• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Terez, pamatuješ na naše úspěchy? :grinning: hele, teď to máme tak, že má suchou plínu a tak ho šoupnu na nočník, sedí tam třeba 20min. a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: už na to kašlu, nemá to cenu se nervovat, tak ho tam ze zvyku posadím, a když se během chvilky nevyčůrá, tak jde dolů a vyčůrá se holt do plíny :rolling_eyes: co se budu nervovat :grinning:
22. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se oblíkat a frčím směr čb :sunglasses: dětičky s radostí přenechám taťkovi :grinning:
22. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter, ty jo 20 min na nočníku sedět. Když já ho tam udržím 20 sekund, tak už tleskám a chválím, jak je šikovnej :grinning:
Tak nám tu pěkně svítí stromeček, máme ho na takovém dobrém místě, skoro mezi dveřmi, když se jde do ložnice a Petr příjde z práce, jde do ložnice a stromku si ani nevšimne a to se mu vyhýbal. A to je stromek skoro ke stropu. No fakt chlapi.
22. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věruš už se nemůžu dočkat až nazdobíme ten náš, ale zítra nebudu vědět co dřív :astonished:
22. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas se cura porad do puncochacku,ale uz plesknu pres zadek. nevim co se stalo. Driv rekla curam-i kdyz tam uz trosku mela a ted treba stoji kouka na me a cura do kalhot,tak sundam, plesknu a posadim na nocnik. Dneska jsem 4x prevlikala puncosky. hruza.
22. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu zdobit zitra vecer,aby bylo rano prekvapeni,uz se tesim. Sice mame porad ten samy umely,ale nevadi,hlavne ze je nejakej. Dnes jsem sla pro kapra,nechala si ho zabit,ja bych to asi neumela. A mamka mi ho naporcovala. Cekat na tatku az do 20h se mi nechtelo. Zitra udelam vecer salat,jeste uklidim koupelnu a chodbu a je klid,snad. I kdyz po prckovi musim uklizet porad.
22. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné prožití vánočních svátků,at jsou jen plné pohody a lásky všem ze srdce přejeme s Danískem :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky všem přejeme krásné svátky a jen to všechno nejlepší v novém roce :wink:

:slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3637953&vReferer= :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čoko to bude zase dobrý uvidíš, já o tom často čtu že děti mají období kdy se zase počůrávají...

Vám taky krásný vánoce holky a šťastný nový rok, hlavně zdravý děti, ať jsme všichni spokojený :dizzy_face:

Jinak jsem dneska byla na těch kyčlích, ty jsou OK, oční tam nebylo, přestože tam seděl pán který říkal, že mu tam včera volali a měli tam být dopoledne, no nic po 15ti min. kdy nikdo nepřicházel jsem se sebrala a odjela, naštěstí jsem stihla bus, jinak by mi to jelo za hodinu :rolling_eyes:
23. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky všem přejeme krásné vánoce, mnoho dárečků, klídek a pohodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kapra máme ve vaně :grinning: Natálka si s ním chtěla povídat, ani nechtěla obídkovat a spinkat :grinning: :grinning: stromeček "zatím" v garázi, čeká až dorazí tatínek domů a nasadí ho na stojan, zdobit ho budu večer (počítám tak do půlnoci :sweat_smile: ).
Taky jsem dost nakráplá, tak snad to přežiju :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mate nejaky typaby kapr nebyl citit tolik rybinou?
23. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky krásné Vánoce všem a hodně zdraví do nového roku!
23. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přejeme vám krásné Vánoce plné klidu a pohody a do nového roku hlavně zdraví a pak to, co si přejete :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
krásné Vánoce a hodně bohatého Ježíška :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Také se přidáváme s přáním krásně prožitých Vánoc a pořádně bohatého ježiška. A hlavně ať si to ti vaši prckové pořádně užijí. :slight_smile:

Já budu zdobit stromeček až zítra. Buď až malej usne nebo ho vezme manžel někam vem. Akorát ze stromečku nemám vůbec radost. Měl ho na starosti manžel a vzal takovýho chcípáčka. Když jsem ho dnes viděla, tak mě málem trefilo. Má ani ne 1,5 m a větve jen do půlku. Od půlky výš je pouze holý kmínek a na něm kráťounké větvičky. :unamused:
23. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti, tak on vzal opravdu toho, kterýho mu bylo líto :grinning: Aspoň chudáček neskončil hned někde u popelnic :grinning: Jestli máte takový ty hustý řetězi, tak to všechno schováte :grinning:
23. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to je fakt blbý, chlap no :sweat_smile: já jsem na tohle hrozná, asi bych ho vyhnala pro novej :sweat_smile:
Ten můj se zrovna zlobí s tím naším na lodžii, tak jsem zvědavá jestli budeme zdobit ještě dneska a jestli se mu povede postavit ho rovně :sweat_smile:
23. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a prckové, také všem přejeme krásné Vánoce, bohatého Ježíška a :wink: vše nej do Nového roku :dizzy_face: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás taky vše hotovo, co dneska má být :wink: zítra dopo uděláme salát a odpo ozdobím stromek :slight_smile: letos jsem na tu nadílku opravdu zvědavá, co budou kluci říkat :slight_smile:

holky, u nás se přestalo jíst :unamused: Jáchymek mi odmítá snad všechno kromě jogurtů a přesnídávek :frowning2: to je o nervy, to vám řeknu :frowning2:

ještě jednou přeju krásný vánoce :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli vydrž,to se změní,určitě je to k tomu blbýmu zubu :frowning2:

budějovičandy moje milý,přejeme vám všem veselý a klidný svátky,at dětičkám svití očka a maj radost z dárečků a vám všem pohodu a trochu klidu,užívejte si :grinning:

my máme salát,stromek budeme strojit zítra asi odpo,až míša bude spát
23. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. pro 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré sváteční ránko,

přejem krásného Ježíška a i další sváteční dny plné pohodičky....... :wink: dětičkám hooodně dárečků.......
24. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady nikdo... tak jsem ráda, že si krásně užíváte rodinnou pohodičku :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás proběhl štědrý den, tak normálně, hračky v obýváku přeskakujeme ještě víc než před vánoci :grinning: (už aby byl ten pokojíček). Natálka byla-je nadšená, největší úspěch u nás mají boby, venku není sníh, tak vozíme hračky po baráku :grinning: a hlavně mašinky, už ani ty motůrky nevnímám :grinning:
Ještě jsme trošku nemocný, tak chodíme ven opravdu minimálně, jen se tak provětrat...

Mějte se všichni krásně, pohodově, vánočně...papa
27. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
už jsem chtěla psát, jestli vůbec byly Vánoce v Č.B., u nás to proběhlo v rámci možností, společná nerušená večeře neproběhla, MM slupnul řízek a trošku salátu a šlo se na věc, hračky super, Kristý měla moc radost a pořád neví s čím si hrát dřív, dostali jsme toho všichni moc, jak už jsem někam psala - mám pocit, že tolik si opravdu ani nezasloužíme :slight_smile: :dizzy_face: no ale Kristý mě ničí zase tím svým řevem, tak jsem řekla, že k tomu kineziologovi půjdeme až bude čas, teď musím lítat se sebou po nutných doktorech a malej taky celý vánoce prořval, nevím jestli nadýmá cukroví? Každopádně už fakt nebudu nic jíst a mám opravdu pocit, že to moje mlíko musí být supernadýmací, uvažovli jsme s MM že bychom zkusili koupit UM, ale mě je tak líto ho odstavit "jen" kvůli tomuhle. Nevím no.

Tak se mějte hezky a pak písněte co kdo dostal a co děti atd. :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

my jsme dodneška lítali, takže nebyl čas ani referovat :sweat_smile: i když u nás není ani co moc líčit :grinning: první Jáchymkovo reakce na stromeček byl takovej, že utekl a pak se u něj ani nechtěl vyfotit :sweat_smile: musela jsem rozsvítit velký světlo :sweat_smile:

jinak u nás teda nejvíc v transu byl Hynďa - klasika :grinning: Jáchymek byl skvělej, pořád tady pochodoval, smál se, ale dárky ho ani moc nezajímaly :grinning: nejvíc ho potěšilo pianko :wink: dostal Brundu ze včelích medvídků a ten se mu teda taky líbí :wink:

jo, a večeře byla vyjímečně v pohodě, jak mi poslední dobou skoro nic nejí, tak rybí polívku zblajzl všechnu s chutí, kapra si moc nedal, ale po tý polívce se ani nedivím :wink:

ale musím říct, že jsem to měla takový "okořeněný" :sweat_smile: když kluci byli venku a já jsem zdobila stromeček, tak už jsem ho měla skoro ozdobenej a on mi slítl :sweat_smile: já jsem tam nad tím fakt brečela, protože se mi rozbila půlka ozdob a já myslela, že je po vánocích :frowning2: naštěstí jsem ozdob měla celkem dost, ty malinký se nerozbily, jen ty velký (a samo nejhezčí)
28. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás taky Vánoce v pohodě, malý byl celý den moc hodný, takže jsme stihli v obýváku vše připravit, ozdobit stromeček, zabalit zbytek dárků a uvařit večeři a dokonce pak i vydržel sedět u stolu, tak to bylo pěkný. Stromeček ho moc nezaujal a dárky ho nezajímali už vůbec. Nakonec jsem byla ráda, že jsme nekupovali nic drahého a zásadního, byla bych zklamaná já. Nejvíc ho zaujali míčky 10ks za 40 Kč, co jsem kupovala na plavání, protože vím, že je tam miluje. Zato já jsem byla asi moc hodná, dostala jsem nový digi foťák, nerezovou varnou konvici, co jsem si moc přála a hodiny do kuchyně - přítel se vytáh.

U babičky se malý zajímal alespoň o ten první veliký dárek a pomáhal rozbalovat. Byl to krásný houpací kůň - na nás zatím trochu velký, ale dobrý. Posadili jsme ho a hned rajtoval, tak měla tchýně radost a pak bylo už jedno, že ho to dál nebaví :grinning:

Další návštěvy jsme taky přežili v poho a dnes si konečně užívali doma v klidu - škoda, že už nedávají žádný hezký pohádky :dizzy_face: :wink:
Jo a dnes se Josífek rozzářil, když taťka v podvečer zapnul stromeček, tak alespoń něco - pozdě, ale přece :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Terez, máte pro malého na ty prdíky takový ty nahřívací pecičky? Mám to strašně pomáhalo. když byl malinký.
28. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepehani, však oni ho ty dárečky budou zajímat rok od roku víc :grinning: tyhle maličký to maj ještě na háku :grinning: já to vidím na Hynďovi, ten byl jako v transu :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek