• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice

14. června 2017 
Ahoj nevite nekdo,kdo by chtel koupit domecek? Kousek od Budejovic. Vsechny otazky zodpovim v IP.diky moc
15. led 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě k tomu, jak psala Hani o kvalitě mlíka v krabicích - to je fakt šílený, ale už jste zkoušeli ty mléčný automaty? My jo, to mlíko je úúúžasný!!! Akorát by se mělo převařit před spotřebováním, koupila jsem si už ten speciální hrnec s pískačkou :wink: Tohle mlíko bych už klidně dávala i Dendě, kdyby nechtěla sunar, doporučuju vyzkoušet...
Bodlasek - my jezdíme k dr. na Vltavu - k Borovkové, zatím jsem spokojená. Pak prý je dobrá ještě v Nemanicích dr.Janoušková. Spíš bych vybírala podle referencí, třeba je fajn zeptat se i svojí dr a gynekoložky, oni tomu docela rozumí. Mně se třeba podle toho, co říkají kamarádky a občas holky tady, ta Matoušová moc nezamlouvá... :wink:
Oli, ono se tancuje pořád před zrcadly, sice je síla se vidět, ale zase tak vidíš, jestli to tancuješ dobře. No, vypadat a tancovat jako Kristýna (kamarádka, co ten kurz vede), tak si ty zrcadla i užívám :sweat_smile:
15. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty leni, já to mlíko piju i nepřevařené a jsem v poho. chcte to to vyzkoušet. převářením z něj zase zlikviduješ ty zdravý látky. ty prodejci se tím jen chrání..... chci Maru taky zkusit to normální mlíko dát, zatím pije pořád rýžové. jakmlie ale bude fit,tak na to najedem..........

bodlasek - my máme taky Matoušovou,ale poslední dobou mi taky moc nesedí, i když je to ženská se zkušenostma,ale přijde mi, že to jede hodně na busnys. spíš mi seděla MUDr, Nerudová,která tam u ní byla, ale ta má teď miminko..... zkus si projít stránky známýlékař a zkus vyčíst reference........

no já kdybych se postavila před zrcadlo,tak asi praskne......... :grinning:
15. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mispuli pokud můžeš máslo na to smažení tak je to dobrý já myslela že ani to nemůžeš, ale i tak ten život s alergií je někdy na pytel :confounded:

Oli už jsem do něj nalila jeden den asi 40ml čaje (z flašky :sweat_smile:) jsem se s tím nepárala, ale spokojenej nebyl a pak už nic nechtěl :confounded:

Bodlasku jako já s ní i celkem spokojená jsem, chápu že pro někoho se jeví Kristý zaostale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ano ta Nerudová byla fajn a ta Bossaud taky neni teď špatná, hodně se zajímala, malýho jak cvičila to jsem koukala :wink:

Leni to z automatu jsem zkoušela, ale nás teda nenadchlo, ani jsem to nedopila :frowning2:

Hani no z tebe by určitě neprasklo ty kecko :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Oli ještě díky za rady, vitamin D dávám taky oběma dětem :slight_smile:
15. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, tys nedostala od doktorky ten Vigantol??? mě řekla ho dávat až do dvou let oboum a Maru klidně přes zimu ještě teď.......

bych řekla, že u malýho to žízní není. spíš se chce poňuchňat a cítit,že ta máma je na blízku. a když v noci dáváš dudáse,tak jak reaguje??

ono je to mlíko jiný,takový výraznější a kdo na to není zvyklý,tak mu to nemusí chutnat. já jsem z něj ale nadšená... :wink:
15. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenousku, já už to mlíko taky kupuju, ale jen někdy. Podle toho, jestli mám čas na to vystávání tam a taky jestli mám správné drobné. Ale manželovi taky moc chutnalo.
To tancování muselo být fajn. Aspoň máte super zábavu. :slight_smile:
Bodladku, já chodím k Dr. Paťhové. Má ordinaci na sadech a taky si ji moc chválím. I jako její bývalá pacientka.
15. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri - ten automat ti rozmění. když dáš u části jak jsou flašky velký peníze a zmáčkneš červené tlačítko,tak on ti rozmění...... :wink:
15. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je vlastně pravda. Říkal mi to kamarád co ho taky kupojou. Ale já nějak teď pro to mlíko nebyla, tak jsem to ještě nezkoušela. :grinning:
15. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to mlíko chutná moc, naši ho taky kupujou. Akorát se tam zas tak často nedostanem, zatím je co vím jen u Terna a u Tesca. Tady v Sucháči se ho nejspíš nedočkáme a je to škoda... Je fakt, že ta chuť je jiná, než u krabicovýho, mě přijde mnohem lepší. Když ještě žila teta a dělala v kravíně, tak nám ho vozila, tak jsem na to "zvyklá".
Já vím, že soused ho taky nepřevařuje a v pohodě. Já to radši převařím, teď jsem dostala ten hrnec, tak ho "musím" využít :wink: (mimochodem, taťka ho nemohl sehnat, nakonec sehnal malej na 1 litr a stál 430 Kč!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Hydri, tu dr. ze Sadů si taky docela chválí, taky tam jezdí pár maminek od nás. Kdyby mi přestala vyhovovat Borovková, tak bych tam nejspíš jezdila...
15. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, my měli Vigantol myslím jen do roka!! Ještě ho tady mám, myslíš, že bych ho mohla Dendě ještě dávat? A jak dávkuješ?
15. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, kapičku každýmu. podívej se na dobu expirace nebo jak se to jmenuje,aby nebyl prošlý, jinak myslím,že dávat určo můžeš. v lékárně ho ale nekoupíš, je jen na předpis...... a cho, můžeš ho i ty sama - píšou tam jako prevence osteroporózy..... :wink:

jedna lechkravka je i na Máji u Multikina,ale to vám ze Sucháče asi moc nepomůže...... :wink: ten hrnec je teda darda :-O

já k té Paťhové chtěla taky,ale nevzala nás,že jsme daleko z Máje, že kdyby něco bylo,že by k nám nekohla jet..................
15. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankah: jojo ty stránky jsem procházela a hodně lidí má na Matoušovou stejný názor jako ty
já koukala po doktorech které jsou blízko bydliště a docela se mi líbila podle referencí Dr. Hřídelová, která je na sadech

krista: uvažovala jsem o ní, ale nevím..stále koukám po někom blíž...

hydricka: jojo taky jsem po ní koukala, a nevíš jestli bere nové pacienty.?
15. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mlíko zkusili jen pro nás, pán nám u automatu říkal, že má okolo 4% tuku, proto možná někomu nechutná, dětem radil proto ředit, ale to my stejně nemůžeme. Holky, dneska jsem našla na MMB domácí recept na jogurt bez jogurtovače,...kdybysme doma jedli, tak to zkusím :wink:

Leni, tak to nevim, jsetli bych tu vlastní "exhibici" unesla :grinning: Asi bych se cítila tak nesvá, že by mi to zkazilo požitek :grinning:

MUDr. Bossaud (za MUDr. Matoušovou) byla příjemná, měla pro mě dost informací.
15. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, prošlý není a je neotevřený. Nechala jsem si ho napsat, když se mi zdálo, že už máme málo a než jsme ho stihli otevřít, tak ho Denda přestala brát. Tak jí ho nasadím a i teda sobě :grinning:
15. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já někde četla, že v našich podmínkách by měli děti dostávat v zimních měsících vit. D ještě několik let, ale taky jsem na to narazila až v souvislosti s vápníkem, jinak jsme dávali Vigantol taky jen do roka....Dávám 1 kapku denně.
15. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, Beat ti určitě potvrdí, že ze 14 holek byly tak 3 hubený, takže mi to tam ani nepřišlo... Hodíš mi odkaz na ten jogurt? Že bych to někdy zkusila?
15. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,myslím,že tím nic nezkazíš........ :wink: vlastně to co nedodá v zimě sluníčko, dodají kapičky..... myslím,že na škodu nebude......

Oli a kdes to našla, by mě to zajímalo. jogurtovač kupovat nechci a ten domácí jogurt bych zkusila udělat. když vidím, co všechno se do jogurtů dává....... :frowning2: skoro není v krámě výběr na kvalitní jogurt.......
15. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

lenousek: taky chodíme s Víťou k Dr. Borovkové :slight_smile: zdá se mi dobrá. Doporučila mi ji gynekoložka, i jsem na ni slyšela samou chválu :slight_smile:

krista: taky máme problém se spaním - Vítek dřív běžně spal od 19 h do těch 2, teď se vzbudí tak ve 23 h už, dále pak po 3 nebo 2,5 h... Říkala jsem to doktorce dneska, tak mi poradila, ať za týden zkusím mu dát před spaním kaši (rýžovou), že ho to třeba zasytí... tak uvidíme. Prý je taky možný, že to nepomůže, že má malej prostě potřebu mámy, nebo holt nepije tolik přes den (což je taky pravda) a pije víc v noci. Budu ho teď zkoušet kojit co nejvíc přes den, dávat ho spát déle a koupím si homeopatika na podporu kojení (Ricinus Cummunis 5 CH - bere se 3x denně 5 kuliček - poradila mi to jedna kamarádka z jiné diskuze, ale už jsem o tom i slyšela)...

Vigantol máme taky dávat jen do roka, a to vždycky kapeme 1 měsíc po 1 kapce denně, pak měsíc přestat, pak zase...
15. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, pabli, vlastně chodíš taky k Hořejší, mě jí taky doporučila a hlavně jsme s ní měli přednášku na kurzu a tam se mi moc líbila. Je taková "normální". Ten Vigantol jsme brali taky tak jak píšeš. Napřed tuším do půl roka to bylo myslím týden brát, týden vynechat a pak po měsíci...
15. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, posílám vám jeden recept, když dáte do vyhledavače, najede jich spoustu, ale tenhle má nejvíc (asi) komentářu, tak si myslím, že i nejvíc zkušeností....http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5253

Hani, holky, ještě mě napadlo, kdo byste si chtěl doma upéct chleba - peču v troubě, bez pekárny - můžu vám na něj dát kvásek. My ho teda nepečeme pořád, ale pro změnu. Měla jsem možnost slyšet od člověka, co dělá v přípravně pekárenských směsí :frowning2: , by člověk nevěřil, co všechno je v obyčejných chlebu, ale to bysme už nejedli nic, když bysme chtěli co nejpřírodnější, nejjednodušší věci.....
15. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky celý nedočítám, ale Hani to bude tím že Vigantol je Vitamín D :wink:
15. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dočtu později, máme tu rušno :astonished:
15. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenousek: my měli v šestinedělí brát každý den Vigantol a 1x týdně Kanavit, potom měsíc kapat denně 1 kapku Vigantolu a měsíc vynechat, a 1x měsíčně kápnout 2 kapky Kanavitu ... jo, paní doktorka je taková lidská, rázná, mně vyhovuje :slight_smile:
15. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, jestli přijímá nové pacienty nevím, ale myslím si že jo. Doporučila jsem ji i kamarádce a vzala ji bez problémů. A je s ní taky spokojená. Je hrozně milá a hodná.
15. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyhle věci já holky vůbec neřeším, protože by jsme jinak jedli asi jen zeleninu a ovoce z naší zahrady a nic jiného. :unamused:
15. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně k tomuhle přemýšlení vlastně nejvíc dovedla Kájinka a její ekzém :frowning2: Hledám pro ni "nejčistší" jídlo a někdy člověk vypadá jak blbec, že všechno řeší, ale ten, kdo doma neměl dítě, co brečí a škrabe se do krve, nepochopí... :frowning2: Tím, Marti, nenarážím na Tebe, jen mi nedavno kamarádka řekla, že když byla malá menší, že jsme všechno řešili - srovnávala nás s kamarádkou, které malá sní cokoliv a je v poho a nemají sebemenší problémy....
15. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, to věřím, že když má malá problémy, tak to fakt řešíš... já si to zatím vůbec nedovedu představit, protože kluci, ťuk, ťuk, ťuk, nic takovýho nemají... a my s manžou taky ne :pensive: jen se modlím, aby to tak vydrželo co nejdýl, stačí klasický nemoci a i to je dost :frowning2:

jinak já mám dneska za sebou zas jeden den ve škole, teď už mě čeká zkouškový :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme si s manžou skočili na ten Avatar :sweat_smile: zas po sto letech v kině :grinning: akorát jsem teda od toho fakt čekala víc...
15. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, já to ani nemyslela takhle. Souhlasím s panterkou. U nás naštěstí takovéto problémy nemáme, takže jsem za to vděčná. Naopak je mi líto lidí co mají takové problémy, protože sehnat jídlo co by mohli není moc lehké.
15. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky :dizzy_face: vy dneska jedete :grinning:

Terez já ti jen odpověděla na co jsi se ptala,samo že je na tobě,jestli ho tím namažeš nebo ne :wink:

jo k tomu automatu na mléko-chtěla jsem to zkusit,ale Ládík my to zakázal,páč já jsem mlíkožrout a prý by jsme skrachovali :grinning: jsem schopná vypít i dva litry mléka denně :zipper_mouth:

Oli jo s tím řešením věcí u malého jsem se taky dost setkávala,že mi lidi říkali že to moc řeším,ale kdo nepoznal jaký to je,tak těžko pochopí,už tyhle řeči neřeším,říkám že je každýho věc jak krmí a stará se o své dítě,tak at neřeší mě. :wink:

Vy dáváte dětem ještě vigantol??my sn ím sekli v jednom roce :astonished: takže ho mám zase dávat přes zimu??

Bodlasek já jsem třeba s Matoušovou spokojená,nic mi za peníze nenutí a ona nám i ted dostp omáhá,takže já jsem s ní max.spokojená
15. led 2010 ve 20:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek