• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Hydričko moc velká gratulace k tehu ať je vše v pořádku.

Všem přejeme hodne zraví, štestí a lásky v roce 2010 :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zdravím po delší době,nějak nebyl čas psát,dneska se všechno vrátilo do starých kolejí,honzis byl ve školce,tatka v práci a my dvě samy doma :slight_smile:

vánoce u nás byly hezký,i když jsem si myslela,že ta radost z dárků bude trochu větší,ale nakonec to bylo v pohodě,u honzíka nejvíc uspěly knížka a otáčecí puzzle od disney,u míši zase ta vydražená kittynka a tabule,kočárek u nás byl ještě asi předčasnej,protože nejni ochotná pochopit,že není pro ni,ale pro panenky a že ho nemá nosit,ale tlačit před sebou :sweat_smile: ,mezi vánocema a silvestrem jsme byli u našich a krásně jsme si to tam užili,udělali několik návštěv a bylo to moc fajn,dětičkám jsem v tescu ve výprodeji nakoupila spodní prádlo a sobě vlastně taky :grinning: na silvestra odpoledne jsme se přemístili domů a večer strávili doma u tv,propínali jsme všude možně a největší úspěch u nás měl Mišík a Blue effekt na dvojce a retrománie na čt 24,jo a ještě jsme se nachchtali u mr GS,na to jak se mi Ringo čech zprotivil,když začal dělat politiku,tak tady byl skvělej,jo a míšu petardy neprobudili,honzise až hodinu po půlnoci a usnul až v půl třetí.Na Novej rok tady byl tradiční velkej ohnostroj a byl úplně bombastickej,na hudbu Vanessy Mae/tu já miluju/,Míša se vůbec nebála pořád jen ukazovala a celou cestu domů říkala něco ve smyslu "prská" a před tím tady měl hodinu koncert Těžkej Pokondr,kluci byli na celej a prej byli fakt dobrý,my s Míšou viděli až konec a taky by se mi to líbilo,kdybych nemusela lítat za Mišákem,kterej chtěl vymetat každou louži :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jinak u nás nic moc novýho.míša nechce mluvit,pořád mele jen tu svojí hatmatilu,zase začala srajdit,lezou jí ty poslední zuby,snad už konečně :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,předminulou noc před třetí ráno pokajdila,jak jsem ji přebalovala,tak se probudila a usnula až po pátý hodině ráno :sweat_smile: :sweat_smile: ,ráno a dopoledne zase nechce jíst,ale ted obědem se ládovala,takže si fakt myslím,že jsou to zuby
Honzise v pátek čeká to vyšetření psycholožkou k tomu odkladu,tak jsem na to zvědavá,má vymejšlecí období,schválně říká hloupsti,aby se moh opravit

tak jsem vás zahltila a končím

všem co jsou marodi přejeme brzké uzdravení a Hydr blahoželanie k těhotenství :grinning:
4. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holkýýýýýýýý

Terko...panbože já jsem uplně v šoku...si říká, že máš někdy termín a malýmu jsou už 3měsíce :grinning: se zbláznim...moc velikánská gratulace :wink: doufám, že Kristýnka na něj moc nežárlí? jak to zvládáte a jak se máš?
a jak se vůbec máte všechny? jsem nebyla dlouho na koňovi, tak teď se nestačim divit :grinning:

jinak u nás super, natálka chodí už od 10.měsíce, tak máme radost, sama se zabaví, je šikovná, umí napadobit pár zvířátek :grinning: pár slov taky umí (i když teda jede ve velkým teď jen táta)

jo Terko..k těm plenám z MMB, já jsem jednou koupila takový pleny normál v krámě a nestačila jsem se divit, byly to hrozný sra*ky, jak normál kalhotky, malá byla pročůraná snad až vedle v místnosit :grinning: :grinning: nevim jestli jsou stejný,ale já bych do nich nešla :wink:
4. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak u nás taky všechno ve starých kolejích :sweat_smile: taťka v práci, Hynďa ve škole (teď šel teda ven bobovat) a my s Jáchymkem u dr. :angry: začal nám chlapec v noci kašlat, i když mu nic jinýho není, tak nevím, co s tím, jestli se mu to rozjede nebo ne... dr. na něj koukl, poslechl atd. a dal nám na noc fenistil, jestli to prý není alergický, že se uvidí, jestli to zabere :unamused: tak uvidíme...

jo, Avatar mi už taky pár lidí chválilo, ale nějak to není manžovo žánr, takže mě na něj nevezme :grinning:

Terez, jsem zvědavá, jak na tý kineziologii :wink: kdy tam vlastně jdete?

Luci, u nás se taky pořád nemluví, ale zdá se mi, že malej od štědrýho dne udělal hroznej pokrok, je vidět, že se občas snaží i něco zopakovat, i když mu to teda zatím nejde :wink: občas už i začíná spolupracovat a ukazuje, jak je šikovnej :grinning: ale opravdu se mu musí chtít :sweat_smile: :grinning:

jinak my na silvestra koukali na markízu :grinning:
4. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli to ona taky rozumí až moc dobře,opakovat se nesnaží,sem tam z ní něco vypadne,ale to je ojedinělý,ale malý pokroky taky jsou,začala si tahat za plínu,když se počurá nebo pokadí,když něco chce a nedosáhne na to,tak si pod to stoupne a tak dlouho upozornuje,až se toho domůže,když jí říkám tak si řekni "Já chci" tak nic :sweat_smile: ,jinak občas zase začala dělat nyny,tuhle moc hezky honzíkovi :wink: a říkat a dělat pápá,ale taky se jí musí chtít

zrovna jsem si říkala,že je nějaký ticho,před 20 minutama mi slezla z klína,tak se jdu juknout a ona si vlezla k sobě do postýlky a tam vytuhla,ani jí nevadí,že tam honzíkovi hraje dvd :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, však oni dozrajou :slight_smile: :grinning: náznaky už tam jsou, tak uvidíme, jak dlouho jim to bude trvat :wink:
4. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluni tak díky - k těm plenám :wink: MM koupil nakonec v Tescu, ty už máme ověřený, jen pořád čekám kdy přijde nějaká akce, nechce se mi pro dvě děti kupovat pleny bez akce, ono je to dost znát potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale něco už přijít musí :sweat_smile: děkujeme jinak za gratulaci, zvládám to zle, posl. dobou, malá ani nežárlí, ale ta její povaha se nikdy nezmění, pěnim každým dnem a jestli se mi nepovede si od ní aspoň trošku odpočinout tak se z ní opravdu zblázním, dneska jsem nás objednávala k tomu kineziologovi, ale měl místo až 20.2. (to je odpověď i pro tebe Oli :slight_smile:). Takže nevím co bude teď, přes měsíc chodí spát s neskutečným hysterákem, akorát že ho vždycky spustí až v posteli a já jsem z ní bezradná, pořád si říkám za co mě kdo potrestal a trestá mě na několik budoucích životů dopředu :rolling_eyes: ale umí být i hodná, abych ji nekřivdila, taky už něco povídá... jen kdyby byla hodná dýl než pár minut denně.

Mispuli držím palečky na toho psychologa a Míša je šikovná, jsme na tom fakt stejně :wink:

Jo Oli ještě k té kineziologii, obvolávala jsem jich několik, nevím jak by měli čas tamti ale neni zrovna dvakrát levný, tak jsem zvolila jednoho pána, který objednává na víkendy, takže to pro nás vyjde i tak líp, že si nebude muset manžel plácat dovolenou a jedna ta kinezioložka navíc nebyla zrovna dvakrát příjemná :rolling_eyes: uvidíme jestli nám to pomůže, nevěřím ničemu, jen doufám.
A koukám, že Jáchymajda se rozkecává, no paráda :slight_smile:
4. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Treko...?? kineziologie?? co to je? vůbec nevim co se s malou děje???? :confused:
4. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, rozkecává je silný slovo :grinning: :grinning:

no, 20.2. je za dost dlouho, ale zase když je to víkend, tak je to super :wink: a na kolik to vyjde, jestli se můžu zeptat? jsem spíš zvědavá, jak to bude probíhat a jestli vám to pomůže. moc bych vám to přála :pensive: obdivuju Tě, jak to zvládáš, to já jsem kolikrát i u nás na mrtvici, tečou mi nervy a to nemám malinkýho prcíčka a u nás ty vzteky jsou spíš nárazový a taky si od chlapů můžu oddychnout na hokeji :unamused: o tý kineziologii jsem slyšela od Tebe poprvý

Kristýnka takhle začla zlobit před spaním? to my jsme měli s Hynečkem, ten krásně sám usínal a pak nějak myslím v tomhle věku začal taky před spaním hysterčit a museli jsme uspávat, sedět u něj a držet ho za ruku :unamused: a to jak po obědě, tak večer, no byl to děs a s Jáchymajdou se tomu chci za každouu cenu vyhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluni zkus si o tom najít něco na netu, sama o tom toho moc nevím, tak nevím jak přesně to vysvětlit, malá je holt strašně uřvaná od malinka a já už to s ní nevydržím.

Oli našla jsem pána co nám udělá jedno to sezení za 400,- (doufám, že je to sezení a ne 400,- za hodinu) budou to asi 2h, je na Hluboký a doufám, že je to teda odborník a ne nějakej podvodník, tady v Č.B. chtěla jedna hodně protivná 700,- a druhá milá 600,- ale pracuje vesměs přes týden, o víkendu bych ji "otravovala" i když mi to sama navrhla, ale nechci se jí tam cpát když to jinak nedělá :wink:
A jak dlouho vám to s Hynďou trvalo prosímtě? Taky nechci opakovat stejný chyby u malýho a doufám, že nebudu, ale moc záleží na tom jaký to dítě bude, teď už to sama vidím, že ani tomu uspávání / uhoupávání u Kristý jsem se vyhnout nemohla, když řvala, tak bylo potřeba ji utišit a že u toho usla, to už bylo jaksi vedlejší a pak už to nedokázala sama.
4. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám zítra nástup do porodnice na vyvolávání. Držte nám palečky !
4. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siol držím, hodně štěstí :slight_smile:
4. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, nějak nestíhím.......

holky co tu řešíte??? :wink: terez, doufám, že dopadnete dobře, i když teda nevím s čím jdete. já byla loni u jedné (pí. Beránková) a ta mi teda bohužel moc nepomohla. musela jsem tam jít s Honulkou a on se ke konci sezení vzbudil a bylo to o ničem....... kdybys chtěla něco vědět, tak písni. jo a kdysy jsem byla u jedné, kvůli soustředění a ta mě navedla na zajímavou věc, ale jestli to splnilo ten účel ti taky neřeknu..... nějak mě to zklamalo.......

my měli před vánocema kvůli Maru psychologa, né, že by byla nějaká špatná,ale já si nevěděla s něčím rady. řekl nám trochu co a jak, ale byl hodně drahý... :frowning2:

jinak jsem vás tedy holky nečetla,na to nemám sílu...... :frowning2:

jo, uspávání, tak to se nám taky zvojtilo u Maru přesně v tomhle období. bych řekla, že je to tím, že ty děti dostávají trochu rozum a začínají to zkoušet.......a pak záleží, co jim dovolíme - teď jsem chytrá..... :wink: ale je pravda, že chodíme s Maru spát a jsme tam do té doby než usne........ :frowning2:

Siol - zítra držím pěsti..... :wink: 5.1.2010 je celkem pěkné datum......... :wink:

jo ajeden článeček......... :slight_smile: : http://www.novinky.cz/zena/deti/188284-vychovne-placnuti-po-zadku-detem-do-sesti-let-prospiva.html

tak papa kočky, já jdu chrupkat........
4. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli - držíme pěstičky na pátek, dobře to dopadne.......!!!
4. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani tak ten článek mi zvedl náladu :dizzy_face: ne že bych ji třískala hlava nehlava, ale to plácnutí proběhne, to nebudu tajit :wink:

A povídej vyprávěj co ten psycholog a ty kineziologové :astonished: to by mě fakt zajímalo, no četla jsem že to hlavně musí být odborník a ne podvodník aby to zabralo tak jsem sama zvědavá, my jdeme ke chlapovi, volala jsem ještě ke dvěma ženám, jedna protivná a druhá milá, ale už jsem byla rozhodnut pro něj, taky je levnější :wink:
A jdeme s řevem :confounded: už mi to vadí, ráno je hodná jen chvíli a pak to odstartuje maličkost a ječí dokud nejde spát, i před tím spaním a ještě ve spaní skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tady se ještě spí? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. led 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj terez.jj u nás se ještě spalo :wink: ,vstávali jsme ve 3/4 na 8 a stejně se nám nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak volal franta,že mám honzíkovi dát na cestu do školky oteplováky,že je tam mráz

včera večer jsme začali s frantou hubnout :grinning: :grinning: ,šel před šestou na chvíli do tipáče a ptal se jestli má něco koupit,tak říkám jen pečivo pro nás,pro děti jsem večeři měla,no a on mi volá,že v samce nemaj vůbec žádný pečivo,ani kousek chleba ani tousták,tak jsem si z něj dělala srandu,že bude muset do pekošky a k vietnamcovi a oni neměli ani tam,pak prej přišla kamarádka a říkala,že v celým protivíně už ve tři odpoledne nebylo pečivo :confused: :fearful: ,tak jsme měli každej talíř polívky a jednu housku se šunkou na půl :grinning: :grinning:

holky co pácháte k obědu,mě nějak dochází fantazie :frowning2:
5. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak tady taky není pečivo. u nás v Bille dojíždí večky z neděle a jinak skoro nic není. jediný co je pěkný, jsou ty jejich kaiserky co dopékají na krámě - že by se pekaři bouřili....... :wink:

terez, oni se vyptávají co a jak, jaký máě problém a pak se tě snaží dostat zpětně do minulosti. můžou jít až k okamžiku narození a někdy i dál (ale tam jde o to, kdo čemu věří....... :wink: ) mě tenkrát ta jedna povídala, ať se mamky zeptám na porod, že jsem byla přidušená a proto mám teď asi víc temperamentu..... :wink: já to nevěděla a mamka mi to pak potvrdila, že to tak bylo. musíš se tam u nich úplně uvolnit a to si nejsem jistá,jestli s dvěma dětma, který tam budeš mít půjde......

a psycholog, jsem nevěděla co s Maru jak pořád ječákuje, že mami, mami (i když teď o vánocích jsem jí téměř nezajímala, když měla babičky, dědy, tety, strejdy a tak - dokonce chtěla zůstat u sestřenky přes noc,tak jsem jí nechala a ráno nechtěla dom a byla na mě naštvaná,že jsem jí odvedla) tak nám trochu poradil co a jak. byl u toho i milan tak to bylo dobrý, že to taky slyšel. ale chtěl 750 na hodinu...... :frowning2: což je fááááááááááááákt dost!!!
5. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani to je teda mazec,ale zas na druhou stranu,když to aspon trochu pomůže,tak je člověk ochotnej dát cokoliv,no já si myslím,že to v pátek dopadne ,tak jak to dopadne,určitý pokroky zase honzík udělal,dokáže už si odvodit spoustu věcí,včera a předevčáírem celkem překvapil,chytil se a stavěl věže z kostiček,povedlo se mu jich dát 12 na sebe,dokonce,když mu to spadlo,tak se ani nějak extra nevztekal a začal nanovo,včera,když se nekravil,tak podával tatkovi kostičky podle barvy,ale všechno mu vydrží jen chvilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no prostě odklad dostane v každým případě a ostatní se uvidí,skoro začínám přemýšlet,jestli ho pak za rok na půl roku nedat do normální školky,tady v krtečku nám strašně moc pomohli,ale mám pocit,že začíná stagnovat,že potřebuje děti,který by ho táhli,tady je občas sám,nebo je tam s dvěma ségrama,z toho jedna je postižená,nemluví,je na úrovni tak naší míši možná o kousek lepší no a ta její ségra je zase švihlá,pořád si z ní dělá pejska a já mám pocit,že se jim honzík začíná přizpůsobovat :frowning2: ,sama vidím,že když jsme ted o vánocích byli u známejch,co maj o půl roku mladší holku,tak jim to sice chvilku trvalo,ale za chvíli mu začala barča velet a vést ho a on dělal zase spoustu jiných věcí,tak nevím,nějak nemám zatím tu sílu to řešit

hani a co ti řek ten psycholog,může maru žárlit na honzíka?
5. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

u nás je taky vše v normálu,jen si nějak poslední dny přijdu jak v zakletém zámku zavřená,hrozněm i chybí s někým pokecat :frowning2:

Hani já třeba na ty minulý životy věřím,nebo na bloky z dětství a porodu,jen je asi těžký kápnout na člověka,co to opravdu umí.ani sem nevěděla,že máte nějaký problémy :fearful: snad už bude brzo u všech zase klid :dizzy_face:jako sou to opravdu pálky ta to sezení to fakt jo :angry:a co vám zjistili??z čeho to Maru má?

Mispuli s tou normální školkou je to asi fajn nápad,přeci i jen pokud je jich tam tak málo,tak se i nemá od koho učit.v kolektivu dětí by brzo určitě zapadl a myslím si,že by mu to moc prospělo,my když sme občas u terky tak na malém vidím,jak se rychle od Kristý učí,díky ní umí skloňovat mami a tati,to opravdu slyšel jen u ní,takže jsem moc ráda,když takhle s někým můžeme být,pochytí i věci,který by mě ani nenapadlo učit a navíc bude zvyklí mezi dětma,to je pro ty děti mnohdy mnohem víc,než být s rodiči :slight_smile:
5. led 2010 v 10:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

moc vás zdravíme. Kdo bydlíte tady na Máji nebo Šumavě a chodíte pro botičky k paní na Oskarku, tak má 20% slevu na zimní boty - kdyby někdo ještě využil.

Tak nějak jsem vás dočetla, tak přeju Luci v pátek ať to dopadne pro vás dobře.

Nám třeba homeopat taky pomohl dost,ale ten už bohužel zemřel.

Jinak my pořád ještě čekáme, jestli se malá osype neštovkama, tak vás ani nikoho nekontaktujeme, abysme vás případně nenakazili, i když už se taky těšíme, až někoho potkáme.

Jinak u nás vztekání lepší, nějak to přechází, jen občas má malá chuť se ještě dohadovat, kdo bude mít poslední slovo, ale už je to lepší. Vždycky mi pak řekne, že chce být hodná a začne uplácet pusinkama :grinning:
5. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani tenhle pán dělá o víkendech takže já tam budu sama a nebo s Kristý, záleží jak on si řekne, takže to uvolnění by i šlo, no jsem na to sama zvědavá, zvláštní na kolik věcí přijdou.
No 750,- to je masakr :rolling_eyes:

Já zase letím, malej spal 5min. a řve, celkem od 5h od rána spal asi 35min., skvělý no... to už se snad nedá na ty prdíky ani svádět :unamused:
5. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez moje kamarádka z budějek má taky nějakej kurz,kdysi si to dělal,protože měla problémovýho kluka,jestli chceš můžu se jí zeptat,jestli to ještě dělá,třeba by vám pomohla dřív
5. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Teda koukám, že máte holky pěkný trápení. Vůbec vám to nezávidím!

U nás lezou horní zuby, tak mám doma trochu protivku. Teď když jsem jí ale před spaním zoubky mazala, tak se mi zdálo že už se jeden začíná prořezávat ven. Už aby jít o vylezlo!

mispuli já dneska budu vařit falešnou svíčkovou. Ale udělám ji až na večer, kdy přijde MM z práce. Poslední dobou nevařím oběd, ale až véču a s Anett to máme pak druhý den na oběd.

Taky bych brala nějakou akci na plenky. Naposled jsem koupila jedno balení Pampers Active baby na zkoušku, kamarádka mi je moc chválila. Jakože Pampers jsem nemusela, tak tyhle jsou fakt super. Jsou ale poměrně dost drahé. Hodila by se mi i akce na oblečení pro děti ( potřebujeme bodýčka ) v Tescu.
5. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári jakou velikost bodýček sháníš?
5. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári bodýčka různých velikostí maji v Globusu (nebo měli někdy o víkendu) s dl. rukávem za 60,- :wink:

Ty active Baby jsou super, mám je pro obě děcka a kupovala jsem Giant Packy (čili ty největší bal.) v Globusu nedávno za 295,- a nebo jsem je brala od jedný maminky tady z Č.B. za 315,- takže mě vyšly líp než Tesca, Babylove... a další :slight_smile:

Mispuli když se zeptáš tak to bude fajn, zajímá mě i kolik si bere a prac. doba kdyžtak :sweat_smile:

Beat to jsem se pobavila že prej se malej od nás učí :grinning: lumpárny leda tak, ale on je hodnej :dizzy_face: :grinning:

Oli díky za typ na ty botky, škoda že už máme a teď nevím jestli se nám vůbec vyplatí další.
Jsem zvědavá co ty vaše neštovice, já bych si Lukyho nakazit nechala kdyby byl větší, ať to má z krku než půjde do školy, jinak ho budu muset nechat za draho naočkovat.
5. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli tak 80-86. Já kupuju v tescu, jak jsou v balíčku 3 ks. Jinde totiž obyčejný bílý bodyčka nemaji :wink:
5. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Siol 5.1. opravdu hezké datum, před rokem jsem zjistila že jsem těhotná :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári tak v Globu maji balení po dvou bílých s malinkým béžovým medvídkem či čím na bříšku a ty stojí 100,- ale velikosti jsem nekoumala, já bílý nechtěla, my jsme prasata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda to balení stojí 100,- :wink:
5. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek