• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

31. července 2014 
Leni taky ten srazík přišel krátkej,proto si myslím,že by ylo lepší pak ten další srazík udělat odpoledne,ty děti nejsou tolik unavený jako to dopoledne,teda aspon ten náš špunt :grinning: no sis ho měla nechat holoubka jednoho,by ti doma krásně vrkal,místo manžela :dizzy_face: :grinning:

Oli tak si představ,že sem od včera s Ládou nepromluvila,je tu ticho,jako blázen,ale řekla sem si,že dokud on nepřijde,že si chce promluvit,tak budu mlčet třeba do Vánoc-mno ikdyž to u mě asi nehrozí,ale prostě nechci ucuknout jako vždy,už je to pro mě fakt neunosný :frowning2: takže ani nevím,jak dneska dopadl s tím holterem :rolling_eyes: ale ticho je tu hrozný,si furt říkám,že za mnou nepřijde,ale asi chce mít doma chvíli klid,protože doma žvaním jenom já,nebo malej :angry:

no já na pivních slavnostech byla chvíli,asi necelý dvě hodinky,malej tam pštěl na celý kolo,pak teda na chvíli usnul,ale co se vzbudil byl protivnej,jak ho ani neznám,tak sem pádila domů.dala sem si malé borůvkové pivo a ak malou kvasnici a domů sem se snažila jít po čárách :grinning: :grinning: :grinning: nějak mě to zmohlo,to neznám :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 19:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a co fotky ze sraziku?
6. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, koukám, že tady nic novýho :slight_smile:
My dnes byli celý den u tchánovců v Plzni, Denda (snad) bude mít v lednu sestřenku/bratránka. No a za 14 dní bude svatba - to těhu bylo mimo plán :slight_smile: Krásná náhoda...
Marti, fotily Beat a Terezka, tak by to sem měly časem hodit, asi až budou stíhat.
Tak se zas loučím, pápá
7. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem.

Tady je tak nějak divné počasí, malá dneska spala špatně, tak si z toho všeho připadám jak praštěná palicí.

Holky, co máte dneska v plánu?
8. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, my máme dneska zase plavčo. Teda nejradši bych v tomhle počasí ani nešla, ale dneska nám budou dělat podvodní fotky. Budu se muset potopit i já, tak doufám, že se tam neutopím :sweat_smile: Si musím držet nos, když jsem pod vodou a tady to nepůjde...no, někdo mi umělý dýchání snad poskytne :grinning:
Jinak nemáme žádný jiný plán na dnešek.
8. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, u nás počásko celkem jde, je zataženo...ale jde to :sweat_smile: dneska máme za sebou poslední yamahu, tak zase příští rok.
Ještě mají o víkendu v Bud. vystoupení a v po poslední, ale to jsme na dovče...už se nemůžu dočkat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mějte se, papa
8. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj budějovičandy,nějak jsem vám ani nestihla napsat,srazík proběhl,to je super,míša se konečně začíná trochu hrabat z tý rýmy,ono to u ní vždycky trvá trošku delší dobu,já začínám pomalu shromažďovat věci na dovolenou,v sobotu brzo ráno jedeme,snad se tam konečně taky vylepší počasí a prohřeje se moře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,balení je fakt na palici,zdá se mi,že máme strašně moc věcí,ale je pravda,že jsme byli zvyklí jezdit k moři jen s jedním a teď jedeme se dvěma,no snad se to do toho auta vejde :wink:
8. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Mispuli, kam jedete? třeba se potkáme :grinning: to by byla obr náhoda :grinning:
8. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky

Kam razíte všichni na dovči? Ja s Fildom jdeme 14.-23. Italie Caorle. Kto jde taky????

My ideme autobesem a to bude srandy kopec.

Inak si makám v práci a čekáme na kolegu, aby nás vzal na obídek. :grinning: Neviem kde se fláka, když tu máme takovej hlad. :angry:
8. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
my jedeme do Lignana,takže taky Itálie,jedeme autem,teda mega autem,protože jedeme my 4,obě babičky a ještě švagrová s neteří a jck kam vy?
8. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si to všichni pěkně užijte!!! A až se vrátíte a bude to vycházet, uděláme sraz.

My letos možná ani dovolená ne. Budeme předělávat byt, takže padnou peníze na to a pokud přece jen tak na poslední chvíli jen někam tady.
8. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky u nás počási se konečně umoudřilo a přestalo pršet,tak až se malej vyspí jdem ven.

TeĎ v soboru se vrátil švagr z Itálie a říkal,že počasí nádhera,ale moře strašně ledové.A z pátka na sobotu jim tam začalo šíleně pršet.Ale kde přesně byl to nevím.
tak si dovču hezky užijte.Mi letos budem asi jen courat po jižních čechách
8. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi taky jedeme do Caorle...Slavu, třeba se tam potkáme :wink: jedeme autem
8. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jck:škoda,ale není to od sebe zas tak daleko,hlavně si to tam užijte :wink:

sykorko.já bych taky potom chtěla ještě cestovat po jižních čechách,už jsme se domlOuvaly s kamarádkou,že bysme zkusily i víkend pod stanem :wink:
8. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeee, tak to je dobrý. Tady se nepotkáme, tak si dáme specha v Caorle :grinning:

V jakým ste hotelu? nebo kde bydlíte?
Ja idem najst či sme niekde na netu a pošlu odkaz.
8. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme Hotel Antonella
http://www.ckpelhrim.cz/leto.html
8. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
už mám hotový HDD, zrovna vypaluju fotky a videa, ale zlobí mě pro změnu vypalovačka, takže budu ještě celý den mimo.

Později si vás dočtu. Jinak srazík byl super, už se těším že naplánujeme něco dalšího :slight_smile: V sobotu jsme ještě byli v herně Bez Bot, proti MC tak setina hraček :sweat_smile: ale jinak se tam Kristý moc líbilo a hlavně i MM, dost jsme se tam vyblbli :slight_smile:

A vidím že řešíte dovolený, ty budou u nás ještě nějaký rok totálně mimo, nejen kvůli penězům, ale i kvůli věku dětí, počkáme si až budu pracovat a děcka budou rozumnější a snad si to pak vynahradíme :slight_smile:

Zatím se mějte hezky!! :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem vás ve velký rychlosti dočetla, už dával někdo někam fotky ze srazíku? Myslím že ne, když fotila Beat, ta je pomalá :grinning:

Já to hned udělám až budu mít všechno tady zazálohovaný, strašně se bojím, abych o ty data zase nepřišla a mám to tady celý rozhozený, psala jsem jim ať nic nemažou a oni pro jistotu přemazali veškerý starý nastavení, takže si zvykám zase na starý PC, leze to jako šnek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak pááá
8. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

jck,mispuli,slavuska-užijte si dovolenou :wink: Ať vám vyjde počasí a děti zvládnou cestu :slight_smile: My letíme až v září na dovolenou a upřímně se už vidím jak se rochňám v moři a užíváme si tepla a klidu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Na fotky se těším a hlavně se těším na další srazík :wink:
9. čer 2009 v 06:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, jenom v rychlosti přejeme Jck - Stáně všechno nej k dnešnímu svátečku, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať Vás s Natálkou nic netrápí :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky přejeme Jck všechno nejlepší.
Je tady nějaký mrtvo, co? Jak se všichni máte?
Co máte v plánu na víkend? Snažím se vymyslet nějaký jednodenní výlet (nebo i půldenní) a nějak nevím co a kam. Přemýšlela jsem o té Třeboni - o koupačce. Nevíte jak to tam chodí?
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Stáni, vše nej a všem ostatním dobrou a klidnou noc.
9. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli dneska jsem vás poznala na poslední chvíli, koukala jsem na tu pani před vámi na kočárek :sweat_smile:

Leni my jsme tam byli, co by tě přesně zajímalo? :grinning:

Jinak u nás plány na víkend :angry: MM napsali zase do práce na sobotu :angry: a v neděli a si pojedeme k babičce, jestli teda udělá pán konečně naše auto, už ho má půl týdne, původně to mělo být za víkend :confounded:
9. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem,

Terezko, já si říkala, že na tebe zamávám, ať se k nám přidáš, ale už ses neotočila. Tak někdy příště. Vyndaly jsme si deku, "stan" pro prcky, hry,......

U nás víkend zatím nevím. Asi budeme dělat pro kamarády jeden dn oběd a spojíme to třeba s výletem, kam nevím, budeme muset brát ohled na těhulku, jak jí bude :dizzy_face:
10. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oli to je od tebe milý, kdyby si byla sama tak bych k vám šla, ale viděla jsem, že máte společnost, tak jsem vám to nechtěla nějak narušit :slight_smile:

Dneska je ale blbý počasí co? :confounded: Já dala malý v 6h ještě dudlík a tak tam spinkala do doby než přijeli s těma strojema co nám tady kopou :rolling_eyes:
10. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, tos klidně mohla i tak :wink:

Venku je hnus. Asi vezmeme holeny a půjdeme se kouknout k lesu.
10. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, mooooooooc děkuji :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Stáni, co u vás nového?
10. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda!
Terez, mě právě zajímalo, jestli už se "vyplatí" jet tam s Deny, jako jestli to už pro ní bude. Abysme tam nebyly jen v bazénu nebo ve vířivce, to samý je i na ČB plovce. Jako tobogány jsou mi jasný :grinning: , ale je tam ještě něco, kde se dá řádit s ročním nechodícím prckem?
A je tam v šatně nějaký přebalovák nebo tak něco?
Pořád se snažíme vymyslet vždycky na 1 víkendový den nějakou zábavu, no většinou skončíme na Hluboké v ZOO, na chalupě nebo na nějaké návštěvě. No, pokud bude hezky, asi vyrazíme někam do přírody, napadlo mě Terčino údolí nebo něco takovýho...a pokud bude hnusně, tak asi ta koupačka.
10. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni-vTřeboni je na zdi přidělaný přebalovák,ale je sklopený na zeď,tak si ho musíš stáhnout :wink: Pro malé děti tam je malinkatý bazének,ale můžete si půjčit kruh a jít do velkého bazénu a my tam rádi chodíme do takového víru,kde se to s tebou točí a Patrik se tam řechtá na celé kolo :grinning: :grinning: :grinning: Ale vy chodíte plavčit,tak jestli vám nevadí potápění,tak ho trénujte,my trénujeme,protože Páťa je potápka a hlavně se už potápí sám bez hesla a trénujeme i plavání :wink:

jck-já na to zapomněla,že jsi Stáňa,takže opožděně vše nej k svátečku a užijte si dovolenou :dizzy_face:
10. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek