• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
teď mě tak napadlo... Oli, už máte ty neštovice? :sweat_smile: nám by se šikly
13. led 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Oli, dneska jsem si na tebe vzpomněla, neštovice nemáme a malá je už za pravděpodobnou inkubační dobou, takže nic, ale na návštěvu přijet můžete :grinning: My bysme byli taky rádi, kdyby si je malá prodělala co nejdřív...
13. led 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, to je teda škoda:frowning2::grinning: ale doufám, že to hodíte do placu, když je zase někdo budete mít nebo čekat:grinning:
13. led 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face:

nějak jsem vás letem světem dočetla a s tím spaním-malej chodí k Ládíkovo mamče od 10.měsíců-prakticky od doby co nekojím a vp ohodě.měl teda období,když jsem odcházela,tak že plakal,ale pak pomohlo se vytratit a za pár týdnů to už bylo ok.a ted???už nám při odchodu i mává :sweat_smile: zrovna tenhle víkend tam bude u ní zase celý.jsem za to moc ráda,že si ho babička takhle žádá-né že by sme se ho chtěli zbavovat,to ne,ale myslím,že to není na škodu pro něj a ani pro nás.vyrazíme si s Ládíkem někam ven,nebo si děláme hezký večer doma.navíc jeho mamka bydlí od dás o pár baráků dál,tak je to fajn,že i kdyby se něco dělo.minule se mě ptala,jestli by sme souhlasili s tím,kdyby si ho vzala v létě na týde na chatu-do toho už se mi moc nechce,ale zase na dtuhou stranu vím,že to jednou přijde,co myslíte holky,dali by ste ho ve dvou letech na tak dlouho??o malého se stará báječně toho se nebojím,ale spíš se bojím,že mi bude chybět :frowning2:

Oli.S tak to se už budem moc sejít,co ty na to? :confused:
13. led 2010 v 18:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Beat, náš Hynďa ještě beze mě nebyl nikde dýl než 3 dny :sweat_smile: je fakt, že nejdýl jsem bez něho byla v nemocnici, ale to jsem ho fakt denně viděla, když za mnou přišli, max. obden :wink: já jsem jak bez rukou, když je delší dobu pryč, myslela jsem si, že když máme Jáchymka, tak mi to bude už jedno, když Hynďa bude pryč a není to tak :pensive: budu si muset začít zvykat...
13. led 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
panter no malej je u Ládi mamči od soboty ráno do neděle odpoledne,párkrát byl i od pátku odpoledne,dýl ne.já nevím,zase to ládi mamče nechci odpírat,když si ho žádá a má v plánu různé výlety,ale prostě se bojím no.nabídla i,že tam za ním můžem kdykoli přijet,je to někde kousek za Krumlovem,tak to ještě zvažujem. :confused: opravdu týden bez něj,mi přijde jako nekonečná doba,už když si pro něj máme v neděli jet,tak furt koukám na hodiny a popoháním rafičky,aby už bylo odpoledne.ale já si myslím,že to takhle budu cítit už pořád,když někam pojede,že mi prostě bude chybět,to je asi normální :sweat_smile:
13. led 2010 v 19:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Beat, musíme se domluvit :wink: Tak dej vědět, jak máte čas a něco vymyslíme. Těším se.

Jinak si myslím, že můžeš malého klidně babičce dát i na dýl. Pokud jsi v klidu, že se o něm postará a malej je s ní rád a čas využít pro vás a malej i babi si to taky užijou. Ber to tak, že na chatě pořád lepší než trávit čas mezi panelákama :wink: My máme oboje prarodiče daleko, takže malá je pro ně "vzácná" a naši si ji vzali ve 14m na týden a byla úplně v poho a tyhle prázdniny jsme potřebovali předělat byt a byla jeden týden u našich a o víkendu jsme ji jen převezli ke Kájovo mamce a večer odjeli a byla tam další týden a byla v pohodě :wink:

Holky, neměl byste někdo chuť příští týden vyrazit dopo do MC?
13. led 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli.S můžeme krom pondělka jaký koliv den,tak napiš a domluvíme se,bud se sejdem u vás,nebo u nás,už se nemůžu dočkat,dlouho jsem nikoho neviděla :dizzy_face: Já jsem klidně pro udělat srazík :dizzy_face:
13. led 2010 v 19:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Beat, tak uvidíme, jestli ještě někdo napíše k tomu MC, pokud ne, tak se domluvíme jenom spolu :wink:
13. led 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj cholky,my děti nechali o prázdninách na týden u našich a letěli na dovču a bylo to v pohodě,ted je tam budeme nechávat v únoru na 4 noci,pojedeme s frantou lyžovat do rakous :wink:

tak míše asi začaly konečně růst zuby,nechce vůbec nic jíst :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. led 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky,

přiznám se bez mučení,že dočítat nebudu,neb na to není sil....... :frowning2:

jsem se dneska vrátila z nemocnice a byla jsem bez dětí 4 noci - ououou jak mě bylo smutno!!! a dětem asi taky,ale u našich to zvládli bravurně!! a naši taky. Honzík se chytil znovu prsu, tak to jsem moooooc ráda!!!

beat, já bych se nebála, babi malého zná, malý babi taky, Krumlov není tak daleko,tak kdyby se něco dělo,tak si pro něj můžeš kdykoliv dojet.........

jé Mišpuli, my chcem jet taky na hory,ale asi s dětma - tééda jestli mě dochtor pustí..... :wink: kam máte namířeno???
13. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli.S ok jsem na skypu pokud by sis chtěla pokecat :wink:

Mispuli no dovča by se mi taky líbila,ale k moři se nedostanem určitě dlouho,ale jeden na pár dní v červnu do Maˇarska do lázní i s prckem tak sem na to zvědavá

Mispuli ak olik už máte jinak zoubků??
13. led 2010 ve 20:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
hani jedeme 10.2 do Zell'am'See nebo jak se to píše,pojedeme lyžovat skoro po 7 letech,já bych bejvala taky brala děti,ale franta nechtěl,že by si to neužil a nezalyžoval s,no a naši řekli,že pohlídaj,tak pojedeme sami

hani a co ve špitále,jestli to nejni indiskrétní
13. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani jejda,doufám,že to nebylo nic vážného.to věřím že ti bylo smutno.k řisátí moc gratuluju :dizzy_face: určitě to moc potěší!
hory vám moc závidím,nebyla jsem na nich několik let,měli sme jet ted na Silvestra,ale nakonec z toho sešlo :cry:
13. led 2010 ve 20:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
nn, koukali mi na ucho ... bylo to plánované.....

my máme jet se známýma, že budou buď jezdit chlapi a my hlídat děti a nebo obráceně. jsem nelyžovala 4 roky,tak bych taky ráda........ když vidím jak je teď nádherně nasněženo,tak lituju,že jsem na tu operaci šla,teď by se běžkovalo jedna báseň i okolo budějc........
13. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani tak to jsem ráda,že to nebyl nic vážného :wink: no já nelyžovala asi 5 let,docela mi to chybí,běžky tu jedny mám,ale malý,navíc mě to samotnou nebaví,tak mám smůlu :unamused: Ládíka bych na ně nedostala
13. led 2010 ve 20:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
hani tak to je dobře,že to nebylo nic náhlýho

já bych taky jela docela na běžky,to jsem byla naposledy na lyžáku s dětma,franta na běžkách taky nejezdí,což je docela škoda,mě to na vejšce strašně nebavilo,asi až do třetáku,protože jsem to neuměla,ale pak jsem měla supr učitele,kterej mě to naučil a pak mě to docela chytlo :wink:
13. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jé Beat,tak teď mě ta nemoc mrzí dvojnásob....... :wink: mohly jsme vzít běžky, zapřáhnout sáňky a vyrazit s dětma..... :slight_smile: tak příštějc teda, no..... :sweat_smile:

no holky, o našem Silvestru ani nemluvím (teda teď nevím,jestli jsem to tu nepsala,ale asi ne) Milan si četl knížku, já koukala v kuchyni na "vyprávěj" a po půlnoci jsem šla a naším taťkou do hopody a Milan s naší mamkou šli spát - no Silvestr jedna báseň...... :grinning:
13. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj!

Tak tady tak koukám po nějakých spřízněných duších v ČB, které jsou poprvé těhu jako já a koukám že už jsou tady samé ostřílené maminky :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo zase mi nejde kůň :angry:

Hani klidně můžem vyjít někdy ven i s dětma :wink: malej sice boby moc nemusí,ale má nožičky :grinning: a neboj Silvestra si vynahradíš!!!!!

bodlasek ahojky kldině sek nám přidej,určo nevadí že mimčo jen čekáš!!aspon ti třeba budeme mco s něčím poradit! :wink: a odkud přesně jsi?
13. led 2010 ve 20:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
beata.n: Ahojky! Tak to by bylo fajn, jsem doma na neschopence a je mi nějaká dlouhá chvíle! Jsem přímo z ČB!
13. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, tak hlavně, žes to zvládla, snad ti tam pomohli. Přisátí je fajn, krmili ho mezitím odstříkaným nebo UM? Každopádně je šikula.
Beat, to je super, že to malej u L.mamky zvládá. Týden si taky neumím představit, ale ani víkend, ještě jsme od sebe nebyly než pár hodin... Ale asi jde o to poprvé, pak si asi člověk zvykne.
Bodlasek, ahoj, klidně choď sem. Beat určitě myslela, odkud z ČB jsi - jako z jaké "čtvrti" :wink:
Beat, kdy zítra vyrazíš?
13. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jj mylsela jsem z jaké části ČB :grinning:

Leni poprvé to hlídání bylo krušný to jo,ale pak si zvykneš a dokážeš se malinko uvolnit,ale nebudu lhát,myslíš na něj pořád,co dělá a tak,ale už to jde :wink:

budu vyrážet asi něco malinko před půl šestou,pojedu autem a budu parkovat u muzea jo??
13. led 2010 ve 22:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Pocházím ze Suchého Vrbného, ale teď bydlím u IGY....takže střed města :slight_smile:
13. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
nevíte někdo co by to mohlo být, Kristý měla od pondělí takovou jemnou krupičku po těle, vypadalo to že se to bude spíš ztrácet a dneska se vzbudila s obrovským flekem na ruce (pupínkatým) pořád to škrábe, i když jsem ji to namazala Fenistilem, odpoledne půjdeme k Dr., ještě musím MM popohnat z práce, ale docela se bojím novou potravinu jsme nezařadili, jediný co bylo že jsem ji min. týden dala sem tam cucnout mýho bylinkovýho čaje, ale fakt maličko a tam byly bylinky neškodný pro kojící tak snad nebyli škodný pro batole vůbec nevím co s tím zase budeme dělat, máme těch doktorů opravdu málo.

Jinak se omlouvám, že vás nedočtu, nějak to nestihnu.

Taky ještě k tomu hlídání, ptala jsem se mámy když se pořád tak kasala a řekla mi že si myslela, že by si malou vzala až bude teplo, tak mi stejně máme smůlu :unamused: ještě nejmíň půl roku než nám ji vůbec někdo na jeden den či noc pohlídání, už se na to vyprdnu.

Bodlasek vítej ať se ti hezky těhulkuje! :slight_smile:
14. led 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
krista: děkuji...zatím je to v poho, až na dnešek kdy se mi točí hlava
14. led 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

bodlasek - vítej.......

leni, dávali mu sunar. ale když jsem včera přišla,tak se hned hnal a "mami bumbat",tak dostal a když jsem ho od prsu dávala pryč,tak jak se vztekal,že nechtěl...... :wink:

ad hlídání - no, napoprvý je to fakt těžký bych řekla. člověku je smutno, skoro neví co má dělat. já teda hlídání na nějaký odpočinek nějak neměla, spíš jen když člověk potřeboval něco vyřídit a zařídit a tak, ale je fakt, že ta pomoc je znát.......
terez, až budu fit,tak si Kristý klidně třeba na dopo vezmem, ony by se holky zabavily a já bych si dala malou zkoušku........ :wink:
14. led 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, Hani, vy jdete do třetího? :slight_smile:
14. led 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky a i nově příchozí :grinning:

noc byla suprová,míša mimořádně nepřišla,až ráno,ale hned jsem na ní poznala,že má teplotu,naměřila jsem ale jen 37,7,včera už nechtěla jíst,tak budu doufat,že je to k těm zubům :frowning2: :frowning2: ,jinak jí totiž vůbec nic není,až na to že zase nechce nic k jídlu a je děsně protivná,snad to brzy přejde

my když necháváme děti na hlídání,tak stejně jednou až dvakrát za den voláme,co dělají,jak se mají a tak :wink:
14. led 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, našla jsem vaši diskuzi a chtěla jsem se zeptat zda byste mi neporadili kam pro tehu rifle vcera jsem šla do český měla tam být prodejna ale není... Děkuji :slight_smile:
14. led 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek