• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
hydri:moc gratuluju
31. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Všechno nej do nového roku! Vám holky přeju zdravé a spokojené, nezlobící dětičky. Nší koníkovské diskuzi hodně příspěvků a snad nezůstaneme jen u povídání po netu a vydaří se nám i nějaký ten malý srazík. :wink:
31. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
tak my jsme nový rok prospali, je nám tak zle, že na nějaký slavení nebyla nálada, navíc Kristýna měla parádní hysterák z těch ran kolem a malej taky nechtěl spát, no bylo veselo, příští rok počítám že to bude podobný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A asi budu muset vyrazit k Dr., protože mě nehodlá ta choroba nějak pustit :confounded:

Tak se mějte všichni hezky, hezký nový rok, koukám že jsem první v roce 2010 :slight_smile:
1. led 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Děkuji moc vám všem za přáníčka. Byla jsem včera u Dr. a mimi má vše co má mít a srdíčko krásně bylo. Dokonce jsem viděla, jak to vypadá, když se mimi v břiše hýbe. Radeček jen chrněl. :grinning: Tak snad to bude v pořádku.
Jinak mi nakonec včera nečekaně slavili Silvestra u kamarádů a bylo to fajn. Mají o půl roku staršího klučíka, tak si kluci krásně hráli a po 9 večer jsme jim šli vypustit pár rachejtlí co měli. Radeček se jich ani nebál jen se mu nelíbili ty rány. A pak šli kluci spát a my dál hráli šipky. Po půlnoci jsme koukali na ohňostroje v Budějkách a my ženský šli taky pak chrnět. Takže to bylo fajn. :slight_smile:
Terez, doufám, že se ti to zlepší a budeš v pohodě.
1. led 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti tak to je paráda a že jste se ani nepochlubili že se snažíte, poslední dobou je nějak "in" být v tom tajně co :sweat_smile: :grinning: A necháte si říct pohlaví, já jsem táááák zvědavá :grinning: co Radeček, říkal na to něco? :grinning:
1. led 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Hydri, i my se připojujeme s gratulací :slight_smile: je to krásný! :dizzy_face: doufám, že se k Tobě přidají další holky a zas se tu bude rodit jak o závod :slight_smile:
1. led 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez já to měla v profilu. :grinning: Jinak to vyšlo napodruhé. Tedy vlastně napoprvé, takže jsem pak jen neřekla že jsem těhu. Pouze jsem čekala na srdíčko. Trošku jsem se bála.
Panter děkuji.
1. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, přeju krásný nový rok! :slight_smile:

hydricka: gratuluju k těhu :slight_smile:
krista: tak snad se vás to marodění brzy pustí!

my byli o svátcích u našich v Litomyšli, bylo to super, vrátili jsme se včera. Malej se vzbudil na Silvestra za 5 min 12 s hrozným řevem - ležel na boku (přetočil se sám, já ho dávám na záda) a totálně se pročůral (overálek, spací pytel, ponožky i ramínko :grinning: ) Takže já o půlnoci přebalovala, převlékala a krmila :slight_smile: Teď má Vítek asi ten růstový spurt zase, budí se v noci po 2,5-3 h, takže pro mě dost záhul a nezvyk :slight_smile:. Snad to brzy přejde!
2. led 2010 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hydri fakt :sweat_smile: ježiš já jsem vážně slepá a už úplně vedle na tý MD :stuck_out_tongue_closed_eyes: určitě bude už všechno OK, máte za sebou velký kus cesty! :slight_smile:

Pabli tak takhle já kojím normálně :confused: spíš to beru jako zázrak, jak ti jinak spí když nemá spurt? :sweat_smile: u nás je to prokakání několikrát denně celkem běžný, on dlouho nekadí a pak to tam nasází a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
krista: jinak spí od 20 h do 2 h, pak do 5 h a pak do 9 h... Vítek taky moc nekaká - tak jednou týdně až za 12 dní :grinning: a pak to stojí za to :grinning:
2. led 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jejda tak to ti kadí teda furt míň než náš malej, ten tak jednou denně jo, ale třeba je to málo nebo se nemůže vyprdět a pak to jde všechno naráz :slight_smile: Jinak ti spí teda špičkově, o tom si zatím můžu nechat zdát, vidím to tak, že ho budeme muset zase nechat "vyřvat" jako kdysi Kristý abychom se dočkali alespoň částečně prospané noci :confounded: no ale snad překvapí a upraví si to sám :astonished: jeho jak v noci hodně trápí ty prdíky, tak je to o to složitější :confounded:
2. led 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky mamulky!!!! :dizzy_face:

jdu vás pozdravit a popřát opožděně vše NEJ do dalšího roku,at ste všichni zdraví,štastní a plní lásky :dizzy_face:

hydrička jéééé velká gratulace k těhulkování!!!to je krásný!!! :dizzy_face:

Terez at ste brzo fit,já už jsem naštěstí i bez ucpanýho nosu,ale trvalo to 14 dní,než se mě to pustilo :angry:

Jinak Silvestra sme byli u nás doma,bylo nás tu 6 lidí a bylo to moc fajn!!!!!a nisme seb nikdo nějak extrémně neopili,ale byla dost sranda :grinning: po dvanácté sme si šli pustit ohnostroj a to byla paráda,fakt nádherný,jen kluci hudrovali,že toho mohli mít víc :grinning: akorát mě štvalo,že kousek od nás pouštěli rachejtle nějaká banda ožralejch a píchali ty rakety do země a bouchlo jim to vždycky u země,takže byli dost nebezpečný :rolling_eyes: a pak taky takový šlupy házeli,že to byli fakt hnusný rány-to já teda nemusím petardy :rolling_eyes: jinak malej byl u Ládíkovo mamči,tady kousek od nás a ani ty rány ho nevzbudili,takže spinkal jak špalek.hrozně sem se těšila až ho uvidím,kdyby ste viděli jak krásně mě vítal,jako by mě měsíc neviděl,uplně mě dojal prdelka můj malej :dizzy_face:

dneska nebo zítra vyrazíme do zoo,tak se moc těším :dizzy_face:

Pabli to máš s tím kakáním jako sme to měli my.malej mi kakal po 14ti dnech a pak i dokonce po 3 týdnech!!to už byl pak mazec,bylo vidět,že ke konci trpěl :confounded: holt byl ale tak šikovnej,že to mlíčko trávil všechno :grinning: ale malej ti spinká fakt krásně!!! :dizzy_face:
2. led 2010 v 11:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat já mám naštěstí tu tekoucí rýmu, ještě že tak, nesnáším tu hustou, ale taky mě to nebaví lízt všude s kapesníkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a ty šlupky nebylo to kolem 1h? To nás totiž vzbudilo a přísahám že se barák otřásal, příšerný!!!
A jsem ráda, že jste si Silvestra užili, my snad na příští rok, ale nefandim si :sweat_smile: stejně budeme s dětma doma :slight_smile:
2. led 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez no já právě měla tu zadní to byl hnus,dýchat sem nemohla :angry: když to teče tak to jde :grinning: :grinning: no asi jo,my sme začali pouštět tak kolem půl jedné,tak to by mohlo být.tady ty šlupy pouštěli už snad od osmy,to sem myslela že nám to vysklí lodžii,jaký to byli rány :angry: bych takový dělobuchy zakázala.nemám fakt ráda petardy,nic z toho člověk nemá,jen hluchotu :angry: bylo to fakt moc fajn,sicen ás mělo být trošku víc,ale odvolali to na poslední chvíli,aleco,takhle tu byl aspon menší hluk :grinning: no ale jakou měli párty u nás na patře????to byl mazec,těch v tom bytě museli být nejmín 20!!! :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 12:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat tak já bych to zakázala všechno, vzhledem k tomu že nám bylo špatně a ani jedno dítě kvůli tomu hluku nemohlo zabrat, to je potom za trest, Kristý naštěstí šla po 20h už bez keců a malej nějak tak půl hoďky po ní, ale já byla fakt vyřízená, zkoukli jsme film, popřáli si krásnej novej rok a ve 21:30 jsme šli spát, pak jsme si popřáli ještě ráno, ale já po ránu nemívám hlasivky, aspoň dneska to bylo nejhorší, nemohla jsem ani Kristý pozdravit po ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez tak ohnostrojem ám moc ráda,je to hezká podívaná,jen škoda,že to taky dělá hluk :confounded: jo s tím mluvením my nemluv,malej tu jedno ráno raboval misky a já ho chtěla okřiknout a nevydala jsem ze sebe ani hlásku :grinning:ale pomáhal mi na to lipový čaj s medem,to jsem do půl hodky byla docela fit

ty jo někomu v baráku tu šíleně štěká a vyje pes!!!!!!!!!!! :angry: :angry:jde slyšet tak moc,jako by byl u nás!!! :rolling_eyes:
2. led 2010 ve 12:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beat no vidíš na ten jsem zapomněla, já věděla že nějakej bylinkovej můžu, pořád jsem pila jen ovocný :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych nekojila tak tu mám kašel a průdušky a ten je úplně super, ale nemůže se kvůli těm bylinkám, tak to musím nějak přetrpět. Mě se líbí ohňostroje ale ty kravály prostě nemám ráda kvůli dětem, ani psům, hodně lidí kvůli tomuhle musí zvířata dopovat.
2. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak zítra už mi jdou chlapi do práce a do školy, po 12ti dnech budem zas s Jáchymkem sami doma :wink:
3. led 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli tak mě chodil manža i mezi svátkama, i včera byl, ale v týdnu si bude muset vzít dovču, mě se ta moje choroba nelepší a už i Kristý to chytla, takže musím k Dr. a s malým na oční bude muset manžel.
3. led 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

Tak dneska jsem objednala kočárek. Nakonec jsem se rozhodla pro Jane Twin two, tak snad budu spokojená. Už se na něj těším!

Na Silvestra jsme byli u sousedů, k malé jsme dali chůvičku, stejně spala celou noc bez probuzení, tak jsme si trochu užili. :wink:
3. led 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda tady je nějak mrtvo :sweat_smile:
4. led 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Šári tak to jste si to opravdu užili :slight_smile:
4. led 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo k objednání kočárku gratulace a ať jsi spokojená :slight_smile:
4. led 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, jo docela jsme si to užili. V 5 hodin jsme společně udělali ohňostroj pro děti - Anettce se to moc líbilo, vůbec se nebála, jen se žulila. :dizzy_face:

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste některá používala stahovací pás na břicho po porodu? Nevím jestli stojí za to si ho pořídit.
4. led 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Šári a k čemu to má vlastně být, něco na dělohu? U druhého se děloha zatahuje rychleji, taky to bolí jako čert :rolling_eyes: tak si myslím, že bych si to zrovna na druhý a poslední těhu (v mém případě) už nepořizovala :slight_smile: kůže mi stejně zůstala vytahaná a to spraví jen cvičení :sweat_smile:

Tak to je krásný, takový hodný děti já mít nikdy nebudu abychom si dělali ohňostroj a spinkali celou noc :grinning: no snad za pár let, zrovna teď hledám ale kontakty na kineziologii, protože Kristý ta jede :confounded: no uvidíme, snad nás brzo někam objednám, nejdřív musím zjistit jak to funguje, pak oběhat důležité Dr. a pak až tohle.
4. led 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj koníkovci, také dodatečně přejeme vše nej do Novýho roku. Konečně jsem po několika dnech nepřítomnosti vše dočetla :grinning:
Hydri gratulace k těhu, Terez přejem brzké uzdravení.
My měli Silvestra vlastně na dvakrát. 30. jsme byli s kamarády v hospůdce, malý spal u našich celou noc sám a naprosto v poho, ani ráno mě nepostrádal. Naši mi ho v devět ráno přivezli až domů - to byl teda rád, že mě vidí a já ještě víc, že vidím jeho :grinning: a Silvestra jsme trávili v Adamově u mého táty. Malý usnul v půl devátý a spal skoro celou noc. Jen ve tři se vzbudil a Pepa ho musel chvíli uspávat. Já šla spát chvilku před tím a vůbec mě nevzbudil :sweat_smile: Pak jsem s ním vstávala po půl osmý. Ohňostroje dobrý, v Adamově toho tolik nebylo, takže to Josífka nebudilo a z dálky to nebylo tak moc slyšet. Ale ten pohled na Budějovice byla paráda, to je fakt super podívaná.
Tak se zatím mějte a kdyby byl nějaký návrh na srazík, tak to uvítáme :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky jak jste tu psali o tom vztekání, tak mi jsme taky dost dobrý. Josífek se sice nedrape, ale má náznaky rvaní vlasů a pak pozdrav slunci mě taky pobavil, já tomu říkám pozice zoufálek, a když si lehne na záda tak vztekloun. Jinak klidně tluče hlavou (čelem) o šprusle v ohrádce, o dvířka skříněk v huchyni apod. A nebo když při čištění zubů sedí na pračce tak občas bouchá hlavou dozadu o zeď, ale to mi příde, že to snad dělá ze srandy, protože se u toho hrozně žulí, fakt ho někdy nechápu. Jasně,že se nejvíc vzteká (nebo si zoufá), když mu něco nechci dobvolit, ale prostě, přesně jak jste psali, hranice musí být. Za ledničku se nesahá, do skříněk v kuchyni se také neleze. Dovolím mu třeba hrabat se ve vytříděném papíru, to mu neublíží a já to pak klidně nahážu zpátky do té krabice, ale když řeknu ne, tak to musí platit. On mi rozumí, ale někdy nechce poslouchat. Pokouším se na něj neřvat, i když někdy se to úplně nezadaří, ale být důrazná - řeknu to dvakrát, třikrát naposledy už řeknu, že třepnu a když to nepomůže, tak přes ty packy dostane. Když se hodně vzteká, tak zkouším aplikovat metodu těsného objetí (nebo tak nějak to nazývají odborníci) - někde jsem o tom kdysi četla, ale nevím, jestli to úplně zabírá, většinou se mi snaží vysmeknout. prostě místo řvaní se má dítě velmi pevně obejmout a držet, prý se uklidní. Je to něco jako léčba šokem, ono ho to prý překvapí a zapomene na vztekání a taky ví, že ho máte ráda, i když mu něco zakazujete. Nevím, můžete zkusit a poreferovat.
4. led 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

do nového roku 2010 přejeme vše nej :wink: :slight_smile:

hydri-gratulace k těhu :slight_smile:
terez-ať jsi brzo zdravá :dizzy_face:

My na Silvestra byli u nás hospůdce a ve 2 jsem byla doma a MM v 6,takže jak na Nový tak po celý :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsme byli v Multikině na Avatar v 3D a byla to nádhera :dizzy_face:

Tak jak to vypadá s tím srazíkem?Co zase zajít do toho mateřského centra na Máji?Tam to bylo super,ne? :wink:
4. led 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky kdysi jste se tady bavily o těch levných plenách z MMB, zkoušel to někdo? :astonished: docela se nám tenčí zásoby a nikde žádná akce na pleny zrovna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkuji holky za přáníčka, dneska je mi lépe, hodně jsem toho obvolala. S malým na to oční skočím ve ČT, už mám zařízený i hlídání pro malou a zároveň jsem se domluvila s kineziologem, protože už dál její nálady nesnesu, to bohužel není o tom, že máme i Lukyho, kdyby to tak bylo a já se jí nevěnovala, tak vím kde hledat problém, on je ale celkem nenáročný pokud ho něco netrápí, chce se bavit, ale vydrží i na hr. dece chvíli, stejně se člověk věnuje nejvíc jí a taky jsme z ní nejvíc psychicky v háji, aspoň já teda, takže nám snad ten pán pomůže, jinak už jen ten blázinec.

Srazík zní super, ale obávám se, že budeme pár měsíců muset se srazíkama počkat a pak tu budou zase jiný malý miminka :sweat_smile: my jsme teďka furt nachcípaný, takže nejdřív se z toho pořádně dostat.

Moni ten Avatar láká manžela a už jsem slyšela od více lidí že je to dobrý, mě to nějak neláká :sweat_smile: :grinning:

Pepe taky jste si to hezky užili, manžel nadhodil něco jako jestli bych příští rok jela na chatu ve více lidech, no nevím kdo mi dobrovolně pohlídá dvě děti, hlavně dvě NAŠE děti, bůh ví jaký budou za rok, jestli budou aspoň už spát :slight_smile: a spát jinde než doma :astonished:
4. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek