• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

13. dubna 2017 
Ahojda! Tak my jsme ještě Dendu na noc nikam nedávali. Když jsme dělali okna, tak jsme chvilku bydleli u prababi, ale to jsem tam byla s ní. U nás je to ale spíš proto, že moje rodiče máme v baráku, takže když hlídají, tak jí pak dají spát normálně domů do pokojíčku a vezmou si chůvičku. A Peťovo rodiče jsou až od Plzně, takže to se nám opravdu nechce riskovat, abysme tam pro ní pak v noci nemuseli jet. Navíc tam nemaj místo, bydlí u nic ještě P.segra s manžou a včera se jim narodilo mimčo, takže tam ani není kde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V létě chci jet napřed s malou na chalupu za mamkou a babi (tráví tam celé léto) a když to bude v poho, tak bysme jí tam občas nechali třeba na víkend. Ale musíme tam nejdřív dodělat takovou pidi místnůstku v podkroví, abysme měly kde spát (hlavně malá) - jinak je tam jen jedna velká obyvatelná místnost. Takže podle toho, jak se nám podaří to tam dodělat...
12. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli ano to je pravda, to si málokdo kdo má jedno dítě uvědomí a moje máma vychovala taky jen jedno, takže si myslím, že pověsit jí na krk potom oba dva tak asi bude koukat :sweat_smile: ale tu jednu by zvládnout mohla :slight_smile:

My tam jako moc prostor pro spaní nemáme, všichni bychom se tam nevešli, max. ta Kristý nebo bych se domluvila s tetou že by nám půjčila třeba bratránkův pokoj když tam nejsou abychom měli aspoň soukromí... :confounded: já si nedovedu představit tam být, spát my čtyři + máma v jedný místnosti a do toho Luky kterej se kojí co hodinu v noci :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uvidím jak na tom bude Kristý s kašlíkem a zavolám mámě a kdyžtak se domluvíme, při nejhorším bude hrozně řvát a dojedeme si pro ni no :sweat_smile:
12. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, Terez, pokud to nemáte nějak moc daleko, tak bych to zkusila. Třeba tam bude zlatá :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni máme to 18km takže se mi to moc nelíbí :sweat_smile: ale riskla bych to už jenom pro ten pocit že si taky chvilku odpočinu, nebyla jsem bez ní nikdy, jen v tý porodnici a to jsem se starala zase o malýho, takže jako nějakej relax že bych někdy hodila nohy na stůl to ne, ani kdybych ji tam dala tak si neodpočinu je mi to jasný, protože bych nechala odpočívat MM, radši bych se na noc s Lukym odstěhovala ke Kristý do pokojíku nebo MM bych tam odstěhovala, taky se potřebuje vyspat. Ale aspoň něco :slight_smile: pochybuju že tam bude zlatá, stejně ve skrytu duše vím že si pro ni pojedeme, ale zkusíme to :sweat_smile: zkusit se to musí! :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to není tak hrozný, my to budem mít na chalupu kolem 30 km, taky to pak risknem :wink:
Hlavně jí tam nevoz s pocitem, že si tam stejně pro ni pojedeš, aby to malá nevycítila a nezlobila kvůli tomu :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni ta bude zlobit ať ji tam povezu v jakékoliv náladě, jen nevím jak se potom vytratit, raději se rozloučit, ať to ví nebo zmizet jako smrad? :astonished: asi rozloučit co, to by bylo nefér jen tak zmizet, pak by nás hledala celej den :sweat_smile: hlavně Lukyho, bez něj ani ránu :sweat_smile:
12. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to vyzkoušela radši s tím loučením. Třeba bude ječet, ale většinou se ty dětičky za chvilku uklidní a jsou v pohodě. Jde o to, aby jí pak mamka hned zabavila. Nebo ještě líp, aby si s ní začala hrát nebo něco "zajímavého" s ní dělat ještě než odejdete, aby se jí vlastně jakoby nechtělo... :grinning:
12. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky odskočila jsem si k vám z extrémních nedonošenců :slight_smile: pro radu. Jsem taky z ČB. Hledám tip na léto, pro několik rodin s dětmi, jen asi na 3-5 dnů. Asi nejlépe Šumava, Lipno. Minulý rok jsme byli v Jeseníkách a letos je organizace na nás budějičácích :grinning: díky.
12. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj denisee, bohužel ti s tímhle neporadím. Nemám zkušenosti s takovou bandou. :grinning:
Terez, když jsem začala dávat Radečka ke tchýni, tak jsem mu řekla ahoj a rychle jsem odcházela. Jinak se mě chytil a to bylo horší. Takže jsem opravdu řekla ahoj a šla jsem. Pak jak už poznával místa, tak se mu to přestalo líbit už ve výtahu a teď tam jedem a on jde chytit kočku nebo si jde pro hračky a papa mi ani neřekne. :grinning:
13. led 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hydri to je hezký :grinning:

Denisee taky mě zrovna nic nenapadá, zeptám se manžela, on se v téhle lokalitě vyzná líp, jen musím říct, že konkrétně Lipno teď vyjde skoro jako dovolená u moře cenově :wink:

No my jsme nakonec o tom mluvili, že z toho asi bude prd z toho Kristýnčina výletu :confounded: ještě uvidíme jak ji bude do víkendu jestli bude po kašli :wink:
13. led 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já bych se naopak nenápadně vytratila... já to tak teď musím taky dělat, když jduu s Hynďou třeba do hudebky, protože pak Jáchymek řve :unamused: takhle je to lepší, je v pohodě :wink: když mu dávám pusinku a loučím se, tak je hysterák, to samý jsme dělali s Hynďou, když byl malej a spal u našich, taky nenápadně, abysme naše případnýho hysteráku spíšš ušetřili, i když Hyneček byl v tomhle zlatej :slight_smile: i mamka říkala, že je to tak lepší, no, má zkušenosti ze školky
13. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak když ne tenhle týden, tak prostě třeba ten dallší nebo další :wink: když to nezkusíte, tak nebudete vědět, jak bude reagovat :wink:
13. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já z toho našeho kluka už nemůžu... ne že by se pořád vztekal nebo měl hysteráky, to ne, ale když to přijde, tak je to síla :unamused:
13. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli máme to stejný jako ty,většinou od nás vezmou míšu a ona řve,tak s ní jdu dovnitř něčím se zabaví a já se po anglicku vytrácím :grinning: :grinning: a ona si většinou ani nevšimne,že jsem pryč a je klid,když se loučíme,tak je hysterickej pláč

terez,když píšeš,že by si s tím mamka poradila,tak bych to riskla,nejdřív bych zkusila odpoledne a pak postupně přidávala

oli mišák ted stojí u jejich kasičky a háže tam peníze,asi to bude dělat do tý doby,dokud ji to neomrzí,protože,když jí to vezmu,tak dostane hysterák
13. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Terez naše malá byla poprvé u babičky v 10 měsících a úplně v pohodě. Byla tam moc hodná. To, že jí chybí máma, tak na to přišla až při návratu domů. To se na mě přisála jako klíště :slight_smile: .

denisee, super dovča pro větší partu lidí byla na Šumavě

http://www.hotelzach.cz/ubytovani.php
měli jsme tam uspořádaný rodinný sraz a fakt perfektní! Je to rodinný hotel, ubytování slušné, jídlo dobré a moc milí lidé! Hotel je v překrásné přírodě, nad hotelem je přímo zastávka místní lokálky do Železné Rudy.
13. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, denisee, taky neporadím, ale jak psala Terezka, na Lipně je dooost draho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Terez, hlavně nám potom poreferuj, jak to hlídání probíhalo.
Dneska jsem se konečně dokopala a odstrojila stromeček. Docela síla, co jsem uklidila, to Denda vyndala :sweat_smile: ale v pohodě, zvládly jsme to docela rychle.
13. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oli já ti rozumím s těma hysterákama, ani nevíš jak, ráda bych něco poradila, jako načtenýho toho mám dost ale v praxi pomáhá akorát ignorace, příp. okřiknout a to dost silně (domluva ani ukliďnování neplatí - opačný efekt) a nebo naplácat :confounded: Jinak se radí to pevný obejmutí, sprcha, dát do jiný místnosti... nevím co máte nebo nemáte vyzkoušeno :slight_smile: Sprchu já osobně nezkoušela a nechci, jak jsem někde psala, bála se dost dlouho koupání a sprchy se bojí snad furt, takže tohle by nám podělalo to že už se koupe v klidu a ráda :wink:

No holky já kdybych tam malou měla vézt na odpoledne, tak to bude jen na pár hodinek, to by bylo prakticky na otočku, než se vyspí, než se pobalíme, to jsou tak 14-15h a pak kolem 18h se koupou, takže vyrazit odtamtud kolem 17:30, to je na pytel a než tam člověk dojede a odjede, víte co... vůbec nevím holky :astonished: jako jednou to zkusit musíme, je mi to jasný, jen nechci aby moc brečela :frowning2: a vytratit teda radíte? :slight_smile: já když odcházím od nás s malým k Dr. a máma ji hlídá tak se rozloučíme a celkem v pohodě, křikne mami a pak už je klid :slight_smile: ale doma je asi doma :wink: i když tam už je taky zvyklá :slight_smile:

Jé Leni vy jste měli ještě stromek? Ten náš už byl hrozně opadanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty jsi říkala že máte umělej, tak to je jiná :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Terez, máme umělej. Už bych ho dala pryč, ale o víkendu se vracela sestřenka z dovči v USA, byla tam i přes Vánoce, tak jsem ho nechala a udělali jsme si takový pidi Vánoce :wink: Deni dostala plnou tašku dárečků, většinu schovám na později - třeba super prázdné puzzle, které si sama namaluje, první hodinky, vyškrabávací obrázky, sešity s Elmem atd. Jo a dostala takový ty jejich marsmallow (nevím jak to píšou...), jak si je dávají děti do kakaa (hodně je to v seriálech nebo i v Simpsonech :wink: ) - tak to musím přečíst a udělat jí to :sweat_smile:
13. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak u nás nepomůže ani klid, ani domluva, ani pohlazení, ani okřiknutí, ani na zadek :sweat_smile: my teda nesprchujem, ale když je už moc v transu, tak jen omývám obličej studenou vodou, aby se vzpamatoval, většinou řve dál, ale už tak nějak jinak, takže nejvíc zabírá zavřít samotnýho do jiný místnosti, nejlíp do pokojíku, kde teda ještě chvíli řve, ale pak si většinou začne hrát nebo prostě přijde :unamused: jenže u nás je to takovej spíš vztek :angry: stačí, abych mu zamíchala jogurt a je schopnej s tím vším praštit vzteky na zem, háže záda a tak, dneska jsem mu dávala jen jeden kousíček chleba z pultu na tác a myslela jsem, že to po mně celý mrskne :rolling_eyes: chjo...

já myslím, že by to Kristý u babičky zvládla:wink: bude to pro ní něco jinýho:slight_smile:

já jdu zase šprtat:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já vím co to je ale nevěděla jsem že to patří do kakaa :grinning: to je sestřenka moc hodná :dizzy_face:
13. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano Oli u nás stačí taky takový kraviny že člověku jde zrak kolem, co zkusit úplně ignorovat nebo se posmívat? :sweat_smile:
13. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no, nějak to zvládnem :sweat_smile: pořád věřím tomu, že až začne mluvit, tak to bude v pohodě a taky doufám, že je to prostě to období vzdoru :wink: jen kdybych neměla navíc hlavu v pejru z tý školy a nebyla podrážděná navíc kvůli tomu :unamused:
13. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli jsme na tom stejně,taky si myslím,že s mluvou se to zlepší,mě dneska dcerunka předvedla hysterickej záchvat ve spořce,lehla si na zem,kopala kolem sebe a když jsem ji chtěla zvednout,tak jí umřely nožičky,pak se ještě vztekla v krámě u kasy,div že nevypadla z košíku,nedávno se venku dopracovala k tomu,že když si vzteky lehla na břicho a nechtěla jít,tak jsem jí namočila čumindu do sněhu a jak rychle vyskočila :wink: ,taky holt máme období vzdoru a mluvit ne a ne,ale rozumí všemu potvora,měla bych uklízet,ale místo toho koukám na ceny dětskejch dortů a se strakoničandama hledáme taky chaloupku na srazík
13. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, jé, Ty máš doma našeho Jáchyma :grinning: tak to už jsem klidná, není to nenormální :grinning: jako že nemá nožičky, to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli :grinning: :grinning: :grinning: ,no fakt zvednu jí a ona se sune k zemi,nebo naopak zvedne nohy do vejšky o odmítá si stoupnout,školu ti nezávidím,obdivuju tě :slight_smile:
13. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, teď jsem si splnila, co jsem chtěla dneska během Jáchymkovo spánku udělat, tak na to zas do večera kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pátek mě čeká ještě jedna konzultace, pak zkouškový a hurá do letního semestru :sunglasses: :grinning:
13. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo,držím ti palečky :wink: ,my už jsme taky vzhůru a neudělala jsem nic :frowning2: ,no trošku poklidím,pak mišáka obleču,posadí na boby a pojedeme pro honzise,doufám,že se na kopci zase neudusím
13. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se ještě spí, ale dorazil mi David :sweat_smile: jsem docela vytočená, 4.12. jsme objednávali boby (za body ve smartklubu) a ještě nám nedorazily :angry: a to na to mají 30dní :angry: dneska tam manža volal a prý je v nejbližší době pošlou :angry: jo, přijde obleva a boby si můžem naložit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to tak bejvá,já jsem byla dneska nadšená,pro mišáka jsem na mmb objednala u paní 2 rukavičky,to bylo v pondělí,hned jsem to zaplatila,paní včera poslala a dneska jdeme ven v teplejch rukavicích :slight_smile:
13. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má být :wink: my vracíme tu ribstol, co dostal Hynďa k vánocům, je špatná,, nakonec jsme se domluvili s kámošem a ten nám jí udělá
13. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek