• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
já nevm,kolik je tady,zase nám blbne meteostanice :angry: :angry: ,ale zimina řádná,všechna okna byla mokrá,tak jsme je museli otírat a musíme častějc větrat

jestli to odpoledne nespadne pod -10,tak asi vyrazíme p+ěšo k babi a dědovi,ale ještě nevím,jestli pojedu v úterý na hokej,tak si jich užijou dosytosti :wink: :wink: ,jdu vzít foták a vyfotit tu nádheru venku,sníh,částečně zamrzlá řeka a sluníčko do toho,no nádhera :slight_smile:
20. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pabli já taky maláho nikdy moc nenavlíkala, nemá to rád. Jak si říkala, taky jsem se řídila tím, že dítě má mít tolik vrstev jako já maximálně jednu navíc - loni mi to řekla doktorka a bylo to OK. Fusak jsme měli zatím jen jednou a moc se mu v něm nelíbilo. Těď nosíme bodíčko s dl.rukávem, mikinku, punčocháče, ponožky, kombinézu, co neprofoukne a dám pod něj i přes něj v kárce deku. Ta navrchu je taková ta huňatá španělská. Má čepici, kapucu od kombinézy, šálu a rukavice a je spokojený. Doma mu v pokojíčku topíme jen lehce (na jedničku) - má tam neustále 19° a jak se mu parádně spí. Snažíme se ho právě trochu otužovat, třeba nebude tolik marodit až bude větší :wink: :slight_smile: Taky jak s ním chodím plavat, tak nám to pořád doporučujou, abychom nedávali moc horkou vodu na koupání apod.
Na dnešek jsme prvně zkoušeli spát u babičky a docela to klaplo. Já měla večer divadlo a taťka šel s klukama do hospůdky na předvánoční sešlost. Usnul bez problémů a spal skoro celou noc. Já teda pak přišla spát k našim, mám je kousek od nás, ale myslím, že by vydržel i beze mne. Budeme dále trénovat. Nikdy člověk neví, kdy se může hodit, že bude zvyklý tam spát.
20. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tuhle hračku jsem myslela:
http://www.starehracky.cz/katalog_detail.php?PHPSESSID=3f59cda1961b9ddc29c9b1a1f3c6ce25&kategorie=HRACKY&hracka=246
docela bych to chtěla sehnat pro malého, myslím, že by se mu to líbilo, musím se po tom poohlédnout
20. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Pepe tak tohle znám! :slight_smile: Zkus to Bejbycentrum, jinak nevím kde by měli větší výběr hraček :confounded:
To je super, že si malý zvyká spát i jinde než doma, to naše Kristý se to snad nikdy nenaučí, přemýšleli jsme že bychom jeli ke známým, ale asi se na to vyprdneme, jednak tam šíleně přetápí tak si Kristý loni odvezla teploty a rýmu a za druhé to její spaní a malej se v noci dost budí a brečí, tak to by asi nebylo ideální, budeme to muset odložit :astonished: :wink:
20. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky pamatujete někdo na Siolu80? Chodila sem dost v začátcích původní diskuze, u profilu ji svítí 1d a 40tt :slight_smile: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristý, jsem zrovna na příjmu, malá spinká s taťkou.
20. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zvládáme to náročně, ale dá se. Ve 38. týdnu se mi mimi otočilo hlavičkou nahoru ( koncem pánevním nožičkama ), takže jsem měla zítra nastoupit na plánovaného císaře. Ale minulý týden už bylo zase hlavou dolů, takže císař odvolán a budeme rodit normálně, pokud se ještě neotočí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc taťka domu přitáhl neštovice z práce, ještě je neprodělal. Tak jsem skákala kolem prcka sama a kolem taťky taky, protože umíral ( horší než rýmička, pupínků vyskákalo snad 1000 ). Takže nejspíš nepůjde k porodu. No a teď, když je mu líp, dostala to malá a začíná to nanovo. Tak kde mám před tím porodem nabrat síly. A navíc se bojím, že prcka přivezu do infekčního prostředí. Já je naštěstí už měla. :grinning:
20. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli budu přenášet jako poprvé, tak mimi bude až po Novém roce. No uvidíme, dle doktorky CS0, takže porod v nedohlednu. :rolling_eyes:
20. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
siola to máš tedy doma pěkný pozdvižení,přeju,aby všechno dobře dopadlo :wink:

dala jsem na rajče pár novejch fotek,tak jestli se chcete mrknout http://supka.rajce.idnes.cz/09.12/
20. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siol to je hodně blbý, já měla neštovice v 17tt, ale než přijdete s miminkem domů, tak už nikdo infekční nebude a asi je to i tak lepší, že si to odbydou teď a můžu potvrdit, že v dospělosti je to na chcípnutí a bez legrace :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím palečky k porodu :wink:

Jé Mispuli fotky se sněhem :dizzy_face: my máme jen 3 s Kristý :confounded: :grinning:
20. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez taky jsem toho musela hned využít a nějaký nafotit,jinak bysme žádný neměli,míša nechce spát,tak vyrážíme k rodičům,pojedeme autem,ale dám jim zimní věci,aby se mohli proběhnout po zahradě,my budeme muset s frantou do písku na nákup,protože mi míša prokousla dudlík u flašky,co z ní pije mlíko a já nemám náhradní,normálně bych na ni prděla,ale jak jí rostou ty zuby tak se v noci budí s řevem a jediný,co chce pít je mlíko :unamused:
20. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

omlouvám se,poslední dny nějak vůbec nestíhám net.jsem nějaká nachcípaná,do toho honíme furt dárky no krásná předvánoční atmosféra :confused: :grinning: ale snad to zvládnem

Terez jak jsi psala,že chytáš dobrý slevy,dneska sem i podařili tři úlovky v Tescu!!malému jsem koupila tři trička!!jedno za 35kč!!druhé za 57kč!a třetí bylo nejdražší ale nejhezčí za 80kč!!měla jsem radost jako blázen!! :sweat_smile: :sunglasses:

pepahani tuhle hračku má malej u přítelovo mamči!!rád si tam s ní přítel hraje-on teda rád se vším :grinning: jediný kdo tam vždycky vytahá autíčka na dálkové ovládání je on,ale apson vydrží být hodnej do konce návštěvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

jinak s tím oblékáním,já v tom vždycky tápala,bála jsem se aby nezmrzl-vid Terez,ta se nám vždycky smála,jak je chudák nabalenej,ale ted už to nepřeháním :confused: :sweat_smile: to já chodím na lehko i ted,ale dneska sem teda vytáhla mou hroznou zimní bundu,páč sme jeli na Mrhal a malého jsem uspávala venku,no to byla síla,né a né zabrat a já blbec sem si zapomněla rukavice doma!!přišla jsem do chaty,totálně zmrzlá :unamused:

Mispuli krásný fotečky,krajinka se ti vyvedla krásně zastihnout!!!! :dizzy_face:

jinak děkujeme za přáníčka k svátku,jste moc hodné!! :dizzy_face:

Moc se omlouvám,jestli jsem na někoho nereagovala,ale píšete toho tolik,že to člověk fakt rychle zapomene :zipper_mouth:
20. pro 2009 ve 22:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat no vidíš my tam jdeme dneska, chci koupit ty dárkový sady co maji 50% slevu :sunglasses:
Jo to si pamatuju jak jsem se smála, nebýval v kočárku ani vidět :grinning:

Mispuli mě to malá taky jednou rozkousala, mě s tím pěkně naštvala, ničí fakt všechno.
21. pro 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak včerejší odpoledne a dnešní noc It was horrible,ještě jednu takouvou a nevím,jestli se dožiju Jéžiška.Odpoledne jsem děti navlíkla,sedli jsme do auta,že pojedeme k babi s dědou a auto ani neškytlo,totál vybitá baterka,soused z vedlejší vchodu a korát vylez na balkon,zželelo se mu nás a zkoušel s frantou nabít přes dráty,ale ani to nepomohlo,tak franta volal rodičům,přijel pro nás děda a odvez frantu do servisu,pro náhradní baterku.Tam mu ji půjčil,ale nějakou slabší aby moh autem přejet,takže zase jeli s dědou nanadat tu baterii,mezitím se udělala tma,tak děda musel pro baterku a nastavovák,protože fábie mmá baterii chycenou někde hodně vespod šroubem,mezitím já byla s dětma a s babičkou,dětičky se předváděly v plné kráse,bud řval jeden,že chce tátu,dědu,nebo to či ono,nebo řvala druhá,protože nebyla vyspaná,no fakt super scénka,nejlepší bylo,když řvali oba a váleli se u toho na zemi :sweat_smile: :sweat_smile: ,no pod delších peripetiích se podařilo auto zprovoznit,to já už mezitím ztrácela hlas i dech,protože tchýně dělala před tím ořechový košíčky a já se začala dusit,prášky jsem s sebou samo neměla :frowning2: ,no dojeli jsme pak zpátky do servisu,tam nám vyměnil baterii za tu správnou a my mohli jet na ten nákup,když jsme se vrátili,tak malá se tam samozřejmě uřvala ke spánku,tak jsem ji vzbudila,počkali na večerníček a vyrazili domů,meziím jsem see stačila zase nadejchat těch ořechů,takže se mi v noci blbě dejchalo,no a milostpani měla dneska brečivou,bez maminky ani ránu když se mi konečně začalo v půl šestý ráno líp dejchat,tak zjistila,že jsem ji nechala v pokojíčku u bráchy v posteli,tak si to přihasila zpátky za mnou,no fakt žůžo :confounded: :sweat_smile: :confused:

tatka vez honzíka do školky,mají dneska nadílku,tak jsem zvědavá,co tety vymyslely,co si přiveze :wink:

snad jsem vás neunudila svým výlevem,ale ted už je to spíš k pobavení,ale řeknu vám,že stát se to mě samotný,tak jsem v pr...

děkuju za pochvalu foteček,byla to taková krása,že jsem prostě musela,jsou dny,kdy bych z týhle prdelky utekla okamžitě,ale občas stačí kouknout ven z okna na tu krásu a pak to tu mám docela i ráda :wink:
21. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS Natálce všechno nej k svátku,je tady přece nějaká ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natálka moooooc děkuje :wink:
21. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
taky jsem si na Natálku vzpomněla, tak všechno nej... a hezkého Ježíška! :slight_smile:

Mispuli takhle to zní opravdu vtipně, dalo by to na celej film :sweat_smile: ale chápu, že tobě do smíchu v té situaci nebylo, hlavně že je to za váma a ježíšek určitě bude :sweat_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalce vsechno nejlepsi k svatku
21. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zas na posledni chvili. Darek pro 9 mes.kluka. myslite ze treba takovy ten labirint? Nebo je na to moc maly
21. pro 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím,že je na to ještě malej,ale to je můj osobní názor
21. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem dneska lítala po městě jako blázen. Aspoň jsem se ale hezky prošla, až mě teda pěkně bolej nohy! Raději ale chodím pěšky naž se mačkat v mhd!

Jo! Taky jsem se dneska slavnostně dobelhala do Tesca a naivně si myslela, že bych tam mohla pořídít nějaké dárkové kosmetické balíčky. Ha! Jenže v Tescu měla 50% akci na všechny kosmetické balíčky a v jednu hodinu už tam neměli ani jeden!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem si tam koupila aspoň krásný balicí papír, štolu a knedlík :sweat_smile: . A vyrazili jsme do DMka, tam jsem nakonec pořídila a ještě měli 15% slevu na nákup. Tak jsem celkem spokojená. Na dárky už kašlu! Stejně mi nezbyli žádné peníze :angry:
21. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten náš kluk dneska opět spadl z postýlky :unamused: normálně přelezl špršle a žuchl na zem :frowning2: to ho u našich už budu muset dávat spát na velkou postel, ještě že doma máme tu větší postýlku...
21. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čoko nevím jakej myslíš, Kristýnce bylo loni 9,5měs. a hodně ocenila chodítko, hrající mobil, spirálu na postýlku... nebo nějaký interaktivní kostičky, od FP třeba :wink: a nej dárek byla vkládačka za 99,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári v tom Tescu jsem byla taky a i jsem byla zklamaná z těch dětských triček, na mě to teda nebylo nic moc, bylo to s dl. rukávem, ale děsně tenký a hezčí za 70,- tak to koupim jinde za těch 70,- a silnější :confounded:

Oli to je šikula teda :confused:
21. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez souhlasím s těma hračkama :wink:

my se zastavíme v tescu dneska,tak uvidím,ale asi už to bude úplně přebraný,my jedeme do nemocnice popřát hezký vánoce,dát dárečky a pf,pak ještě do krtečka,tam chceme dát finanční příspěvek a taky pf,no a cestou zpátky si v tescu koupíme nudle s kuřecím gyrosem u vietnamce,oběd nevaří

pak musím začít pořádně uklízet,vánoce za dveřma a tadypořád jak po výbuchu :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,odpo snad na hokej a večer konečně začít balit dárky,ještě jsem se k tomu nedostala,včera jsem chtěla poslat pf poštou,byli jsme tam před pátou,fronta jak svi..,tak že tam franta skočí potom,až nakoupíme a oni měli jen do pěti :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já dneska jedu, tak se tam kdyžtak uvidíme :wink:
22. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ten mobil je dobry napad,diky
22. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

Opožděně se připojujeme k přání všeho nejlepšího pro Natálku,hlavně hodně zdravíčka!!! :dizzy_face:

tak ještě že jsem nejela do Tesca pro ty kosm.balíčky,tam se to dalo tušit,že už nebudou :angry: včera jsem jela nakupovat dárky,byla jsem venku od tří do sedmi!!!!sem už myslela,že mě z těch lidí mrskne!! :angry: :angry: domů sem přijela totálně hotová!!!ale sehnala jsem vesměs všechno,co jsem chtěla,jen teda pro sebe nic,chtěla jsem nějaký trička a nic jsem nesehnala :cry: tak sme si s Ládíkem řekli,že to nebudeme hrotit a v lednu se vrhneme na nákupy společně,takže ted si dáme pod stromeček opravdu jen maličkosti

Čoko ty kostičky a mobil taky bavili malého nejvíc :wink:

mispuli je moc krásný jak takhle přispíváte!! :dizzy_face:
22. pro 2009 v 10:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli tak ti odepisuju na to jídlo :grinning: Kristý taky bude mít brambor a asi přír. kuřecí řízek :slight_smile:

Čoko jj ten mobil seženeš kolem 150,- a bude slušnej :slight_smile:

Luci to je krásný že jedete do tý nemocnice :slight_smile: U nás se dneska k mému překvapení i vařilo :grinning: nějak jsem to stihla, jind je to nadlidskej úkol a musím vařit den dopředu :sweat_smile:

Beat na ty balíčky jsme byli taky a štve mě to, protože jsem chtěla Martinovi koupit ten Adidas batůžek, už jsme ho jednou měli a teď se mu rozbil tak jsem si říkala, že to bude akorát a ono kulový :angry:
Trička na sebe teď taky nějak nemůžu sehnat, přijde mi že jsou všude hrozně vykradený :rolling_eyes: ani nevím co si vezmu ke stromečku :sweat_smile:
22. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak vánočně nestíhám :slight_smile: Ale dneska douklidíme a pak hodíme nohy na stůl a zarelaxujeme celý Vánoce. Už jen zítra večer ozdobím stromek, jinak je snad hotovo.
Čoko, holky radí dobře. Pokud nechceš moc investovat, tak vkládací kostku koupíš i do 100 Kč. A s tou si hraje Deni ještě teď, moc jí to baví.
Já mám naštěstí dárky koupený, teď to musí být dost brutál v obchodech... Taky se chystáme po svátcích na nákupy, mohly by být slevy a my dostanem určo nějaký penízky od Ježíška :grinning:
22. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
a ono to po Vánocích asi nebude jiný v obchodech :grinning: Začnou slevy a každej se tam nahrne :angry: No chystám se také, že :wink:
Dítě spí, tak toho musím využít, začínám zdobit stromek, brambory už se vaří na salát, aby byly na zítra hotový a mohl se udělat salát, doklidit a už jen klídek a koukání na pohádky a čekání na Ježíška a ještě se nacpat k prasknutí :grinning:
22. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek