• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

29. srpna 2017 
Leni, tak to zdaleka ne :sweat_smile: kéž by to tak bylo, ale vím svý :unamused: vidíš, já jsem na slavnostech byla všeho všudy asi 2x :grinning:
8. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, a přitom na začátku nehráli špatně :unamused: chjo
8. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já to viděla,ale pak se úplně sesypali :frowning2: :frowning2: a to se mohli bodově dotáhnout na slavii i spartu

míša si s sebou do postele ukradla kus citronu,normálně ho lízala a ani se nešklebila
8. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš Oli, zvenku to tak vypadá.
Holky, venku je sněhu, co? Navečer jsme vytáhli boby, Denda nejdřív na ně nechtěla, ale pak se jí to strašně zalíbilo a naopak pak nechtěla domu. Zítra snesu sáňky, už se těším...
8. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já bych taky brala sáně,ale nemáme a boby jen jedny,tak se budou muset zítra střídat :grinning:
8. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
8. led 2010 ve 23:24 • cinkxa
autor
Ahojky :slight_smile:

Jen nakukuju, už dva týdny bojuju s tou chřipkou nebo co to je a dneska je mi zase hůř :angry: :confounded: tak jsem vyhrabala ve skříni nějakej bylinkovej čaj a koukám co tam je za bylinky a nic tam při kojení vyloženě nebrání, jen tymián se moc nedoporučuje, ale ne kvůli tomu že by snižoval laktaci (jako většina bylinek v těch jiných čajích) tak snad mi to pomůže, v pondělí má MM dovču, jdu na alergologii, taky musím skočit s Kristý, protože ta už má ten kašel stejně nechutnej jako já :frowning2: a to jsme ve ČT měli jít na Priorix tak asi nic :rolling_eyes: no a ještě musíme pro občanky a já k obv., už začínám mít i strach aby to nebyla ta prasečí chřipka když to mám tak dlouho.

Koukám, že jste řešili ty příspěvky na kojení, už jsem o tom slyšela, ale říkala jsem si, že je to blbost, to přeci neni možný aby je takhle dotovali nebo snad jo :confused: :astonished:

Sníh je super, ale my si toho pitomýho sněhuláka ani nepostavíme když jsme nemocní furt :pensive:

Tak hezký zbytek víkendu, pááá
9. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sněhulačky!! Venku to je nádhera, co?
Terez, u tý prasečí by měly být vysoké horečky. Je mi tě líto, nezkoušela ses zeptat v lékárně na nějaký homeopatika? A taky se může Preventan, nevím jak se ten druh jmenuje, ale byl myslím v zelené krabičce, taky se mohl při kojení. Určitě by ti tam něco poradili...
Ty příspěvky na kojení jsou fakt, včera byl Peťa s kámošem v hospodě a ten kámoš už to slyšel od jeho kamarádky, co dělá na sociálce...
9. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez mě zabíral lipovej čaj s medem,po něm jsem se vždycky krásně vypotila

sníh nádhera,hned odpoledne ho půjdme prubnout,my tedy už chvilku byl,když šel se ,mnou nakoupit,tak byl ze sněhu nadšenej :grinning:
9. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli taky zatím jen na prochajdě a nakoupit, odpoledne sneseme dolů sáňky. Moc se těším, Deni je ze sněhu nadšená. Chodí v něm jak čáp :grinning:
9. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli ten med nemůžu, Lukymu se udělal hnusnej ekzém, takže jsem ho musela hned vysadit, ale ekzém zůstal... :confounded: a nemůžu právě celý den pít ten lipovej, pak bych byla dehydratovaná (jestli to správně píšu) je to na pytel :confounded:
V pondělí vyrazím k Dr., ten zase nebude vědět co se mnou, on je to takovej jouda :angry:

Tak potom písněte jak si užijete sníh :slight_smile:

Leni to jsem ráda že ty horečky nemám, snad to teda ono není :slight_smile:
9. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišák si dáchnul po dobrém obídku,ted svačí,oblíkáme a jdeme na ten sníh,nejhorší je,že nemůžu najít pro ni nepromokavý rukavičky,tak holt dostane dvoje pletený na sebe
9. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, právě jsem přijela z porodnice - máme mimi !!!
9. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Siola! Moc a moc gratuluji k miminku. Ať vám Beátka jen a jen krásně roste a dělá vám samou radost. :slight_smile:
9. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siola taky se připojujeme,zrovna jsem na tebe včera myslela,jestli už chováte :wink:

sníh jsme si užili,honzis boboval a míša se brodila sněhem,bylo to moc prima,dneska večer uvařím oběd na zítra,abysme mohli jít dopoledne :slight_smile:
9. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek mamulky :dizzy_face:

Siol blahopřeju k miminku-dokonce je moje jmenovkyně :dizzy_face: at jste jen zdraví!!!!!

Terez zrovna jsem TM říkala,že doufám,že už budete brzo všichni fit,at se můžem zase sejít :frowning2: doufám,že ti aspon něco na to poradí!!

my sme ted přišli z venku,vzali sme i boby,ale nějak sme s nima u malého neuspěli :sweat_smile: tak snad příští rok.no aspon jsem nákup nemusela nést v ruce,ale hezky jsem ho vezla :grinning: ale máme pokrok malej už sedí na wc-ale zatím tam nic nevytvořil :sweat_smile: ale aspon už na něm neřve.

ted večer k nám přijde Ládi mamča s přítelem hrát kostky a karty,tak se moc těším,aspon bude legrace
9. led 2010 v 18:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea ty karty a kostky docela závidím,taky rádi hrajeme,že bych přemluvila frantu a večer si párkrát zahráli,stejně je v tv pěkný prdlajs
9. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mislupi karty jsem už nehrála ani nepamatuju,tak jsem ráda,že přijdou,aspon si to oživím :grinning: no dneska sem se docela chtěla koukat,ale co tohle je lepší
9. led 2010 v 18:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co jsi chtěla kokat na novu? já předpokládám,že u toho budeme s dětičkama v ložnici usínat,jdu udělat večeři,aby byla na večerníček,děti budou mít knedlíky s vajíčkem :wink:
9. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siol taky gratuluju, koukám že malá má tři dny, tak se narodila asi až 6.? Jestli dobře počítám, každopádně někdy přijď přihodit nějaký info :slight_smile: Mějte se ať jste zdravý! :wink:

Beat no vidíš ještě budete s plenama na tom rychleji než my :slight_smile:

Když jsme u tý TV tak mě dneska zajímaji dva filmy, na Nově i na Primě, tak na jeden čumět a druhej nahrávat :grinning: stejně nic neuvidím, malej ještě nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si užijte dnešní večer! :slight_smile:
9. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez koukala jsem na tu novu a ten film byl moc hezkej,ted jsme dovařili oběd,akorát hodím nudle do polívkya jdeme ven,kluci už tam jsou,odhrabávaj auto,aby moh ráno tatka do práce,sněhu napadlo dost a je to moc hezký

míša po té co v noci prudila,skončila ve čtyři ráno u honzise v posteli,usnula tam a spala skoro do devíti,takže po narozkách doděláme pokojíček a půjdou tam oba
10. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Muispuli já to měla jak Terča,chtěla jsem koukat na novu i primu :grinning: ale nakonec to byl super večer,hráli sme ksotky,něco malinko jsme popili a byla sranda,tak lepší než tv :dizzy_face:

Terez to určo nebudem,dneska ráno tam malej seděl a nic nevytvořil,tak jsem ho nechala jít ze záchodu do obýváku s rozepnutým pyžamkem,že dojdu pro plínku a přijdu a on se my počůral tam :angry: no snad to brzo vychytáme :confounded:

jinak s tím sněhem,dneska ráno jsme koukali s Ládíkem z okna jak se tu s tím řidiči perou,ani nemůžou tady pořádně vyjet.navíc se bojím,jak zítra zvládne trasu jede do Nových hradů a tam měl co dělat,ikdyž napadlo to malounko sněhu,doufám že mi tam někde nezapadne,nebo nedej bože nenabourá :confounded:

jinak nám se prcek vzbudil po delší době nějak po 12 večer,ale sotva jsem vešla do ložnice,tak jsem věděla proč,byl posrajděnej,tak sme přebalili a spal.jinak malému budem dělat pokojíček co bude tenhle víkend,tak až se vrátí od babičky tak ten další týden zkusíme,jestli už tam bude spát.akorát ta místnost mi bude dost scházet,byl to náš bordel pokoj,co se nepotřebovalo,tak se dávalo tam a ty hory vypranýho prádla-no jejej!!!se do toho budu muset už pustit :sweat_smile:
10. led 2010 ve 12:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat IP :wink:
10. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea právě že u nás je to taky odkládací pokoj,ale my se k tomu tak rychle nedostaneme,budeme muset odsud vyhodit jednu skřín,v který máme hadry my,asi si tedy ořídit něco do ložnice a dětem pořídit do pokojíku nějakej psací stůl,pro honzise bych tam chtěla novou postel,strašně se mi líbí tahle,je to ta vlevo nahoře http://www.link-ekotan.cz/index.php?nid=1381&lid=CZ&oid=142042,takže takhle si to maluju a budeme s tím muset začít něco dělat,nemáte některá nějak tip na hezkej dřevěnej psací stůl pro děti,nejlépe polohovací

venku to bylo bombastický,míša i honzis byli jak sněhuláci,ale moc si to užili,nakonec i míša jezdila na bobech a líbilo se jí to,odpoledne půjdeme zase,jen jsem si říkala,že ten sníh by moh míšu trochu odrovnat,ale zatím to tak nevypadá,no taky spala skoro do devíti,tak uvidíme
10. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

siol, taky gratulujeme k miminku a přejeme hlavně zdraví :dizzy_face:

Beat, neboj, to půjde, malou jsme dávali na prkýnko a nočník okolo roku a brečela nám na záchodě a do nočníku se vyčurala nebo vykakala spíš náhodou, si myslím. Tak jsme ji nechali, zkusili za nějakou dobu nočník znova a v 18m byla přes den bez plen a od 2 let i v noci :wink:

Jsem, holky, docela zvědavá na zítra, Kája by měl jet dělat někam k Trhovým Svinům, no, myslím, že nepojedou.
10. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím po delší době - trochu mi trvalo, než jsem vás dočetla :slight_smile:
Siol velká gratulace a přejeme hlavně to zdravíčko.

Zaujala mě diskuze o jazycích. Já strávila 5 let v Aglii a tak umím dost dobře. Můj táta i Pepa chtěli, až se malej narodí, abych na něj hned mluvila anglicky, aby se hned učil. To jsem zavrhla, nechtěla jsem být ta divná maminka, co si na něco hraje a taky mi přišlo, že to moc nejde. Prostě je to pořád cizí jazyk a spoustu toho dětskýho neumím. Taky jsem si myslela, že by v tom měl guláš, když budu mluvit chvíli tak a chvíli tak - jako venku s lidma nebo s taťkou a babička česky apod. Chodili jsme cvičit a teď plavat a tam bych asi taky nemohla mluvit cize, prostě mi to přišlo nemožný. Přesto pořád uvažuju, jak ho s AJ nenásilně seznámit a moc mě zaujal kurz v Pansofii - je to vlastně AJ pro rodiče, kam si můžou vzít děti. To mi přijde dobrý, ale nevím jestli pro mě by ten kurz nebyl trochu ztráta času. Potřebuju hlavně pořádně mluvit, protože trochu ztrácím pohotovost a občas hledám slova. Nepotřebuju se klasicky učit. Kolega z práce má hodně známých cizinců, co tady žijou, tak mi zjišťuje, jestli tu nejsou třeba maminy s malýma dětma, co se někde schází - to by mi vyhovovalo. Já bych trénovala a malý by věděl, že tyhle tety a kamarádi mluví jinak a mamka s nima, když se sejdem a třeba by se i něco naučil. Uvidíme, jestli to klapne. :grinning:
10. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mispuli no já taky nečekám,že to stihnem za jeden den-s naším tempem a pohodlností :sweat_smile: :grinning: ale postel je to opravdu krásná!!co jsem tam koukala,tak by sem i jich tam líbilo víc :dizzy_face: my postel budem kupovat asi až ve dvou letech,ještě uvidíme,třeba dřív,když se už malému nebude v postýlce líbit.jinak se stolečkem ti moc neporadím,já zatím na tyhle věci nekoukám,tak o nich přehled nemám :sweat_smile:

to je super,že si to dětičky užili,normálně mi neuvěříte,co jsem tu na sídlišti viděla-jedla jsem oběd a kouknu z okna a co nevidím-normálně si to tu po chodníku štráduje kůň!!!!!no to jako fakt!!promnu si oči,jestli náhodou jsem včera nějak víc nepila a on tam furt je,tak volám Ládíka at se jde podívat,tak ho taky viděl :grinning: normálně si ho zaparkovali před jeden vchod a bylo vidět,že na někoho čekali :sweat_smile: pak nasedl na něj nějaký chlap a odjel pryč ke škole :astonished: no tady je k vidění ledacos,ale koně jsem tu ještě mezi panelákama nepotkala :sweat_smile:

Oli jo já to nějak zatím moc neřeším,doudfám,že se to jednou naučí jako všechny děti.no koukám,že se taky bojíš.nejhorší je,že lidi pečivo pottřebují že,takže jemu trasu zaručeně nezruší,bud mu to vyjde a dojede tam a nebo má smůlu a zapadne :frowning2: kdyby jim aspon k atům dávali řetězy,ale to ne
10. led 2010 ve 14:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Koukám, že všichni užíváte sněhových radovánek. Mě to nějak nebere, nemám moc ráda zimu. Byla jsem jen venku se psem, ten se chudák v té záplavě sněhu nemůže jít ani vyčůrat.

MM si naplánoval "prima" odpoledne u tchánovců, já jsem zůstala doma, nemám na ně náladu. Půjdu do ruky lapit vysavač, mop a prachovku, ať se zabavím. Ne, že by se mi chtělo, ale je to už docela potřeba. Kéž by mě aspoň tak neboleli záda, hned by mi šlo to uklízení líp. :frowning2:
10. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: tak u nás se taky užívá sněhu :slight_smile: Hynďa je celej den někde na bobech a manža s prckem byli celý dopoledne u garáží odhazovat sníh :wink: Jáchymajdu boby ani sáňky neberou :unamused: David říkal, že se dneska na nich svezl max. 20cm, potom prostě vystupuje a pak se radši brodí těma zavějema :grinning: je to truhlík :grinning: ale zato přišel domů krásně prohřátej :slight_smile:

u nás se už normoš spí na velký posteli s Hynďou v pokojíčku, je to pohoda :wink: prostě večer malýmu přečtu po koupání pohádku, pustím mu brumlu, dám pusu, řeknu dobrou noc, zhasnu a malej leží a za chvíli usne :slight_smile: občas si ho k ránu beru do ložnice do postýlky nebo k sobě, když manža odjede do práce :wink: to aby ráno nebudil Hynečka :wink:

jinak já mám teď šprtací večery, ale večer tu stejně nikdo nebývá :wink:
10. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta kmíša nakonec spala,ven jsme šli skoro za tmy,došli jsme nakrmit kačeny,dostaly ještě zbytek vánočky a housky a pak obešli náměstí,míšu nejvíc zajímal hlubokej sníh,když jsme se vrátili,tak míša zbodla ovocnej řez a honzis kremroli,takže mi samozřejmě nechtěj večeřet :angry:

jinak ted měl úspěch večerníček,honzík se takl chechtal,že jsem myslela,že se počurá,no a míša se přidala

jinak jsem už nedávno zjistila,že jsem po těch dětech pěkně naměkko,dřív když moje mamka sledovala romantický filmy a brečela u toho,tak jsem se jí smála,no a už jsem na tom stejně,naposledy jsrem řvala dneska u horákovejch
10. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek