• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Luci, myslím, že němčina přijde člověku tvrdá, pokud posloucháš někoho s českým přízvukem, jinak je měkká :grinning: ale nebudu přesvědčovat, znám bohužel víc učitelů nj, u kterých je nj tvrdá jak voda :grinning:
7. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli to bude asi tím že tenhle druhý odkaz je jiný :sweat_smile: ten už mi taky jde :slight_smile:
Já vás učitelky obdivuju, neměla bych na ty děti nervy, stačí mi moje dvě neposlušný, ještě "vychovávat" cizí děti, víte jak to myslím, vím, že vychovat je musí rodiče, ale některým rodičům je to jedno a podle toho se tak chová i to dítě :unamused:
7. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zapomněla - http :sunglasses: pardon :grinning:
7. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli http by nemělo mít vliv, ale ty odkazy jsou jiný, koukni:
www.rodinne-letaky.cz
http://www.rodinne-knihkupectvi.cz/
7. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenost, malej se v noci budí a strašlivě řve, vůbec nic ho neuklidní, kolikrát ani moje prso ne, nevíte někdo co to může být? :unamused: nebo co by zabralo, nerada bych ho celou noc houpala na rukách, vůbec ho na tohle nechci učit, ani přes den, vypadá to že už se trošku na to naučil, ale pořád je čas nenechat to zajít hodně daleko.
7. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a to je teda běžný, že se s anglinou začíná ve 3. třídě? neteř má totiž anglinu od 1. třídy... mně se zdá, že je toho na ty děti v 1. třídě fakt dost, a to je Hynďa fakt naprosto v pohodě a zvládá všechno :sweat_smile: když k tomu připočtu ještě jiný aktivity jako u nás hudebku, zpívání, pohybovky, plavání a bruslení, tak toho má fakt nad hlavu, až se fakt někdy divím, jak to zvládá :pensive: a to mu teď od pololetí ještě přibude nástroj a s tím i cvičení doma :unamused: snad to sousedi přežijou :grinning: :sweat_smile:

my jsme byli od pětky třída s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů a teď už to tady na tý škole není právě kvůli těm odchodům dětí na víceletý gymnázia :unamused:

Hynďula se začal o anglinu zajímat už loni na konci školního roku, ale to spíš tak, že se ptá, jak se řekne tohle a támhleto a tak, naučil se počítat do 12ti a celou anglickou abecedu, teď dostal to DVD a to se mi fakt líbí, takže se podle toho učí základní věty, je to pro něj hra, není to povinnost, když chce, tak jo, když nechce, tak ho nikdo nenutí, nezkouší ani nepéruje :wink: takže se s angličtinou začal tak nějak seznamovat, ale povinně jí bude mít až od tý 3. třídy :wink:

Lucko, tak to máme stejně :grinning: u nás je to taky tak, že David, tomu vůbec nevadí mluvit, akorát se mě zeptá na slovíčka a jestli je to tak správně :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to vůbec nevím :frowning2: ale dneska v noci se mi Jáchymek přesně takhle budil, s hrozným pláčem a těžko se utěšoval :unamused: u něj si ale myslím, že se mu něco asi zdálo a to mi právě k Lukýskovi ještě nejde :pensive:
7. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli .s já mám taky aprobaci na druhej stupen a jsem tedy zvyklá na ty "starší",ale prskli mě anglinu na národce a bylo to :sweat_smile: :sweat_smile: ,no ale zase co do nich nedostaneš na národce...

oli panter:jj dneska už ve 3.třídě rozhoduješ,na jakej jazyk dát dítě,anglina od 1.třídy beru,ale jen jako formou zájmovýho kroužku,jinak tomu fakt nějak nerozumím,asi jsem za tu dobu,co jsem na mateřský zakrněla,vždyt těm dětem úplně bereme dětství :frowning2: :frowning2:

terez nemůže mít růstovej spurt?

jo Oli zítra nejedu,nemám hlídání :frowning2:
7. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli a to se projevuje takhle? Trvá to už tak týden nebo dva, já jsem s naší Kristý nic nepoznala, ona řvala spurt nespurt :confounded:

Oli Kristý nám tohle dělává k zubům, ale taky mám občas poci, že se jí zdá něco blbýho a chodí spát s hysterákem ať je kolik je :confounded:
7. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez i tak se to může projevit,ale třeba to můžou být i zubáci,míša měla pusu naběhnutou 2 měsíce,než se jí prořezal první zub,těžko říct

jo holky zapomněla jsem se pochlubit,že jsem od bráchy dostala k vánocům kolečkový brusle,byla jsem z toho pěkně vyvalená :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my už ale máme všechny venku, teda kromě těch pětek a tam není ani náznak :sweat_smile: nevím, myslím, že má špatný sny :frowning2: jinak už v noci nekašle, tak asi ten fenystil zabral, tak to asi nakonec bude alergie :frowning2:
7. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tohle je jako kdybych to psala já, tak že by ten spurt? Moc jsem se toho tam nedozvěděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.rodina.cz/dotaz14140.htm

Mispuli Kristý to vyrostlo až v 9,5měs. tak já pořád na zuby nevěřím, i když slintá a cpe si pěsti do pusy, ale já fakt nevím, k tomu jsem taková skeptická :grinning: ty jo brusle to je super ne :grinning:

Oli alergie jo, mě Kristý kašle teď přes den, v noci max. 2x, ale jsme všichni nachcípaný...

Jo a jak je to s teplotou u dětí, kdy se začne brát teplota nad 37 jako horečka??!!!
7. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, on mi dr. říkal, že to prostě může být jenom takovej vývojovej jev, u nás nikdo v rodině alergik není... my tam právě byli v pondělí, protože od silvestra se v noci budil kašlem :unamused: nic mu není, na poslech dobrej, rýmu, teplotu nemá, prostě v pohodě, jen v noci kašlal :unamused: je fakt, že teď nekašle v noci, když mu dám ten fenystil, ale občas zakašle přes den, tak nevím, ale furt mu jinak nic není...
7. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou horečkou nevím :unamused: není to nad 38?
7. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teplota nad 37 není horečka nikdy,až nad 38 stupnů

podle toho ,co tam ta paní píše,tak má fakt stejný dítko jako ty :wink: a jsem ráda,že jsem se trefila,opravdu by se to mělo za nějakou dobu sklidnit

míša měla 1.zub na vánoce,takže taky docela pozdě

jo brusle super,chtěla jsem si je pořídit,ale mám strach,že si na nich rozmlátím drž... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli jako u dětí i u dospělých jo? Takže 37 neni hrozná? Já mám normální 34,35 to umírám, když mám 37 a když mám 38 tak už je mi dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jako fakt.

Snad se to zklidní, je to šílený ty ječáky v noci :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli to fakt nevím co by to mohlo být a přes den nic? Nemáte péřový peřiny?
7. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to bylo taky první na co se mě ptali :sweat_smile: samo, že nemáme, k vánocům dostal nový peřiny s takovýma těma kuličkama :wink:

já taky na zvýšenou teplotu netrpím a když jí mám zvýšenou, tak to hned poznám, protože ppadám na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli protože to by odpovídalo když to má jen v noci :astonished: mě jinak nic jinýho nenapadá ty jo.
7. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím že 37 není hrozná,ale pokud je to u dospělého,tak zas není problém ,aby si něco vzal,ten už to poczná,jestli se něčím dopnout nebo ne,ale já zase musím říct,že když maj moje děti přes 37 i po odečtu,tak už je taky dopuju,protože jsem jednou zažila u honzíka febrilní křeče,kdy mu během chvilky vystoupala teplota a už to nechci nikdy zažít :unamused:
7. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, mě právě taky ne :unamused: tak uvidíme, coo dál...

Lucko, já vlastně ani nevím, co jsou to ty febrilní křeče :confused:
7. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ale mě právě zajímá kdy je ten zlom že u dítěte je zvýšená 37 a ne jen 38 :slight_smile: malej měl včera 38,2 to teplota je ne? Bez odečtu? Dala jsem mu čípek, hned byl studenější a dneska jsem mu měřila teplotu měl tam 37,2 a prdnul si a najedou 38,2 to mě pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli a přes den ti fakt vůbec nekašle?
7. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli http://maminky.eu/nabidka/febrilni-krece-pri-horeckach/420,přesně tak to vypadalo,seděl s mým bráchou na posteli,hráli si a smáli se a najednou brácha na mě řve,at tam jdu,honzíka na půl držel v náručí a on se třás a zmítal a byl úplně mimo sebe,jak dlouho to trvalo vůbec nevím,asi 1-2 minuty,stačila jsem jen zařvat na frantu,at přinese vařečku,tu sem mu narvala do pusy,aby si nepokousal jazyk a letěla volat záchranku :frowning2: :frowning2: ,no už nikdy více,říkaj že se to stává,když ta teplota stoupne rychle najednou,on byl ráno unavenej a ještě si šel lehnout,normálně to nedělá,ale teplotu neměl,no a když přijela záchranka,tak měl 40 :frowning2:
7. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je strašný :frowning2:
7. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez já přesně nevím jak to je,našla jsem tohle,takže to horečka už je,jestli jsem to tam dobře pochopila http://www.vasedeti.cz/uzitecna-horecka-clanek-2699

mišák zase nechce usnout :confounded: ,před chvílí našla čokoládový penízky,co si honzík přines ze školky a pěkně mu je snědla,žumlala to z toho obalu a špinavá byla jak čuně,ale chutnalo jí :grinning:
7. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, od tý doby, co nekašle v noci, tak si občas přes den odkašle..

Luci, to je hrozný, já bych vůbec nevěděla co mám dělat :pensive:
7. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak čokoládou se tady cpu teď jenom já, protože Hynďa se rozhodl, že bude jíst jenom nějakou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ostatní mi nosí :sweat_smile:
7. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééda, tak my dnneska spali jenom hoďku a čtvrt, to se mi nestalo už strašně dlouho :astonished: chjo :unamused:
7. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já byla tak v tranzu,že jsem to dělala tak nějak automaticky,prostě mi to v tu chvíli nějak naskočilo,ale nepřeju to nikomu
7. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně mi z toho jde mráz po zádech...
7. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek