někdo z rodičů nebo příbuzných netrpěl na zánětu středního ucha. Já jsem jako malá byla na "píchání" uší každou chviličku, manželův brácha měl taky problémy. Takže dr. to zapsala malé do anamnézy, tím pádem se zařadila do "rizikové skupiny". :wink:
16. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je dobrý :slight_smile: Nám to nějak moc nevadilo za to zaplatit, je to sice pálka, ale věřím, že je to dobrý. Přesně jak psala Terez, nic není 100%ní, ale udělám maximum, aby se jí pneumokoky vyhly...
16. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nemela by nektera zajem o Nutrilon 1 AR ? pouzili jsme z toho tak 2 davky - kojim a jen obcas dojde na UM a nechci ho vyhazovat , je asi tak tyden otevrene. a posilat ho taky nechci tak nabizim holkam z CB ze bych nekde predala pri prochazce s detma :grinning: . kdyztak se ozvete. diky a hezky vanoce :slight_smile:
17. pro 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

krista: páni, Lukášek je ale velikej :slight_smile: Náš bude mít taky tak 61-62 cm, ale je hubenej - minulý párek 4500 g, ale doktorka ho chválí, tak snad jo :slight_smile:

Jinak my dáme očkovat tím Synflorixem po Novém roce.

Naučila jsem se dělat koláže v tom Picasu, ne že by to bylo nějak složité, ale mám z toho radost :grinning: Tady jedna fotka s kapsářem, který jsem koupila vedle Billy na náměstíčku na sídlišti Šumava... je super, veliký a za 660,-, to mi přijde dobrá cena... :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3627215&vReferer=
17. pro 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek