• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
teda tady od tud snad všichni utekli!!!! :grinning:
3. čer 2009 ve 21:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, koukám, že se to prosáklo i sem :grinning: Fakt síla...
Gábi, skvělý, jak jsem psala na druhé diskuzi - tleskáááááám vám...
3. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni koník je na takovou pipku moc malej,to se ví asi všude :grinning:
3. čer 2009 ve 21:25  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tanga a tampony začínají být kultovní záležitostí :grinning:
3. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty hele ted sem se dostala u nich v diskusi na stránku 80. a něco a čtu tam o tom,jak je tolerantní v posteli :confused: já si teda z Terči furt střílím,že někdy uděláme 4ku,ale ted se sakra stydím za takovej humor:confused: :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já to radši celý nedočítala. Dostala jsem se tam náhodou, hledala jsem si něco o Fraxiparinu - já si ho v těhu píchala a ona dotyčná taky. No a právě mi tam vyběhla. A nestačila jsem se divit :grinning:
Teď se debatí v "té druhé partě z ČB", nakoukni
3. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,no já občas nakoukávám do diskusí co sou blízké ČB,nebo pročítám různé osudy a chtěla sem se dočíst,jak to chodí,když se podstupuje umělé oplodnění,myslela sem si,že se tam něco dočtu,ale velký kulový :sweat_smile: já vím,já tam nakoukávám,ale nechci tam holkám moc lozit :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč ne, klidně choďte, nikomu to nevadí :grinning:
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat,
přes ivf můžu i já, to nemusíš za Janou :grinning:
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábi mě je to takový blbý vám tam lozit,vy ste takový hezky už sehraný,že mám vždyckyp ocit,že vám to tam narušuju :grinning:
ok,až mě zase nebude něco jasný po téhle stránce půjdu za tebou.tam se dozvím jen,jak mám nenormálního a nedokonalého partnera a dítě,když občas zlobí :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že jsme sehraný :grinning: ale taky normální :grinning:
3. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,že jste sehraný i normální,o tom není pochyb!!!! :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:57  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, jsem zpátky "doma". Holkám jsem tam napsala o pátečním srazíku, tak třeba někdo další dorazí. Zatím to vypadá, že dorazí Beat, Terez, Oli, jck a já (se zpožděním)? Nebo ještě někdo?
3. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o nikom jiným nevím,teda pokud sem já ani ty na někoho nezapomněli-jo Pnterka možná a přeci i negrovka,pokud se teda nepletu :confused: no já tam s Dádískem taky nebudu asi přesně na devátou,páč my vstáváme tak v osm a než se vyprdelkujeme tak je kousek po deváté,ale budeme chvátat :dizzy_face: Leni napiš mi telefon do IP,kdybych netrefila do vnitř a Terča tam ještě nebyla,at mám záchranu :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu hodit vanu a koukat s Ládíkem na tv.pokud tedy budeš chtít,tak mi napiš to číslo :wink: :slight_smile: tak dobrou a klidnou noc!! :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, telefon ti písnu, ale já tam v životě nebyla :grinning: Takže leda že bysme tam bloudily společně :slight_smile:
My vstáváme taky kolem 8., ale máme to do MC přes celý město a pojedeme busem. Takže počítám, že dorazíme až tak kolem půl 10 nejdřív...no vzhledem k tomu, že +/- na dvanáctou potřebujem být doma, tak to bude docela tryskosraz :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak se můžeme domluvit a dorazit tam spolu,co ty na to,můžeš třeba někde nasednout na 17ku???to bych se svezla s tebou,jako v chod vím kde je :grinning: ale ve vnitř sem nikdy nebyla.no nám je tak nějak jedno kdy domů,jídlo mu vezmu pro jistotu sebou,kousek bydlí moje mamča,tak mu to můžu ohřát u ní.
3. čer 2009 ve 22:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem to uz taky cetla.
Gabi hezky jsi ji to napsala,ja kdyz nemam Zdendu 2h u sebe (treba je venku s babi),je mi smutno
3. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee a ted jsem docetla co napsala Jitka. Taky super a teda co ji napsala do IP jana,myslim kdyz vsechny byli tehu,to je teda sila. jak muze byt tak zla,nechapu. Ja taky nemam vsechny na svete nejradeji,ale nic nikomu spatnymu nepreji,fakt ne
3. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůbec netuším, mrknu na IDOS. Myslela jsem, že pojedu 9kou na nádraží a přesednu na 3ku. Nevím, jak budeme ráno stíhat, nerada bych tě nějak blokovala.
Ještě se zeptám, jak se jmenuje zastávka u toho MC? U 3ky je to J.Bendy? A u té 17ky? Ještě na ní zkusím kouknout, jak bysme to případně stíhaly...
3. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, řekla bych - případ pro psychiatra. Jsem zvědavá, jak bude reagovat na ty příspěvky od holek...
3. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nam áj na tu zastávku J.Bendy jedou jak 3ka i ta 17ka a obě zn ádraží,já bych nastoupila u Igy třebas.já bych šla klidně pěšky,ale než bych se tam ufuněná dobelhala,tak by bylo poledne!! :rolling_eyes: :grinning: a od kud vyjíždíš????a neboj,já na pátek nic nemám,tak mě nikdo blokovat určitě nebude
3. čer 2009 ve 22:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti je to hnus jak říkáš,tohle užm usí být duševně chorej člověk,když tohle všechno dokáže :frowning2: je mi jí dost líto!!!
3. čer 2009 ve 22:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože,já poslední dobou píšu ty slova trhaně jak jantar,ale jak píšu rychleji,tak na to už nekoukám a posílám to,přijdu si jak prvňák!! :pensive:
3. čer 2009 ve 22:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat:takova osoba si litost nezaslouzi,kdyz preje to nejhorsi holce,jen proto,ze driv otehotnela,nechapu to.
3. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti tohle bylo od ní hnusný,ale tím jak je ubohá a myslí si,že jí všichni hrozně žerou a obdivujou,v tom mi jí je líto.ona je neštastná sama se sebou,proto se naváží do ostatních.bylo by fajn,kdyby si aspon něco z toho vzala k srdci a zapřemýšlela nad sebou,ale na zázraky moc nevěřím
3. čer 2009 ve 22:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze Sucháče. Koukala jsem právě na 9ku, ta jede i k IGY. Ta, co jí mám vyhlídnutou, by měla být u IGY v 9,25.
3. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmm,tak cvrček už je vzhůru :angry: to brzo!!!si tam hopsá v postýlce a kouká na nás do obýváku :zipper_mouth:
3. čer 2009 ve 22:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no tak tam vystup a sejdeme se na zastávce přímo před Igy a pojedeme 17kou??teda pokud chceš :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, tak se sejdeme tam. Poznáš nás takhle: já obtloustlá třicítka s velmi barevnýma vlasama, Deny trpaslíček bez vlasů, černooranžové golfky.
Tak snad se najdem :slight_smile:
Jdu zapadnout do postele, jsem úplnej mrtvouš. Papá zatím
3. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek