• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Mispuli z toho že jste šli za tmi si nic nedělej,my tak taky včera byli,máme holt smůlu,že je tak brzo tma :grinning: vy tam máte kačeny!!!!to mi ani neříkej!!vp ondělí sme právě byli na procházce,vezli sme plný košík u kočárku starého pečiva-i vánočku sme tam měli a nikde ani vrabec!!!!obešli sme fakt všechny ty ryblíky co tu máme a nic,byla jsem z toho smutná,těšila jsem se,jak malej bude krmit a nic :frowning2: to já zbodla kousek pišk.dortu co nám přinesla Ládi mamča,malej sidal se mnou,ale i tak tady furtp o nás něco loudí,on je opravdu otesánek

jo o brečení mi ani nemluv,jediná výhoda pro mě je,že ládík chodí brzo spát,tak si tu můžu bulet jak je libo :grinning: mě stačí vidět i smějcí se děti,nebo i když malej se řehtá,tak já bulím,hrozně mě to dojme vždycky
10. led 2010 v 19:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea jj máme kačeny na řece pod mostem,dokonce jsem je dneska i vyfotila,franta mi to stáhnul do pc,tak to dám zítra na rajče dneska už se mi nechce

franta šel do tipáče na dvě třetiny hokeje :wink:

tak jsem hned udělala objednávku rukavic u paní na mmb,zjistila jsem,že nějak nemám pro mišuli,nosí dvoje pletený na sobě,ale je fakt,že ač rukama neustále ryje a hrabe ve sněhu,tak ty spodní nemá mokrý
10. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli no taky nás pak napadlo,že na řece by mohli být,ale to by sme museli daleko a na opačnou stranu,než sme byli,tak už sme na to kašlali :unamused: no já zase scháním kombinézu pro malého má jednu 9-12 měs. a kupodivu jem u tak akorát,ale potřebuje větší,tak pokukuju na netu a asi se po výplatě vydám okouknout město a uvudím,jeslti něco najdu.rukavicem áme taky jen takový pletený palčáky a má věčně ledový ruce,nevím co mu na ty ruce dát :confounded:
10. led 2010 v 19:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári ted jsem si vzpomněla,dneska nám přišel leták z teska platí od 13.1 do 26.1 a maj v akci bodýčka s dlouhým za 75 kč a 3 balení od disney s krátkým rukávem za 147 kč ,jo a taky maj v akci plíny ty essential za 199,holky já koupila v tý tetě ty pampersky a teprve až doma jsem si všimla,že jsou to navoněný a mě děsně smrděj :frowning2: :frowning2:

šári ještě ti hodím okaz na mmb na paní,co od ní beru občas věcičky,zrovna dneska ty rukavičky,má tam krásný bodýčka s dlouhým za 80kč,ale ještě samo poštovný,ale zase když si vybereš víc věcí,tak se to vyplatí a ona má fakt hezký věci :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29610576&tab=0, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27161826&tab=3, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28427941&tab=3, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28459927&tab=4, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25270003&tab=13
10. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bea já mám kombošku 74,to vy už jste asi větší,co?klidně bych jí věnovala za poštovný :wink:
10. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
m?ispuli no to nám asi určo nebude :confounded: já právě sháním něco většího,co by mu mohlo být i příští rok,ikdyž se to asi nedá odhadnout :frowning2:
10. led 2010 v 19:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
až tam dám zítra ty fotky,tak na těch prvních má míša červenou 80,ale to bys asi pro kluka nechtěla co a jinak bych ti mohla na příští rok rezervovat tu,co tam má míša na těch dalších fotkách to je 92 a příští zimu už jí určitě nebude :wink:
10. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Včera se mi sem vůbec nepodařilo za celý večer dostat :frowning2: , je to nějaké rozbité :grinning: .

mispuli díky za info, akci v Tescu určo využiju! A akce na plenky je taky super. Je mi líto, že ty Pampersky smrděj. Ne, že by mi nějak světoborně voněly, ale nevadí mi to.

beat, kamarádka hodně nakupuje oblečení pro malého v Dráčkovi ( ulice Alšova nebo Alešova, teď přesně nevím ), třeba by jsi tam sehnala i nějakou kombinézku. A pak je prý pěkný bazárek na Pražské. Já jsem pro Anettku taky nakoupila plno věcí z bazaru. Ale ne tady v ČB, v Trhových Svinech... Je tam nějakej anglickej sekáč a fakt super věcičky za pár kaček.
11. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak kombinézy máme poděděný,ta modrá je už po 3 dětech a je pořád úplně suprová,jinak hodně nakupuju v akcích vtescu,kiku,poslední dobou na míšu na mmb a u nás v sekáči,zrovna ted maj všechno za 20,i kombinézy,ale už jsou totál přebraný,asi se tam dneska ještě dojdu mrknout a vyzjistit co a jak,jestli končej nebo chtěj navézt nový věci,nevím

dala jsem ty fotky na rajče,tak se podívejte,kdo chcete :grinning: http://supka.rajce.idnes.cz/
11. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný fotečky! Děti si to parádně užily, co? :wink: Už se těším, až takhle budeme blbnout my! :grinning:

Holky, nemáte někdo přehled o rodičáku? Jestli někomu už přišel? Já jak nemám na účtě aktivovanej internetbanking, tak jsem úplně vyřízená. Musím konečně změnit číslo účtu, aby mi to chodilo na Raifku... Poštovní spořitelna je akorát tak na dvě věci! :angry:
11. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamulky :dizzy_face:

Šári večer jsem se sem taky nemohla zaboha dostat,ale to pomalku každý večer poslední dobou :sweat_smile:

tu alšovu ulici nevím kde najdu :confused: já ted koukám na MMb a vybrala jsem si tam asi dvě,tak pokoukám co najdu tady a jinak jí objednám přes net-pro mě je to fuška něco vybrat :confounded: ty co by sem i líbili tak stojí i přes 1000kč a to za to nedám :rolling_eyes: jinak já nevím,já v sekáčích nějak neumím nakupovat,nebaví mě se přehrabovat věcma,ale nic proti nim nemám,to vůbec.když byl malej ještě v bříšku,tak asi dvě nebo tři věci jsem mu v sekáči kupovala

Mispuli moc hezký fotečky,jde vidět,že ste si to užívali!!! :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
beat

http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Ale%C5%A1ova,%C4%8Cesk%C3%A9%20Bud%C4%9Bjovice@
sss=1@ssp=133174800_131969152_133203440_131990640@x=133185291@y=131977470@z=15

je to přibližně naproti MŠ :wink:
11. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Mám prosbu na dvojnásobné mamči. Když jste čekali druhé, jak to bylo s úřadama? Co se musí všechno vyřídit?
11. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29829331&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29783093&tab=0

beat, ty se mi třeba docela líbí :wink: a maji i celkem praktické barvy... :slight_smile:
11. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, kouká, odkaz na tu ALešovu ulici je fakt funkční! :angry:
11. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
šári on funknční je,akorát v pravým sloupci musíš najít České Budějovice a kliknout na to :wink:

hydri já ti neporadím,já už si to nějak nepamatuju,ale určitě to bude vědět terez :wink:
11. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári ty kombinézky jsou hezký-ta kostkatá semi líbila když jsem naní narazila,ale jsou malé :frowning2: na odkaz juknu

Hydri já mám pocit,že terča něco řešila jen před nástupem na mateřskou,aby já zrušili rodičák a dali mateřskou,ale to poradí určo někdo jiný,jen co si tak matně vybavuju :wink:
11. led 2010 v 10:50  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri, to záleží jestli máš nárok na mateřskou. Pokud ano, tak se vyřizuje všechno stejně jako u prvního těhu. Pokud nárok na mateřskou nemáš, tak nastupuješ rovnou na rodičovskou. A papírování, měla by jsi u dr. dostat papír na matriku ( ten si neseš k porodu ) a papír na mateřskou ( pro zaměstnavatele ). Zbytek dokladů a papírování se vyřizuje až po porodu.
11. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Beat, v tom Dráčkovi se nakupuje fajn. Najdeš to jednoduše, půjdeš kolem Velblouda, zahneš u školky, půjdeš kolem ní, na konci školky přejdeš ulici, popojdeš pár kroku a seš tam :slight_smile: Můžu ti to ukázat ve čtvrtek, jestli chceš :slight_smile: Jediná nevýhoda Dráčka je malý prostor, jezdím tam nejradši sama nebo když potřebuju ty věci vyzkoušet, tak vezmu Peťu s sebou, jinak to tam Deni docela slušně demoluje.
11. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, jenom nakukuju...

Hydri je toho potřeba vyřídit celkem dost, musíš dostat papír od svého gyn. (teď napíšu dál jak jsem to dělala já) ten se donese do práce k zam., od zam. půjdeš na ÚP nahlásit, že rušíš RD, tam dostaneš další papír, ten doneseš na sociálku na Máji, pak měsíc budeš čekat než ti ho milostivě pošlou domů, až ti ho pošlou, půjdeš znova na ÚP a na základě toho přejdeš už na MD, těsně před skončením MD půjdeš zase s tím samým papírem (Potvrzení příjmu) na sociálku na Máji a zase měsíc budeš čekat až ti ho pošlou a potom si zažádáš o nový RD na další dítě :wink: není to asi moc srozumitelné, ale to neni nic v tomhle státě :confounded:

Koukám, že už máte i akce zkouknutý, nám dneska taky dorazil leták a chystám se tam, ještě maji v Bille Pampersky Sleepy za 149,- nebo 159,- teď nevím, ale platí to jen tuto neděli, jindy ne.

Jinak my nakupujeme hodně v Tescu, v Kiku a na MMB, většina věcí přes akce, nedám za to nikdy moc peněz pokud to neni věc co vydrží dýl :wink:

A předběžně jsem jen tak pro info alergická na peří a roztoče, to jsem se dozvěděla dneska, ještě mám za sebou odběry a před sebou vyšetření pak uvidíme na co budu ještě alergická :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zase letím, mějte se pááá
11. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky za info. Aspoň vím, že musím začít co nejdřív. :sweat_smile: Ale stejné jako při prvním těhu to tedy není. Žádné přiblblé lítání na máj nebylo. Chodilo se jen na ÚP a to bylo vše. tohle je pro mě novinka. A ne moc příjemná.
11. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano to je pravda, taky jsem kdysi zašla jen do práce s papírem a pro RD na ÚP a sbohem :wink: mnohem míň starostí, totéž s vyplácením, teď aby se člověk třásl kdy a jestli vůbec to na tom účtě bude :confounded:
11. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda. Člověka hodí od úřadu k úřadu a on pak stejně pomalu neví na čem bude. :angry:
11. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy málem jsem nás nenašla,ostudy :grinning: :grinning: :grinning: ,my dneska celej den dřepíme doma,nějak se mi do toho mrazu nechtělo,včera bylo nádherně,byly jsme s míšou doma,dopoledne na hodinku venku a odpoledne jsem ji posadila na boby a jeli jsme k babi s dědou pro honzíka,míše se na bobech líbilo a seděla celou cestu :wink:

terez na to jsem alergická taky,ale kdybych to měla brát vážně na co všechno mi kdysi zjistili alergii,tak se ani nenadechnu,u mě je nejhorší ta potravinová :wink:
12. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli no té potravinové se bojím, dneska jsem zrovna psala Beat že tohle je asi to nejmenší co mě mohlo potkat, horší je ten ekzém, tak jestli mi přijdou na to že jsem alergická na něco a díky tomu mám ten ekzém, tak bych možná i byla ráda že vím co to je a dávala bych si na to bacha, ale bojím se, že když už, tak to bude něco co mám ráda a i tak se toho nedokážu vzdát úplně, ale už kvůli malýmu bych to udělala když má teď ten ekzém taky :wink:

My dřepíme doma neustále kvůli nemocem :confounded: :wink: čekáme až budeme zdravý, malá mi tu křičí po babičce to se mi ještě nestalo tak uvažuju že jestli bude ten její kašlík lepší tak bychom tam jeli nebo bych ji tam zkusila dát na noc, ale to jsem ještě nikdy neudělal a nevím teda co by se stalo :astonished: řve i doma, natož "u cizích" :astonished:
12. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez třeba by překvapila,honzis byl včera celej den tady u tchánovců a nemohli si ho vynachválit,jak byl skvělej,no a dneska je tam zas :wink:
12. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Honzík je šikulka, ale naše vzteklina extrémně uřvaná nevím co by tam dělala,já bych chtěla aby tam kdyžtak byla přes noc jak to půjde a i na odpol. spaní jeden ten den, uvidíme, jsem to říkala MM a ten mi řekl ať tam jedeme všichni, je vidět že má očividně pochopení, já se budu starat o dvě děcka a odpočinek opět žádný, na to kašlu :rolling_eyes:
12. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez to jde spíš o to,jestli se na to babi cítí,my když potřebujeme pohlídat míšu a vezeme ji k frantovejm rodičům,tak už ječí když zjistí,že tam nezůstáváme,ale babi vždycky řekne,jen běž,však ona se zklidní,no a jen jsme za rohem,tak je klid :wink: ,dokonce už tam párkrát odopledne spala,ale na noční spaní si troufnu jen s mojí maminou,ale spíš jen kvůli tomu,že se v noci oba budí,ale víš co za zkoušku nic nedáš a třeba opravdu překvapí
12. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli malá by se v cizím prostředí s cizím člověkem v posteli budila taky, doma lehne, zařve a spí a vzbudí se občas teďka ťuk ťuk ťuk. Ale fakt nevím no, jako myslím si, že by ji tam zabavili, doma taky jen zařve mami když jdu k Dr. a hlidá ji mamka a pak už si hrajou a na mě si ani nevzpomene, myslím že zkusit by se to mohlo, vím že ostatní dávaji děti třeba už dávno na noc nebo naopak vůbec, skoro dvouletý dítě to si myslím neni tak hrozný, já nevím no :sweat_smile: máma by se tam s ní asi poprala, ale aby mi ji pak ještě vůbec někdy pohlídala :grinning:
12. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já bych to taky určitě zkusila :wink: většina dětí se opravdu bez mámy (nebo bez rodičů) chová fakt jinak :wink: a dokud to nezkusíte, tak to ale nezjistíte :sweat_smile: aspoň by sis částečně orazila, přece jen jedno dítě a dvě děti je rozdíl :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek