• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Ahoj holky,

Leni, vitamíny jsem mu koupila, ale jestli je bere......znáte chlapy.....Tak ať se ten kluk z toho dostane.
6. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni mě baví víc ta listovací podoba víš :grinning: a tady o letáky nebyla nikdy nouze, proto se tak divím, až mě to spíš rozčilovalo :sweat_smile: milion letáků na plastový okna, který už máme, půjčky a takový kraviny na to nezapomenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Stani vy uz se taky snazite o druhe? Hm tak to budu brzy jedina co ma jedno dite
6. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez mě taky baví ty listovací,chodí nám jich docela dost,akorát,když si je neulovím včas,tak mi je franta vyhodí :grinning: :grinning: a do plenek půjdu asi taky,i když obyč pampersky nám moc nevyhovovaly,ale tyhle by měly bejt lepší ne?Taky ted máme zase o trochu vyšší spotřebu,míša kadí 2-3x většinou dopoledne a je to hnusný a hlenovitý,už od toho měla podrážděnej zadek i pulinku,ale naštěstí to pyityol zase zachránil
6. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko ty máš v profilu kluka? :confused:

Mispuli ty Active Baby jsou super, perfektně pruží, mě teda málokdy protečou, u Kristý nikdy, u malýho občas, tam to je i o tom jak ho zabalíme jak se mrská u toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty Sleepy mi vyhovujou i u Kristý, u malýho často protečou... už maji obě dvě děti vel. 4, tak je koupím a nějak je podělím :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo teď koukám že má Stáňa snž v profilu, to je paráda kolik tady bude snažilek, těhulek.... :dizzy_face: krásný krásný krásný :dizzy_face: a já už budu snad vysmátá v té době :grinning: naivní já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jo mam
6. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez neboj,ono to jednou přijde,to bezplenkový období-neznám nikoho,kdo by měl plínky v pubertě :grinning: já to nějak nehrotím-ikdyž vím,že by sme tím ušetřilki,ale bud jsem moc pohodlná,nebo nevím :sweat_smile: nechci mu to sprotivit,dávám ho tam sporadicky,budu to zkoušet párkrát do týdne,dokud se nechytne.no ale je divný,bydlíme kousíček od sebe a vám letáky nechodí-asi ví,že cikáni víc utrácí,tak nám to hážou víc do téhle části :grinning:

Čoko neboj,my taky druhý nemáme :grinning: :wink: já bych ráda ke konci roku počala,ale ještě k tomu přemluvit Ládíka :grinning:
6. led 2010 ve 13:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat.no ja to prave v planu nemam min.rok,dva.
6. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat mě vždycky chodívaly, pamatuješ? Ještě jsi mi říkala, že třeba tohle jsi ty ještě neviděla a koukala jsi na to u nás, třeba mi je Martin jen nenosí :sweat_smile: já jsem teď venku dlouho nebyla, pořád se léčíme, tak to nechávám na něm, musíme se kouknout, třeba je nechal v hale :sweat_smile:
Mě to s těma plínkama vadí i jak Matoušová si napsala k sobě poznámku, že má ještě plínky, tak mě to tak jako přišlo že na to poukazuje, já začnu pořádně kolem toho léta, ale to už opravdu ji nechám ať se pochcává dokud si to neuvědomí, když budeme u babičky a bude lítat nahatá po zahradě, prostě to pak musí jít, teď přes zimu je to těžší.
6. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez taky mame plenky a nikdo to neresi. Teda pres den uz moc ne,ale na noc a na ven,nebo kdyz jedeme na nakup
6. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mě asi klepne,míša má ječící,stačí,aby kolem ní někdo prošel,špatně se podíval nebo nedej bože jí něco zakázal a hned ječák,do toho má honzis neustále otázku co to je,sám to ví,ale musím mu odpovědět já,tak už mi z nich trochu třeští hlava,doufám,že mišule dneska odpoledne usne dřív než včera,to to zalomila až ve tři a v půl pátý jsem ji s řevem budila :frowning2: :frowning2:
6. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez právě,že si pamatuju,že vy ste letáků měli víc,asi to maj na období,jedlo období dostanete víc vy a druhý zase my :grinning: tak já ti je budu schovávat chceš?? :grinning: :grinning: :sunglasses:

to jako fakt s těma plínkama???já si myslím,že to asi nemyslela zle,oni si tam do poznámek píšou všechno :wink:

Mispuli držím palce,at to dneska zvládneš a rychle ti den uteče.já se sice těším,až malej začne mluvit,ale tohohle období-ptaní se,proč tohle a tamto,toho se děsím :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli to znám :confounded: myslím s Míšou, tak držím palce ať jde brzo chrupat a budí se s lepší náladou!!! :wink: s Honzíkem to je asi období který se musí přetrpět nebo nevim, my v něm jsme taky akorát že ona jen ukazuje, bolí mě hubu od odpovídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Coko aspoň něco, u nás nic :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezhonzík se ptá,míša ukazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,na obojí musím odpovídat,protože jinak se honzis vztekne a míša začne ječet,jinak už asi 3 dny máme všechno bááákááá,takže náš rozhovor u listování s knížkou vypadá asi takhle báákkááá...ano slepice,bááákáá...pes,báákáá....sluníčko,báákkáá...písmenka,báákáá...číslice,atd..pořád dokola,někdy se potají směju,někdy vyvracím oči v sloup,někdy už naštvaně odpovídám,ale ona prostě opakovat nechce,ale řeknu ukaž a ona ukáže

k plínám a počurávání,míša je strašnej chlastoun,pořád flašku u pusy,nedávno jsme jí schválně u našich nedali odpoledne plínu,že to do koupání nějak zvládne a ona se během hodiny počurala4x,ale to ty pochcanděný věci rvala dolů,takže taky čekám,až dorostou ty zubáky a přestane srajdit a vrhneme se na to,takže bych to viděla někdy po narozkách,jinak občas se vyčurá po odpoledním spaní,ale musí se vyspat dobře a musím se jí u toho věnovat,bud listovat v knížce nebo ji něčím zaujmout
6. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: no, k plínám, u nás jsou pravidělně přes noc durch pročůraný i ty active baby, takže na noc dáváme huggiesky a spokojenost, ráno pročůranej max. 1x týdně :sweat_smile: už dáváme velikost 4+

gratulace Stáně ke snž :dizzy_face: doufám, že vás tu bude víc a rozjede se tu rození :wink:
6. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a manža už zařídil ten teta klub :grinning:
6. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a letáky... jsme sice v Krumlově, ale letáky nám chodí snad ze všech budějckých obchoďáků :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beat tohle bylo prvně co to tam rozklikla a připsala přede mnou :wink: nevím no, jsem zvědavá co na nás řekne ted, na to její (ne)mluvení a má bouli na hlavě jako kdyby dostala bejsbolkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mispuli kristý už se nám taky rozpila, zhruba před rokem nic nechtěla, tak o to je to taky těžší no :confounded: ale ona jak se vyčůrá bez plínky tak má ještě k tomu záchvat jako kdyby se stalo bůh ví co :unamused:
6. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter to dělají proto,aby ste měli přehled,co se kde děje :grinning: :grinning:

Terez nevím,je to divný,ale nedělej si s tím hlavu,nebo se jí na to zeptej,jestli děláš něco špatně podle ní.jo malej měl ted modřinu na tváři,taky lidi divně koukali,jsem totiž hrozná matka,která nudí dítě chodit i když venku řve a pak mu doma za to hodně nabacám :angry: :grinning: taky si kolikrát přijdu,že si lidi musí myslet,že ho týrám.má několikrát do měsíce na obličeji modřinu,když mu zmizela ta na čele,tak prozměnu spadl z gauče a odřel si nos a pak si dal ďahu v nákupním vozíku a má modřinu na tváři :unamused:
6. led 2010 ve 13:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, on je pak akorát manža naštvanej, protože mu říkám, tamhle zajeď, pro tohle se zastav :grinning: ale co, dělá v Budějcích, tak musí :grinning:

Terez, stejně mi to od tý vaší dr. přijde divný :unamused: a kdy si to poznamenávala, že má tu plínku? my byli naposled na 1,5roční prohlídce a to se nás ani neptala :sweat_smile: já spíš neznám moc dětí, který v tom 1,5roce ty plínky nemají :grinning:
6. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea u nás zase škrabe honzík míšu,i když ted se to trochu vylepšilo,ale stejně jí občas nějaký to znamení na tváři udělá,většinou jí dá delší dobu pokojkdyž se někam chystám,tak jí označkuje :sweat_smile: :sweat_smile: ,naposledy když jsme šli s oběma na očkování,sestra si myslela,že má míša silniční lišej,tak jsem jí v tom nechala,pak jí dal celý vánoce vánoce pokoj,no a byly jsme na návštěvě u známejch a tam jí udělal 2 škrábance na tváři,no a chvíli na to se míša škrábla sama ještě pod to,tak jsme si dělali srandu,že to má jak adidas čárky :wink:

oli míša má ráno plínku jak žok,ale pokud není pročuraná na oblečení,tak jí v noci nepřebaluju,protože ona se mi u toho vzbudí,a pak nechce třeba 2 hodiny spát a prostě v noci pije mlíko,takže se to někde objevit musí :unamused:
6. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, malej je v noci v pohodě, já ho taky nepřebaluju, většinou to asi dovrší ta ranní dávka čůrání :sweat_smile:
6. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, musím jít žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatím :wink:
6. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ja neznam zadny dite ktere by bylo v roce a pul bez plenek. Terez vy jste o pul roku mladsi :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Oli přehlídla jsem tě, píšu jednou rukou kvůli malýmu, taky dáváme 4+ nebo 4, spíš podle toho co seženeme, pokud jsou 4, tak beru je, ještě nám jsou dobře a malej už je bude mít taky :slight_smile: :sweat_smile:

Beat mě včera malá spadla hodně zle, takže to má velký a ošklivý a určitě to bude mít i krásně vybarvený na kontrole, ale to vždycky když máme jít k Dr. :confounded: špatně jako s nočníkem? Už jsem toho načetla tolik, snažím se, ale ona ne.

Oli v tom 1,5 roce, konkrétně to bylo když jsem přišla z porodnice tak si to psala, no ale budiž :wink:

Já radši v noci nepřebaluju ani malýho :sweat_smile: aby spal a nebudil se ještě víc, ale on stejně moc nespí, kolikrát jde kolem 22h a v 5h je vzhůru nebo jsem s ním vzhůru třeba od 1h-3h apod., tak to přebalím, ale pokud spí tak ne :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ona na mě možná Dr. kouká jinak i kvůli tomu že máme Lukyho, že nemáme na Kristý podle ní nejspíš čas, nevím.
6. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
máme rozbitý PC, teď mám půjčen notebook, tak můžu napsat :slight_smile:
Ale nakecaly jste toho :grinning: , takže nedočítám, jen jsem tak zběžně prolítla nějakou tu poslední stránku. A zase řešíte to čůrání :frowning2: Já jsem pak tady z toho fakt na nervy. U nás fakt žádný pokrok. A teda koukám, k Matoušový bych teď jít nechtěla, to by asi čučela, kdyby viděla Dominu ještě s plenou.
Ten taky byl teď od neděle nemocnej, naštěstí teploty měl jen dva dny, ale to stálo za to. Přes 39, teď už má jen rýmu a kašel, ale ještě ho budu šetřit doma. Jsme měli jet od pátku na 4 dny na hory, tak jsme to dneska radši zrušili. Tak jsem zvědavá, jestli něco ještě někdy seženeme nebo někam pojedeme. No škoda.
Jck, všimla jsem si, že se jsi se ptala na tu angličtinu. My tam chodíme a Domčovi se to moc líbí. Je to samozřejmě docela drahý, ale co pomalu není, že. Lekce stojí 190,-, je to 45 min a ještě na začátku platíš materiály, což bylo 1800,- . To je teda dost přehnaný, ale když se rozhodneš jít, tak to dát musíš. Jsme tam fakt spokojení a sám Domča chce doma to i pouštět. Není to žádný učení, ale prostě formou písniček a her.
6. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ta Matoušová je fakt zvláštní. Já skoro neznám žádný dítě, co by bylo v 1,5 roce bez plen. Jediná holčička - tady kousek od nás, ta její mamka mi taky tvrdila, jak chodí pravidelně na nočník. Jenže jí tam dávala od chvíle, kdy se tam malá udržela (snad od 7 měs..)a i teď ve 2 letech si stejně neřekne, musí se jí pořád ptát a zkoušet každou chvilku dávat. Takže z toho si fakt nic nedělej...
Lucko, báká je dobrý :slight_smile: My máme oblíbený slovo "kolo", kola jsou doma, venku, všude - vše zaoblený je kolo, v podstatě jen čtverec není kolo, jinak všechno :slight_smile:
Holky, naše sousedka povede u PVT kurz orientálního tance pro začátečníky. Nechtěla byste některá chodit? Já docela o tom uvažuju, ale nechce se mi tam jít samotný - i když sousedku znám dobře, ale to je něco jinýho... Už jsem kdysi dávno chodila, ale vše jsem zapomněla - ale bylo to strašně fajn, sranda a docela se dalo i trošku zhubnout. Mělo by to začínat tuším 17., vždycky ve čtvrtek od 18. Na 3 měs. 1400 Kč (docela pálka...)
6. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek