• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
holky, jj, Hynďa je hodný dítě, ale jinak je úplně normální :wink: žádnej génius, ale snad s ním nebudou problémy :wink: to Jáchymajda, to budou jiný nervy :sweat_smile: trochu mám hrůzu z toho, že Hynďa v je ve škole v pohodě a mám na něj dost času, když jsem doma a až půjde do školy Jáchymajda, tak budu v práci a určo to nepůjde tak hladce a bude i míň času :unamused:

nějak na mě padá depka z toho, jak jsou ty kluci už velký :pensive:
29. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se s bráchama nemydlili :grinning: s tím starším vůbec ne, jsme od sebe 13 let, takže byl brzo z domu a s tím druhým taky ne, vztah máme super a to jsme od sebe o 8,5 roku :wink:

u nás to bude tak, že Jáchymajda nabančí Hynďovi
29. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, bezva pokec :dizzy_face: Budu se loučit, jdu odpočívat.
29. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem právě uložila Hynečka k Jáchymkovi do pokojíku, tak jsem zvědavá, jak to bude v noci :grinning: a půjdu taky, dobrou noc, holky :wink: bylo to fajn :slight_smile:
29. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli 1,5 jo, no to je krásný :grinning: :sweat_smile:

Oli - panter tak ono by to asi bráchovi bylo hodně blbý ve 13ti letech mordovat to malý škvrně nebo pak když ti byli třeba 3r a jemu 16, to by bylo špatný kdyby tě mordoval :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli - Panter teď to moc nechápu - Hynečka k Jáchymkovi? :sweat_smile: nemělo to být naopak, nebo jsem fakt vykojená už :grinning:

Dobrou holky :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já to myslela tak, že Jáchymajda už v pokojíku chrní, a já jsem tam šla k němu ještě uložit Hynďu :grinning:

jinak noc byla super :wink: kluci zalehli, jen večer Hynďa nemohl usnout z toho, že tam má bráchu, my se na ně chodili v noci dívat, ale spali jak špalci:slight_smile: ráno nám bouchá topení, když začínaj topit kolem půl šestý, tak jim manža zavřel dveře a pak jsme slyšeli Jáchymka, jak vykřikuje v 7:15, tak jsme si ho vzali k nám do postele a Hynďa, ten chrněl, ani se nehnul, až do čtvrt na devět :wink: dneska to zkusíme zas, tak snad jsem to nezakřikla :sweat_smile:

ale musím říct, že Jáchymek spal pěkně klidně, na to, že neměl ani pytel, ve kterým spí normálně, protože v postýlce je věčně na peřině, tak byl celou noc pěkně zachumlanej pod peřinou a ani jednou jsme ho nemuseli otáčet :wink:
30. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli aháááá :slight_smile: a jak se klukům spinká dohromady, to je paráda, já bych taky ráda, aby malej šel ke Kristý co nejdřív, ale to neklpne určitě ta do tří let :confounded:
30. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já chtěla taky ještě počkat, ale je fakt, že nás hlavně přemluvil Hynďa :wink: on ho tam chtěl už dávno, ale jak prcek neměl velkou peřinu, tak jsme ho tam s malou nechtěli dávat :wink:

teď chci, aby manža předělal postýlku na malou postel, aby dal pryč špršle :wink:
30. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ještě chrupete v tý malý? A nepadá jo?
30. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemáme malou, máme tu 140x70, ta je nejen větší, ale i znatelně vyšší :wink:
30. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
on padal z tý klasický 120x60 u našich :unamused:
30. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha to jsem nevěděla, já myslela, že vám spadl doma :wink:
30. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to by do velký postele putoval už dávno :pensive: toho pádu z výšky se fakt bojím
30. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a Jáchymek se v noci nebudí? Nám se Kristý budí jak kdy a malej se budí častěji než ona v jeho věku a hodně v noci pořvává, takže já se právě bojím toho stěhování, že se tam pak budou budit vzájemně, když vidím, že ani ona neni pomalou ve dvou letech spát klidně celou noc :unamused:
30. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, u nás je ta výhoda, že Hynďa večer lehne a spí fakt jak zabitej, ten by se snad nevzbudil ani, kdyby se vedle něj střílelo :sweat_smile: začne mít lehčí spaní až k ránu :wink: to Jáchymajda spí proti Hynďovi hodně neklidně a lehce :unamused: dneska ráno, když se Jáchymek vzbudil, tak jsem ho slyšela dřív já přes zavřený dveře než Hynďa, kterej s ním byl v jedný mistnosti :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to je super, doufám, ale že v Hynďovo věku se k tomu dopracujeme taky, jinak mě švihne k ní pořád lítat, dneska tam MM v noci byl a prý si chtěla Kristý povídat :sweat_smile: šmudlinka :grinning:

Jo jinak musím říct, že jsem zrovna zjistila, že Luky má taky ekzém, jsem opravdu nadšená, že děti po mě tohle svinstvo nechutný museli zdědit, je to tak tři dny zpátky co jsem si všimla, že má na krku flíček, ukazovala jsem to MM a on říkal ať ještě nedělám závěry, že se třeba jen škrábnul, no doufala jsem, ale rozlejzá se to tak rychle, že máme jasno, tak teď nevím jak to řešit, když si to tak vezmu, tak s Kristý to byla vesměs "sranda" omezit mléčné výrobky, ale co s tříměsíčním kojencem to teda fakt nevím :pensive:
31. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to mě mrzí s tím ekzémem :frowning2: ráda bych Ti poradila, ale my s tím vůbec nemáme zkušenosti :pensive: ťuk, ťuk, ťuk, snad to tak i vydrží...

já dneska musela vzít Jáchymka v 5h k nám, protože kuckal a nemohl spát,teď ještě spí :sweat_smile: on taky je úplněk, takže to spaní my máme kolem něj vždycky naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
milé budějovičandy,jsem ráda,že jsem vás našla a zpříjemnily jste nám letošní rok,do toho novýho vám přejeme hodně štěstí,zdraví,lásky,úspěchů vašich i dětiček,prostě jen to nej,hlavně si to dneska krásně užijte,at už s dětičkama nebo bez a nashle v roce 2010 Lucka,Franta,Míša a Honzík
31. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, děkujeme za přání a všem koníkovkám a koníkovčátkům taky přejeme jen to nejlepší v roce 2010!! a ať je tu hooodně těhulinek :wink:
31. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky preji vsechno nejlepsi do Noveho roku
31. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem byla pár dní u našich a jen jsem lenošila :grinning: No už jsme zase zpět, tak se musím zase přinutit něco dělat.
Vánoce byly super, bylo nás tu hodně, tak to bylo strašně fajn. Takový veselý. Domča nejdřív nevěděl, co s těmi dárečky dělat, ale pak se do toho pustil a rozbaloval jeden dárek za druhým. Až mi bylo líto, že toho víc neměl. Dostal docela jen maličkosti, že tu o to nebudeme zakopávat :grinning: Teda kromě kola od našich a od nás takový bagr, ale to je na ven, takže to se dá do garáže :grinning:
Jinak přeji taky vše nej do nového roku a krásného Silvestra. My budeme doma (už nějaký ten rok :grinning: ), ale vůbec nám to nevadí.
31. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoi holky!
U nás byli Vánoce taky fajn. Malej z nich měl radost (hlavně z rozbalování a z dárků), takže se krásně vyvedli.
Jinak se přidáváme k přání krásně prožitého Silvestra a šťastného Nového roku plného splněných přání.
31. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji také krásný nový rok 2010, hodně úspěšných snažilek, těhulek, maminek a spokojených miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidávám a přeji Vám všem krásného Silvestra a hodně zdravíčka a štěstíčka do nového roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hydri...mooooc velká gratulace k těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přejeme super vstup do nového roku!!! Lenka, Denda a Peťa

Hydri, taky moc gratulujem k těhu :slight_smile:
31. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, i my vám přejeme nový rok plný zdraví, pohody a štěstí :dizzy_face:

Hydri, moooooooc velká gratulace a přejeme vše bez komplikací :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš toho jsem si nevšimla :sweat_smile: jsem debil (a nebo to tam hydricka ještě neměla, ale spíš to první :sweat_smile:), Marti taky gratuluju k těhu a samozřejmě přeju hodně zdravíčka, ať to máte až do konce bez sebemenších komplikací :dizzy_face:
31. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri, nejdřív mooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratulujeme.... :wink:

přejem všechno NEJ do nového roku.......
31. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem bujarého Silvestra a KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2010 ! Stále držím 2v1, takže první občánek nebude. Když neporodím, tak příští týden nástup do porodky ... :confounded:
31. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek