• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Ahojky,

tak my nedorazíme,v pátek ráno mi přijdou čistit sedačku :frowning2: Tak domluvte hned další srazík,ju? :sweat_smile:

Jo a hoďte mi sem odkaz na tu debatu,já to nemůžu najít :wink:
3. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dobře budu tam-aby si poznala ty mě-tmavěmodrý-světlemodrý golfo-sporták :grinning: já hodně obtloustlá trochu přes 20tka :grinning: :grinning: vlasy tmavě hnědé s blond,tak snad nás tam těch obtloustlejch nebude moc :grinning: jinak malej je kulička po mě,ale ten bude zachumlanej v kočáře,tak toho moc neuvidíš :grinning: no já musím počkat na svištátko až usne ap ak jdu do tý vany a za Ládíkem :dizzy_face: tak brou brou,já tu budu ještě na netu čumákovat
3. čer 2009 ve 22:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
negrovka to mě mrzí že nemůžeš,těšila sem se,že nás tam bude víc :frowning2:
3. čer 2009 ve 22:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Beat, mám ještě psát Terez o srazu nebo jí hodit lístek do schránky - nevím, jestli jí funguje mobil nebo s ním počítá a ví, že bude?
4. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli dobré ránko :slight_smile: ted sem s Terčou mluvila po telefonu a se srazíkem počítá,dneska s ní ještě budu,tak jí to ještě připomenu :wink:
4. čer 2009 v 09:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, dobře. Budeme se sKájinkou těšit.
4. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my s dádulkou taky!!!už dlouho nebyl mezi více dětma,tak sem na něj zvědavá!!! :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak zítra se na vás moc těšíme. Dneska odpo jedeme do Baziliky na kafčo s pár kamarádkama (a dětičkama). Tak jsem celkem zvědavá, vzhledem k tomu, že se Deny rozhodla nespat a už půl hodinky si v postýlce povídá...no snad tam nebude moc prudíkovat :slight_smile:
Jinak má D nějaký divoký srajdění, doufám, že je to jen k zubům. Horečky ani nic dalšího nemá, tak snad to není zase nějaká infekce. Kdyby se to zhoršilo, tak raději nepřijedem, abysme vás nenakazily, ale fakt to nevypadá...
4. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
teda vy jste toho nakecali :wink:

Mi se také srazíku nezůčastníme.Dneska jsme byli na těch spalničkách.TAk snad příště dorazíme,abychom Vás poznali.Jinak si to mooooooc užijte

Jdu se juknou na tu holku,jak jste o ní psali
4. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

tak my zítra nedorazíme :frowning2: chtěla bych ject, ale nějak se na to necítím, jsem hrozně grogy a je mi nějak divně, jsem hrozně vyčerpaná, takže ty Budějce zítra vynechám :frowning2: doufám, že domluvíte hned brzy další srazík :wink:
4. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kdo teda zítra jde???

My dorazíme, zatím nevím o žádný změně, taťku máme ještě v práci a autí máme mít, tak doufám, že nebude nutná změna :sweat_smile:

Kouknu ještě večer, papa
4. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vám sem trošičku nakouknout. :wink: My bychom na srazík rádi, ale devátá je na nás moooc brzo, hlavně teda dopravit se na Máj z Nemanic a pak taky po dnešku, kdy mě prcek celej den úspěšně decimoval, pevně doufám, že se zítra brzo vstávat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Ale na nějakej příští zajdeme rádi; nebo se můžete připojit k těm našim z "druhé party" :wink: Vítané jste všechny :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večír mamulky :grinning: :dizzy_face:

Teda další nám odpadla???a zrovna ty panter???sem se těšila,že sek onečně uvidíme a ty nic :pensive: ale tak snad se připojíš na další srazík :wink:

Leni snad s dendou nic nebude,ale mqlej má poslední dou taky nějak řídký kakání,ale třeba je to k těm zubům,co vím tak se říká,že průjem je to až po šesté vodnaté stolici,tedap okud si to dobře pamatuju.

Jck pokud vím,tak jdeme já,lenousek,terka,oli a ty :wink:
4. čer 2009 v 19:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
mumui mi o devété hodině ranní něco povídej,my sme spáči :grinning: :grinning: ale já se holám obětuju,malej většibou straší už od šesti,pak ještě usne a budí se jak kdy,ale většinou v osm.ty a není možný,když malej furt chce tak moc sosat,že má půl roční vspurtík???to by tomu docela odpovídalochce víc růst,tak víc papá.a nebo už má mamky plný zuby,tak se rozhodl z ní vysosat duši :grinning:
4. čer 2009 v 19:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my urcite dorazime na pristi srazik,ted opravdu nemuzeme,musime to tu dodelat,tak hlavne nezapomente fotit. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak zítra se na vás moc těšíme, škoda, že nás nejde víc, ale zase si možná víc pokecáme.
Příští srazík teda asi radši odpoledne? Aby mohli dorazit i spáči?
Mumu, my taky vstáváme kolem osmé, takže dorazíme později, taky to máme přes město (ze Sucháče)
4. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky nejsem já debil????asi už mi hrabe!!!!sem ted vyletěla z postele s tím,že je půl deváté a že nestíhám!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nechápu co sem těma očima na těch hodinách vyčarovala za čas :zipper_mouth: a ted budu jak praštěná po hlavě palicí,ale což aspon mám fůůůůru času na vyprdelení se z baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 v 06:45  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé on se tu opravdu domluvil srazík :sweat_smile: Já to nějak nepostřehla, ale je fakt, že jsem zrovna teď moc nečetla :frowning2: I když dneska to u nás taky nehrozí, máme na zahradě spoustu chlapů :grinning: (dělníky), tak tu musím být :angry: Taky bych někdy už zase šla na srazík. Tak snad někdy, ale to známe už, jak to pak bývá :frowning2:
Tak si to hezky užíjte, já byla naposledy asi před rokem.
5. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vera to je škoda,že ho taky nestíháš,ale on určo bude brzo novej-teda aspon doufám :sweat_smile: :grinning: tak pořádně ty chlapy hlídej :grinning:
5. čer 2009 v 07:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj doufám,že se srazík vydařil a dětičky byli hodné
5. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevite kde se daji koupit hodne levne obyc.koberce,chci ho zatim do prodejny,nez bude na dlazbu,nebo na neco takovyho.
5. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko mamluky :dizzy_face:
tady je nějaký podezřelý ticho :confused: to vypadá,jako by sme se na srazíku pozabíjeli :pensive: :grinning: ale to přece nene :grinning: :grinning: já sem včera byla ještě u Terči a pak uLádovo mamči a pak na slavnostech piva,tak sem se sem nedostala :wink: srazík byl moc fajn,už se těším na druhý,ale doufám,že se nás sejde teda víc,ale bylo to moc fajn!! :dizzy_face: fotečky dodám,ale asi nejdřív v neděli,to bude víc času
6. čer 2009 v 09:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se vám všem omlouvám za srazík, ale nečekanějsem to musela zrušit...už jsme byly s Natálkou na cestě a zavolal nám taťka, že potřebuje nutně autí, tak jsem to musela otočit. Moc mě to mrzí, příště opravdu dorazíme :wink:

Všem přeji krásný víkend. snad se to počásko umoudří a nebude odpol. pršet chystáme se na Pohádkový let, tak jen doufám, aby vyšlo počásko, aby jsme nemuseli sedět doma. Mějte se, papa
6. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Vobec som vás přes týžden nestíhala :cry: Sa ale polepším :wink:
Teším sa na fotečky se srazíku.

Ja doma nič nestíham. V tomto momente sedím prvne od rána. MM je v A takže jsme samy uklízeli, nakupoval, varili na dnesi a ted varím na zítra. Odpoledne snád vyrazíme ven - doufam že nezačne pršet, jak hlásili.

Filip je týžden v jeslích a stal se z nej citáček uknurany. :confounded: :frowning2: Som z neho unavená. Pořád na maminke a pokaždé když neco chce, tak řekne co chce a začne hned knurat. To mu ani nereknu že NE, a knučí dopředu. :unamused: Je to hruza. A v jeslích je prej hodnej, akurát si občas príde za sestričkou, že chce pomojkat, ponunat a pak se ide hrat dalej. Tak mi ho je líto, ale je to velkej kluk tak to zvládne. Tie odpoledne jsou ale náročnejší. Sice se hrá sám, ale musím byt u nej.
Idem vás nejak spetne dočítat, abych byla malinko v obraze :grinning:
6. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Slávi, okolo Sportovky je Bambiriáda do 17h, tak se Filípek vyřádí.
6. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beat, to fakt vypadalo, jakoby jsme se tam pomlátily :grinning:

Holky, bylo to fajn, brzy uděláme další.

Slávi, se srazem jsme myslely i na tebe - tak jen nám řekni, do kolika děláš?

Včera jsme si zašli do stromovky k Oáze. Bylo to fajn, tam by byl fajn sraz. Občerstvení, pískoviště, houpačky....tak to promyslete. :wink:
6. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, nějak nestíhám. Deny se včera opět rozhodla, že denní spánek je pro mimina a řádila až do večera. Takže večer jsem sedla v obýváku, pustila Kvasku a při první reklamě jsem vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, teď naštěstí zabrala, tak snad dá aspoň hoďku...
Včera to bylo moc fajn, ale pro nás hrozně krátký. Kdyby to šlo příště někde trošku blíž, byly bysme rády. Takhle jsme zabily skoro hodinu cestou...
Beat, my měli taky včera v plánu pivní slavnosti, ale ta naše Prudimíra tak prudila, že jsme se na to vykašlali :grinning:
6. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na bambiriáde sme se byly podívat včera. To víš že tam Fildá řááádil :grinning: Mne spíš trápi ta zima. Má slabou rímu a nechci aby se mu to rozjelo do nečeho víc,aby nebyl nemocnej.

Ted chce malovat, tak jdeme malovat a pak uvidíme. :grinning:

Když stihnu prečíst srazík, tak to zařídim a dojdeme. Ja to v práci mám celkem jedno. Když jeden den nepujdu, tak si to klidne odpracuju v sobotu. Takže vás určite nekdy na srazíku doženu. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak teď jsem měla zase akci. Šla jsem na chodbu (předesílám, že jsem doma sama v celým baráku - jen s Dendou) a slyším šramocení od půdy. Tak jsem se tam šla kouknout a tam mladej holub. Takže jsem vzala hadr a asi 15 min. jsem lítala za holubem a chytala ho. Nakonec se mi to teda povedlo a vyhodila jsem ho na balkon. Uááá, děs... doufám, že nebyl nějakej nakaženej, jsem se pro jistotu vykartáčovala Domestosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No fakt teda, poslední dny jedu...
6. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek