• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
ok ale nafotím je až o víkendu ju??mám plný karty tak musím dát fota do pc a protřídit je,alep ošlu ti je,velkostně jsou asi 44,nebo 46 ted nevím,pak kouknu :wink:
plavyk jsem si vybrala tyto,jsou oboustrané,z jedné růžovofialové a z druhé hnědé,snad přijsou a budou sedět!! :zipper_mouth: : http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.377.3.41.1.&pr=101841
8. led 2010 v 10:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak oni mají dodací lhůtu 3 týdny a jestli mi příští týden budou volat,že mi je nepošlou,že už nejsou tak budu mít asi infarkt!! :unamused: budu muset hledat jinde,ikdyž na jejich stránkách mají krásný plavky,ale ta dodací lhůta je fakt dlouhá
8. led 2010 v 10:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky
Beat - tu sousedku se mi ještě nepodařilo odchytit, ale nezapomněla jsem!!
Spoluobčani to maj dobrý, teď ještě jim Kocáb chce dávat příspěvek za to, že pošlou děti do školy (není školní docházka POVINNÁ???). S tím, že dostávaj i příspěvky za kojení...no nebudu komentovat. Jinak možná by se jim nemusely podvazovat vaječníky, pak nás zbytek světa zase nařkne z diskriminace :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím, že by pomohlo, kdyby stát platil mateřskou, rodičák a příspěvky plošně jen do 3 dětí, při dalších už ne. 4. dítě by si pořídila jen rodina, která si to může dovolit... to by třeba pomohlo, ne?
Babyboxy jsou sice depresivní, ale já jsem z nich docela nadšená (pokud to nějaká kr..va nezneužije a nedá tam roční dítě jako nedávno...). Je to mnohem lepší než nacházet děti v igelitkách venku a v kontajnerech. Navíc myslím, že ty děti z BB můžou být dány hned k adopci, což mi přijde skvělý. Nemusí zbytečně trčet v kojeňáku nebo děcáku...
Oli a Pabli, kam jste chodily na obchodku? Já na "originál obchodku" (Husova 1), maturovala jsem v r. 98. Třeba se známe :grinning:
8. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat, tak to budou asi moc velký. :frowning2: teď jsem si kupovala kalhoty 42 a jsou mi docela dost velký... :rolling_eyes:
8. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári tak jsou 44 a kalhotky jsou velký i mě :sweat_smile: no já si ted objednávala ty plavk taky 44 tak to jsem zvědavá jestli mi budou :astonished: :zipper_mouth:

Leni já tu čekám a čekám :grinning: :grinning: snad se ti to brzo podaří!!! :dizzy_face:

no k otázce o načich spoluobčanech se radši nevyjadřuju,páč budu akorát vytočená :rolling_eyes:
8. led 2010 v 10:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to jsme chodili stejně, jen já maturovala rok po Tobě, v 99 :wink:

hlavně, že tu je hrooozná diskriminace :angry: já bych toho Kocába nastěhovala do nějaký problematický lokality, a't si to pěkně vyžere :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hnus, co se v tomhle státě děje :angry:
8. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panter no já říkám,že to tu bude tak,že diskriminovaný budeme my a nebode to trvat dlouho :wink: páč sme takový národ,že nám je všechno ukradený,nikdo se pořádně nebouříme,proto si sn áma politici dělají co chtěj a nám se jen za zády smějou :pensive:
8. led 2010 v 11:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak už jsme hodku doma,ale k psaní jsem se dostala až ted

psychologický vyšetření nebylo až tak strašný,některý věci dělal Honzis hned a spřehledem,některý mu nešly a něco nechtěl dělat vůbec,když se pak paní psycholožka ptala na podrobnosti honzíkovi anamnézy,tak měla normálně slzy v očích,odklad na následující školní rok je bez problémů,co bude dál se uvidí,k tý diskriminaci,taky říkala,že pokud ho budeme chtít integrovat do normální školy a chtít k němu asistenta,tak že to bude těžký,protože na tom není až tak špatně,nevychází jí do podprůměru,takže oni nám ho z našich pitomých zákonů sami od sebe dát nemůžou,takže kterýkoliv vyšetření u doktorů ted budeme absolvovat,tak jim máme říkat,aby do zprávy psali,že doporučujou asistenta,a pak to půjde,říkala že se sama za to stydí,že když vidí,čím vším si prošel a kam až jsme to dotáhli,tak jsme na tom vlastně biti,že kdyby jsme se nesnažili a byl na tom hůř,tak by pak měl větší výhody,dobrý,co.Taky jsme s ní zkonzultovali tu školku na asi do toho od září půjdeme,chci ho do školky,která patří pod naši školu,takže to nějak musíme zkonzultovat s ředitelem školy i školky,jestli nám ho tam přijmou.No závěrem,ženská byla moc příjemná,s dětma to umí a říkal,že je honzík šikovnej :wink: :wink: :wink:

jo jinak my tady máme "bílý cik..",rodina má 6 dětí a ted maj novorozence,ženská je trochu nemakačenko,tak si pořizujou děti,prej kdysi ten chlap prohlásil,že budou rodit tak dlouho,dokud jim město nedá barák,ale musím říct,že se oděti straj vzorně,takže jsou v pohodě :wink:
8. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže těch dětí maj ted 7,chrěla jsem napsat,že se staraj vzorně :wink: ,míša ted zakusuje koláč koláčem aříká mnam,mnam,to jí jde,včera jsme jí zase zkoušeli,na stránce bylo 8 obrázků,nejdřív jsme řekli,co je co a pak se napřeskáču ptali jí a ukázala všechno,na další stránce totéž,ale neřekne to :unamused:
8. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, no vidíš, svět je malej. Takže jsi měla ještě 5letou, viď. Z toho ročníku pod námi si pamatuju akorát asi na Dudu, myslím Radek?? My jsme byli třída úúúžasné profesorky Adolfy Leskovcové (určitě si jí pamatuješ a určitě víš, jak je myšlené to slovo "úžasná" :grinning: :grinning: :grinning: ). No, na obchodku mám super vzpomínky, jak na lidi - studenty, tak na profesory - někteří chodí pravidelně na naše srazy, pokuřujou a pijou s námi, fakt bezva ženský...
Beat, diskriminovaný nebudem, diskriminovaný už jsme. Já třeba nedostala žádný příspěvek za to, že malou kojím. Nedostala jsem přídavky, jelikož můj partner pracuje. A příspěvek, že budu posílat Dendu do školy nejspíš taky nedostanu. Asi takhle - soused šel hned po škole pracovat. Bohužel, krize je krize, tak dostal výpověď po 11 měsících a 3 týdnech - a nedostal podporu, jelikož neměl odpracováno 12 měs. Naštěstí si našel brzy práci, ale stejně - spoluobčanů se na odpracovaný měsíce neptají, rovnou píšou peníze... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady můžu jen říct, že závidím Krumlovákům, který si ve městě nechali jen ty přizpůsobivé (kdysi mi to připadalo úplně úžasný, jak to tam jde s čmoudíkama - pak jsem ale pochopila, že oni neumí napravovat ty nepřizpůsobivé, pouze je vyženou pryč - viz. Větřní nebo vlastně i ČB...ale i tak je to super a obdivuju to...)
8. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je skvělý, že ta psycholožka Honzíka pochválila. K tomu asistentovi - nemám slov... :angry: To, že když se rodiče snaží, dítěti se maximálně věnujou a ono dělá super pokroky je vlastně "trestáno" a dostane míň výhod??? No, snad to nakonec dopadne, dr vám napíšou toho asistenta do papírů a dostanete ho. Byla by to strašná škoda.
S tou školkou bych byla taky pro, určitě by ho ostatní děti zase o kousek vytáhly. Jde o to, aby tam byla nějaká dobrá učitelka se zkušeností nebo aspoň která se o tohle zajímá, aby to šlapalo. Držím palce!!! :dizzy_face:
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já chodila do třídy s Marcelou Jurků, Ty jsi chodila s její segrou, ne? :wink: my měli za třídního Linharta

Lucko, to je super, že to vyšetření vyšlo dobře :wink: no, ona nejen ta psycholožka před váma smeká, co všechno jste zvládli a jak! já teda taky, vůbec si to nedokážu představit... :pensive: o těch asistentech se teď dost mluví a je to fakt všechno pro ostudu :angry: hrůza :frowning2:
8. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
panterka: já chodila na OA do Svitav :slight_smile:... jsem původem z Litomyšle, tady jsem byla na pedáku potom :slight_smile: a už tu zůstala :slight_smile:

jinak s těmi spoluobčany - vím naprosto jistě, že dostávají příspěvek za to, že jejich dítě studuje na střední škole!!!

Dnes jsme byli na 3měsíční kontrole. Vítek měří 62 cm a váží 4820 g. Vše prý přiměřené a dobré. Dostal 3. očkování proti rotavirům a hexu, preventivně taky čípek proti bolesti a teplotě, tak uvidíme, jaké budou reakce... Jinak já stále bojuju s velkou rýmou, o víkendu se bude starat manžel a já budu jen kojit :slight_smile:
8. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, Oli, Pavly segra mě nenapadla :slight_smile: Linhart - idol mnoha studentek :grinning: No dobrý, takže jsme se už někdy potkaly :slight_smile:
8. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pabli, jestli dostávají příspěvek za to, že studuje dítě na střední škole, tak to je v pohodě - to stát o moc peněz nepřijde :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, stát? Dyť to jde všechno z našich pěněz!!!! Na ten zk..... dobytek! Pardon, ale dohání mě to k šílenství :angry: :angry: :angry:
8. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, Šári, MY... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jen bych chtěla říct, že se jinak opravdu nepovažuju za rasistku nebo tak, nevadí mi černoši, vietnamci...jen tihle. A pokud vidím spoluobčany, kteří vedou normální život, chodí do práce, jejich max. 3 děti do školy, nekradou, nežebraj o soc. dávky atd.atd., tak mi opravdu vůbec nevadí a klidně bych se s takovými kamarádila. Ale bohužel, takové tady neznám. Takových případů je opravdu minimum...
8. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nejsem rasistka, jenom nemám ráda cikány.
8. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že to takhle má 90% lidí :grinning:
8. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, co mám dělat s tím naším dítětem??? Stojí v postýlce, huláká jako pavián a mlátí do topení! :astonished: POMÓC!!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári :grinning: :grinning: :grinning: ,míša taky s oblibou mlátí do topení,tak si vždycky říkám,že sousedi pod i nad námi musejí mít radost
8. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám na zprávy, na tu sněhovou kalamitu a běhá mi mrát po zádech... MM je v Rakousku... :frowning2:

mispuli, Anettku neustále zajímaji takový věci jako je topení, zásuvky, šuplíky, skříňky, mikrovlnka,... hračky ty jí berou jen chvilku, pak hned začne vymýšlet nějaký lumpárny a má z toho hroznou prču! :rolling_eyes:
8. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári to znám,my máme ještě ke všemu horolezkyni,pořád vymejšlí,kam vejš by šlo ještě vylézt,když leží,tak nemůže pořádně,pořád musí mít zadek a nohy ve vejšce :angry:

to ti nezávidím MM v rakousku,mě stačilo,že Mm jel do Budějek na hokej a hned po dojezdu tam se mi musel hlásit a až přijede zpátky tak taky :slight_smile: ,nejde totiž domů,ale rovnou do hospy za kamarádama
8. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, to taky všude horoleze (asi to má po tatínkovi... :rolling_eyes: ), dneska se pověsila za jídelní židličku a houpala se! :astonished:
8. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych vám přála vidět,jak občas mišák skáče do svojí postýlky,má cestovní,otevřenou na tý užší straně,rozběhne se pověsí a mrštně strčí nožky dovnitř,asi bude gymnastka,kam ona si občas dokáže strčit nohu,to je unikum :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si s dětičkama lehnout,číst pohádku a možná tak za hodku a něco usnou :wink:
8. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jj, určo jsme se potkaly :wink: já seděla s Marcelou v lavici a byly jsme nej kámošky :wink:

jinak mně je jedno, jakou tyhle spoluobčani mají barvu pleti, tyhle socky fakt nemůžu :unamused: ale zas mám pár známých cikánek a ty jsou fakt v pohodě a slušný :wink: takže to není o rasismu, ale jde o to, jak ty lidi žijou...
8. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, buď ráda, že jsi dneska nejela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, ty kamarádky cikánky věřím, fakt jsem v Krumlově vždycky nadšená. Jezdívali jsme tam na slavnosti (teď jsme 2 roky vynechali - ale letos zas pojedem...) a vždycky jsme se zasekli u nich, hráli tam na takovým dvorku jejich muziku, tak jsme tam s nima vždycky pařili :grinning: Ale jak říkám, v ČK jsou snad všichni - nebo většina - slušný...
8. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli já vím,koukala jsem na to netu :confounded: :sweat_smile: ,tatka dneska neřídil,tak si jí tam asi pěknou picnul

my tady těch barevnejch taky máme docela dost,ale musím říct,že docela slušný,ale je pravda,že prachy si tdy ohlídaj,ne že ne :cry: :confused:
8. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek