• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
leni krásné fotečky! :dizzy_face:

mispuli, já bych zas lyžovala až bych brečela! :sweat_smile: Ale letos mám zase smůlu :grinning: , tak snad příští rok :confused: . Sáňky ale určo vyzkoušíme! Máme je zaparkovaný u našich. Myslím, že se Andě budou líbit.
17. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári o lyžování mi ani nemluv,jsem na tom stejně jako ty,nohy mě svrběj,nestála jsem na nich už skoro 6 let :frowning2: a strašně mi to chybí,no možná nám to vyjde v únoru a pojedeme na prodlouženej víkend do Rakous leni to je denda dobrá,že ti takhle hezky zapozovala,zrovana jsem si včera notovali s kamarádkou na strakoničandách,že máme tak živý cácorky,že s nima k fotákovi nemůžeme nebo nějak aranžovat fotky,že by prostě na místě nevydržely :grinning: :grinning: ,ale denda je hezkej ježíšek :wink:
17. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukám z okna, tak to na ty sáňky zítra fakt asi bude! :slight_smile:

Bóóóóže dobrý, dítě je zase u psa v pelechu!!!! :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari diky mrknu na to
17. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari ty jo ta noemova archa 2 990 Kc? tak to urcite ne.
17. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dětem dovařila polívku a přemejšlím,jestli nepůjdu dobrovolně vrhnout,najednou se mi udělaslo strašně špatně,tak to zkouším rozdejchat,ale zatím nic moc :cry:
17. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko na ten dárek ti nic neporadím, vůbec nevím co maji rádi děti v takovým věku :sweat_smile: a už vůbec ne kluci, možná nějaký auto? :astonished:
17. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vy jste tady nějaký těhotný ne, každýmu je blbě :sweat_smile:
autor
Jo Leni ty fotky jsou super, jste šikulky! :slight_smile:
terez snad ne,už je mi líp,nějak tak rychle jak to přišlo to zase zmizelo,tak nevím,co to bylo

čoko a co nějaký puzzle nebo společenská hra
17. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za pochvalu fotek. Fotili jsme včera narychlo, nějak jsme se už snad měsíc chystali a včera jsem si uvědomila, že je tak poslední den, abysme je stihli nechat vyvolat. Dendu fotit je taky zázrak, nafotili jsme přes 50 fotek a z toho tak 10 jakž takž :slight_smile: Pak jsme jí pustili na kameře "mimi" - natočenou Dendu, tak se koukala na sebe a byla v klidu.

Hele, jestli nejsme těhotný všechny :grinning: Já mám totální spavou, jako v 1.trimestru a dost často je mi taky pěkně blivno :slight_smile: (ale nemyslím, že bych byla).

No, já lyžovala naposled asi tak před 10 lety a k tomu ještě dost blbě, takže mi to zas tak nechybí. Peťa lyžovat neumí, respektive nikdy nebyl, takže za pár let budu muset oprášit lyže - nebo spíš koupit nový a naučit to Denďoura...

Nevíte, co ta Olí, jak dopadla???
17. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, nee tolik nestojí! Loni stála něco okolo 2000,- letos je cca o 500,- levnější. Ale maji i spoustu jiných, menších, levnějších věcí. Koukni na mimibazar.cz. :wink:

Mě dneska taaak tvrdne břicho, to je hrůza! Jdu si udělat hořčík a hodit si nohy nahoru.
17. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :wink:

Leni, nijak jsem nedopadla :rolling_eyes: dr. tam samozřejmě nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: na netu jsem si vyčetla, že tam je ve čtvrtek od 13:30 do 15:30 a ono prd :sweat_smile: no, už jsem tam taky pěkně dlouho nebyla :grinning: tak možná příští týden
17. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky dneska se mi zdálo že jsem těhotná, já myslela že mě švihne :sweat_smile: už musím k Dr. a nechat si nějakou tu HA napsat jinak teda nevím :sweat_smile: navíc jsem to v tom svým snu zjistila až po 20tt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: kravina nehorázná a ještě se mi zdálo že nám MM nastěhoval do bytu bezdomovce tak jsem byla ráda že mě vzbudil malej na kojení :grinning:
18. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez mě se zdálo předevčírem,že mám těsně před porodem,byla jsem ve 40.tt,to jsem ve skutečnosti nikdy zažila,ale nějak jsem furt neměla kde porodit,taky jsem se probudila celá zpocená :grinning: :grinning:

no a dneska se nám do postele nastěhovala i míša,včera večer jsem jí šáhla do pusy no a už má prořízlý ty horní stoličky,takže ještě ty a všechny trojky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to je moje noční můra, že bych mohla být těhotná :unamused: no, doufám, že jsem antiko zvolila dobře :sweat_smile:

jinak já tu dneska nebudu, za chvíli frčím do čb do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli koukám, že jsme trošku se zoubkama napřed, většinou jsme pokulhávaly, protože Kristý vyrostl první až v 9,5měs., ale teď už nám chybí jen ty 5tky a ty trojky jsou pěkně ostrý :astonished: :slight_smile: stoličky jí rostly když měla to očkování v 15timěs. a to byl mazec teda :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli no moje noční můra taky, vem si že by by byli od sebe s prckem o 11měs. :sweat_smile: a jestli jsem to zjistila po 20tt (což teď jak počítám je vlastně i nereálný :grinning: :grinning: :grinning:) tak by byli od sebe mnohem míň :grinning: nejhorší bylo to, že jsem věděla že nemůžu na potrat, je to blbý takhle říct, ale další dítě fakt ne, na to už by čas ani síly nebyly a odnesly by to všichni :wink:

Tak se stav na kafe, budeš tu kousek :grinning:
18. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez míše první zub vrost před rokem na štědrej den,od tý doby průběžně rostou další,vždycky strašně dlouho trvá,než se jí proříznou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,u honzíka jsme vůbec nevěděli,že mu zuby rostou,občas byl protivnej,ale jinak v poho,zato u míši víme o všech :sweat_smile: :sweat_smile:

to je tak krásnej pohled ven,jak je to zasněžený,honzisovi jsem dala do školky rukavice a sněhuly,kdyby šli běhat ven,včera přines keramický stromečky a prasátka,tak zase přiyla další keramika do sbírky a další výzdoba :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli na štědrej den? Tak to je sranda, zrovna jsem to psala i jedný mamině na FB, že Kristý měla první zub 24.12.2008 ráno :slight_smile: :dizzy_face: ale po tom už rostly jako houby po dešti, vždycky 4 naráz :wink: a víme teda taky o každým pořádně :slight_smile:

Venku je pěkně ale na nás zima, tak jsme doma, kvůli malýmu :unamused:
18. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez my jsem se ted z venku vrátily,volala mi paní z tý nadace,že má pro mě podklady kvůli těm penězům a potřebuje to podepsat,tak jsem tam došly a penízky budou ještě před vánocema :slight_smile: :slight_smile: a venku je fakt nádherně není tam vůbeczima,byly asi 3 pod nulou,ale vůbec to nebylo cítit,no jak včera míšu sníh nebral,tak dneska to stálo za to a samozřwejmě ho cpe do pusy a ještě u toho hlasitě vykřikuje mňam,mňam :sweat_smile: :sweat_smile:

tak to holky můžou slavit stejně :grinning: :grinning: ,vždycky říkáme,že se to aspon dobře pamatuje,u honzise jsem si to zapomněla zapsat a ted to nevím :frowning2: a taky jí vždycky vyjedou aspon dva nebo tři
18. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase se musím ukázat jednou za týden...dočítám vás, ale nestíhám písat :sweat_smile:
trošku taky marodíme, Natálka dostala rýmu - tak trám a trošku kašlíkuje, tak jsme doma, včera jsme byly zalezlý celý den a já z toho byla večer k.o. Je protivná, jak je naučená, že chodíme ven, tak neví co by roupama doma dělala. Pouštíme dvdčka po 15 minutách jiný a pak se nemůže rozhodnout co chce, Krteček, Hurvínek, Auta, Jája a Pája a já už to znám z paměti :grinning:
Zítra se chystáme do Linze, tak snad už bude líp, ještě mi chybí drobnosti po stromek, tak doufám, že to klapne :wink:
18. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám zatím napsaný každý zub přesně na den kdy se prořízl, takže všech 16 a snad to budu zvládat i u malýho, mrzelo by mě kdyby ne.
18. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam zapsane prvni 4 zoubky,pak uz ne
18. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jck tak ať jste brzo fit! :slight_smile:

Coko já mám pamětní knížku, tak mě to nutí psát :sweat_smile: i u malýho zaznamenávám každej prd :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já mám taky pamětní knížky,ale všechno si zapisuju do kalendáře a až někdy to přepíšu,nejhorší je,že do tý honzisovi jsem toho zatím moc nezapsala,měla jsem ji ještě než se narodil,no a pak jsem nevěděla jak to tam mám psát,když jsme si ho domů přinesli až po 4 měsících,tak až jednou na to dostanu náladu,tak to nějak vymaslím :wink:
18. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte někdo zkušenost s nějakou solidní společností co půjčí peníze bez doložení příjmů?
18. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári já tedy ne,nevěřím nikomu,nepůjčujeme si :frowning2:
18. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári v tomhle oboru jsem dělala a myslím si, že solidní společnost která nechce vědět příjem zřejmě neni... max. půjčit si u své banky, tak to děláváme my, oni vidí kolik nám chodí příjem na účty a už víc od nás nechcou a nebýt půjček, tak jsme asi dneska pod mostem, už když jsem studovala tak jsme se museli zadlužit.

Luci tak mě už ta Kristýnčina praská ve švech a dávám tam i věci na který nejsou kolonky (včera jsem lepila vlásky). Takže doufám, že i Lukýskova se bude prohýbat, ono je fakt že člověk na to nemá tolik čas, ale já si dávám vážně bacha, nechci jít příkladem jak se říká že první dítě má víc fotek a je na něj víc času atd. atd., takže ani fotkama Lukýs nestrádá :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, taky bych nevěřila nebankovní společnosti, co nechce ověřit příjmy, hlavně se to nevyplatí, úroky jsou strašlivý.

Co se týče pamětní knihy, tak jsem na tom asi jako Mispuli. Koupila jsem si jí loni po porodu a vše si píšu do kalendáře. Nějak nevím, jak a co tam přepsat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky mám na vás zvláštní dotaz - nedávno jsem si vzpoměla na jednu hračku, co jsme měli jako děti a nevím jak se to jmenuje, nemohly byste mi pomoct? Byla to taková vodní nádržka, dole to mělo čudlík a ten se zmáčknul a ta voda vytlačila třeba kuličky, co se potom museli pochytat. Během let jsme měli několik druhů. V jednom myslím byly takové kroužky, co se chytaly na kolíčky nebo tak něco. Nevíte, jestli se to třeba ještě někde neprodává. Doufám, že někdo pochopí, co myslím, je to dost těžké popsat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenousek: fotky jsou fakt super.
18. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepe já přeně vím co myslíš,taky jsme to doma měli a moc mě to bavilo a nedávno jsem to i viděla někde v hračkárně ale na název si asi nevzpomenu snad aquabal,
18. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek