• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
ahoj holky, já tu od rána přemýšlím, co mám dělat :unamused: jestli si mám skočit k dr. nebo ne, už mě nějakou dobu docela dost bolí břicho, tak aby se na mě podíval :frowning2: jenže zase čekám na ppl, tak se mi nikam nechce... teda Hynďa šel dneska do školy, tak mám o starost míň, ale rovnou bych s sebou chtěla vzít Jáchymajdu, aby se na něj podívala jeho dr., protože včera měl teplotu :unamused: tak já fakt nevím
17. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, z PPLka volají, ne??? dojdi k doktoru radši.........
17. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, já to furt odkládám, protože se mi to nezdá tak hrozný, ale dnneska mě to břicho bolí dost... a taky nevím, jestli k praktikovi nebo na gyndu, ale myslím, že gyndařský to asi není :unamused:
17. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych to vzala k praktickýmu asi...... a nebo, že by....... to by nemohlo být???....... :wink:
17. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pablinko pěkný jsi šikulka :slight_smile:
A kolik měl váš prcek když se narodil? Luky přibývá tak + - 1kg měsíčně :sweat_smile:

Oli, radši bych tam skočila, je pomalu konec týdne, nám se vždycky něco objeví ke konci a na pohotovost se mi pak nechce :angry:

Jinak přejeme všechno neeeeeeeeeeeeejlepší Danískovi od Beat k dnešnímu svátečku, hlavně to zdravíčko, ostatní se zařídí pak už samo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, jako myslím mimi na cestě, to neeeeee :grinning: to by muselo být už delší dobu, mě to pobolívá už dýl, jen to bylo vždycky tak nějak v pohodě :sweat_smile: cítila jsem to, ale šlo to... teď mě spíš poplašilo, jak má Hynďa ten zánět močových cest :sweat_smile: ale mě to spíš pobolívá na pravej straně a tam je zase slepák, jenže slepák si myslím, že to není, taky mi to vystřeluje do zad , tak já nevím, já bych to nechala na zítra, ale to zas musím ject do školy, takže prd :unamused:

jé, Daníkovi taky přejeme všechno nej! :dizzy_face:

holky, nezlobte se, že vás tu s tím otravuju, ale já mám takový dilema, chtěla jsem to nechat až po novým roce, ale teď nevím, ono to právě není nic hroznýho, jen to pořád cítím, i když je fakt, že teď už několik dní chodím spát s růžovým kamarádem :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky si říkám, jestli to nemám namožený z toho tahání Jáchymka anebo zaražený prdy :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a navíc, já když si představím tu čekárnu plnou chrchlajících důchodců, tak se k tomu všemu ještě předem osypávám :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista: Vítek měl 3030 g, když se narodil :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já bych to neodkládala protože já jsem z těch co radši chcípnou než jít na pohotovost :sweat_smile: a mezi svátky moc doktorů dělat nebude :confounded:

Pablinka tak to byl prcek :slight_smile: tak nemůže teď vážit nějak moc :grinning: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
penter ... :grinning: tak na prdy bych to asi neviděla, ty by nevystřelovaly do zad..... :wink:
mohl by to být taky klidně ten močák nebo ledviny, v tomhle počaís by nebylo divu..... tak tam zajeď před koncem ordinační doby, to by mohli být důchodci pryč........... bych ti malého pohlídala, kdybys potřebovala, mám ale trochu rýmu..........

Danísku - všechno nejlepčíííííííííí
17. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tak už půl hodiny šlehám krém na jedno cukroví, šlehač je přehřátý a pořád ten cukr není rozpuštěný a děti už to nebaví....... :frowning2:((

Oli, jsem tě přejmenovala....... :wink:
17. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, taky jsem si říkala, že to nechám na odpoledne, rovnou s sebou vezmu i toho Jáchymajdu, dětská dr. je tam do 18h a můj dr. do 15:30, tak tam skočím tak nějak po tý třetí... teda doufám, že tam dr. bude, on je takovej spolehlivej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Ty s tím máš zkušenosti, jak je to teda s tou PPL, budou volat nebo ne? a kdy kdyžtak volaj? :confused:
17. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj trochu zasněžený pozdravení od nás

půjdeme ven,taky musíme zajít k dr. ale jen proto,abych tam odnesla účtenky pro našeho doktora do nadace,aby nám to proplatili :wink: ,myslím,že nám cesta bude trvat dlouho,ač to máme asi 5 minut,ale myslím,že sníh bude přednější

no nic,musím vytáhnout zimní bundu,najít čapošku a rukavice

panter,at je brzo líp
Ahoj, tak jsem se před chvilkou vrátila z kontroly u Švícka. Všechno je OK, jen jsem trochu zklamaná, že jsme dělali velký UTZ. Těšila jsem se na fotečku. Mám totiž mezi termíny cca 12 dní a minule mi ten UTZ počítal podle MS, ale říkal dneska říkal, že to uděláme dle termínu na UTZ. Tak mímánka uvidím až sedmého ledna... V ordinaci má nové gynekologické křeslo, je krásně měkoučké! :wink: Dneska jsem tam byla chviličku, parkování bylo volné, v čekárně nikdo, takže paráda!
Ahoj,
Danískovi všechno nejlepší k svátku!!!!!
Oli, mě to připadá jako zánět močáku, jestli ti to vystřeluje i do zad, tak určitě dojdi k dr., mohlo by se ti to dát i do ledvin. Já mívala tyhle záněty každou chvilku, fakt několikrát do roka. Ani nemusíš mít pálení nebo řezání při močení, ale zánět tam být může. Být tebou, tak si tam dojdu, ať se to ještě nezhorší.
Z PPL mi vždycky volali, i předem, kdy můžou přijet. Většinou se s nima dá pěkně domluvit na čas, který se ti hodí...
Terez, Luky je pěknej macek, to je super. My měli takovou váhu až skoro v roce :grinning:
Šári, tak aspoň mimísek pěkně povyroste do toho ledna...
17. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli mě někdy z tý PPLky volaji a jindy ne :unamused: on asi ten chlápek ví že dřepim doma nebo co :astonished: a číslo balíku nemáš aby si koukla jestil už to naložili??? Jinak jednou mi volali a přijeli až za 3h a jednou mi nevolal a přijel ve 12h a jednou mi volal a přijel za 5min, tak si vyber...

Šári to křeslo taky pocítím až se dokopu na tu KO po šestinedělí, škoda že jsem nevěděla že tam jdeš požádala byh tě aby si mě tam někam písla, nechce se mi tam volat, když tam mají tenhle systém, navíc mi to nikdo nebere když mám čas :unamused:

Leni no taky Byla Deniska menší když se narodila :grinning: a mě to nepřekvapuje, ona takhle vážila i Kristý v jeho věku jestli né víc :astonished: no snad se to po půl roce zase stopne a budu přibývat míň, kdo se s nima má tahat :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak už mi volali, že prej přijede v poledne plus mínus hodina :grinning: :sweat_smile: no, ono to je celkem fuk, protože jsme stejně doma, k dr. půjdem až na tu 15h

Leni, ono mě to takhle pobolívá už asi měsíc, tak si tam teda radši zajdu
17. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no jasně. Já jen tiše závidím, i když pořád si říkám, že to třeba Dendě vydrží do dospělosti a nebude si muset hlídat váhu :grinning:
Oli, super, pak nám písni, jak jsi dopadla.
Já peču pangase na zelenině, Denisky oblíbený jídlo. Jinak jsem nějaká líná, chtěla jsem uklízet a žehlit, ale nechám to na zítra - Peťa je od zítřka do konce roku doma, tak na tu práci budu mít klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez stejně maji teď v ordinaci dovču a hned po novým roce úplně plno. Kdyby ti to stačilo, tak tam ( na polikliniku Sever ) jdu 4-tého na krev, tak bych tě tam mohla zapsat.
17. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho jtak jsem zpátky,nakonec to nebylo tak strašný,míšu sníh nějak extrémně nezajímal,u doktora jsme dopadli dobře,koknul na účtenky,sepsal žádost a potvrdil,že nám proplatí 1500 kč,tak jsem ráda

leni já taky míše závidím,já si nemusela váhu hlídat do těhotenství,od tý doby katastrofa,no už jsem se zařekla,že si za peníze pod stromeček koupíme posilovací stroj a budu denně cvičit,prostě musím s tou pneuškou něco udělat

dělám krůtí na zelenině,tak doufám,že to ty mí mlsouni budou papat :wink:
17. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já si teda nemyslím, že bys ten stroj potřebovala :wink: Já už tloustnu od puberty, do té doby jsem byla vyžlátko, byly mi vidět i žebra :grinning: A jak jsem začala mít MS, tak to šlo nahoru snad i ze vzduchu. Takže už jsem si docela zvykla, akorát že před těho jsem měla o nějakých 15 míň...no zatím to moc neřeším, začnu až po případným druhým nebo než mi skončí mateřská :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,já to spíš beru tak,že pokud chci nastoupit do práce,tak se musím trochu vylepšit,nemůže přece před ty pubertáky vylézt špekatá tělocvikářka,nebo tedy může ale nechci to,mě osobně to vadí,nikdy jsem takovýhle břicho neměla :cry: a další mimi už neplánujeme,takže je na čase začít se sebou něco dělat,snad to dodržím :wink: :wink:
17. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári no vidíš já to nechala tak dlouho až už neni čas :sweat_smile: to bych ti byla vděčná po tom 4., mě je to jedno za jak dlouho, ale potřebuju to co nejdýl, někdy ve ST, je tam do 17:30 tak nejlíp v 17:15 nebo 17h jak to půjde, díky moc!!! :slight_smile:

Mispuli tak to je super, že vám to proplatí :slight_smile:

Já jsem teď na tom s váhou naštěstí dobře, ale to mám po obou porodech, teď vážím ještě míň, přibrala jsem asi 14kg a zhubla, tak 17,18... nevím přesně, taky se to různě motá + - ale já to zase naberu jak se znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mispuli my měli tělocvikářku jako kouli :grinning: tím nechci říct že ty jsi koule jo :grinning: určitě nééé :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez OK, hned si dám poznámku do mobilu, ještě že ho mám! :sweat_smile:

Holky, normálně malá mi přestala jíst maso! Jakmile jí to nejde rychle polknout, tak si to vytahuje z pusy!

A váha po porodu? Ani mi nemluvte! "Po Anettce" mi zbylo 10 kilo!!! Váha mi šla straaašně pomalu dolu. Jsem zvědavá jak to bude teď. Ale jestli to bude pokračovat, tak budu ještě větší matrona než jsem teď. Uáááááá :rolling_eyes:
17. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To shodíš Šári neboj, Anettka ti začne běhat a do toho mimčo :wink: :slight_smile:
Já bych ještě potřebovala nebo chtěla a už to jaksi nejde :confounded: je to hlavně tím, že nejím přes den ale nafutruju se večer když je klid, což je tak kolem 20h :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Díky jsi moc hodná, hlavně aby to byla ta ST po 17h :slight_smile: aby mi mohl manžel pohlídat děti :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky,poradde co byste koupili 8mi letemu klukovi k vanocum?
17. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co takhle nějakou stavebnici? Lego, Playmobil? Mám 7-mi letou sestru a ta se úplně zbláznila do Playmobilu. Loni si přála Noemovu archu, letos chce koňskou stáj. :grinning:
17. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku sněží to je nádhera asi půjdeme zítra bobovat,i když nevím,budu na ně sama,tatka má vánoční večírek z práce "To zase bude v álejích nablito" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera kvůli focení snesla z půdy naše starý sáňky (jsou fakt super - koukněte kdyžtak na fotkách), ale nevím nevím, jestli je vytáhneme ven - jestli toho sněhu není ještě málo... Každopádně se na to moc těším...
17. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek